Lze s nořením přestat?

Než se zeptáš, tak nejdřív hledej! A pročti si fóra, na většinu dotazů už někdo odpověděl...
Odpovědět
barny.barny
norník

Re: Lze s nořením přestat?

Příspěvek od barny.barny »

pdavidek24 píše:
27 listopad 2015 00:29
Leckterý norník už přestal po velmi negativní zkušenosti bylo zde pár případů takových co chytli syfilis a další sračky a řekli ne ale dokud si neprojdeš něčím, kdy se nad tím budeš podobně zamýšlet budeš se k noření vracet co ti klacek bude stát...
Člověk dokud nereje držkou v zemi, tak se sam od sebe, jen tak nenapraví...

Přesně jak píšeš. Asi se toho nikdy nezbavím úplně, ale rozumnou frekvenci, lze uhlídat.

Prostě dokud není nějaký opravdu vážný důvod, jsou tu někde všechny 4 hlavní zmíněné, přestat nelze. Až bude dotyčný opravdu chtít, tak pak se mu přestat může povést ✌🏻
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

:hop:

barny.barny
norník

Příspěvek od barny.barny »

rocco11 píše:
18 prosinec 2016 19:09

Smáznout profil nepomůže.

Jednou jsi ochutnal chození za děvkama a zjistil jsi jak je to snadné. Pokud máš peníze a čas.
Tak se smiř s tím, že v tom (s většími nebo menšími pauzami) pojedeš pořád až do konce fungování tvého libida. :potom:
Snažíš se naznačit, že ušetřím spousty času a hlavně nervů, když se svým koníčkem smířím?!? Tak fajn. Diky 👍🏼✌🏻😉😎
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

:hop:

Pacco2
začátečník

Příspěvek od Pacco2 »

barny.barny píše:
01 listopad 2020 11:20
rocco11 píše:
18 prosinec 2016 19:09

Smáznout profil nepomůže.

Jednou jsi ochutnal chození za děvkama a zjistil jsi jak je to snadné. Pokud máš peníze a čas.
Tak se smiř s tím, že v tom (s většími nebo menšími pauzami) pojedeš pořád až do konce fungování tvého libida. :potom:
Snažíš se naznačit, že ušetřím spousty času a hlavně nervů, když se svým koníčkem smířím?!? Tak fajn. Diky 👍🏼✌🏻😉😎
:D :D :D :D :D :D

duchodce
pokročilý

Příspěvek od duchodce »

Skončit určitě jde, já osobně po pár špatných zkušenostech s tapkama skončil už před pár lety. Kdyby se v inzerátech v Písku tenkrát neobjevila černoška, potom v ČB docela pěkná 20ka atd. už bych k žádné svlečně ani nepáchnul.

pilotb747400
norník

Příspěvek od pilotb747400 »

duchodce píše:
24 srpen 2021 23:44
Skončit určitě jde, já osobně po pár špatných zkušenostech s tapkama skončil už před pár lety. Kdyby se v inzerátech v Písku tenkrát neobjevila černoška, potom v ČB docela pěkná 20ka atd. už bych k žádné svlečně ani nepáchnul.
Nejde nejde nejde jak tu někdo psal když máš peníze a čas a jednou to zkusíš, tak se nedá
Také bych rád skončil, už dávno, nejde to ale.

benito197
zkušený norník

Příspěvek od benito197 »

zdravím ve spolek......

toto je dobrá otázka :-) já sám jsem začal navštěvovat holky 25 let zpět, kdy mi to přestalo fungovat s ex se, kterou už dlouho nejsem. Je to o tom, že jsem lovci a pokud nám doma, žena neposkytne to co chceme tak máme touhy si to vzít někde jinde. Kolikrát se mi stalo, že jsem měsíce chodil jen k jedné pravidelně 2 x týdně a hrozné pro mě bylo když skončila ( jsem ujetý na milky s postavou lolitky ) jednu takovou jsem měl u Bphemky a byl jsem z ní fakt hotový a snad i ona ze mě. Pak jsem toho spousta vystřídal. Mezí tím proběhlo pár normálních vztahů ale po rozchodu jsem se vrátil vždy k noření protože mi přijde že je to nejlevnější varianta :-)
co musíte všechno udělat když jste ve vztahu a kolik top stojí peněz.

Přestat lze, ,když ve své drahé polovičce člověk najde to co hledá. Teď to tak mám a jsem v pohodě a nemám potřebu někde hledat. Ale jak se říká nikdy neříkej už nikdy nebudou nořit.

Dnes vidím zásadní problém co je v nabídce.. Nikde jsem nechodil nořit do recenzovaných top privátů možná to byla chyba, ale vybíral si spíše amatérky než protřele štětky. Dnes když se podívám třeba na amíky tak bych zvracel, většinou tlusté ošklivé ženské, což nechápu že jim za to někdo platí nebo kundy které chtějí zálohu a podobné blbosti. Jelikož mi je 50 tak lituji kluky kteří s tím teď začínají a mají si vybírat v tomhle bordelu... Možná jsem staromódní ale jsem rád že jsem nořil v trochu jiné době.

Snad jen rada mě se kolikrát osvědčilo badoo, Tinder e Edarling ... neplatíš je nadržená stejně jako ty poslechneš si nějaký příběh a pak si zašukáš. Dá se říct, že se sejdeš s kým ty chceš nejsou tam fake fotky a já jsem tam měl 100% úspěšnost což se o privátech prostě nedá říct ( fake fotky holka tě nevzrušuje atd )

Možná kecám blbosti, ale je fajn že to máme každý jinak a proto nořte co to jde ať už doma nebo na privátě v bordelu nebo kdekoliv je vám libo.

ŽIJEME JEN JEDNOU

FFA
panic

Příspěvek od FFA »

bea30 píše:
29 listopad 2011 22:54
Jamie7 píše:Myslíte že když mám přítelkyni, ale pořád mám chuť na jiný holky? Mám potřebu zkoušet nový a nový holky.... I když vím že ses si užiju nejvíc s přítelkyní....
Tak v tomhle nejsi sám. Tak nějak to prý měl i ten můj. Akorát s tím chce bojovat a přestat...dávám mu šanci, ale jakmile to zjistím znovu (a že jsem teď obezřetná jako dráb!! :-)), tak končím, a důvod se dozví i jeho rodina. Myslím, že dobrá motivace i pro něj - asi by z něj rodiče a segra byli hodně zklamaní (máme malé miminko).
Ale má to s odvykáním těžký, zvykl si na nové a nové podněty, a teď se musí naučit potom všem naladit zpět na partnerský sex s jednou osobou.
A já mu to moc neulehčuju. Po tom všem nemám moc chuť si oblékat své dřívější erotické prádlo a svádět ho.... takže místo svádění a milování jen šukáme k uspokojení vlastních potřeb. No uvidím, jak se s tím popere, a jestli s tím lze skutečně definitivně přestat, když už do toho vstoupil. Spíš si myslím, že za 10 let to budu řešit znovu. Jenže to už budu 40 letá vyšeptaná škeble a on si ty kufry v klidu sbalí a bude si užívat s mladýma.
Milá Beo, deset let je tu, jak to dopadlo? Podle mne jste tehdy byla na to, co Vám provedl, poměrně hodně tolerantní a zvídavá, co a proč se to děje, a podle mne jste si nevěru zasloužila daleko méně než většina podvadenych žen. Vždyť kolik z nich nosí sexy prádlo po x letech vztahu? Tím nechci omlouvat nevěrníky a tvrdit, že žena si za nevěru může nenošením prádla. Podle mne nejste vyseptana škeble a nyní jste určitě interesantni ženou v (pro mne) nejlepším věku, kdy ženy mají vnitřní klid i jiskru zároveň, ví, co jim sluší jak z hlediska vztahů tak i z hlediska oblečení, prostě tu škebli Vám nevěřím. Hodně štěstí!

Odpovědět