Singapur

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

nudnejkamen
norník

Re: Singapur

Příspěvek od nudnejkamen »

janpavel píše:Rád čtu tyto cestopisy z dalekých krajin.
Dík.
Dik, od dnes(26.3) se zaviraji tady taky vsechny cluby/bary/kina atd az do konce dubna jen restaurace/obchody by meli zatim zustat otevrene kdyz budou dodrzovat nastavene pokyny a max 10lidi skupina.
Bylo mi to divne, chtel jsem do CE LA VI streda ladies night v Marina Bay 57.patro jenze me tam nepustili, musel jsem vyplnit cez mobil dotaznik(jmeno,cislo,kde jsem byl atd) a byl jsem mimo SG poslednich 14dni tak jsem mel smulu. Nevadi, zasel jsem do Brix kolem 23h a prekvapilo me kolik tam bylo lidi, o hodne vic nez pa/so naposled. Co se to deje az pak mi vietnamka rikala ze od zitra je to zavreno na mesic pak jsem to pochopil lidi si chteli uzit naposled. No i ja blbec jsem se nechal bez smlouvani ukecat od ni za 500 prip 800 na noc, libila se mi, delala vse proto abych ji vzal tak jsem podlehl, bohuzel. Az venku jsem videl ze jsem v te tme moc dobre nevybral, je starsi nez jsem myslel a pak na apartmanu ani to telo nebylo takove jak se zdalo, vyhozene penize na hodinu za 500 jsem hloupej max 200 pri cenach SG. Zenska chtela zustat cez noc jenze jsem rikal ani nahodou kdyz je dnes naposled vse otevreno jedu zpet do Brixu a jinam, tak jsme jeli spolu a pred klubem se rozloucili...
Zbytek i neco k OT(Orchard Towers) priste

nudnejkamen
norník

OT
Byl jsem tam jeste na zacatku 14dni a vic zpet. Pred budovou na ulici stoji freelancerky, vetsinou LB kvalitu nebudu hodnotit protoze se o ne sexualne nezajimam. Uvnitr budovy jsem cekal vetsi pocet FL, kdyz jsou 4patra jenze vetsina dela pro xy club/masaz a laka klientelu a pak taky kseft v club pro sebe, kvalita fakt bida(min 90% ani zadara bych nesel). Celkem dost evropanek(ex sovetsky svaz jenze vazne bida, dost pri tele atd). 1x jsem sel uplne nahoru do vyhlaseneho Crazy Horse, uz si nevzpomenu presne jaky den to byl asi streda, pred vstupem mereni teploty pak ok no a uvnitr skoro nikdo :D Jako holky jo, jenze kvalita o nic lepsi nez venku a klientu minimum(2-3). Kdyz uz jsem tam byl dam si jeden drink a pak pryc jenze prisla ke mne asi nejhezci zenska co tam byla tak jsem tam zustal asi hodinu. Nebudu to rozebirat to nema smysl, meni se tam holky podle platnosti turistickych viz co je u ASEAN krajin 30dni. Skoro vsechny tam byli indonesanky, ruzne vekove kategorie. Vyguglil jsem prej hodne LB je tam jenze ja jsem tam nevidel snad zadnou. Holka byla moc fajn, nesel jsem s ni nikam, ani se neptal na cenu tak neumim referovat a mozna vetsinou bere jen drinky. Navstivil jsem ji jeste 2-3x v baru platil jsem jen jednou poprve superdrahej drink co chtela za 58SGD no uprimne moc se mi do toho nechtelo a pak jsem si rikal jednou a naposled proc ne. Mel jsem na ni i kontakt WA a domlouvali jsme se ze se stretnem nekdy jen tak(bez placeni za jeji sluzby) bohuzel za tyden OT zavreli jak uz jsem psal a vsechny indonesanky leteli dalsi den domu...
Byl jsem jiny den jeste v jednom klubu 3.patro, nazev nevim. Indove tam nahanali klientelu a abych se kouknul jen tak zadara tak jsem si rikal proc ne, uvnitr zadnej klient, holky 6-8 snad vsechny exsovet kvalita bida tak jsem sel ven hned.
Prvni patro vyhlasena Ipanema, vetsi klub, jednou me hned odchytli 2vietnamky u dveri a nabizeli 2za cenu 1 obe nad 30 podle vzhledu jedna rekl bych kolem 40, sice kvalita lepsi nez ta bida OT jenze kdyz mi odpovedeli za kolik prej 600SGD jsem se musel smat asi minutu ze asi delaji legraci prej 2za1 a 600 to neni zadnej kseft, tak se ptali kolik dam a rikal jsem nic, nemam rad ojeby. Sice tam bylo dost zen jenze mozna 1-2stali za to a uz byli s klientem. Byl jsem tam jeste poslednou noc kolem 3h hodne cernosek a byli tam i holky z Brix, nic jsem nezkusil.
Ted sobotu jsem sel po Orchard road kolem pulnoci, jsem byl zvedavej jak to vypada kolem. OT komplet zavrenej, pred budou na ulici mozna 4-5 FL nic vic, restaurace i mensi bary, kavarne vse otevreno a chtel jsem zistit ci se holky z Brix atd se nekam nepresunuli jenze jsem je nevidel, jen mistni v Starbucks atd zadne FL nikde, predpokladam radsi se vratili domu asi nema smysl zustat v drahem Singapore kdyz kseft neni jistej...

Podle sammyboyforum jsem jeden den vybral masaz s kompletkou u MILF s dobrou anglictinou, psala vek mid30. Cekal jsem privat apartman jenze na me prekvapeni ne. Skoncil jsem v Chinatown(cca 15-20min pesky z centra) nekde 1.patro vstup po zazvoneni, zadne oznaceni ze je to masaz atd, nic. Recepce kde mi zmerili teplotu i vydezinfikovali boty pak me odvedli do mensiho pokoje se sprchou, cista tak pohoda. Jo musel jsem zaplatit 55SGD a zbytek(200) mam dat slecne nebo pani. Za 5minn jsem dokoncil sprchovani kdyz vstoupila do mistnosti MILF co jsem si domluvil, no uprimne kdybych ji videl na zacatku jak jsem vstoupil do spa nebo co to bylo bych se hned otocil jenze uz jsem zaplatil 55SGD jsem osprchovanej tak si rikam ted uz je to kurva jedno, zavru oci a uvidime :lol: Na zacatku byl klasickej masaz, zada/nohy mozna 25-30min celkem fajn jenze nechapu tie sluzby masaz bez zadneho dotyku erotogennych zon jen cistej masaz a mam zaplaceno kompletku ze jo. Pak sla ven na minutu a kdyz se vratila jsem se mel otocit sundala si saty a slo se na to, zajimave. Ptala se na BBBJ radsi s ochranou rikam. Po chvili si sedla na meho ptaka a zacala jezdit, no horsi material jsem jeste v zivote asi jeste nesukal a kdyz jeste pomyslim ze za 200SGD pak jsem total blbej. Zavrel jsem oci a cekal kdy bude konec, po asi 10min se me ptala ci nezmenime pozici ja ze ne, jsem linej a mam takhle radsi(fakt jsem se nechtel na ni koukat) tak jeste dala 5min a pak znova chtela zmenu tak jsem ji navrhl at me klidne dokonci rukama, bude to tak lepsi a to je asi vse co k tomu muzu dodat, jako zenska byla fajn, sympatacka jenze sexualne me nevzrusovala vubec a to bych mohl lezet hodinu a nic. Link dopnim pozdeji na ni z SBF ted nemam zapnutou VPN, fotky nesedi co tam ma telo(bez tvare).
https://sammyboyforum.com/showthread.php?t=688208
vypada tak profil na foru komplet zrusila/smazala, zajimave

Nasranej ze spatneho bumbum odpo jsem se vecer odhodlal domluvit dalsi zasun klasickej bez masaze podle recenzi na SBF(link detto pozdeji). Thajka, 21let podle popisu, mela tam dost recenzi minimale 8-10 a vse kladne tak si rikam snad to bude ok. Cena 140SGD za 90min a 2xshot. Domluva izy s borcem co mel tam thajky na starosti, cez WA a mel thajske cislo. Sraz 22:30 hotel Hilton Garden Inn ctvrt Little India asi 40pesky z centra. Cekal jsem na ni pred vytahem pak dorazila sice mlada holka jenze podle fotek co tam mela fakt nic-moc. Sprcha atd ani telo nic-moc jako byla fajn, jenze mela take chlapcenske rysy sice mi pak ukazovala sve fotky v mobilu a asi je schopna vypadat skoro jak na fotkach u inzeratu jenze mozna po 2-3h makeup no a ted na to srala, jen minimum. Byla mlada to jo, sice ne 21 podle inzerce o neco vic 25. Asi vecerela predchvili protoze bylo dost citit jidlo z jeji ust a na to jsem alergickej, no nedal jsem to, neslo to, zaplatil jsem na zacatku(psalo se musis hned) pak pokecal a sel domu nasranej ze jsem idiot mela me odradit uz ta cena 140 za 90min a 2xshot je fakt malo na singaporske pomery a nemohl jsem cekat nejakou herecku. Anglictinu mela slusnou, na konci asi chtela sukat nebo co furt se vyptavala ci fakt nechci(sorry neee) a i rikala klidne at zustanu dal, zatim dalsiho klienta nema tak muzem se dal bavit bez placeni jenze radsi jsem sel pryc.
https://sammyboyforum.com/showthread.php?t=766756

Na zaklade poslednich zkusenosti uz na to seru posledne dni, nema smysl kdyz tie recenze stoja vetsinou za hovno a ted nemas asi kde potkat hezkou FL, bud se vratili domu nebo nevim kde jsou a domace maji moc velke financne naroky a nemyslim ze za to stoji. Uvazuji jeste o LiLi ze ji napisu a zkusim znova protoze to bylo fajn a co vim cinanky dostavaji visa na rok, zatim jsem se k tomu neodhodlal ani kvuli COVID ze to zacalo i tady stoupat...

nudnejkamen
norník

od 7.4 minimalne do 4.5 vsechny masazne salony, spa FT
jedine privat apartman prip neco na cerno
riskovat nebudu

nudnejkamen
norník

sgp.jpg
sgp.jpg (80.36 KiB) Zobrazeno 344 x
to je ta cinanka z SA co jsem s ni mel sraz, fotka kvalita bida o to ted ani nejde, je to z obdobi kdy mela kolem 20-21let ted v 23.letech ma nafoukle pery i pozvednute licni kosti(operace nebo injekce) proste vypada hur pro mne, bohuzel...

Odpovědět