Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
kcatta
zkušený norník

Re: Ústecký kraj

Příspěvek od kcatta »

Jj 1500/h nenadchne neurazi
Palindrom píše:
02 říjen 2021 15:59
Ahoj, domluvil se někdo konečně s 96Skorpionka96?

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

Stále nikdo nebyl u https://www.sex.cz/604117
? Je tu už celkem dlouho tak se divím, že na ní nikdo ještě nedal recenzi.

Goudy
norník

Příspěvek od Goudy »

Pánové má někdo zkušenost s ZlobivkaJ z Amiků? Chtěl bych jí zkusit, tak mě zajímají vaše názory.

Oraliniinspektor
začátečník

Příspěvek od Oraliniinspektor »

tenzcam píše:
21 listopad 2021 18:53
Stále nikdo nebyl u https://www.sex.cz/604117
? Je tu už celkem dlouho tak se divím, že na ní nikdo ještě nedal recenzi.
zatim jsem tý čubce napsal a několik dní to je bez reakce, v následujícim tejdnu jí zkusim vychytat, uvidíme zda se chytne na hovor, fakt je, že bych jí tu držtičku vykropil :lol:

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Zná někdo tento nick nebo byl u ní
Děkuji za info kamca2354

pepicek
pokročilý

Příspěvek od pepicek »

Ahoj, vyzkousel uz nekdo ze sex. holku lenka nebo misa? Jsou ted v Moste tak bych rad zasel na navstevu, ale nechci jen tak vyhodit 1500 za pul hodinky. Diky

tomas1987
panic

Příspěvek od tomas1987 »

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

pepicek píše:
22 listopad 2021 14:00
Ahoj, vyzkousel uz nekdo ze sex. holku lenka nebo misa? Jsou ted v Moste tak bych rad zasel na navstevu, ale nechci jen tak vyhodit 1500 za pul hodinky. Diky
Zdar.
Myslím, že jsem zde už na obě četl jednou recenzi. Usuzuji tak podle povědomých fotografií.
O Lence psal jeden norník, když byla v UnL a byl dost spokojený a doporučoval.
O Míše na druhou stranu někdo psal, že se s ní domluvil, dorazil na místo domluvy a potom mu nezvedala tel. až ho nakonec vypla myslím, každopádně z toho nic nebylo jen zbytečný výjezd.

Snad pomůže.

Jinak
Někdo nějaké zkušenosti s Elenn https://www.sex.cz/885588? Zítra mám cestu do UnL tak bych se u ní celkem i zastavil.

Díky! :hop:

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

Včera jsem vyzkoušel https://www.sex.cz/987412
Ceny následující: 1 200,- půl hoďka | 1 800,- hodina

Za mě velice pozitivní zážitek, mohu jen doporučit. Vzhledově velmi pěkná ženská, věk sedí stejně tak foto.
Je vidět, že jí to baví a užívá si to. Pokec úplně super, zajímá se, ptá se a baví se. Umí hluboký orál a při sexu si to užívala a nepřehrávala. Při hodině nekouká na to kolikrát se klient udělá a jak říkám přístup super. Určitě se nebojte návštěvy pokud přemýšlíte.

Noru zdar.

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

Angrynornik píše:
16 listopad 2021 15:29
Dnes jsem navstivil Leru http://www.sex.cz/leraprivatmost +420704713626

Pekna ukrajinka, fotky sedi. Ceny 1300/2000

Vypadala dobre tak jsme si rek ze ji 1300 dam. Tim to ale bohuzel konci. Prisel jsem, dal jsem sprchu a nasledoval kratkej suchej kour, potom sex ale jedine zezadu protoze na me si sedat nebude, jelikoz by pak nemohla cely den pracovat. Po par minutach sexu, ze uz takhle nemuze, pry to boli a ze me dohoni, uz jsem zacinal byt nasrany a rikam ji, ze jsme zaplatil za pul hodiny a ne za 5 minut. Dodelala svou praci a ja hodil sprchu. Vracim se naranej a rikam ze chci zpet svy prachy, nacez mi vysvetluje ze to nejde, ze nemuze mit sex pul hodiny, ze takhle to nefunguje, protoze tech 1300 je za jeden vystrik a ne za cas. Takze si zavolala druhou slapku z mistnosti jmenem Misa(cikanka) protoze umi lepe cesky, aby mi obe vysvetlily jak to funguje s casem…

Zaverem rozhodne NEDOPORUCUJI!! S takovym jednanim a vyhozenyma prachama jsem se jeste nesetkal. Uprimne jsem mel sto chuti si ty penize vzit kldine o nasilim.
Měl jsem podobný zážitek. Zaplatil jsem si půl hodiny a hned po sprše co mě viděla svlečeného mi řekla, že ho mám moc velkého.. Nakonec jsem jí teda přemluvil, že budu něžný a tak jsme šli ze zadu.. Nemohl jsem skoro vůbec přirážet, protože jí všechno bolelo.. Furt na mě dávala ruce a snažila se jít proti mě aby mi znemožnila pořádný zásun.. Úplně mě to znechutilo a zkazilo náladu, vysypal jsem si a šel jsem do ****. Nedoporučuji.

lajosu
norník závislák

Příspěvek od lajosu »

tenzcam píše:
24 listopad 2021 10:50
Angrynornik píše:

Vypadala dobre tak jsme si rek ze ji 1300 dam. Tim to ale bohuzel konci. Prisel jsem, dal jsem sprchu a nasledoval kratkej suchej kour, potom sex ale jedine zezadu protoze na me si sedat nebude, jelikoz by pak nemohla cely den pracovat. Po par minutach sexu, ze uz takhle nemuze, pry to boli a ze me dohoni, uz jsem zacinal byt nasrany a rikam ji, ze jsme zaplatil za pul hodiny a ne za 5 minut. Dodelala svou praci a ja hodil sprchu. Vracim se naranej a rikam ze chci zpet svy prachy, nacez mi vysvetluje ze to nejde, ze nemuze mit sex pul hodiny, ze takhle to nefunguje, protoze tech 1300 je za jeden vystrik a ne za cas. Takze si zavolala druhou slapku z mistnosti jmenem Misa(cikanka) protoze umi lepe cesky, aby mi obe vysvetlily jak to funguje s casem…

Zaverem rozhodne NEDOPORUCUJI!! S takovym jednanim a vyhozenyma prachama jsem se jeste nesetkal. Uprimne jsem mel sto chuti si ty penize vzit kldine o nasilim.
Měl jsem podobný zážitek. Zaplatil jsem si půl hodiny a hned po sprše co mě viděla svlečeného mi řekla, že ho mám moc velkého.. Nakonec jsem jí teda přemluvil, že budu něžný a tak jsme šli ze zadu.. Nemohl jsem skoro vůbec přirážet, protože jí všechno bolelo.. Furt na mě dávala ruce a snažila se jít proti mě aby mi znemožnila pořádný zásun.. Úplně mě to znechutilo a zkazilo náladu, vysypal jsem si a šel jsem do ****. Nedoporučuji.
Hosi,neni to ta mrdka z Decine (Pamel_Official) - ceny stejny,pristup stejnej,akorat uvadi jinej vek,ale vaha,vyska stejna -mozna se teda pletu

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

lajosu píše:
24 listopad 2021 12:48
tenzcam píše:
Angrynornik píše:

Hosi,neni to ta mrdka z Decine (Pamel_Official) - ceny stejny,pristup stejnej,akorat uvadi jinej vek,ale vaha,vyska stejna -mozna se teda pletu
Hele není, tohle je cestovatelka - ukrajinka.
Lena / Pamel_Official je úplně jiný kavčo.. (ta je tada furt na stejný adrese). Je přístupově několikanásobně horší než tahle.. :D Leně se nechce ani kouřit a má plnou hubu keců o tom jaký ma auto a že dělala táhle v Německu, že u ní jsou frajeři do několika sekund vystříkaný a takový hovna.. U tý jediný jsem odešel dřív a nechal si vrátit půlku peněz.. Její přístup je daleko, ale opravdu daleko horší než téhle ukrajinky :D .

Drago001
norník

Příspěvek od Drago001 »

tenzcam píše:
24 listopad 2021 13:31
lajosu píše:
24 listopad 2021 12:48
tenzcam píše:

Hele není, tohle je cestovatelka - ukrajinka.
Lena / Pamel_Official je úplně jiný kavčo.. (ta je tada furt na stejný adrese). Je přístupově několikanásobně horší než tahle.. :D Leně se nechce ani kouřit a má plnou hubu keců o tom jaký ma auto a že dělala táhle v Německu, že u ní jsou frajeři do několika sekund vystříkaný a takový hovna.. U tý jediný jsem odešel dřív a nechal si vrátit půlku peněz.. Její přístup je daleko, ale opravdu daleko horší než téhle ukrajinky :D .
To není Lena .... Ta vypadá jinak a teď je mimo .. myslím že dovča....

tenzcam
norník

Příspěvek od tenzcam »

rreexx píše:
22 listopad 2021 08:03
Děkuji za info kamca2354
Ani o tom neuvažuj.
Viděl jsem profilovku.. Krásný zadek a když jsem jí napsal a řekl si o foto přišlo mi tohle:
(nedaří se mi sem vložit obrázek tak na něj pošlu alespoň odkaz)

https://i.snipboard.io/NXJKvB.jpg

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

tenzcam píše:
24 listopad 2021 20:36
rreexx píše:
22 listopad 2021 08:03
Děkuji za info kamca2354
Ani o tom neuvažuj.
Viděl jsem profilovku.. Krásný zadek a když jsem jí napsal a řekl si o foto přišlo mi tohle:
(nedaří se mi sem vložit obrázek tak na něj pošlu alespoň odkaz)

https://i.snipboard.io/NXJKvB.jpg
Brrr děkuji..

Odpovědět