xxx

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
mrdamdevky
panic

xxx

Příspěvek od mrdamdevky »

:potom:
Naposledy upravil(a) mrdamdevky dne 09 říjen 2016 20:46, celkem upraveno 1 x.

8carlos8
zkušený norník

Re: DAGMAR ÚSTÍ NAD LABEM A DĚČÍN

Příspěvek od 8carlos8 »

Dobra reklama nepases ji nahodou???

lajosu
zkušený norník

Příspěvek od lajosu »

mrdamdevky píše:Dagmar Ústí nad Labem, pěkná nadržená panička, dvojky kozičky, úzká vyholená kundička, kouří bez a nechá si ho narvat až do krku, šuk dobrý- je aktivní, dělá i análek a má fakt úzkou prdelku, moc dlouho jsem nevydržel a všechno spolykala, ceny 600/1000, přidávám i foto, ted má červený vlasy. KONTAKT 720 206 903, 607 979 807. :hop:
holka,holka,uz jsem premejslel,ze za tebou zajedu,ale po tyhle reklame ,mas po pici

8carlos8
zkušený norník

Příspěvek od 8carlos8 »

Kde jste ji nasli nekde na sex.cz ci co???

milkcafe
norník

Příspěvek od milkcafe »

Vždyť je to Kristýna Hrnčířská Ul, nebo růžovej kostel Dc. Otázka, proč je to zde napsáno. Skorem mám pocit, že tady chce někdo někoho nasrat. A proč si to myslím? To první je její privátní. Takže sem to musel dát nějakej zhrzenec, nebo bordelmamá, či jiná pracovnice. N nic, klidně ať ten co mrdadevky napise duvod. Vždyť je zde inkognito:-)

děvkyavdanýtojemoje
norník závislák

Re: xxx

Příspěvek od děvkyavdanýtojemoje »

další zbytečný vlákno... :roll: :evil:

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

milkcafe píše:Vždyť je to Kristýna Hrnčířská Ul, nebo růžovej kostel Dc. Otázka, proč je to zde napsáno. Skorem mám pocit, že tady chce někdo někoho nasrat. A proč si to myslím? To první je její privátní. Takže sem to musel dát nějakej zhrzenec, nebo bordelmamá, či jiná pracovnice. N nic, klidně ať ten co mrdadevky napise duvod. Vždyť je zde inkognito:-)
Jojo je to tak. Včera jsem se chtěl v Dc objednat a opravdu, zvedla to Kristína. Ordinuje pouze v Ul. Tvrdila že ten "její" odkaz je falešnej že s tím nemá nic.
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

coutinho5
norník

Příspěvek od coutinho5 »

děvkyavdanýtojemoje píše:další zbytečný vlákno... :roll: :evil:
vrtichvost píše:
milkcafe píše:Vždyť je to Kristýna Hrnčířská Ul, nebo růžovej kostel Dc. Otázka, proč je to zde napsáno. Skorem mám pocit, že tady chce někdo někoho nasrat. A proč si to myslím? To první je její privátní. Takže sem to musel dát nějakej zhrzenec, nebo bordelmamá, či jiná pracovnice. N nic, klidně ať ten co mrdadevky napise duvod. Vždyť je zde inkognito:-)
Jojo je to tak. Včera jsem se chtěl v Dc objednat a opravdu, zvedla to Kristína. Ordinuje pouze v Ul. Tvrdila že ten "její" odkaz je falešnej že s tím nemá nic.

Máte někdo odkaz či foto?

milkcafe
norník

Re: xxx

Příspěvek od milkcafe »

Jen ten oral bez mi na ni nejak nesedi. Fakt je, ze jsem se dlouho neptal zda ho nabizi a treba zmenila portfolio sluzeb.

Odpovědět