Filipíny

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Odpovědět
marks007
norník závislák

Re: Filipíny

Příspěvek od marks007 »

No jako turista se sem nedostaneš, oni neuznávají ani očkování nic - přitom je to k prdu, ten covid se jim tu komunitně šíří. Snad od příštího roku, teď konečně jede očkování - ale myslím, že vakcína bude podmínka vstupu, test nebo 180 dní po covidu smetou ze stolu, co je poslouchám. Duterte nyní dokonce vyhrožuje, že policie lidi přinutí, aby si nechali píchnout vakcínu, pokud to neudělají

Dá se sem dostat buď za prací, nebo za filipínskou rodinou - a je to byrokratický opruz. Nebo, pokud tu už jsi, nesmíš prostě odjet

pajk72
norník

Příspěvek od pajk72 »

marks007 píše:
29 září 2021 05:57
No jako turista se sem nedostaneš, oni neuznávají ani očkování nic - přitom je to k prdu, ten covid se jim tu komunitně šíří. Snad od příštího roku, teď konečně jede očkování - ale myslím, že vakcína bude podmínka vstupu, test nebo 180 dní po covidu smetou ze stolu, co je poslouchám. Duterte nyní dokonce vyhrožuje, že policie lidi přinutí, aby si nechali píchnout vakcínu, pokud to neudělají

Dá se sem dostat buď za prací, nebo za filipínskou rodinou - a je to byrokratický opruz. Nebo, pokud tu už jsi, nesmíš prostě odjet
Dík za info ... tak očkování mám, ale jak se to vše protahuje tak to vypadá, že mi vyprší platnost vakcíny.
Tak na asii ještě nějaký rok budeme muset počkat..... Užívej když můžeš !

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Tak malý report z Malate. Podniky jsou otevřené,. Postavaji holky i trans na ulici. La Cafe otevřeno na 50 procent kapacity. Správně dovnitř smí jen očkovaní ale nekontrolovali mne. Holky tu jsou ale vubec se vás nesnaží ulovit jako dřív. A servírka žebrá o drink. To tady dříve nebylo.

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

No než vás sem pustí - Filipíny se chtějí brzy otevřít, ale jelikož ČR je zase Best in covid, tak počítám, že Čechů se to jen tak hned týkat nebude, tak něco pro pobavení.

Na appkách jako je Tinder je běžně mnoho trans-ladyboy. Mnozí to skrývají a tahají vás na rande a pak doufají nevím v co, asi v zázrak. Ale mnozí, co to neskrývají, o sobě píší jako o FRESH ladyboy (trans). Marně zkouším zjistit, co se za tím termínem skrývá, nějak mi to nikdo nechce objasnit.
Zatím se nepotvrdily ani spekulace, že jsou fresh, protože ještě minulý týden nebyli LB a nyní jsou. A ani to, že pokud je někdo chce fresh, tak dneska a zítra, protože příští týden už začnou zasmrádat :-)

Odpovědět