Děčín

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
premier
začátečník

Děčín

Příspěvek od premier »

Ahoj, máte někdo zkušenosti se Sedmým nebem nebo Marylinem? A někdo další v DC nebo UL?

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Marylin je normální inzerát z tipservisu : 7 koťátek nabízí bla bla..... . Přes den jako privát v noci bordel. Měl jsem letos jednu - hrůza. Nedoporučuju

hrosik7
panic

Příspěvek od hrosik7 »

čau, v marilyn jsem byl s kámošem, bylo to bída, je tu už pár let, ale je to pořád stejné.2holky nic profi průměr, nebrat, myslim, že1500 za hod.
hrosik7

hrosik7
panic

Příspěvek od hrosik7 »

čau, v marilyn jsem byl s kámošem, bylo to bída, je tu už pár let, ale je to pořád stejné.2holky nic profi průměr, nebrat, myslim, že1500 za hod.
hrosik7

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Chlapy poraďte mi něco dobrýho u nás v Děčíně. nechce se mi jezdit pořád do Ústí. Dík

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Podívej se na recenze z měst, maš tam hodnocení na Lucku z Děčína. V
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Plnoštíhlá blondína 166/78/4, po padesátce nabízí erotické služby v soukromí: Příznivé ceny 600 - 1000,- Kč tel : 605 346 914.
No takže jsem podnikl exkurzi s ochutnávkou, byteček má nedaleko autobusové zastávky, ale v paneláku co je ubytovnou pro socialně slabší, podle toho to v baráku také vypadá.Byt ale čistej.
Ona : ve věku nelže, příjemná ale povídavá.Tetování na levém prsu.Kuřba 2, při zasunu normal.Vše pouze s gumou.Osobní hodnocení : nebudu opakovat. V
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

klusino
začátečník

Příspěvek od klusino »

:D
Naposledy upravil(a) klusino dne 11 květen 2009 05:50, celkem upraveno 1 x.

apoluric
pokročilý

Příspěvek od apoluric »

klusino píše:z Děčína je jedna kurvička říká si Niki věk kolem 20 let 180 štíhlá blond čistounká a na kurvu vyjímečně inteligentní je vidět že neni profi a tak je to celkem sympatický.přijel jsem sešli jsme se ve městě pokecali pak jsme šli na věc.....orálek umí boží a užívá si to píchání normal análek nedělá ale myslim že kdybych si hrál dýl povolí je žhavá a zbožnuje lízání i když tvrdí že ne.všechno jedině s gumou a cena taky ušla hodinka za 1000,- je v poho jedinej minus že nemá vlastní byt ani žádný prostory takže tohle zbývá na chlapovi.723 775 989. :twisted:

kde si na ni nasel kontakt??

klusino
začátečník

Příspěvek od klusino »

apoluric píše:
klusino píše:z Děčína je jedna kurvička říká si Niki věk kolem 20 let 180 štíhlá blond čistounká a na kurvu vyjímečně inteligentní je vidět že neni profi a tak je to celkem sympatický.přijel jsem sešli jsme se ve městě pokecali pak jsme šli na věc.....orálek umí boží a užívá si to píchání normal análek nedělá ale myslim že kdybych si hrál dýl povolí je žhavá a zbožnuje lízání i když tvrdí že ne.všechno jedině s gumou a cena taky ušla hodinka za 1000,- je v poho jedinej minus že nemá vlastní byt ani žádný prostory takže tohle zbývá na chlapovi.723 775 989. :twisted:

od kámoše
.proč??

apoluric
pokročilý

Příspěvek od apoluric »

klusino píše:
apoluric píše:

od kámoše
.proč??
ja myslel ze ma nekde inzerat...

danielson
panic

Příspěvek od danielson »

apoluric píše:
klusino píše:
apoluric píše:
od kámoše
.proč??
skousel jsem ty Niki volat a nic, . Nejakou jinou z Děčína, tak aby to byla tutovka?? pokud možno mladý maso a ne moc očouzený :potom:
pokud někdo vítwe, sem s kontaktem :tlesk:

apoluric
pokročilý

Příspěvek od apoluric »

danielson píše:
apoluric píše:
klusino píše:od kámoše

.proč??
skousel jsem ty Niki volat a nic, . Nejakou jinou z Děčína, tak aby to byla tutovka?? pokud možno mladý maso a ne moc očouzený :potom:
niki bude asi jen muza :-)

klusino
začátečník

Příspěvek od klusino »

apoluric píše:
danielson píše:
apoluric píše: ja myslel ze ma nekde inzerat...
díkybohu můza není je až moc reálná....a ta štavnatá kundička....ta stojí za to zkoušet to víckrát.

klusino
začátečník

Příspěvek od klusino »

apoluric píše:
danielson píše:
apoluric píše: ja myslel ze ma nekde inzerat...
díkybohu můza není je až moc reálná....a ta štavnatá kundička....ta stojí za to zkoušet to víckrát.

Odpovědět