Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Jsem tu nový, ale jako obchoďák jsem projel celou republiku. Super šuk minulej pátek v Liberci. Dneska jedu do Ustí za svojí favoritkou. 22/178/55/4 super postava. Napřed všechno S ( hod=1200 ), ale za 300,- ( jen pro ní ) orál bez s výstřikem

annamarie.N
Kmet

Příspěvek od annamarie.N »

...seš dobrej....soukromník :?: :?: ...ale co tak doplnit nějaký kontakt :roll: ...nebo ses přišel jen pochlubit..... :cry:
Co můžeš pošoustat dnes,neodkládej na zítřek..

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Všechno jsou to inzeráty z tipservisu, jestli chcete super šuk s asi 40kou s postavou dvacítky pak Sabina z night klubu u chemičky. Po domluvě se dá ukecat i do jejího bytu, bez zbytečných poplatků pro pana majitele.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Norníci, špatná zpráva !!! Byl jsem v úterý 7.8.07 v Ústí v Londýnské ulici a bylo mi řečeno, že jsem poslední zákazník, že se všechny kočky ( podle mně asi 6-8 ) stěhujou do Prahy a rušej Ústeckej privát.

premier
začátečník

Příspěvek od premier »

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s priváty v ústí?? Napište zde!! Rád bych vyrazil, ale nemůžu si vybrat. Poraďte!!

oldtimeuser
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od oldtimeuser »

severák, no tak nám řekni, který jsou z nich dobrý a my ti je tady budeme opečovávat, než pojedeš do Prahy:-)

Raptor
zkušený norník

Příspěvek od Raptor »

TomQ píše:Zdarec norníci, nemáte někdo zkušenost s touto osobou /cituji z Tipservisu - TS/ : CV. Jestli je Ti smutno nebo cítíš-li se sám, tak zavolej, já svou adresu Ti dám. Neslibuji nic, co nemohu dát. Chceš-li vědět co mohu, zkus zavolat. Něžná, štíhlá tmavovláska, 37 let. Dá se tam najít na ni i telefon, ale jinak nic : nezvedá to, na SMS neodepíše ...Dejte vědět, OK?
Podle mého názoru je to polocikánka, má pěknej, velmi čistej privátek v centru CV, naproti parkovišti u nákupního centra. Tělo má štíhlounký, pěkný. Obličej sice trochu jetej, ale je čistá, upravená.

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

gaborn píše:Kurvy v Teplicích:

Já volal Ireně (bůhví teda jak se jmenuje ve skutečnosti), má inzeráty na sex.cz i jinde. Nabízí i sex přes telefon atd...
Hučelo mi v klacku, tak jsem do toho zalít.
Je to světlejší cigna, sou v bytě v Proseticích, ještě je tam minimálně jedna (taková kozatá a tlustá).
Chtěla 1200/hodku, věk prej 41, ale tipuju tak na 45, nedělá anál. Orálek jsem si nechal dělat radši s gumou,kouřila teda dobře.
Měla i malýho robertka, strčil jsem jí ho i do zadku, na krajíček :)
Šukání normální, nic extra. Pak jsem si ho vyhonil na její xicht, něco z toho spolkla a šel jsem pryč.
Počítám, že tak za měsíc to zopakuju.
Dejte kdyžtak vědět, jestli ji taky zkusíte. Příště ji zkusím uplatit i na anál, díru měla pěknou...
Ta je dobrá ta Irena, teda taky se mi to s ní líbilo ale jenom do tý doby než jsem si všimnul jejího šíleně zkaženýho chrupu. Jinak v posteli 1-

premier
začátečník

Neznáte někdo tuhle??

Příspěvek od premier »

TIPSERVIS
DC. 25 - letá smyslná blondýnka 175/60 prsa č. 3. Máš-li na mě chuť? Tak neváhej a přijď se do mého pelíšku odreagovat, uvidíš sám, že Tě nezklamu a splním Ti skoro vše.

premier
začátečník

Nebo tuhle__

Příspěvek od premier »

TIPSERVIS
DC. Lucka něžná dlouhovláska, zve všechny solventní pány do svého soukromí. Zavolej a dozvíš se víc

premier
začátečník

Nebo tuhle??

Příspěvek od premier »

TIPSERVIS
UL. 18letá blondýnka, 170/60, prsa č. 3 pevná, zve pány k odreagování do svého soukromí. Asistence kamarádky možná po domluvě. Požaduji úroveň, vystupování. Menšina a Rom. nevolejte. Na sms neodpovím.

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

zkus při tom psaní udávat i čísla určitě to podle čísla někdo najde a poreferuje
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Na Lucku z Dc tam hodnocení už je, na minulé str.Občas to chce i číst a nebejt jen grafoman :wink:
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

premier
začátečník

Ústí, Děčín

Příspěvek od premier »

Nemáte někdo kontakt na nějakou amatárku,
která to má prostě ráda a dělá to jenom pro menší přilepšení??
A co ostatní v tomhle regionu??

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Ustí n Labem.
Příjemná a milá blond.boubelka pěkných tvarů, 48/168/prsa č.5 ráda pozve pány do svého pěkného a čistého bytu.Budu se věnovat právě Tobě.Zavolej, diskrétnost zaručena.Občas tu mam i 39 letou kolegyni do dvojky. Tel : 720 387 539.
Tak za prvé, pětky ani náhodou, má sotva 3.Milá je, ale děsně užvaněná, věk odpovídá.Byt má opravdu načančaný, v tom nelže :) Jinak přístup v sexu celkem ujde, orál hodnotím za 2, jinak, no přišla mě dost nervozní.Nejvic mě načala tím že před sexem vzala telefon a už se domluvila na 30 minut po mě, aniž jsme se domluvily na kolik to chci.
Kolegyně nebyla, měl jsem smůlu.Jinak pro bezgumy, asi jí to není cizí, ale kroutila se, bylo vidět že čeká kolik jí přihodím na příplatek, nešel sem do toho.Jinak ceny : půlhodka 600 hodinka za 1 000.
Pokud mohu otevřeně říci, nebrat.Jsou mnohem lepší.Ale jestli někdo rád užvaněné baculky, je Vaše :P V
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

Odpovědět