OTAZKY A ODPOVEDI (máte-li dotaz na zkušenější norníky)

Než se zeptáš, tak nejdřív hledej! A pročti si fóra, na většinu dotazů už někdo odpověděl...
Odpovědět
revengeboy
norník závislák

Re: OTAZKY A ODPOVEDI (máte-li dotaz na zkušenější norníky)

Příspěvek od revengeboy »

NightBooy píše:
10 prosinec 2021 10:01
Ahoj, jsem tu nový, zatím jsem se nikdy neodhodlal k finální návštěvě. Ale mám dotaz, už jako 15 letý kluk mě lákaly starší baby, řekl jsem si že ve 20 si nějakou "koupím". Jenže teď mám přítelkyni, dlouho jsem na to nemyslel, ale přestěhoval jsem se do Brna a jen tak sondoval co tady najdu a nějak mě to chytlo. Co myslíte, mám jednou zkusit? Je možnost že tomu propadnou nebo mi "jednou" bude stačit jako splněny dětský sen :D a klidně pište tipy na nějaké starší solidní dámy v Brně. Díky
A to si myslíš, že tu někdo má věštecké schopnosti? Jak my máme vědět, jestli Ti to bude stačit jednou nebo ne?

farero
začátečník

Re: Společnice-kozačky (nebo aspoň lodičky)+smoking fetish

Příspěvek od farero »

FFA píše:
18 listopad 2021 21:30
Nevím, kam lépe ten dotaz dát, tak navážu na podobný. Nemáte někdo tip na na nějakou pražskou slečnu ale klidně i elegantní milfku (nevadí mi ani udržovaná 40+), která je ochotná při sexu kouřit cigaretu a být oblečená v nějakém sexy prádle (ideálně latex, kůže, příp.krajky) a být obutá ideálně v kozačkách nad kolena? Myslím, že tahle kombinace je naprosto nedostupná, nejsem častým uživatelem, ale zatím jsem nenašel. Už jsem začal i slevovat, ale "kompromisy" společnic mne už začínají mrzet. Častokrát se mi stane, že po telefonu mne ujišťuje, jak jsou pro ni vysoké podpatky a prádlo samozřejmost, načež zjistím, že má nějaké stoleté sešmajdané lodičky na podpatku odhadem 7 cm a pětkrát za návštěvu se zeptá, zda už se může zout. Takže přesně toto nechci. Takže moc děkuji za tip, jde mi o klasiku (=nemusím mít anál ani orál), ale raději mám nějakou vnímavou s vnitřní jiskrou, může být i drobná, nemusí mít ani velká prsa (stačí mi vel. 2-3), která má ráda pomalou předehru, je přirozeně sympatická a navíc opravdu upřímně dokáže "pracovat" s kozačkami/lodičkami a ideálně i s tou cigaretou.
Ahoj, hledm neco velmi podobneho, zatim bohuzel bezuspesne, nasel jsi ?

sparcoo
panic

Příspěvek od sparcoo »

Zdravím zkušené,

jsem introvertní mladý kluk 28 let, který nemá moc zkušeností s ženami a už vůbec né s takovými službami.
Jak začít? Nevím, jestli je dobré ozvat se na běžně dostupné inzeráty na internetu. Nerad bych si to hned zhnusil, nějakou starou a vulgární ženou.
Ideálně jsem si to představoval oslovit nějakou ženu, která potřebuje peníze a nemusí se ani moc snažit nebo být profesionálka ale napsat něco podobného do běžné diskuze, dost žen by to urazilo. Tak kde někoho takového oslovit?

Mimochodem jaká je adekvátní cena za takovou službu +/-? Představoval jsem si tak 2000 za 1/2 hodiny.

Karlovarský kraj

FFA
panic

Re: Společnice-kozačky (nebo aspoň lodičky)+smoking fetish

Příspěvek od FFA »

farero píše:
21 prosinec 2021 11:42
FFA píše:
18 listopad 2021 21:30
Nevím, kam lépe ten dotaz dát, tak navážu na podobný. Nemáte někdo tip na na nějakou pražskou slečnu ale klidně i elegantní milfku (nevadí mi ani udržovaná 40+), která je ochotná při sexu kouřit cigaretu a být oblečená v nějakém sexy prádle (ideálně latex, kůže, příp.krajky) a být obutá ideálně v kozačkách nad kolena? Myslím, že tahle kombinace je naprosto nedostupná, nejsem častým uživatelem, ale zatím jsem nenašel. Už jsem začal i slevovat, ale "kompromisy" společnic mne už začínají mrzet. Častokrát se mi stane, že po telefonu mne ujišťuje, jak jsou pro ni vysoké podpatky a prádlo samozřejmost, načež zjistím, že má nějaké stoleté sešmajdané lodičky na podpatku odhadem 7 cm a pětkrát za návštěvu se zeptá, zda už se může zout. Takže přesně toto nechci. Takže moc děkuji za tip, jde mi o klasiku (=nemusím mít anál ani orál), ale raději mám nějakou vnímavou s vnitřní jiskrou, může být i drobná, nemusí mít ani velká prsa (stačí mi vel. 2-3), která má ráda pomalou předehru, je přirozeně sympatická a navíc opravdu upřímně dokáže "pracovat" s kozačkami/lodičkami a ideálně i s tou cigaretou.
Ahoj, hledm neco velmi podobneho, zatim bohuzel bezuspesne, nasel jsi ?
Ne, nenašel, ani nikdo z tohoto webu neodpověděl.

Piff
začátečník

Příspěvek od Piff »

Ahoj, nemá tu nějaká dobrá duše aktuálně zaplacený členství na webu spolecnice(dot)cz? Potřeboval bych cca 2 screenshoty jednoho profilu. Díky. Klidně pište do PM.

Odpovědět