Děčín

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
medvidek2012
panic

Příspěvek od medvidek2012 »

Spolunorníci, opět můžu jenom doporučit Merilin před Dobkovicema. Konečně to tu začíná za něco stát a jsou tu i pěkné slečny. O moravandě a "černošce" jsem se tu už zmiňoval a to mě pozvali na tento týden ( 21.9 - 27.9. ), že tu budou další dvě až tři nové tvářičky. Jedna má být černovlasá devatenáctka a se zbytkem se mám nechat překvapit. Tak to už asi blejská na lepší časy. D O P O R U Č U J I ! ! !

gumacek.72
panic

Příspěvek od gumacek.72 »

Čus mrdáci. :D Tak jsme byli s kámošem v tom bordelu mezi Děčínem a Ústím, Marilynu a bylo to docela cool. Dvě černovlásky - mlaďoučké - a jedna blondýnka - něco ve stylu Barbie. Nechali jsme si zatančit a pak jsme bejčili až do rána. Ale pak ta opice, pánové :potom: To byla jediná nepříjemná věc ve spojitosti s touhle akcí. Až našetříme zase nějaké chechtáky, tak určitě vyrazíme. Přidávám se ke kolegovi MEDVÍDEK2012 a také doporučuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo, ještě jsem zapomněl. Černošku jsme tam nezastihli. Odjela domů, ale po příjezdu bude v klubu celý měsíc, takže krasavec. Akorát se zatím neví, kdy dorazí :tlesk:

gumacek.72
panic

Ještě jsem zapomněl, já hlava :nenene: Jeden týpek, co bydlí u nás v paneláku říkal, že do Mar. chodili tenkrát s klukama a prý to tam bylo nebezpečný :slint: Min. 6 holek každý den, prdel, pořád se kalilo. Za barem byla nějaká bloncka.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci, tak nevím jestli je to dobře nebo ne zatím přestávám na chvíli nořit ( na prachy kašlu, těch mám dost ). Ač ženatý našel jsem nádhernou babu na píchání :-) Dnes jsem si hrál na mladíka ( táhne mi na 40 ) a od 8 do 15:30 jsme do toho bušili. Jsem vyždímanej jak nikdy a nemůžu chodit, jsem zvědav co na to doma. Držím vám všem palce a přeju úspěšné noření. Mějte se SEVERÁK

boxer
panic

Příspěvek od boxer »

Zdarec norníci. Taky jsem s kámošem zkusil ten Marylin. Bylo to dost hustý. Chtěl jsem vidět tu Barbinku, ale smůla nebyla tam. Nevadí i tak to za to stálo. Chtěl jsem jen vědět jestli taky chodí ta Barbie na pokoj. Známej mi tvrdil, že je tam jedna co na pokoj nechodí. Měla by se jmenovat Markéta cca 22,štíhlounká a moc hezky opálená a prej jen tancuje. Je to ta Barbinka? Jestli jo, tak to je moc velká škoda. :potom:

gumacek.72
panic

boxer píše:Zdarec norníci. Taky jsem s kámošem zkusil ten Marylin. Bylo to dost hustý. Chtěl jsem vidět tu Barbinku, ale smůla nebyla tam. Nevadí i tak to za to stálo. Chtěl jsem jen vědět jestli taky chodí ta Barbie na pokoj. Známej mi tvrdil, že je tam jedna co na pokoj nechodí. Měla by se jmenovat Markéta cca 22,štíhlounká a moc hezky opálená a prej jen tancuje. Je to ta Barbinka? Jestli jo, tak to je moc velká škoda. :potom:
To BOXER ........

Už jsi viděl v nějakém .... , že nějaká frajerka nechodí? Tahle blondýna - Markéta je v Marylinu už nějaký ten pátek a chodí, stejně jako zbytek osazenstva. To, že kolikrát nejde, tak neví, jestli je to nějaký známý jejich známých apod. Chápeš? :roll: Říká si jinak, než se skutečně jmenuje, ale při delším rozhovoru se prokecne buď ona nebo její kámošky, že se jmenuje Markéta. Příště na ní určitě budeš mít kliku :potom:

boxer
panic

Příspěvek od boxer »

Jo díky za info. Snad to někdy výjde. Nemáš na ní kontakt na telefon. Že bych jí prudnul někde v soukromí? :potom:

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci, tak co tu u nás v DC máme nového ? Četl jsem tip servis a nabídky tam byly, zkoušel jste někdo něco ?
s e v e r á k

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Severáku v Dc nic nového pod sluncem ...
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

BadBoy001
začátečník

2 dominy Děčín Nebočady

Příspěvek od BadBoy001 »

Tak ty 2 dominy jak tady už někdo psal jsem prubnul. Jedna tak 23 let blond, krásný pevný 3-4ky prsa blond. To je ta přísná a pak je tam starší tak okolo 30 černovlasá.prsa 2ky.. Klasický SM, bondage, pánskej anál. Za příplatek (na 2. schůzce po předchozí domluvě a asi i sympatiich) se nechala ta tmavovlasá píchat. Teda píchat... já musel podle rozkazů blondýny píchat :D Fakt super, můžu doporučit všem co jim nejde jenom o trapnou klasiku. Cena 2000,- což na to že jsou obě bylo super + příplatek 1500,- za pich. Doufám že jsem na nic nezapomněl, kdyžtak se ptejte. Zdar a šuk

kenko40
panic

Příspěvek od kenko40 »

Zdar, sháním nějaký tip na volný azyl v Děčíně, tak na hoďku-dvě. Nevíte o něčem (př. byt, vhodný hotelík, apod.). Díky.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci, tak jsme zkusil zmiňované dominy. Suprovej pánskej análek a lízání obou kundiček, ta tmavovláska není můj tip, takže jsem se na zanoření ani neptal, ale ta blonďatá by stála za hřích :potom:
s e v e r á k

BadBoy001
začátečník

Příspěvek od BadBoy001 »

severák píše:Zdarec norníci, tak jsme zkusil zmiňované dominy. Suprovej pánskej análek a lízání obou kundiček, ta tmavovláska není můj tip, takže jsem se na zanoření ani neptal, ale ta blonďatá by stála za hřích :potom:
-----------
Tak to tý blonďatý si nech zdát :D a s tim lízáním bych ti to teda moc nežral :)

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Hele bad boy, nejsi ty náhodou ta blonska, že to všechno tak přesně víš ?

BadBoy001
začátečník

Příspěvek od BadBoy001 »

severák píše:Hele bad boy, nejsi ty náhodou ta blonska, že to všechno tak přesně víš ?
------

To nejsem jenom jsem jí zažil a dává přednost mladším :) Ale možná se pletu ;)

Odpovědět