Ladyboys

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladyboys

Příspěvek od bullseye »

obchodnik píše:
11 únor 2021 10:35
Foto
Priemer.
Bullseye

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

Nieco na povzbudenie.
Přílohy
CIB.jpeg.0e5253e5770f78568d5d2a1ad35f7b75.jpeg
CIB.jpeg.0e5253e5770f78568d5d2a1ad35f7b75.jpeg (90.68 KiB) Zobrazeno 4322 x
Bullseye

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

Tato malo top telo
Přílohy
IMG-20210124-WA0013.jpg
IMG-20210124-WA0013.jpg (92.17 KiB) Zobrazeno 4090 x

volny24
zkušený norník

Příspěvek od volny24 »

Toto je take thajka??

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

obchodnik píše:
08 březen 2021 19:04
Tato malo top telo
Tato VOBEC nema top telo. Je totiz prilis vycpata. Jedna sa o shemale z Bogoty v Kolumbii, takze sa o ziadnu Thajku nejedna (a teda neviem naco si sem jej fotku zavesil). Jej stranku s fotkami mozno najst (aj) na adrese
https://co.mileroticos.com/travestis/tu-mejor-amante-llena-de-leche-catalina-ardiente-y-cachonda/18837686/

V com je problem? V priserne vycpatom zadku.
Bullseye

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

Presne ako pise bullseye je venezuelka original zijuca striedavo cucuta a bogota. Pisal som o rozdieloch shemale ladyboy thajsko a latinska amerika. Spravy vyssie. Co sa tyka tela podla mna ma super telo. Horise je to uz s tym ze thajske ladyboy maju nieco do seba tym ze su oveka zenskejsie aj ked nemusia mat prsia 5.
Bullseye by mohol nieco aktualne napisat a pridat.

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

bullseye sa dlho tu neozval, ma nejake nove info ako je na tom pattaya ? ladyboy ci je vascina doma isan ci bkk. Ako to vyzera momentalne s cestovavim ci su nejake nove info. Dakujeme

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

Zatial nic nove, treba cakat. Jedina zmena je, ze zaockovani ludia maju karantenu znizenu na 7 dni. Pri tom, co sa vsak deje teraz v Thajsku - teda ze sa valne rozmaha 3. vlna - nie som moc optimisticky. Otvorenie Phuketu od jula ostane tiez asi len na papieri.
Bullseye

Fakek
začátečník

Příspěvek od Fakek »

bullseye píše:
28 duben 2021 09:48
Zatial nic nove, treba cakat. Jedina zmena je, ze zaockovani ludia maju karantenu znizenu na 7 dni. Pri tom, co sa vsak deje teraz v Thajsku - teda ze sa valne rozmaha 3. vlna - nie som moc optimisticky. Otvorenie Phuketu od jula ostane tiez asi len na papieri.
Jj, je to na houby. Je otevřených jen pár baru vlastněných thajskými vlastníky. Tady policajti přimhouří oko a prohlásí je za restaurace. A ty jsou stejné skoro prázdné, protože stejně nejsou zákazníci.
Ale pořád je lepší být tady než v Čechách

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

Ahojte, ma niekto nove aktualne info? Ako to je momentalne v pattaya? Ladyboy vacsinou odcestovali home issan? Bary su otvorene ci je to take vseliake? Nejake spravy ci je stale nutna karantena po prilete? Dakuujeme za info

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

Ahojte mame taku uvahu dotaz na bullseye a ostatych skusenych kolegov.
Bavili sme sa v kruhu troch dobrych kamaratov. Chodime spolu striedavo latinska amerika brazilia , venezuela ci chile, a azia thajsko ci filipiny.
Otazka na vas resp ako ste to citili vy ci ako to citite vy. Kolega dobry chlap ma manzelku dve deti v office sekretarku milenku takze vyrovnany stastny chlap. Napriek tomu ale skusil ladyboy ci shemale podla toho kto to ako vola. Bavili sme sa o tom, ze ten posun bol postupny, najprv to len skusil, nechal sa vyfajcit, neskor uz aj fajcil ladyboa ci shemale. Postupne prisla skusenost ze osukal svojho ladyboya a nechal sa raz dva krat sukat. Asi sa pytate kam tym mierim. Pyta sa nas preto lebo opadlo akoby jeho vzrusenie zo sexu, co je zvlaste vzrusuje ho len ked ho ladyboy fajci alebo on jeho s tym ze chce aby sa ladyboy na neho urobil do konca usta tvar. Nema zaujem o pohlavny styt to znamena ze zasun ho neberie. Zaujima ho poslednu dobu len ta varianto co som pisal. Normalne zeny ho tiez nepritahuju tak ako predtym, samotny muzi to absolute nie,
je to nas dobry kamarat partak tak sa vas pytam ci ma niekto podobne skusenosti, resp ci je moznost ze sa profiluje alebo v com je zadrhel.
Este zhrnutie ladyboy VS shemale latinska amerika. Je to nas nazor takze prosim berte to s rezervou. Vzhladovo thaj.ladyboy vs shemale latiska amerika sme za thajsko, aj ked v brazili boli velmi pekne shemale, ale priemerovo v thajsku su krajsie. Chovanie jednoznacne pre thajskych ladyboy nie su taky agresivny nie su uplne divoky v skratovych reakciach, a su ovela zensky mysliaci. Sex ako taky oral tu by sme dali body na rovnako. Velkost a funkcnost penisov dali sme body pre latinsku ameriku. Pocit celkovo davame body pre thajskych ladyby. Dufam ze vas to neunavi a napisete.
dakujem Vam za vase nazory ci skusenosti aj ked najviac z danej problematiky asi vie bullseye

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

obchodnik píše:
22 září 2021 12:13
Ahojte mame taku uvahu dotaz na bullseye a ostatych skusenych kolegov.
Bavili sme sa v kruhu troch dobrych kamaratov. Chodime spolu striedavo latinska amerika brazilia , venezuela ci chile, a azia thajsko ci filipiny.
Otazka na vas resp ako ste to citili vy ci ako to citite vy. Kolega dobry chlap ma manzelku dve deti v office sekretarku milenku takze vyrovnany stastny chlap. Napriek tomu ale skusil ladyboy ci shemale podla toho kto to ako vola. Bavili sme sa o tom, ze ten posun bol postupny, najprv to len skusil, nechal sa vyfajcit, neskor uz aj fajcil ladyboa ci shemale. Postupne prisla skusenost ze osukal svojho ladyboya a nechal sa raz dva krat sukat. Asi sa pytate kam tym mierim. Pyta sa nas preto lebo opadlo akoby jeho vzrusenie zo sexu, co je zvlaste vzrusuje ho len ked ho ladyboy fajci alebo on jeho s tym ze chce aby sa ladyboy na neho urobil do konca usta tvar. Nema zaujem o pohlavny styt to znamena ze zasun ho neberie. Zaujima ho poslednu dobu len ta varianto co som pisal. Normalne zeny ho tiez nepritahuju tak ako predtym, samotny muzi to absolute nie,
je to nas dobry kamarat partak tak sa vas pytam ci ma niekto podobne skusenosti, resp ci je moznost ze sa profiluje alebo v com je zadrhel.
Este zhrnutie ladyboy VS shemale latinska amerika. Je to nas nazor takze prosim berte to s rezervou. Vzhladovo thaj.ladyboy vs shemale latiska amerika sme za thajsko, aj ked v brazili boli velmi pekne shemale, ale priemerovo v thajsku su krajsie. Chovanie jednoznacne pre thajskych ladyboy nie su taky agresivny nie su uplne divoky v skratovych reakciach, a su ovela zensky mysliaci. Sex ako taky oral tu by sme dali body na rovnako. Velkost a funkcnost penisov dali sme body pre latinsku ameriku. Pocit celkovo davame body pre thajskych ladyby. Dufam ze vas to neunavi a napisete.
dakujem Vam za vase nazory ci skusenosti aj ked najviac z danej problematiky asi vie bullseye
Ked ho prave to fajcenie vzrusuje, preco by nemal takymto sposobom najst najlepsi sex pre seba. Ja v tom ziadny problem nevidim.
Bullseye

Odpovědět