Online z místa dění

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
nudnejkamen
zkušený norník

Re: Online z místa dění

Příspěvek od nudnejkamen »

Jeste neco malo k opatrenim ohledem covid-19 a monitorovani

Thajci maji Mor Chana app, zatim to chteli jen na Phuketu po pristani(musel jsem to nainstalovat, koncem ledna ted uz je to mozna jine) a taky pri odletu kdyz jsem vstoupil do budovy letiste(byl tam jeste jeden vchod co jsem pochopil asi se tam dalo bez appky, jen clovek musel napsat sve udaje na formular). Jinak nikdo jinej to nechtel na Phuketu, jedine zapsat sve udaje na formular pri vchodu Jungceylon a Central Phuket, staci jmeno a mobil, nikdo nekontroluje co napisete. Teplotu meri skoro vsude, jen u baru na Bangla jsem to nezazil, jinak masaze/kluby/fitka/nakupne centra/minimarty jo, to jsem snad i psal. Tady v Pattaya je to stejny, jen maji formular jeste nekde na masazi, taky Insomnia/Ibar ma jenze chteli jen jednou abych zapsal sve udaje jinak me pousti bez toho a kdyz projedete cez restauraci pak nevyzaduji vubec nic. Nekdy chteli abych nasadil rousku pri vstupu, pak to davam dolu. Central formular nebo appka, muzete si vybrat pripadne nekdy nic jen kontrola teploty. U agogo zadnej formular, nekde meri teplotu nekde vubec, na rousku serou vsichni automaticky. Venku nenosim, tady je nosi vic lidi nez na Phuketu co je asi pochopitelne kdyz byl v lednu lockdown a stale je otevrene vse jen do 23h, jinak jsem nezazil aby me nekdo buzeroval ze to nemam na sebe venku.

Fakek
začátečník

Příspěvek od Fakek »

Co jsem pochopil, karanténa byla zrušena a pokud tu člověk nechce být déle než 30 dní, nepotřebuje víza. Ještě se ptám na ambasádě, ale pokud jsem to pochopil správně, je čas přemístit home office do Thajska. V Čechách se nedá existovat. Zjišťoval to ještě někdo? Nerad bych se mylil

Má někdo zkušenosti kde a jak se nejlépe ubytovat? Přemýšlím o Phuketu, ale potřebuju dobre místo pro praci. Tj spolehlivý internet, relativně tiché, židli a pracovní stůl.

Ještě sem hodím jednu radu, neboť to je jediné místo které na norníků žije. Pokud někdo nepostaví bez viagry, doporučuju mu aby se podíval na fokusovanou vlnu (shock wave). Mám za sebou tři sezení a už cítím účinky. Zbývá mi ještě sedm. Samozřejmě, skutečně výsledky uvidím až za půl roku, ale zatím výrazně zlepšení. A věřím, že v Thajsku bude levnější než v Cechach

nudnejkamen
zkušený norník

Příspěvek od nudnejkamen »

Fakek píše:
23 únor 2021 12:28
Co jsem pochopil, karanténa byla zrušena a pokud tu člověk nechce být déle než 30 dní, nepotřebuje víza. Ještě se ptám na ambasádě, ale pokud jsem to pochopil správně, je čas přemístit home office do Thajska. V Čechách se nedá existovat. Zjišťoval to ještě někdo? Nerad bych se mylil

Má někdo zkušenosti kde a jak se nejlépe ubytovat? Přemýšlím o Phuketu, ale potřebuju dobre místo pro praci. Tj spolehlivý internet, relativně tiché, židli a pracovní stůl.

Ještě sem hodím jednu radu, neboť to je jediné místo které na norníků žije. Pokud někdo nepostaví bez viagry, doporučuju mu aby se podíval na fokusovanou vlnu (shock wave). Mám za sebou tři sezení a už cítím účinky. Zbývá mi ještě sedm. Samozřejmě, skutečně výsledky uvidím až za půl roku, ale zatím výrazně zlepšení. A věřím, že v Thajsku bude levnější než v Cechach
Nevim odkud to mas, karantena zrusena nebyla ani nebude jeste nekolik mesicu minimalne. Vedou se diskuze aby zrusili karantenu pro lidi ktori byli ockovani, jenze to je v planu taky az od cca rijna a je cilem aby se v poslednim ctvrtleti kvuli tomu sa sem dostalo par mega lidi...

Fakek
začátečník

Příspěvek od Fakek »

Neviděl jsem to v podmínkách, ale máš pravdu, z ambasády mi odpověděli to samé
Tak zůstanu v J. Americe. Tady je taky hezky a jsou tu holky opálené 😎. Jen anglicky tu mluví pouze turisti

Odpovědět