Všehochuť

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
Petr87
norník závislák

Re: Všehochuť

Příspěvek od Petr87 »

marseillan

Pěkný příběh. Jen tedy co se placeného sexu týče, tak jsi přeplácel. Holka z BR za 1500 to se platí za LT ne za 2 hodiny. To samé na Soi6. Dám si tam obvykle 2 piva za 60-80 THB za jedno + že nejsem lakomý, tak vybrané holčině koupím za 150 bathů LD. Než docucám pivo a ona svůj drink, tak je vše domluveno a na baru platím 1000THB za ST, ale v tom je i nájemné za šukcimru a BF. A když má člověk šikovnej jazyk jako mám já, ta si ze ST na Soi6 uděláš i dvouhodinovou akci, holku jsem jazykem udělal několikrát a ona mi na oplátku dopřála ještě druhý číslo a já se mohl udělat 2x. Jinak jestli z toho má holka půlku tak je ráda, ale to není můj problém. Takže ST na Soi6 včetně pití 1300-1400THB max. A co se týče krádeží tak je to smutný fakt, ale děje se to a čím dál tím více. Naposledy (Listopad 2019) mi tam holka z ulice čórla toaletní vodu Ferrari kterou jsem měl v koupelně, který jsem tady v ČR kupoval za cca 300Kč. Zjistil jsem to pozdě a ani to nijak neřešil, ale zamrzí to...Jinak s tou Miou to byl majstrštyk. Souhlasím s názorem, že přeci jen si jí měl něco dát, ale co už...Taky tam mám v jednom baru 3 stálice kterým dávám 1000-1500 a třeba taková Quitar o té vím že se jí líbím a že si sex se mnou užívá, takže jí občas nedám nic a řeknu že příště :D , ale škodná není už jsem jí celkově zaplatil fakt hodně. Taky to není typická Thajka, měří přes 170cm a když si vezme podpatky, tak je vyšší než já (měřím 178cm). A i postavou jsme si podobní, já mám něco přes metrák ona má plnoštíhlou postavu (70-75kg) a pořádný dudy z který by se nemusela stydět žádná Evropanka. No a funguje mezi námi určitá chemie. Kurva jak já bych tam teď chtěl být...

K.O.vi
norník

Příspěvek od K.O.vi »

Asi taky sledujete dění v Thajsku.
Teď koukám, jak se jim tam začíná virus šířit, atuálně přes sto případů denně, zřejmě brzy přijde lockdown.
Včera jsem četl na www.pattayamail.com článek, ve kterém se řešil návrat hromadného turismu. S otevřením země se počítá zatím ve druhé polovině roku 2021. Počítají s cca 10 mil. turistů (letos za první 3 měsíce 7 mil. turistů)

https://www.pattayamail.com/travel/thailand-tourism-ends-2020-down-74-no-revival-seen-until-2022-338692

nudnejkamen
zkušený norník

Příspěvek od nudnejkamen »

K.O.vi píše:
28 prosinec 2020 20:19
Teď koukám, jak se jim tam začíná virus šířit, atuálně přes sto případů denně, zřejmě brzy přijde lockdown.
Včera jsem četl na www.pattayamail.com článek, ve kterém se řešil návrat hromadného turismu. S otevřením země se počítá zatím ve druhé polovině roku 2021. Počítají s cca 10 mil. turistů (letos za první 3 měsíce 7 mil. turistů)

https://www.pattayamail.com/travel/thailand-tourism-ends-2020-down-74-no-revival-seen-until-2022-338692
Uvidime jak to bude s lockdown. Drzi se to uz tyden a zatim to resi v regionech plus vetsina delniku z barmy a asiati jsou celkem zodpovedni, sam jsem na to hodne zvedavej. Pristi tyden mam letet do Thajska a planuji tam byt do kvetna mozna dyl a nerad bych to menil pripadne zrusil. Dost uvolnili prilet pro lidi v posledni dobe, uz ani viza nepotrebujes(45dni) jasne musis vydrzet 15dni v karantene na hotelu a doufat nebudes pozitiv jinak z toho bude mesic nebo vic :D
Oni to otevrou cez leto kdyz ted nebude lockdown jenze pocasi je v te dobe nic moc, silene vedro plus monzun a myslim jako podminku daji ockovani a jako prvni budou zas cina a staty kolem.
Jinak jsem cekal kvuli velke inspiraci a nej vztahum ze mozna zavedou stejne jako Cina(plus HKG,Macau) 21dni karanteny kvuli britskemu/jihoafrickemu virusu, zatim prekvapive o tom ani nediskutuji. Musi tusit to by asi vubec nikdo nepriletel...

Petr87
norník závislák

Příspěvek od Petr87 »

K.O.vi píše:
28 prosinec 2020 20:19

Ve facebookové skupině Češi a Slováci v Thajsku se nárust kovidu v Thajsku propírá. Češi žijící v Thajsku se shodují, že nárust případů souvisí s masivnějším testováním v posledních dnech. Ale i tak denní počet provedených testů v Thajsku není ani desetinový, jako v populačně srovnatelné Francii. Tam nebudou jen stovky případů denně, ale reálně jich budou tisíce. Z toho jasně vyplývá, že těch případů kovid pozitivních lidí v Thajsku bude mnohonásobně více než Thajci prezentují. Jednoduchá rovnice pokud netestuješ, nemůžeš mít nakažené. Jinak v létě jak Thajci s oblibou prezentovali, že u nich žádný kovid není, tak na letišti v Kuala Lumpur v Malajsii otestovali jednoho Thajce ihned po příletu z Thajska a byl kovid pozitivní.

marseillan
začátečník

Příspěvek od marseillan »

Zřejmě všichni čteme ,překládáme si , ty stejné informace o Thai.... FB,YT apod...
Tak tedy - už někdo z Vás koketujete s myšlenkou o ASG ??? i v Pattaye !!!! ( otázka priorit = buď sponzorovat Thai vládu+pak pustit Bth pro Obyč. thai nebo zavrhnout a čekat )...........

https://asq.wanderthai.com/

Nutno říci,že tu karanténu mají slušně připravenou = cca. 180 hotelů po celém Thai = komplet cena od 30 000 thb = vždy 15 nocí,začíná se 0 dnem !
dokumenty =osvědčení o vstupu, PCR test,schválení ubyt. od ASG , cestovní poj.,včetně covid ....
Dle ,co už TAM lidi jsou (příspěvky = youtube= Quarantine at a hotel ) ) to každý snáší jinak....někdo musí mít pokoj bez balkonu ( smog ) , někdo naopak vyžaduje už cítit aspoň to vlhko s teplem... dobře vybrat i hotel s dobrými recenz. na jídlo....obvykle jsou 2 testy = 3 a tuším 11 den a když jsou negativní = získáváte postupná privilégia = návštěva bazénu apod. ( od černého přes červený po bílý hotelový náramek )............
Jistě nestačí mít sebou PC,filmy,ale i případně i "práci " si vymyslet na tu dobu = alá home office = dle recenzí velmi dobré wifi mají k dispozici.

Mě by se osobně líbil https://asq.wanderthai.com/properties/sunshine-garden-resort-asq/
s výhledem a balkonem do trop.zahrady v Pattaya " u Delfína"

a pak za 14 dní :P :roll: :lol: :puke: :twisted:
h

Petr87
norník závislák

Příspěvek od Petr87 »

marseillan píše:
29 prosinec 2020 14:48
Zřejmě všichni čteme ,překládáme si , ty stejné informace o Thai.... FB,YT apod...
Tak tedy - už někdo z Vás koketujete s myšlenkou o ASG ??? i v Pattaye !!!! ( otázka priorit = buď sponzorovat Thai vládu+pak pustit Bth pro Obyč. thai nebo zavrhnout a čekat )...........

Nutno říci,že tu karanténu mají slušně připravenou = cca. 180 hotelů po celém Thai = komplet cena od 30 000 thb = vždy 15 nocí,začíná se 0 dnem !
dokumenty =osvědčení o vstupu, PCR test,schválení ubyt. od ASG , cestovní poj.,včetně covid ....
Dle ,co už TAM lidi jsou (příspěvky = youtube= Quarantine at a hotel ) ) to každý snáší jinak....někdo musí mít pokoj bez balkonu ( smog ) , někdo naopak vyžaduje už cítit aspoň to vlhko s teplem... dobře vybrat i hotel s dobrými recenz. na jídlo....obvykle jsou 2 testy = 3 a tuším 11 den a když jsou negativní = získáváte postupná privilégia = návštěva bazénu apod. ( od černého přes červený po bílý hotelový náramek )............
Jistě nestačí mít sebou PC,filmy,ale i případně i "práci " si vymyslet na tu dobu = alá home office = dle recenzí velmi dobré wifi mají k dispozici.

Mě by se osobně líbil https://asq.wanderthai.com/properties/sunshine-garden-resort-asq/

Osobně jsem nad tím ani minutu neuvažoval. Fakt nemám zájem zaplatit přes 20000Kč za 2 týdny vězení, obvzláště když v práci dostanu dovolenou maximálně na 3 týdny v kuse. Dávám Thajcům šanci do podzimu roku 2021 zda dostanou rozum a tyhle vopičárny zruší, pokud je nezruší, tak letím na podzim do Dominikánské republiky.

NeverAgain
začátečník

Příspěvek od NeverAgain »

Vypadá to tak, že súčasná situácia potrvá minimálne do jesene budúceho roka. Taktiež plánujem čoskoro odchod do Thajska, ak sa situácia nezmení k horšiemu, pravdepodobne na turistické víza (60 dní) s možnosťou predĺženia o ďalších 30 dní. Ten masový turizmus do Thajska za posledné roky mi už vyslovene vadil. O nejakej low season ako si ju pamätám cca. 7 rokov dozadu, už nemôže byť ani reči.

nudnejkamen
zkušený norník

Příspěvek od nudnejkamen »

marseillan píše:
29 prosinec 2020 14:48

Kdyz jsem si vybiral ASQ hotel v BKK jsem prelistoval skoro vsechny, testy 2-3 zalezi od hotelu(delaji to samozrejme sestricky z nasmlouvaneho spitalu) a vetsinou 7.den kdyz jses negativnej po (1-2.testu) dostanes hodku pobytu nekde u bazenu na prochazku jenze do bazenu nemuzes(to psali vsude) pripadne muzes do hoteloveho fitka na hodku jeste kdyz budou mit a mas zajem. Nejhorsi na vsem mi nepripada hotel atd jen to kdyz budes pozitivni a bez priznaku oni Te automaticky daji do nemocnice na dalsich 14dni a vetsina pojisteni Ti ten pobyt drahy(tipuji tak 20t bathu za den minimalne si uctuji i kdyz Ti nic neni) Ti skoro zadna pojistovna neuhradi(maji to v podminkach kdyz si to pozorne clovek prestuduje) prave kvuli tomu ze nemas priznaky a jses v nemocnici a proto jsem i kdyz nerad koupil pro jistotu thajske "super" pojisteni proti covid predrazeny, clovek nikdy nevi co se muze stat...

Odpovědět