Děčín

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
wukss
začátečník

Re: Děčín

Příspěvek od wukss »

http://www.sex.cz.cz/?a=profil&userid=570976&sess=75fb94b16507836b2369b3f8a690537f

nabízí se na www.sex.cz,nezkoušeno.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

wukss píše:http://www.sex.cz.cz/?a=profil&userid=570976&sess=75fb94b16507836b2369b3f8a690537f

nabízí se na www.sex.cz,nezkoušeno.
Zdarec norníci,
chtěl jsem jí vyzkoušet, ale nechal jsem si od ní poslat odkaz na její fotky a je to " brazilka ". Takže nic pro mě, ale proti gustu, žádní dišputát :roll:
s e v e r á k

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci,
to jste opravdu všichni odjinud než z Děčína a musím všechno testovat sám ?
Sex mě neříkám nebaví, tak jsem hodil poptávku na amatéry a hle, hned 3 nabídky na orálek. A tak mi to nedalo a vyzkoušel všechny 3. Takže :
"mladabaculka" ( 400,- ) dobrý orálek, dost přihoňuje, prý se dá stříkat do pusy, ale vždy ho vyndala, vyzkoušeno 2x hodnocení 2-
"..72liza" ( 300,- ) starší, orálek asi dobrý, ale byl jsem skoro na šrot. Nechá se při tom fistit, nejsem žádný drobeček a vešla se mi tam celá ruka. hodnotím 2+.
"zizulka" ( 500,- ) udělala mi to za pjéťo 2x, asi nejlepší, bez přihoňování vše na konci spolykala a dělala vše co jsem jí řekl. Hodnocení 1
s e v e r á k

klusino
začátečník

Příspěvek od klusino »

Zdar nornici,
do DC se vrátila kurvička jmenuje se Bára věk 24 blond štíhlá kouří za 400,- píchání 600,- vše s gumou.narazil jsem na ni náhodou mezi UL a DC jela stopem domu do DC chvili jsme kecali pak jsem zajel bokem od hlavní a hned jsem ji zkusil a pořád se s ní mrdá dobře vzal jsem si na ni kontakt a ona souhlasila s tim že ho tady uveřejním.takže pánové 721 186 523 :potom:

xfredyl
norník

Příspěvek od xfredyl »

klusino píše:Zdar nornici,
do DC se vrátila kurvička jmenuje se Bára věk 24 blond štíhlá kouří za 400,- píchání 600,- vše s gumou.narazil jsem na ni náhodou mezi UL a DC jela stopem domu do DC chvili jsme kecali pak jsem zajel bokem od hlavní a hned jsem ji zkusil a pořád se s ní mrdá dobře vzal jsem si na ni kontakt a ona souhlasila s tim že ho tady uveřejním.takže pánové 721 186 523 :potom:

Ahoj, znáte jí někdo? Máte nějaké fotky? Díky

xfredyl
norník

Příspěvek od xfredyl »

ahoj, koukam, ze DC je celkem mrtvo. mate nekdo zajimavy tip krome Ricky z Boletic?? diky

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

xfredyl píše:ahoj, koukam, ze DC je celkem mrtvo. mate nekdo zajimavy tip krome Ricky z Boletic?? diky
Zdarec norníci, myslím že recenze z našeho malého města jsou až až, jaestli víte o něčem o čem já ne, tak sem s tím :foun:

Sex mě neříkám nebaví, tak jsem hodil poptávku na amatéry a hle, hned 3 nabídky na orálek. A tak mi to nedalo a vyzkoušel všechny 3. Takže :
"mladabaculka" ( 400,- ) dobrý orálek, dost přihoňuje, prý se dá stříkat do pusy, ale vždy ho vyndala, vyzkoušeno 2x hodnocení 2-
"..72liza" ( 300,- ) starší, orálek asi dobrý, ale byl jsem skoro na šrot. Nechá se při tom fistit, nejsem žádný drobeček a vešla se mi tam celá ruka. hodnotím 2+.
"zizulka" ( 500,- ) udělala mi to za pjéťo 2x, asi nejlepší, bez přihoňování vše na konci spolykala a dělala vše co jsem jí řekl. Hodnocení 1
s e v e r á k

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

severák píše:
xfredyl píše:ahoj, koukam, ze DC je celkem mrtvo. mate nekdo zajimavy tip krome Ricky z Boletic?? diky
Zdarec norníci, myslím že recenze z našeho malého města jsou až až, jaestli víte o něčem o čem já ne, tak sem s tím :foun:

Dobrá recenze, jak jsou na tom s prostory ? Nebo je to jen do auta ???
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

lubík
norník

Příspěvek od lubík »

zdravím hoši, máte někdo zkušenost?
http://seznamka.sally.cz/detail.php?profile=slunce
díky za odpovědi.

DaliBel88
norník

Příspěvek od DaliBel88 »

lubík píše:zdravím hoši, máte někdo zkušenost?
http://seznamka.sally.cz/detail.php?profile=slunce
díky za odpovědi.
Tak zrovna tahle by mě taky zajímala. Na Sally je hodně často a asi né moc úspěšně, podle jejích povzdechů v deníčku, kterej průběžně maže. Příjde mi trochu divná, ale kdyby jí někdo vyzkoušel, rád bych věděl, jaký to s ní bylo.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci,
"slunce" jsem vyzkoušel taky. Byla u mě doma a tajně jsem si natočil na kameru :hop: . Holčina pohodářka, vše bez, orál + klasika a chtěla za to 1500,-. Nebyla špatná, až budu zase potřebovat, rád se vrátím
s e v e r á k

lubík
norník

Příspěvek od lubík »

severák píše:Zdarec norníci,
"slunce" jsem vyzkoušel taky. Byla u mě doma a tajně jsem si natočil na kameru :hop: . Holčina pohodářka, vše bez, orál + klasika a chtěla za to 1500,-. Nebyla špatná, až budu zase potřebovat, rád se vrátím
Zdar a tys ji šukal bez? Si děláš prdel, ne?

DaliBel88
norník

Příspěvek od DaliBel88 »

Tak to už k ní v žádným případě nejedu, jak jsem uvažoval :x Chlapi, někdy vás fakt nechápu :ass:

lubík
norník

Příspěvek od lubík »

DaliBel88 píše:
Tak to už k ní v žádným případě nejedu, jak jsem uvažoval :x Chlapi, někdy vás fakt nechápu :ass:
přesně...líp bych to nenapsal

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci,
Absolutně mě nemůžou vzrušit komentáře "rádobynorníků", kteří mají cca 14-25 příspěvků. Ty se v naši branži sakramensky vyznají. Po 18ti letech noření snad vím co si můžu dovolit a co ne.
s e v e r á k

Odpovědět