Kambodža

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Petr87
norník závislák

Re: Kambodža

Příspěvek od Petr87 »

Zdarec co by jste kdo říkali termín 12.Březen - cca 5.Duben noření v Kambodži nebo Dominikánské republice? Letenku co jsem měl do Thajska jsem stornoval a se zrušením programu Test & Go teď zvažuji možnosti. Zvažoval jsem i letět do Thajska přes program sandbox na Phuketu a pak přesun do Pattaye, ale moc se mi nechce dávat 2x cca 3000THB za 2 PCR testy a hlavně co mě dokonale odradilo, bylo video které natočil jeden Angličan z detenčního oddělení v nemocnici na Phuketu pro COVID pozitivní lidi. Jestli někdo žehrá na podmínky v českých nemocnicích, tak česká nemocnice je oproti nemocnici v Thajsku hotelem Intercontinental. Podmínky v Thajské nemocnici by se dali srovnat s vězením, všudypřítomný nepořádek, špína, týpek dostal rozbitou žbrdlinkovou postel... Osobně preferuji noření v Kambodži. Podmínky vstupu do Kambodži jsou velice přijatelné. Doložit očkování, doložit pojištění kryjící i léčbu covidu, s sebou výsledek PCR testu ne starší než 72 hodin, na letišti při příletu absolvovat důkladný antigenní test a vybavit si předem vízum do Kambodži (mělo by jít online nebo na ambasádě v Berlíně), na letišti po příletu se nevydává. Pokud má člověk negativní antigenní test na letišti, tak už další testy neabsolvuje a je volný. Kamarád který se mnou měl letět do Thajska zase preferuje Dominikánskou republiku, já tedy zase spíše asiatky a Kambodžu a taky mám doma cca 35000 thajských bahtů a ty snáze utratím v Kambodži než v Dominikáně. Dejte kdyžtak vědět jestli by někdo jel s námi a případně kam by jel raději Kambodža/Dominikána.

Odpovědět