Děčín

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
severák
zkušený norník

Re: Děčín

Příspěvek od severák »

majki píše:Zdravím pánové,

v blízké době se chystám navštívit Děčín a rád bych to využil i k návštěvě nějaké svlečny. Trošku jsem sondoval a celkem mě zaujala buchta z www.sex.cz. Má nick zirafa83. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Diskuzi jsem si tak zběžně pročetl a zmínku o ní jsem nenašel. Budu rád, když písnete nějaké info sem, nebo třeba do SZ. Díky předem za odpověď.
Zdarec, taky jsem jí zkoušel před cca 2 měsícema. Zkoušel jsem jen orál bez s polykáním. Slibovala hluboký, což dodržela, ale vždy jen chvilku ( 10s ) a pak nic, zase chvilku a nic. Takový nemastný neslaný. Když se svlékla, chuť na sex mě absolutně přešel, hubená jek vyžle a kozy snad -1. Jinak vše provozuje u lizi72 v Bynově.

Lovu zdar
s e v e r á k

majki
norník

Příspěvek od majki »

severák píše:
majki píše:Zdravím pánové,

v blízké době se chystám navštívit Děčín a rád bych to využil i k návštěvě nějaké svlečny. Trošku jsem sondoval a celkem mě zaujala buchta z www.sex.cz. Má nick zirafa83. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Diskuzi jsem si tak zběžně pročetl a zmínku o ní jsem nenašel. Budu rád, když písnete nějaké info sem, nebo třeba do SZ. Díky předem za odpověď.
Zdarec, taky jsem jí zkoušel před cca 2 měsícema. Zkoušel jsem jen orál bez s polykáním. Slibovala hluboký, což dodržela, ale vždy jen chvilku ( 10s ) a pak nic, zase chvilku a nic. Takový nemastný neslaný. Když se svlékla, chuť na sex mě absolutně přešel, hubená jek vyžle a kozy snad -1. Jinak vše provozuje u lizi72 v Bynově.

Lovu zdar
Tak díky za info, ještě to teda zvážím. Ale jinak mě obecně hubené holky s malýma kozama nevadí. šlo mi spíš o to, jestli to není nějaká hrůza nebo jestli to vůbec stojí za to, za ní jezdit. Noru zdar.
mrdání, mrdání, všechny smutky zahání...

houba63
panic

Příspěvek od houba63 »

Šlo by poslat kontaktna zirafu83? :foun: Když tak do SZ. Vyzkouším a poreferuji :potom:

lenovoo
začátečník

Příspěvek od lenovoo »

tazatel25 píše:
severák píše:Zdarec norníci,
to jste opravdu všichni odjinud než z Děčína a musím všechno testovat sám ?
Sex mě neříkám nebaví, tak jsem hodil poptávku na amatéry a hle, hned 3 nabídky na orálek. A tak mi to nedalo a vyzkoušel všechny 3. Takže :
"mladabaculka" ( 400,- ) dobrý orálek, dost přihoňuje, prý se dá stříkat do pusy, ale vždy ho vyndala, vyzkoušeno 2x hodnocení 2-
"..72liza" ( 300,- ) starší, orálek asi dobrý, ale byl jsem skoro na šrot. Nechá se při tom fistit, nejsem žádný drobeček a vešla se mi tam celá ruka. hodnotím 2+.
"zizulka" ( 500,- ) udělala mi to za pjéťo 2x, asi nejlepší, bez přihoňování vše na konci spolykala a dělala vše co jsem jí řekl. Hodnocení 1

Tak jsem se vydal za Líza72. Máš pravdu je postarší 39, ale celkem zachovalá. Nedělá v bytě, ale má pro sebe v baráku sušárnu, kde se dá i umýt. Je povídavá a řekl bych , že doopravdy amatérka. Kouření ji vyloženě bavilo, nechal jsem se udělat 2x a hodnocení 1- to mínus za to, že nepolyká. Fistit se nechá a dokonce se při tom umí i udělat. Protože se mi to líbilo , tak jsem se k ní po pár dnes vrátil a tentokrát když jsem ji fistil, tak se udělala i s výstřikem - to |vám bylo něco tekla jako niagára a bylo pod ní mokro jak po letní bouřce. Stojí za vyskoušení
Pánové nemáte kontakt na tu "zizulku"???? Díky :mrgreen:

myšídíra
pokročilý

Příspěvek od myšídíra »

Zdravím norníky,zvláště ty ze severu. Nemáte někdo tip na holku z Děčína nebo okolí,která má ráda kůži? Ne dominu, prostě fetiš. Co ta Ricky z Boletic? Na Sally mi neodpověděla.

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

http://www.sex.cz.cz/g778926-jaa/1?ref=1499 dle mě nic moc :mrgreen:
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

myšídíra
pokročilý

Příspěvek od myšídíra »

lovemen píše:http://www.sex.cz.cz/g778926-jaa/1?ref=1499 dle mě nic moc :mrgreen:
Díky za tip,mezitím jsem dohodnul něco jiného, bude zatím v pořadníku :wink:

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

lenovoo píše:
tazatel25 píše:
to jste opravdu všichni odjinud než z Děčína a musím všechno testovat sám ?
Sex mě neříkám nebaví, tak jsem hodil poptávku na amatéry a hle, hned 3 nabídky na orálek. A tak mi to nedalo a vyzkoušel všechny 3. Takže :
"mladabaculka" ( 400,- ) dobrý orálek, dost přihoňuje, prý se dá stříkat do pusy, ale vždy ho vyndala, vyzkoušeno 2x hodnocení 2-
"..72liza" ( 300,- ) starší, orálek asi dobrý, ale byl jsem skoro na šrot. Nechá se při tom fistit, nejsem žádný drobeček a vešla se mi tam celá ruka. hodnotím 2+.
"zizulka" ( 500,- ) udělala mi to za pjéťo 2x, asi nejlepší, bez přihoňování vše na konci spolykala a dělala vše co jsem jí řekl. Hodnocení 1

Tak jsem se vydal za Líza72. Máš pravdu je postarší 39, ale celkem zachovalá. Nedělá v bytě, ale má pro sebe v baráku sušárnu, kde se dá i umýt. Je povídavá a řekl bych , že doopravdy amatérka. Kouření ji vyloženě bavilo, nechal jsem se udělat 2x a hodnocení 1- to mínus za to, že nepolyká. Fistit se nechá a dokonce se při tom umí i udělat. Protože se mi to líbilo , tak jsem se k ní po pár dnes vrátil a tentokrát když jsem ji fistil, tak se udělala i s výstřikem - to |vám bylo něco tekla jako niagára a bylo pod ní mokro jak po letní bouřce. Stojí za vyskoušení
Pánové nemáte kontakt na tu "zizulku"???? Díky :mrgreen:
Zdarec norníci,
je to ZIKINKA z www.sex.cz a tel je 721731540, zkoušejte a pište :-)
Jinak kontakt na tu zirafu, nebo kterou myslíte nemám, vše bylo přez telefon lizi72

Lovu zdar
s e v e r á k

lenovoo
začátečník

Příspěvek od lenovoo »

Zdarec norníci,
je to ZIKINKA z www.sex.cz a tel je 721731540, zkoušejte a pište :-)
Jinak kontakt na tu zirafu, nebo kterou myslíte nemám, vše bylo přez telefon lizi72

Lovu zdar[/quote]

zdar pánové,

tak jsme chtěl vyzkoušet tu ZIKINKU a bohužel nijak nekomunikuje.. na materéch nebyla od 20. června a na sms taky nereaguje. Nevíte někdo o něčem jiným tady v DC?? Mimo lizy a zirafy.. Dík za tip

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdarec norníci,
vím pro ZIKINKA nekomunikuje. Protože jak jsem starej, tak jsem blbej :? Při poslední akci jsem jí půjčil 4000,- a od té doby nekomunikuje. Uvedený tel.721 731 540 prý měla půjčený od kámošky ( která to alespoň tvrdí ). Takže Vás norníci prosím, až se s ní dohodnete, dejte mi prosím vědet přes SZ, díky Severák
s e v e r á k

ma_r_tin
zkušený norník

Příspěvek od ma_r_tin »

Ahoj, před nedávnem jsem si s ní psal na chatu na www.sex.cz, ale nedopadlo to, cena 1500 a musel bych jet mimo UL..., prostory neměla, ale měla zájem, asi schání prachy. takže doporučuji koukat na ten chat.

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Všechno provozuje v Malém Březně, sedne do auta, navede tě cca o 5 km dál a .......
s e v e r á k

prcek
zkušený norník

Příspěvek od prcek »

ikdyž 1500na dc je poměrně dost

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

No já měl ZIKINKU jen na ústní akci a byl jsem spokojen 8) stálo mě to 500 a je možnost i bez ...
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

chemik
zkušený norník

Příspěvek od chemik »

vím pro ZIKINKA nekomunikuje. Protože jak jsem starej, tak jsem blbej :? Při poslední akci jsem jí půjčil 4000,- a od té doby nekomunikuje. Uvedený tel.721 731 540 prý měla půjčený od kámošky ( která to alespoň tvrdí ). Takže Vás norníci prosím, až se s ní dohodnete, dejte mi prosím vědet přes SZ, díky Severák
ach jo ...
chemik - původně experimentální .-o))

Odpovědět