Japonsko

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

maikyi
zkušený norník

Re: Japonsko

Příspěvek od maikyi »

Tak ještě přidám info z mé poslední noci v Tokiu. Jel jsem za přáteli na drink na křižovatku Shibuya. Velmi rušná turistická oblast. Při hledání hospody jsem zabrousil do vedlejší ulice a tam plakáty mladých děvčat a borec před podniknem hnedka, jestli mám chuť na masáž. Prý jen japonské holky, věk do 23 let. V pricelistu bylo 40min masáže s happyendem - 13 000 Yenů. Žádný sex ale. Takových podniků tam bylo několik. Nezkoušel jsem, protože na mě čekali přátelé a sex stejně domluvit nešel.

Vtipná ale byla cesta zpátky. Nevím, jestli to na mě tak bylo vidět, ale cestou na metro mě sama zastavila asi 35letá (těžko se to poznává) japonka, jestli bych nechtěl masáž u ní v bytě. Ceny (v jenech): jen masáž 4000,-, blowjob 8000,- za sex chtěla 20 000,-. Nevypadala špatně, ale věk už na ní byl znát a celkově jsem měl dojem, že by to bylo "udělej se a vypadni", tak jsem slušně odmítl. Ještě snížila cenu sex za 16 000,-. Kdyby to byla 20tiletá holčina s tím drobným hláskem, tak bych neváhal, ale takhle jsem cítil, že bych litoval vyhozených peněz. Takže nic:-)

Jinak co jsem četl podobná situace je v Tokiu i v oblasti Shinjuku.

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

Ahoj dobrodruzi, Před 7 lety jsem úplně změnil způsob cestování - místo kopců a tur. atrakcí jsem se v exotických destinacích začal vyhledavat jídlo, masáže, kosmetiku, ghetta, slumy, podsvětí, životy obyčejných lidí a hlavně OTVORY V MISTNICH ZENACH. Nyní uzrál čas udělat další upgrade - budu cestovat za účelem vyzkoušení MISTNICH BYLINEK A HUB a pokusím se dosáhnout MILOVANI s místní amaterkou a úplně ideálně to spojit právě s bylinkami a dosáhnout "Perníkového sexu". Teď mám v plánu (někdy mezi listopadem a únorem, tak na 5 týdnů) Japonsko a Filipiny. Přidá se někdo?

cestovatel999
pokročilý

Příspěvek od cestovatel999 »

maikyi píše:Tak ještě přidám info z mé poslední noci v Tokiu. Jel jsem za přáteli na drink na křižovatku Shibuya. Velmi rušná turistická oblast. Při hledání hospody jsem zabrousil do vedlejší ulice a tam plakáty mladých děvčat a borec před podniknem hnedka, jestli mám chuť na masáž. Prý jen japonské holky, věk do 23 let. V pricelistu bylo 40min masáže s happyendem - 13 000 Yenů. Žádný sex ale. Takových podniků tam bylo několik. Nezkoušel jsem, protože na mě čekali přátelé a sex stejně domluvit nešel.

Vtipná ale byla cesta zpátky. Nevím, jestli to na mě tak bylo vidět, ale cestou na metro mě sama zastavila asi 35letá (těžko se to poznává) japonka, jestli bych nechtěl masáž u ní v bytě. Ceny (v jenech): jen masáž 4000,-, blowjob 8000,- za sex chtěla 20 000,-. Nevypadala špatně, ale věk už na ní byl znát a celkově jsem měl dojem, že by to bylo "udělej se a vypadni", tak jsem slušně odmítl. Ještě snížila cenu sex za 16 000,-. Kdyby to byla 20tiletá holčina s tím drobným hláskem, tak bych neváhal, ale takhle jsem cítil, že bych litoval vyhozených peněz. Takže nic:-)

Jinak co jsem četl podobná situace je v Tokiu i v oblasti Shinjuku.
Kolik jsou ty ceny v korunach? Ale tipuju jak je japonsko hodne bohata krajina tak to tam musi byt hodne drahy.

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

1 JPY = 0.20 CZK, 1 CZK = 5 JPY podla XE.
Bullseye

Dworza
pokročilý

Příspěvek od Dworza »

Karel1288 píše:Ahoj dobrodruzi, Před 7 lety jsem úplně změnil způsob cestování - místo kopců a tur. atrakcí jsem se v exotických destinacích začal vyhledavat jídlo, masáže, kosmetiku, ghetta, slumy, podsvětí, životy obyčejných lidí a hlavně OTVORY V MISTNICH ZENACH. Nyní uzrál čas udělat další upgrade - budu cestovat za účelem vyzkoušení MISTNICH BYLINEK A HUB a pokusím se dosáhnout MILOVANI s místní amaterkou a úplně ideálně to spojit právě s bylinkami a dosáhnout "Perníkového sexu". Teď mám v plánu (někdy mezi listopadem a únorem, tak na 5 týdnů) Japonsko a Filipiny. Přidá se někdo?
Fetovat v Japonsku a na Filipinach? :nenene: :nenene: :nenene:
V Evrope a Latinsky Americe si obcas nejaky dobrutky do rypaku nasypu, ale zrovna v tehle zemich je to NO-GO zona! Jestli je ti zivot milej, tak se na to vykasli nebo se vyprav nekam jinam, kde je drogova politika privetivejsi - hur jsi si snad fakt vybrat nemohl :roll: :nenene:

Jorkef
panic

Příspěvek od Jorkef »

Mam skusenost zo Sapporo z marca 2020, vacsina podnikov len pre domacich, hned na ulici vas odozenu... tak som si pogooglil a isiel som naisto, v stvrti Susukino v takej administrativnej budove cca7-8 poschodovej kde na kazdom poschodi boli nejake sexualne sluzby, niekde ma hned odmietli, ale nasiel som podnik na nejakom poschodi kde ma pustili, cakal som v cakarni 1x1,5 metra, kde vam ukazu fotky bab co pracuju, tak som si vybral, potom ma zaviedli do izby, mrnaveho kumbaliku so sprchou, kde bola obstaroznejsia japonka, s foto co mi ukazali predtym to nemalo nic spolocne, postava nic moc, ale slo o zarez na pazbe, tak som to dal. Ceny 12-15OOO yenov, za rychlovku.

un_lukky
panic

Příspěvek od un_lukky »

to s tím odháněním cizinců bylo (a možná stále je) kvůli koroně. zrovna Sapporo bylo co se týče p4p "foreigner friendly" město, stejně jako Tókjó, Ósaka. akorát výběr tam byl menší. každopádně já tam byl 2019 a stačilo jít po ulici v tom jejich red light districtu a už mě tam naháněči tahali všude možně a byli celkem otravní. ale byl jsem slušně vychovaný turista a nechal jsem někam zatáhnout a osouložit :D

Prcek32
panic

Příspěvek od Prcek32 »

Podělím se o zkušenosti ;)

Tokio - nejvíce ve čtvrti Shinjuku. Tam si užije každý. Sex na prodej veřejně. Stovka barů s holkami. Kluby na mazlení, pokec i šuk. Na ulici jsou naháněči, kteří vás táhnou dovnitř. Kluby mají mnoho praxí. Většinou musíte na začátku zaplatit "členství" (1000-10000Y - 200-1000Kč). V ceně je pak pití. Dostanete nabídku holek ve formě menu. Fotky hodně veliká retuš. Realita úplně jiná. Přišla holčina tak 32, oproti fotce úplně mimo. Chvilku jsme pokecali a nesedli si. Omluvil jsem se a šel jsem. Chvilku nevěřícně zírala a pak kývla na obsluhu a ta mne vyprovodila. Vše v rámci slušnosti.

Kyoto - kdo tvrdí, že v tomto historickém skanzenu Japonska nic není, tak blbě hledá ;) Doporučuji ulici Shirakawa. Jedna z nejstarších ulic v Japonsku vůbec. Je tam spoustu tradičních restaurací, kde obsluhují Maiko i Geishi. Cenově nedostupné a pro gaidžina hodně nedosažitelné.
Byl jsem tam sobotu. Po 23:00 se najednou z jedné restaurace vyrojilo tak 30 děvčat. Všechny ve večerních róbách, luxusně upravené. Chvilku jsem jen koukal. Po tom, co kolem prošel zápasní sumo a jednu si odvedl, mi to nedalo a šel se zeptat. Vyberete si a jdete na nejbližší love hotel. Neplatíte holčinu, ale jen pokoj. Ťapka je v ceně. Samozřejmě cena za půl hodinky byla dražší než celý pokoj na noc bez holky :D Zhruba 20000Y (4000Kč). Holčina kolem 35, ale vzhled na 25. Moc si to neužívala. Byla jako stroj. Ale taky zkušenost.

Osaka - je tam toho více, ale doporučuji Tobita Shinchi. Známé taky jako Red light district Osaka. Kousek od Abeno Harukas. Je to poslední čtvrť svého druhu v Japonsku. Dnes dokonce zapsané na seznamu UNESCO. Celá oblast pod správou Yakuzy. Často tam projíždějí a hlídají pořádek. Polici tam nemá přístup. Zákaz vstupu žen, zákaz focení i natáčení. Oblast má dvě části. Ta za mostem je levnější (od 8000Y za 20min. - 1600Kč), ale jsou tam nepoužitelné kusy. Jinak hlavní část je výběrem od středu ty nejmladší až po okraj ty nejstarší a vyžilé. Malé domečky s dolním otevřeným prostorem, kde sedí holčina a bordel mamá. Zvou vás dovnitř a nabízejí se. Mnohdy vás odmítnou, protože berou jen Japonce. Oficiálně jsou to bary, kde si zaplatíte tzv. Nomi Hodai (vypij co můžeš), ale platíte vlastně holku. Scénář stejný. Něco malého k pití, chvilku pokec, pak hled oral a rychlovka sex.
První zkušenost holka hezká, ale celkem znuděná, pořád si kontrolovala nějaký aparát v díře. 20 min. 16000Y - 3200Kč. Druhá taky průměr, ale začala mi mačkat bradavky, aby mi to šlo rychleji :D Třetí celkem vyjeb. V nabídce 10+10 za 16000Y. Japonsky moc neumím, takže jsem to nepochopil. Výsledek byl 10 min. pokec a pak 10 min. šuk. No celkem mazec. Holčina navíc překvapila. Svlíkla se a kozy byly pryč :D
Poslední zkušenost nahradila všechny předchozí. Kočička v cat kostýmku a moc hezká. Nádherní kozičky a hodně jsme si sedli. Nechtěl jsem ani odejít. Oral super a sex velmi velmi nadprůměr. Užívala si to. Na konci i líbání a poděkovala. Myslím na ni pořád. Už aby skončila korona a jdu ji hledat :D

Odpovědět