Děčín

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdar Bad Boy, lízal jsem jí a ne jednou, byl jsem u ní několikrát, ale bohužel se mi jí nikdy nepodařilo ukecat ( ani za větší prachy )

BadBoy001
začátečník

Příspěvek od BadBoy001 »

severák píše:Zdar Bad Boy, lízal jsem jí a ne jednou, byl jsem u ní několikrát, ale bohužel se mi jí nikdy nepodařilo ukecat ( ani za větší prachy )
---
má jí ale pěknou co? ;) Přesně podle mojeho gusta. Jenom škoda, že už to nedělá :-(

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Moooc pěknou, fak by stála za hřích, prý nám ale odjela do Anglie :cry: , nevíš o něčem pěkně podobném tady v DC ?

BadBoy001
začátečník

Příspěvek od BadBoy001 »

severák píše:Moooc pěknou, fak by stála za hřích, prý nám ale odjela do Anglie :cry: , nevíš o něčem pěkně podobném tady v DC ?
Jo jo, taky jsem slyšel. ASi za lepším odjela :D Tady v DC to je v tomhle odhledu mrtvý. Jedině ta černovlasá, ta se myslim nechá.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Jo jo, taky jsem slyšel. ASi za lepším odjela Tady v DC to je v tomhle odhledu mrtvý. Jedině ta černovlasá, ta se myslim nechá.
A nevíš tady o nějaké amatérce, klíďo i za prachy ?
s e v e r á k

brabuss
panic

Příspěvek od brabuss »

zdárek hoši, slyšel jsem, že je znovu otevřenej Marilyn a taky že od 23.6 by tam měla bejt nějaká exotica - nevíte něco o tom ?
asi to prubnu.... :potom:

tomas.visitor
panic

Příspěvek od tomas.visitor »

Ahoj,

najdu nejakz privatek nebo neco mezi Ustim a Decinem (pripadne v techto mestech a okoli)? co jsem to tady procetl, tak se tady pise o nejakym "Marilyn"u, ale na netu jsem nic nevygooglil.. nasmerujte me nekam hosi :)

calico
norník

Příspěvek od calico »

tomas.visitor píše:Ahoj,

najdu nejakz privatek nebo neco mezi Ustim a Decinem (pripadne v techto mestech a okoli)? co jsem to tady procetl, tak se tady pise o nejakym "Marilyn"u, ale na netu jsem nic nevygooglil.. nasmerujte me nekam hosi :)
tak co ja vim tak v boleticich je jedna holka s vlastnim bytem

prcek
zkušený norník

Příspěvek od prcek »

tak sem hod naky info oty z boletic je toho tu fakt malo tak lepsi neco nez nic

calico
norník

Příspěvek od calico »

604773886 ceny ma 1500/hod s oralem a sex, bez analu, ja byl celkem spokojen, byl sem rad ze sem odesel po svejch. a ne ze vy lumpove bude mit obsazeno az za ni zase pujdu

ps ty maliny , asi na lidech se snazi kecat pod prezdivkou marylindc, alepson to tvrdi ze jsou to ony. dobkovice, od 21-04.
MarilynDC: 1500 pul hodky a 2000hodina

vice sem zatim nezjistil, zkuste samostudiem .)

prcek
zkušený norník

Příspěvek od prcek »

co vek vzhled nebo naka fotka by nebyla 1500na decin je celkem dost za hodku

calico
norník

Příspěvek od calico »

prcek píše:co vek vzhled nebo naka fotka by nebyla 1500na decin je celkem dost za hodku
na lidech ma fotky na profilu gomedatt a nebo tribitkam, zadna modelka to neni, obyyc pohoda pekna holka, ale vykon byl parada, alespon pro me
Naposledy upravil(a) calico dne 31 červenec 2010 21:33, celkem upraveno 1 x.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci, nevíte o něčem novém u nás v DC ? Nebo náhodou, jak bejvali ty dvě dominy v Boleticích ( blonska nám odjela do Anglie ), jestli ta druhá nedělá sama ?? Díky a lovu zdar

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Copak novém, ale dělávala tu bloncka Lucka, nevíte zda to ještě provozuje ? Číslo na ni jsem si tehdy neuložil. Byla v Dc v Podmoklech ...
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

thomasGansters
norník

Příspěvek od thomasGansters »

Ahoj chlapy jezdím ted do Děčína jednou v tejdnu poraďtě mi nějakou 15-45 let na orálek v autě ...díky
Sex je boží :-)

Odpovědět