OTAZKY A ODPOVEDI (máte-li dotaz na zkušenější norníky)

Než se zeptáš, tak nejdřív hledej! A pročti si fóra, na většinu dotazů už někdo odpověděl...
Odpovědět
ArciNornik
panic

Re: OTAZKY A ODPOVEDI (máte-li dotaz na zkušenější norníky)

Příspěvek od ArciNornik »

Ahoj nornictvo! Jsem tu novy a nenasel jsem jine vlakno kde se na to zeptat. Shanim v Praze a okoli nejakou mladsi holku s fakt hezkym, pevnym zadkem a zadnyma pyskama. Bohuzel kam vlezu, tam nekolik deka pysku navic a na to ja nejsem. Budu rad za doporuceni. Diky :)
(Priklad myho idealu :D )
https://1.bp.blogspot.com/-jAJUK-u-dF4/UYY6kNDOqSI/AAAAAAAAWXA/mOd8gR5kvnc/s1600/Perfect+pussy+ass+Erotic+Wallpaper.jpg

Beginner.
začátečník

Příspěvek od Beginner. »

Zdravím,
Jako začátečník bych se chtěl zeptat, jak to bývá s placením? většinou chtějí peníze předem, ale podle čeho by šlo poznat, že vás chtějí podělat? Určitě průzkum předem se vyplatí, ale pokud nikde nenajdete přímo odkaz na konkrétní nick, je problém si pak prověřit korektnost konkrétní “společnice”.
Bohužel jsem naletěl a rád bych podobných zkušeností pro příště vyvaroval. Díky za každý tip a radu.

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

Beginner. píše:
30 červenec 2020 12:03
Zdravím,
Jako začátečník bych se chtěl zeptat, jak to bývá s placením? většinou chtějí peníze předem, ale podle čeho by šlo poznat, že vás chtějí podělat? Určitě průzkum předem se vyplatí, ale pokud nikde nenajdete přímo odkaz na konkrétní nick, je problém si pak prověřit korektnost konkrétní “společnice”.
Bohužel jsem naletěl a rád bych podobných zkušeností pro příště vyvaroval. Díky za každý tip a radu.
Dá se říct,že to poznáš vlastně hned,třebas už z inzerátu,když se tam společnice hodně vychvaluje nebo tě i hodně přemlouvá,abys přijel.Když tě láká do bytu takovým způsobem jako:Pojď ať nevětrám,šup dovnitř nebo tě prostě žene do bytu jak psa.Jak máš po telefonu nebo netu blbej dojem z komunikace,je lepší tam nelézt vůbec.Otočku dát nejlíp ve dveřích,protože jak nejsi drzej,tak vevnitř už jí podle mě nedáš.Takovejm místům jako třeba Cejl,Duchcov,Bílina nebo třebas Václavák je lepší se vyhnout úplně.Musim říct,že jsem na tyhle pocity nikdy nedal a vždy jsem na to dojel a nikdy jsem nedal otočku.Asi jsem poslední,co by ti měl radit,ale na tohle vždy dojedeš :D Brát si peníze rozměněný a akorát,aby tě pak neokradli o víc.Jak je v bytě až moc tma,taky to smrdí ojebem.Víc cikánek v bytě,to je skoro vždy průser.Mě teda jednou okradla jenom šlapka na ulici se svym starym,je to teda ale bezva pocit :D

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

ILoveBBT píše:
22 červen 2020 18:32
Zdravím, ví někdo co je to za kreténa ten ko_cour z fóra světáci? Člověk položí dotaz do vlákna dotazy a dostane hned ban, protože tohle není fórum na dotazy. Navíc rovnou bez nějakého upozornění, že bych dělal něco blbě. To si léčí nějaký mindrák či co? Sorry, že to takhle píšu, ale něco takové jsem ještě nezažil.
Na Forum Světáci bych se bejt tebou vysral a nic bych si z toho nedělal.Co jsem měl možnost číst,je to banda arogantních rádobyvtipných a znalých dementů.Z návštěvy šlapky udělaj slohovou práci a z příspěvku v jinym vlákně exemplární zločin :D

arzachel
panic

Příspěvek od arzachel »

Jdu poprvé v Praze kam mi doporučíte jít? A treba i jmenovite nějakou slečnu? Muze jít o privat i soukromý byt cenq za službu do max 2t Kč za hodinu. Diky za tipy. :)

Odpovědět