Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
hornik
začátečník

Příspěvek od hornik »

Ahoj kamarádi potřeboval bych tip na dobrej privat v Teplicich v tipservisu inzeruje: Věra v diskrétnim prostředí sex bez zábran zavolej mi. nezvedá telefony neznate ji nekdo?

sixty-five
začátečník

Příspěvek od sixty-five »

fotky výše zmiňovaných holek nejsou k mání a k tý Věře, o který se zmiňuje kolega hornik bych mohl říct toto...Tahle ku.da je zcela určitě na perníku nebo na nějaký jiný droze, je to už asi rok co jsem jí taky volal, pozvala mě do bytu v Trnovanech, v paneláku souběžným s Masaryčkou, myslím že se jmenuje A.Staška, prostě ten panelák za tím obchodním areálem. Šel jsem tam a málem jsem omdlel...HRŮZA a DĚS, nebrat, raději si ho vyhonit. Ale to je jenom můj názor, třeba to někdo má rád ( myslím fetny ).

H05
pokročilý

Příspěvek od H05 »

NORNICI, nemate kontajkt na nejakou peknou a hlavne nenamyslenou z USTI???

lolek
panic

Příspěvek od lolek »

Nebyli jste někdo v Chomutově: 28letá Lenka s větším poprsím zve všechny muže do svého privátku. Služby s ochranou a diskrétnost zaručena.720313608, Dívka 26 let nabízí...723321402, Dana 42/2(Bi) sportovního typu...731331046 ?
Jestli ano prosím napište své zkušenosti jaké jsou, jelikož výše uvedených otoček už jsem musel absolvovat vícero a je mi u toho dost trapně a taky je to ztráta času, bohužel sám v tomto okolí nemůžu doporučit žádnou, jen v Praze...tak jestli máte jiný typ v okolí dejte vědět. Díky

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

no tak nevim ale na telefon te z Duchcova mne googl vyhodil hokejovyho trenera mladsich zaku HC Trebova.
Ze by prestoupil do Duchcova a trenuje neco jinyho ? :-D
God save the keg

sixty-five
začátečník

tak negůgluj a radši volej....a než sem hodíš nějakou nedůvěřivou poznámku, tak se raději přesvědč přímým telefonátem a nezpochybňuj moje kontakty...buď tak dobrej...díky

sixty-five
začátečník

milkcafe píše:
sixty-five píše:Ok... v pořádku, jen jsem zkoušel jak se vkládá novej příspěvek.
Po té výše popsané špatné zkušenosti bych vám chtěl doporučit 3 ku.dy, s kterejma je opravdu radost píchat. I když je pravda, že já osobně píchám jenom s jednou z nich, ale je mi jasný, že pich není cizí ani těm ostatním. Abych byl konkrétní. V Duchcově, dá se říct, že přímo na hlavní ul. má byt Alice, tedy říká si Alice, ale jmenuje se Bára, jezdím tam za ní, když mi hučí v klacku a není nic jinýho poblíž. Od ní se nechám jenom kouřit, kouří bez a opravdu s potěšením a až do konce i s polykáním. Není to žádná krasavice, ale je milá a vcelku sympatická, je jí určitě pár let přes 30, má dost vytahaný břicho, ale to má shovaný pod košilkou. Ku.du má vždycky mokrou, testuju prstama :wink: . Má tam někdy i kámošku. Ode mě chce 500. tel.605339508
Další pichna, z který by si měly vzít některý ku.dy příklad je z UL, severní terasa, pěkná baba, postavička, za kterou by se menusely stydět dvacítky, opálená ze solárka a má to taky ráda. Ale vše s gumou. Ode mě chce 800. te.:603798778 jmenuje se Markéta
A nakonec jsem si nechal bonbonek, ale to jen pro ty co mají rádi baculky. Já mezi ně nepatřím, proto jsem s ní nepíchal a nechal si v autě jenom kouřit. Chodí v UL na vejšku a chce si sexem přivydělat nějakou kačku na kolej, 20let, pihatá, docela hezká holka a kouří moc kvalitně. Já jsem jí dával za kouř 500, ale ona shání někoho na píchání, prý za to bude chtít dvojku. Nemá prostory. Ale myslím,že bude k ukecání. Je to ryzí amatérka (tedy aspoň zatím), byl jsem její první kunšaft.Takže kdo rád baculky a rád s nima píchá tak nechť bnkne na toto tel.č. jmenuje se Pája
Tak hoši GL všem
Prosím Tě a nemá Markéta zrzavé dlouhé vlasy????? Nebo si jí plteu?
Tak hoši, ta pihatá holka z UL nebyla nadšená, nechce to už dělat, proto jsem smazal její telefon...nevolejte jí prosím...díky

H05
pokročilý

Příspěvek od H05 »

Ahoj, nevite nekdo spojeni na Marketu? Neberu mi mobil..zvoni a zvoni! Nebo na nejakou peknou slecnu z USTI?

H05
pokročilý

Příspěvek od H05 »

Ahoj, poradte mi slecnu z USTI..normalni, ktera dobre suka....

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

Nebyla by nějaká romka mladší co se týče Ústeckého kraje? Už delší dobu nemůžu nic sehnat a podél silnic se situace horší, už jsou tam jenom zoufalky (teplice, chomutov, bílina)

H05
pokročilý

Příspěvek od H05 »

Ahoj, poradte mi nejakou slecnu z Usti.
Rad bych se zeptal, jetsli uz nekdo mate zkusenosti se dvema z Pivovarske zahrady v UL.

19m50
panic

Příspěvek od 19m50 »

mám rád boubelky,neznáte ji

http://nick.sex.cz.cz/h.melissa

apoluric
pokročilý

Táňa 35 let, 158/49kg

Příspěvek od apoluric »

tak jsem ji vcera vyzkousel. ma bytecek na severni terase. nic moc zarizenej ale to nejdulezitejsi tam bylo :D udelala kafco optala se co rad a pak se slo na vec. za 1200 kouri bez gumy muzete si sahnout kam chcete a na cas nehledi. na jeji vek hezka postava tak myslim ze dobra investice :twisted:

vsch1
panic

Re: Táňa 35 let, 158/49kg

Příspěvek od vsch1 »

apoluric píše:tak jsem ji vcera vyzkousel. ma bytecek na severni terase. nic moc zarizenej ale to nejdulezitejsi tam bylo :D udelala kafco optala se co rad a pak se slo na vec. za 1200 kouri bez gumy muzete si sahnout kam chcete a na cas nehledi. na jeji vek hezka postava tak myslim ze dobra investice :twisted:

Kde je na ní kontakt?

apoluric
pokročilý

Re: Táňa 35 let, 158/49kg

Příspěvek od apoluric »

vsch1 píše:
apoluric píše:tak jsem ji vcera vyzkousel. ma bytecek na severni terase. nic moc zarizenej ale to nejdulezitejsi tam bylo :D udelala kafco optala se co rad a pak se slo na vec. za 1200 kouri bez gumy muzete si sahnout kam chcete a na cas nehledi. na jeji vek hezka postava tak myslim ze dobra investice :twisted:

Kde je na ní kontakt?

tel je 722742465 a inzerat ma na www.marteen.cz ... ma tam i fotku.

Odpovědět