Online z místa dění

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
nudnejkamen
zkušený norník

Re: Online z místa dění

Příspěvek od nudnejkamen »

K.O.vi píše:
31 březen 2021 15:41
nudnejkamen píše:
31 březen 2021 06:52
Pattaya vcera(utery) v rychlosti. 1.den, dal jsem si klasiku WS jen po 22h, vic podniku otevreno nez v unoru. Napriklad na zacatku hned live music bar The Stones House. Vic agogo(Fahrenheit az od stredy). Ibar hodne malo lidi jenze nahore Insomnia plno, nebyl volnej stul na me prekvapeni a u kazdyho 4-5lidi minimalne. Zasel jsem klasicky do meho oblibeneho podniku Pin-Up. Usmevy uplne vsude hned kdyz uvideli dobryho sponzora :lol:
Chtel jsem si sednout s max 2-3holkama bohuzel vzdy se to konci jinak :oops:
Nejvic se ke mne vzdy tulila pred mesicem i ted c.219 vid foto FB https://www.facebook.com/PinUpPattaya/photos/pcb.1309844599386732/1309844542720071/?type=3&theater
Vcera se konecne BF dockala, jo je to za 800 nevim ci ST/LT protoze nikdo nic nerikal a bylo po 23h a stale ofiko muze byt otevrene do pulnoci i kdyz to vsude natahuji jak se dal mozna do 1h...
Holkou jsem se na cene nedomluvil, rikal jsem ji kolik chce, odpoved stale stejna UP2U. Rikam 20bath ona se smala, rikam FreeFuck smala se jeste vic a rikala OK I lajk ju :shock: :D
Abych to zkratil holcina fajn, 23let mela par dni dozadu, jako libi se mi tvar/usmev a tak jaka ke mne byla jen neni uplne muj typ, 42kg je hodne malo ja moc nemusim kdyz vidim vsude kosti a kozy nulove...Jako v posteli byla dobra, az moc, chtela stale sukat/kourit se starym chlapem jako ja to nejde po pulnoci 2-3h tvl, podle jeji slov uz davno nemela sex haha. Anglictina celkem bida, nelibilo se mi ze chtela sukat bez kondomu prej ona je ok a dite mit nemuze(mela neco nastrelene v ruce prej 5let nemuze otehotnet nebo co, ja jsem se s tim jeste nikdy nesetkal, vysvetlovala mi to mamasan jeste pred mesicem) nevim co je na tom pravdy, rikal jsem ji i tak o dite predsa nejde jen ci se neboji ze ji nakazim kdyz chce sukat BEZ jenze mi moc nerozumela co chci rict :oops: Jeste k tomu stale ji volala starsi segra(ta dela taky tam, pred mesicem byla jeste BKK nekde) mozna kazdych 15-20min ona to brat nechtela, musel jsem ji donutit protoze uz me to nebavilo poslouchat, pak mi po sukani najednou zacala ukazovat fotky ze ma dite 4r(nevedel jsem to a myslim nejsem si 100% jistej pred mesicem rikala ze nema chlapa ani dite) a to jsem se ji vubec neptal atd, proste ja to nejak zacal chapat tak ze asi holcina i proto nechce rict o penize ze ma zajem mozna o vic :?: Jenze to nejde jen tak ze jo, radsi jsem vybral penize klasiku ST za gogo girl 3t jsem ji dal nez aby si myslela ze chci vic a rikal jsem ji ze priste si muzeme dat LD kdyz tam budu, neni problem, je fajn, jenze BF asi nebude, bude to tak lepsi a sla ve 3h domu(segra pro ni prijela) a stale se mi pak jen omlouvala do odchodu :roll:

Libi se mi tam jeste jedna c.370 pred mesicem mela 22let https://www.facebook.com/PinUpPattaya/photos/pcb.1285167475187778/1285166975187828/?type=3&theater (vpravo) ta se ke mne tuli taky stale, ma hezkou tvar a miluje tancit plus zadne tetovani jenze ma jeste min 40kg tvl, to asi nepujde :lol:
Moc pěkný holky. Zařadil bych je do kategorie "princezna". Takový jsem brával, když mi bylo 30 (to byl ST z go-go ještě 1500/2000 a LT 2500), ale čím je člověk starší a znalejší tamních poměrů, už mě tyhle holky nelákají. Čím hezčí holka, tím je víc namyšlená, na každým prstu deset zákazníků, má co dělat, aby ukočírovala komunikaci se všema (navíc pořád ve střehu, aby jí neviděli se zákazníkem její sponzoři). Mobil pořád v ruce, neustále jí někdo píše, volá, holka kouká na hodinky, v posteli dost často prkno (samozřejmě jsou mezi nima výjimky). Teď už beru ženy 35+, to je úplně jiná liga. V posteli jsou perfektní, jsou vděčné, neřeší čas, když mají volno, rády zajdou i někam na večeři, ocení každou tisícovku, co jim dám. Do go-go barů chodím už jen pro relax, vypnu mozek, poslouchám hudbu, piju pivko a koukám na holky. Takhle mě to teď baví.

Jo hezke jsou, myslim ta "bloncka"(219-Tan) je fakt v poho, zadna namyslena herecka. Jasne, rekla mi barfine moc nema protoze si vybira jenze LD ma hodne, ja ji videl snad kazdej vecer co jsem se zastavil cca v noci ozralou co mi vadi dost a dela asi jako jedina uz mesic v kuse podle toho co mi rikala bez toho aby mela volno(vetsina 7nebo10dnove kontrakty) a pak to je asi docela zahul i kdyz mlade telo lip regeneruje. Ta druha je vetsi herecka a trochu jina liga no(370-Apple).

Musim rict jednu vec, od 2018 jsem nenarazil na holku jak Bibi(daval jsem o ni i foto), ta byla a je uplna jina liga nez vsechny ostatne, mela 32 v te dobe ted uz 35 pred mesicem. Ta byla dama se vsim vsudy, spravala/oblekala se decentne, nemam rad kdyz v me spolenosti nekde v restauraci/baru/disco oblecena jako kurva nebo uplne bez stylu. Nepila vubec tvrdy a pivo/vino max 3 pak uz byla opila(to jsem zazil 2x). Nevadi mi kdyz holka pije(ja jsem nondrinker) jenze musi znat svoji hranici to je zaklad. Nekourila,nefetovala(zazil jsem s ni na thajske svatbe kamosky pred lety ze vsichni jeji znamy jo). Byla max samostatna(videl jsem jeji ucet v bance jeste na zacatku a par milionu bathu tam bylo a ne ja ji to dal :lol: plus dum splacenej,auto atd), nechodila parit, vyjimecne jednou za cas zasla s kamoskama nekam, nevyhledavala venku spolecnost chlapu. Jo chodila do "prace" v soapy pravidelne mezi 19-24h s cilem aby se zabezpecila a pak skoncila. A jeste k tomu byla nadherna a bez tetovani. Ona me brala nebo mozna stale bere jako BF(byl jsem s ni po karantene tyden po Isanu od te doby ne), byli casy kdyz mi volala denne. Ted uz jsem s ni v kontaktu minimalne, bohuzel ja jsem aktivnej clovek a ona jako vetsina thajek hodne lina co mi nevyhovuje na straveni casu plus nemocna shopoholicka. Jasne koupil jsem ji za tu dobu hodne veci o to nejde a to mi nevadi, jenze kdyz od lonskeho ledna nechodi do "prace"(klientelu mela drtivou vetsinu z Ciny) a pak doma v nude(bohuzel nic nedela) je schopna utratit skoro vsechny sve uspory cez online shopping na znackove obleceni/kabelky atd pak sorry jako, to je moc pro mne, nemuze byt taka blba snad. A celkove to prestalo fungovat, ja se nebranil necomu vic ona to taky chtela jenze kdyz to nejde pak nema smysl se o to snazit znova a znova.

Zpet k teme, ctvrtek jsem sel do Pin-Up brzo po otviracce poprve v zivote(cca 19:30 byl jsem tam jako jedinej klient v te dobe) s jedinym cilem, opit nejake holky/mamasan pripadne zistit ci maji nejakou STOP hranici a nic vic(i z toho je videt ze jsem asi jinej nez 99% chlapu v Pattaya, jde mi o srandu, zabavu vetsinou a na sex se mi libi jen malo holek plus k tomu musi byt neco vic(jasne ne vzdy to vyjde). Vybral jsem si jako cil Apple(370) plus mohla si vybrat 2kamosky(cisla ani na jmena si nevzpomenu, vzhledem nic extra) a jeste hlavni mamasan ta je ke mne stale moc fajn jak jinak i ja k ni(vybavila mi 10% slevu kartu, mam cislo 539 asi to moc neni za 2roky co funguji plus mam slibeno 20% kdyz se vrati majitel frantik, mel byt zpet v dubnu jenze neni...jasne utratil jsem tam hodne jenze aspon clovek vidi ze si ho aspon nejak vazi). Podminkou piti byla dabl tekila(aby to slo rychleji) a nic jinyho. Asi po 4-5.dabl dostala Apple a dalsi holcina protoze uz hodne "bojovali" s pitim moznost si misto klasicke dat si tekilu s mlekem nebo co to bylo(ja se v tom fakt nevyznam). Jako prvni odpadla holcina co pila klasiku(stale dokola rikala OK a pak se to najednou zlomilo, byla total mimo a nepouzitelna dal u tyce proto musela zaplatit za sebe barfine tisicku a odjela domu, moc se ji to nevyplatilo kdyz za jeden LD ma 70bathu plus KO noc a mozna dalsi den). Mamasan se drzela i kdyz to na ni bylo vidno pak odpadla jako druha , ta byla fakt husta :D Pred mesicem kdyz jsem ji ozral jeste tancila u tyce s holkama kym ji nestahli, ted ne, ted mi jen vytkla proc jsem ji opil :lol: a pak uz o sebe nevedela(mam natocene nejake videa jenze to sem davat nebudu)...Hned po mamasan odpadla druha holcina(taky barfine ji stal tisicku) jen Apple se drzela dal statecne. Aby nebyla sama tak jsem se dal do reci se sefkou Pin-Up, 30leta krasna thajka byvala zena majitele a pokracovali jsme dal ve trech. Apple stale OK a OK pak najednou bumm, na toaletu ji museli pomahat a pak uz se nevratila a za ni jsem ja zaplatil BF aby nemusela ona. To uz bylo kolem pulnoci a pokracoval jsem dal se sefkou jen. Bavili jsme se o vsem moznym, klub jak funguje, jake jsou covidove casy pro ne, o soukromi atd a postupem casu jak na ni zacal alkohol fungovat zacala vyhledavat vic fyzickej kontakt. Ja drzel odstup od zacatku protoze me to v zivote nenapadlo a cilem bylo si jen pokecat. Fotila se tam se mnou(co ja nesnasim), dala kontakt Line ID, nejake doteky a pak 1h zaverecna(ofiko stale muze byt jen do pulnoci otevreno jenze je to tolerovane jeste hodku vetsinou). Proste rozloucka, dal jsem ji jako frantik(kdyz uz mela manzela) pusu 3x na tvar jen ona to pak nasmerovala i jinam :D To uz holky v klubu nebyli, jen se uklizelo. Pak me vyprovodila pred klub, tam mi jeste predstavila jednoho borce z ochranky prej manzel jeji segry?(wtf), objimacka a sel jsem radsi zpet na hotel. Nevedel jsem co si mam o tom myslel kdyz mi predtim dlouho mluvila o tom jak je singl uz cez rok(pred mesicem mi jeste nejaka holcina rikala ze je to zena majitele, jasne nemusi to vedet presne), jak nema na nic cas mimo prace/rodiny(ma syna 7r) a 6psu(omg) a hlavne jak ji zakaznici klubu zvou na veceri/sex a mysli si ze je levna devka atd a prej ani nahodou s nima nechodi(muze kecat taky nemusi, neznam ji). Proto jsem vse pripisoval tequile co vypila za tu hodku/dve a byl celou dobu radsi pasivni. Vecer/noc byla draha, jenze stala za vsechny utratene bathy, ja se bavil skvele a celkove jsem zaplatil min nez za noc nejaky saune v Macau(i kdyz se sexem)...

Vcera jsem do Pin-Up skocil pozde vecer jen na hodku, abych ceknul jak se devcata maji po opici. Mamasan byla celkem ok jenze pila jen vodu a o tequile nechtela ani slyset :lol: , vypadlo z ni ze musela taky zaplatit barfine za sebe a to 2000bathu(pred covidem by to stalo 3000, jednou platila na Novy rok) jak jsem to rychle prepocital za tie tequily se mnou jeste prodelala cca tisicku plus blbou noc/den to se ji fakt vyplatilo, rozum nikde :lol: Apple prej prisla pred otvirackou jenze nebyla ve stavu aby mohla tancit tak si zaplatila barfine za ten den a sla domu. Dalsi holka ani neprisla(taky se musi vyplatit) jen jedna byla OK 8)
Patek pozde vecer, bylo uplne full, nebylo kam si sednout jistou dobu, 94holek na place. Se sefkou jsem se videl jen chvili kdyz se zastavila na par vterin a dala mi lizatko, rikala kazdy den si da 2chupachups a jeden prej mi da :shock: :lol:
Dnes tam nejdu i tak bude plno a ja radsi kdyz je mensi konkurence :lol: mozna pujdu jinam nebo si dam po 4dnech pauzu...

nudnejkamen
zkušený norník

Covid se aktualne zacal sirit kolem BKK nightlife, neco zavreli komplet na 14dni a tusim max do 21h. Zacina se Songkran, no jsem na to zvedavej jak to bude. Ja mam v Pattaya hotel do patku a jak jsem koukal cez booking na dalsi tyden vse co me zajima ohledem ubytka(Hilton,Wave) full, proto je asi nejlepsi kdyz se presunu jinam. Chonburi pocet COVID pripadu taky roste a prijezdem lidi z BKK to bude jeste horsi a ocekavam pristi tyden omezeni i tady. Ja osobne pojedu asi do Hua Hin na par dni a pak jeste se uvidi, letenku 19.4 zpet asi neprebukuji, stacilo to myslim, skoro 4mesice v Thajsku je cas se vratit na chvili domu a tady to ted lepsi nebude jsem presvedcenej.

K.O.vi
zkušený norník

Příspěvek od K.O.vi »

nudnejkamen píše:
07 duben 2021 11:56
Covid se aktualne zacal sirit kolem BKK nightlife, neco zavreli komplet na 14dni a tusim max do 21h. Zacina se Songkran, no jsem na to zvedavej jak to bude. Ja mam v Pattaya hotel do patku a jak jsem koukal cez booking na dalsi tyden vse co me zajima ohledem ubytka(Hilton,Wave) full, proto je asi nejlepsi kdyz se presunu jinam. Chonburi pocet COVID pripadu taky roste a prijezdem lidi z BKK to bude jeste horsi a ocekavam pristi tyden omezeni i tady. Ja osobne pojedu asi do Hua Hin na par dni a pak jeste se uvidi, letenku 19.4 zpet asi neprebukuji, stacilo to myslim, skoro 4mesice v Thajsku je cas se vratit na chvili domu a tady to ted lepsi nebude jsem presvedcenej.
Jak to máš s vízem? Máš STV na 90 dní a prodlužoval sis ho tam?

nudnejkamen
zkušený norník

K.O.vi píše:
08 duben 2021 00:36
nudnejkamen píše:
07 duben 2021 11:56
Jak to máš s vízem? Máš STV na 90 dní a prodlužoval sis ho tam?
nn, mam ELITE VISA(5r), muzu zustat rok prip i vic jen pak musim pozadat o delsi setrvani nebo co, nevim presne i takhle musim delat 90day reporting i kdyz to udelaji oni za mne, jen musim nechat v office pas pondeli a zitra(patek) to pak vyzdvihnout, priletel jsem 7.1...
Jinak COVID se rozsiruje, vedle BKK uz Phuket zavrel nightlife na 10dni a taky Hua Hin na 4dni tak muj vylet zitrejsi pada, nema smysl abych tam jel cez 4h a zitra odpoledne pred svatkama cez BKK klidne i 6h autem nebo vic i kdyz jsem uz mel zabookovanej hotel, to radsi pojedu jinam jen nevim kam :lol:
Podle info asi zavrou na vice mistech nightlife, rozhodne se zitra, cekam Pattaya taky minimalne na 10dni od patku FT, jako trefil jsem odchod asi presne, dnes si to jeste uziju naposled :D
Nejake reporty nemam, jsem vzdy v Pin-Up na zacatku nekdy i do konce. Vetsina holek jak jsem koukal nema fotky na webu, asi nechce predpokladam a ja vubec nefotim, na co i pak bych to pak vymazal pozdeji. Holky jsou fajn, jen nevim proc a mozna se Vam taky stava cca 90% chce sukat bez kondomu(nejde jen o thajky, celkove v Asii mam take zkusenosti), jako poprvy s ochranou vetsina jenze pak rano po probuzeni je to holkam uplne ukradnuty jako kdyby me znali nebo co, nechapu proc takhle uvazuji a to rano bez alkoholu by meli mit cistejsi hlavu :D

nudnejkamen
zkušený norník

Ted uz je to jasny, Prayut zitra to podepise a 41provincii zavre nightlife na 14dni minimalne...

K.O.vi
zkušený norník

Příspěvek od K.O.vi »

nudnejkamen píše:
08 duben 2021 11:15
Holky jsou fajn, jen nevim proc a mozna se Vam taky stava cca 90% chce sukat bez kondomu(nejde jen o thajky, celkove v Asii mam take zkusenosti), jako poprvy s ochranou vetsina jenze pak rano po probuzeni je to holkam uplne ukradnuty jako kdyby me znali nebo co, nechapu proc takhle uvazuji a to rano bez alkoholu by meli mit cistejsi hlavu :D
Mám podobnou zkušenost, jen teda o hodně méně než 90 %. Je to asi taky tím, že chodím na masáže a tam to holky sekaj jako cvičky, tam tu ochranu vyžadují a mají ji většinou i k dispozici. Jiné je to u LT (s GFE), tam jsou někdy holky hodně neopatrné (jako kdyby chtěly věřit tomu, že nejseš butterfly a předtím ses vždycky chránil)
Taky může hrát roli náboženství, kultura, vzdělání, absence osvěty (nebo všechno dohromady)

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

K.O.vi píše:
08 duben 2021 21:58
nudnejkamen píše:
Holky jsou fajn, jen nevim proc a mozna se Vam taky stava cca 90% chce sukat bez kondomu(nejde jen o thajky, celkove v Asii mam take zkusenosti), jako poprvy s ochranou vetsina jenze pak rano po probuzeni je to holkam uplne ukradnuty jako kdyby me znali nebo co, nechapu proc takhle uvazuji a to rano bez alkoholu by meli mit cistejsi hlavu :D
Mám podobnou zkušenost, jen teda o hodně méně než 90 %. Je to asi taky tím, že chodím na masáže a tam to holky sekaj jako cvičky, tam tu ochranu vyžadují a mají ji většinou i k dispozici. Jiné je to u LT (s GFE), tam jsou někdy holky hodně neopatrné (jako kdyby chtěly věřit tomu, že nejseš butterfly a předtím ses vždycky chránil)
Taky může hrát roli náboženství, kultura, vzdělání, absence osvěty (nebo všechno dohromady)
Zaujimave a zaroven zarazajuce. Gonorrhea a syfilis sa liecit daju, syfilis ak sa chyti skoro. Ale HIV+ nie.

Povedomie pouzivat kondom je medzi ladyboymi podstatne vyssia. Neraz sa mi stalo, ze som pri dohadovani barfinu od ladyboya pocul otazku, ci mam kondomy na izbe.
Bullseye

KozelLuis
pokročilý

Příspěvek od KozelLuis »

bullseye píše:
08 duben 2021 23:29
K.O.vi píše:
08 duben 2021 21:58
nudnejkamen píše:
Zaujimave a zaroven zarazajuce. Gonorrhea a syfilis sa liecit daju, syfilis ak sa chyti skoro. Ale HIV+ nie.

Povedomie pouzivat kondom je medzi ladyboymi podstatne vyssia. Neraz sa mi stalo, ze som pri dohadovani barfinu od ladyboya pocul otazku, ci mam kondomy na izbe.
No oni taky mají to riziko přenosu podstatně vyšší. Ne že bych chtěl riziko u holek bagatelizovat, ale to je prostě fakt.
Live long and prosper.

Odpovědět