Kladno

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
abcdef
panic

Re: Kladno

Příspěvek od abcdef »

Losos píše:Máte někdo zkušenost s Ruzenka222 z am.? 1000 půl hod. s análem v ceně. Fotky nevypadají úplně zle, ale kdoví jak je to v reálu.
Tu rozhodně nebrat. Naslibuje hory doly, ale jakmile člověk přijde, tak všechno jinak. Vypadá sice docela dobře (alespoň postavou), ale:
1. je hluchá jak dělostřelecká kobyla,
2. deklarované praktiky taky nebudou sedět. Nezvládá ani orál bez a nenechá si ani postříkat "kozy",
3. slibuje, že má čas dvě hodiny, snaží se vás ale zbavit ideálně do 5 minut,
4. to její kouření byla tragédie všech tragédií.

Na Kladně je to konečná. Všechny, které něco uměly, se už odstěhovaly, případně skončily.
Zůstává tu jen podprůměrně vypadající, ale alespoň snažící se mona30 (amíci), která si nechá líbit cokoliv a ceny se dají usmlouvat hodně nízko.
A pak cigna Megan36 (amíci), která na fotkách sice vypadá lépe jak v reálu, ale zase alespoň nepřipomíná prkno. Nemá ale prostory, takže auto. A snaží se tlačit ceny nahoru.
Napadá mě ještě pink cat, nebo tak nějak. Ta v centru má masážní salon, ale dříve normálně provozovala i sex, včetně análu. Asi už to ale nedělá, těžko říct. Nebyla to taková bomba, aby po tom člověk více pátral.

dsg2351
panic

Příspěvek od dsg2351 »

Zdravím pánové,

po pár "průzkumech" přináším své recenze.

1) Vasnivakuracka z am., teď už asi nefunguje, byl jsem tam 2 roky zpátky jen na kouři za 500, věk cca 50 let postava bacule. Co mě však odradilo bylo to zázemí, chodba hrozná, byt ucházející. Sídlila na Smečně naproti bývalému nonstopu (červená vrata). Hodnocení 4/10

2) kopretina1 z am. (Stochov) - taktéž už nějakou dobu zpět. Bacule cca 45-50 let. Byt relativně čistý, kouř v pohodě, sex docela dobrej, ale šuká bez gumy :nenene: Na čas nekoukala, cena 1000,- Kč. Hodnocení 6/10

3) Janulenka dříve kachnibrcko - sex na Kladně v autě. Kouř bez gumy, sex s. Je docela prdlá a podle mě si ujíždí na perníku. Jakmile dostala prachy, hned někomu psala a nechala se vysadit u nějakýho frajera. Asi šla hned pro matroš. Pocity smíšené 5/10

4) Megan, Medys atd. - silnější hnědočeška - proběhlo jen dopisování, hrozná domluva, profil už nemá nebo se jmenuje zase jinak. Dle hledání na am. prý "cikánská zlodějka"

5) bobo-1 - pár z Panenského Týnce. Ona baculka, on bi chlap, kterej otravuje jestli mu projedeš i prdel. Tomuhle neholduju :nenene: , takže proběhla jen trojka s jeho ženou. Ovšem po všech fistech a hromadných akcích by se do její vagíny vešel Jeeep Grand Cherokee.

Suma sumárum je kladensko a okolí hrozná bída. Jediný co mě děsí je počet bukanýrů, kterých je na am. milion a furt otravujou :roll:

Lovu zdar!

Kladenak1980
panic

Příspěvek od Kladenak1980 »

Stefani- z sex.cz nebrat. Neumi vubec nic. Neochotna, nic ji neni vhod a jeste drzkuje. Oral bez nedodela, ze to pry nedava. Udelala me s gumou, a stezovala si na vydrz. Chtela to mit brzy za sebou. Nedoporucuji

abcdef
panic

Příspěvek od abcdef »

Kladenak1980 píše:Stefani- z sex.cz nebrat. Neumi vubec nic. Neochotna, nic ji neni vhod a jeste drzkuje. Oral bez nedodela, ze to pry nedava. Udelala me s gumou, a stezovala si na vydrz. Chtela to mit brzy za sebou. Nedoporucuji
Potvrzuji. Chce 600 za orál s a ještě jí to moc nejde. Už během jízdy si domlouvá zákazníky a nakonec Vám řekne, že máte max. 5 minut. K tomu všemu je drzá, všechno jí obtěžuje a ve finále Vám ještě nadává. I za 100 Kč drahé.

hajak
začátečník

Příspěvek od hajak »

Kachni brko rozhodne nedoporucuji,trikrat jsem se sni domluvil po telefonu a kdyz jsem prijel na misto,tak hrala mrtviho brouka,nebrala telefon a neprisla,nespolehliva smazka.

pičobijec
pokročilý

Příspěvek od pičobijec »

A přitom kachníbrko, dříve Janulenka, vypadá podle profilové fotky a recenzí, celkem zajímavě. Ale asi bude opravdu nespolehlivá.
Má s ní někdo ještě nějakou zkušenost?

Losos
začátečník

Příspěvek od Losos »

pičobijec píše:A přitom kachníbrko, dříve Janulenka, vypadá podle profilové fotky a recenzí, celkem zajímavě. Ale asi bude opravdu nespolehlivá.
Má s ní někdo ještě nějakou zkušenost?
Taky jsem s ní byl domluvený, když jsem byl na místě tak telefon nebrala, ale asi to bylo dobře.

Markyz de Sade
norník závislák

Příspěvek od Markyz de Sade »

I vy muži, někdy mi připadáte jako rozverní školáci. :mrgreen: kachnibrko samozřejmě vůbec nebrat. Tupá fetka, navíc mám dojem, že s jejím fotrem jsem chodil do školy. Jméno by sedělo. Nebudu ho tu psát, to se, doufám, neurazíte. Ona je křestním Jana, to asi není tajemství. Ten zmrd, co ji pase, byl/je ve stíhání za zneužívání mladistvé, tzn. jí. Ona je tak blbá, že ho ještě hájila, no komedie dokonalá. Teď už tedy mladistvá není, takže žádný strach - kdo si chce šťouchnout a risknout nějakou tu pohlavní chorobu, tak no problem.
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

pičobijec
pokročilý

Příspěvek od pičobijec »

Tak kachní brko škrtáme, no. :nenene:
on to bude asi opravdu materiál, jak to tady čtu :twisted:
z fotek nevypadá zle, ale asi to žádný myslitel nebude :D

stevieee
začátečník

Příspěvek od stevieee »

Ahoj vyzkousel nekdo 123jitka123 z Am ??
Dejte prosim info

pičobijec
pokročilý

Příspěvek od pičobijec »

stevieee píše:Ahoj vyzkousel nekdo 123jitka123 z Am ??
Dejte prosim info
Není moc stará? :D
Z profilu není patrné, že šlape....

Antico
zkušený norník

Příspěvek od Antico »

Ahoj vyzkousel nekdo 123jitka123 z Am ??
Dejte prosim info
Jasne ze slape (1000-2000 podle toho jak je strizliva), ale je to jen pro otrle. Real fotka o 30 let starsi nez na www.sex.cz. Nekouri (to bych blinkala) a hlavne chce lahev vina s sebou. To bude matros jen pro fajnsmekry.

LukeM424
panic

Příspěvek od LukeM424 »

rreexx píše:ahojky lidičky nemáte zkušenost s profilem https://www.sex.cz/874419?Kraj=stredoce ... 43073&S=22 cikánečka ..díky za info..
Máte s ní nekdo zkusenost?

Nebo nevite o nejaky, kterou jeji “hnedy” hlidac vozi...udajne ma byt nejaka, kterou vozi i na Rudnou a neni k zahozeni, ale kontakt jsem zatim nesehnal tak zkousim poptat tady :)

Diky!

Maxmil
panic

Příspěvek od Maxmil »

Pavlinka39 je v centru V. Rabase, asi 40letá, ne moc hezká, silnější, kozatá. 1.500 hodina, rychlovka 700. Všechno s gumou, oral tragédie, spíš honí než kouří. Víckrát už tam nejdu. Za mě 4-.

Komárek
začátečník

Příspěvek od Komárek »

Ahoj,nezkoušel náhodou někdo tu Anaalku z a.....?? Zatím bez odezvy

Odpovědět