Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
sympatico
začátečník

Ústecký kraj

Příspěvek od sympatico »

Ahoj,jsem tu nový, ale nenarazil jsem na recenze z těchto měst.Máte někdo doporučení, co se týká kvality, ceny a přístupu ?
Díky

Marcin
panic

Příspěvek od Marcin »

Pridavam se, take by me to zajimalo...

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

a co kdyby jste sem vložily pro začátek vaše zkušenosti :shock: :lol: :wink: a o čem víte a uvidíte že jsem žadnou lidi lézt a též hodnotit a psát
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

Marcin
panic

Příspěvek od Marcin »

Ja bych rad, ale nikdy jsem v zadnem nebyl - respektive teprve bych rad do nejakeho zasel....

t.dk
norník

Příspěvek od t.dk »

v Decine u benzinove pumpy smerem od Liberce me oslovila nejaka blondyna mate na ni nekdo reference kdybych jel zase kolem? dik

jimmypage
začátečník

Příspěvek od jimmypage »

Čus všem,
mám jednu zkušenost se slečnou z Ústí inzerující v tipservisu , blondýnka, 18, prsa 3 pevná. Bylo to naproti staré v nemocnici. Přišla si pro mne dolu a šli až nahoru. Malý byteček, sprcháč, kout s postelí. Věk odpovídal, dobře se s ní povídalo. Jinak cena 1200 za hodku za oral a klasiku, vše s ochranou. Ale žádná divočina. Udělal jsem se dvakrát a odešel. Zkoušel jsem asi dva jiné privátky, ale obě byly cigny z Krásňáku. Takže otočka. Pokud máte tip na nějaký jiný z Ústí, Děčína, Teplic tak ho sem prosím dejte. Chtěl bych zkusit análek, ale zatím jsem neměl štěstí.Jo a ještě kontakt na tu blondýnku je 720648416.

jimmypage
začátečník

Příspěvek od jimmypage »

omluva, mělo být naproti staré nemocnici :D

Marcin
panic

Příspěvek od Marcin »

No vida, diky za info a kontakt ;)

gaborn
pokročilý

Příspěvek od gaborn »

Kurvy v Teplicích:

Já volal Ireně (bůhví teda jak se jmenuje ve skutečnosti), má inzeráty na sex.cz i jinde. Nabízí i sex přes telefon atd...
Hučelo mi v klacku, tak jsem do toho zalít.
Je to světlejší cigna, sou v bytě v Proseticích, ještě je tam minimálně jedna (taková kozatá a tlustá).
Chtěla 1200/hodku, věk prej 41, ale tipuju tak na 45, nedělá anál. Orálek jsem si nechal dělat radši s gumou,kouřila teda dobře.
Měla i malýho robertka, strčil jsem jí ho i do zadku, na krajíček :)
Šukání normální, nic extra. Pak jsem si ho vyhonil na její xicht, něco z toho spolkla a šel jsem pryč.
Počítám, že tak za měsíc to zopakuju.
Dejte kdyžtak vědět, jestli ji taky zkusíte. Příště ji zkusím uplatit i na anál, díru měla pěknou...

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

t.dk nejakou bloncku v Decine jsem taky zahlidl, do kopce smerem na Liberec, na konci decina naproti stankum se zeleninou...
Na prvni pohled vystavni kousek ale nezkusil sem.
God save the keg

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Tak skus, není špatná.Testl sem orál, pohraje si ale jen s gumou.No vídám jí tam už víc jak rok, tak bych to ani nerisk :-) Blonďatá cikanečka Renáta
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

sonda
zkušený norník

Příspěvek od sonda »

---sorry, je to passé. Sonda

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

V Ústí a okolí a nejen tam si člověk musí dávat pozor komu volá. Já když jsem byl v roce 2002 v Ústí a v nějakém místní časáku jsem našel kontakt na nějakou slečnu ze Střekova inu tak jsem zavolal a vyrazil. Bylo to v chatové oblasti do velkého kopce a pak doprava a poté na údajném skoro konci či dle čísla vlevo jsem zjistil že se jedná o nějaké mladé cikánky které si chtějí vydělat. Cena byla přijemná a dokonce i bez kondomu ale chtěl jsem nějakou jinou a taky lepší prostředí než je v místnosti jen slamník a na něm. Barák byl i s babičkou .... zajímavý. Koupelna asi taky ... dostal jsem nabídku na pití což jsem neodmítnul páč ten kopec mě skoro vyřídil ale sex jsem po 10ti minutách odmítnul. Možná jsem udělal chybu ale kdybych to věděl spíš si jí vemu k sobě na hotel i s kondomem. A otázka na konec ... nebyl taky někdo tam ?
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

No co se tíka Děčína. Lucie něžná dlouhovláska : tel: 732 107 423
Takže je to blondínka asi 165 cm pěkné 2 ky.Jedině s gumou.Cena 800 půlhodka a 1200 hodina.Na hodinky ale při tom nehledí ! A pokud jen orálek tak 500.
Je milá, povídavá a rozhodně dobře spolupracuje :wink: Prdelku má skvostnou ale anál nepáchá, což je škoda, má jí krásnou, no na kalhotky S :)
Privátek ujde, a parkovat se dá u Hypernovy je to k ní tak 3 - 4 minutky.Můj názor na ní je : je dobrá a řekl bych že se jí práce stala koníčkem :-) Člověk ma u ní pocit jak s milenkou a ne jak s profi , což je milé .
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

TomQ
začátečník

Příspěvek od TomQ »

Zdarec norníci, nemáte někdo zkušenost s touto osobou /cituji z Tipservisu - TS/ : CV. Jestli je Ti smutno nebo cítíš-li se sám, tak zavolej, já svou adresu Ti dám. Neslibuji nic, co nemohu dát. Chceš-li vědět co mohu, zkus zavolat. Něžná, štíhlá tmavovláska, 37 let. Dá se tam najít na ni i telefon, ale jinak nic : nezvedá to, na SMS neodepíše ...Dejte vědět, OK?

Odpovědět