Filipíny

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Odpovědět
bing
norník závislák

Re: Filipíny

Příspěvek od bing »

dík za info, netušil jsem to, já teda svatbu neplánuju, jen v případě, že by se mi s ní líbilo tak kvůli pobytu. Už jsem to jednou provedl s Ukrajinkou.

Ale teď k aktuálnímu tématu. Přiletím večer do Manily a ještě v noci chceme jet busem na sto ostrovů, ta noční jízda asi ideál, si říkám ať to mám za sebou hned a komplet :)

Tam chci být 4-5 dnů a udělat nějaké výlety po okolí na motorce, plánuju i Mt. Pinatubo a chci se zeptat jestli je to realizovatelný v jednom dni, vím, že ježdění po silnici na Filipínách není sranda.

Pak přesun na Bohol, koukám letenka z Clarku stojí do Cebu asi třetinu toho co přímo na Bohol tak nevím jak to udělat. Původní plán byl Cebu a pak lodí na Bohol, asi bych se tou lodí chtěl svézt.

A ještě dotaz, mám letenky kupovat opravdu dopředu jak se píše na netu nebo už ten nárůst nebude velký. Já právě nevím jestli ještě stihnu Palawan a když koupím letenky dopředu tak to budu mít nalajnovaný a pak mě to třeba bude štvát.

carpalcz
pokročilý

Příspěvek od carpalcz »

plánuji leden a únor Filipíny, tak 2 dny Manila, aby se člověk vyspal, odpočinul, něco si prošel, pár dní v Angeles, řekněme 5-10, následně Subic, pokud by mě to tam nebavilo tak nějaký ostrov a na závěr pár dní Angeles, reálně 2 měsíce, možná mezitím na týden na proložení Pattaya v Thajsku ať už kvůli vízům že bych neřešil prodlužování, nebo i proto že to je azse jiný.

Kdyby se chtěl někdo přidat, případně třeba na místě pokecat, vymyslet nějaký trip, klidně napište :-)

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

mám dvě věci, první, jsem do 3/11 na hundred island, pak 5-8/11 bohol a pak Palawan. Kdyby se tu někdo prolnul stejně tak můžem dát pivo, rád uslyším češtinu a zachlastám- Jinak nechápu řeči o drahým pivo, možná proti místnímu rumu jinak je to pohoda. Miguel je fakt pitnej

A druhou věc ohledně filipínek.
Dorazil jsem za holkou z netu, setkání v Manile OK, tvářila se jinak než na internetu, zřejmě kecy na dálku supr ale naživo to najednou nejde :) Vyrazili jsme podle plánu, je docela mazlivá, komunikace složitá, skoro nemluví. Pokud nemluví s někým místním v tagalogu, pak jede jak normální ženská :)
Ale zatím třetí noc žádnej sex, jako se tulí, je milá. Jen nevím jestli to je dobře nebo špatně při plánování dlouhodobého vztahu, prostě chápu, že to je jiná kultura ale opravdu nevím, jsem pro ní jen blbá kasička nebo prostě nechce dát hned aby nebyla za kurvu.. Každopádně jí těžko vyměním protože máme celou dobu včetně letenek naplánovanu společně.
Dk za rady a případný společný pivo, já jí dám, že s bude povídat s místníma a já ne :D

EDIT: aha, vše bylo jen otázka času, jinak jsem stále na Hundred Island, celou dobu jediný běloch, jak na mě ty holky čumí a smějou se je úžasný. Si říkám, že jsem sem měl možná jet sám :) Jsou fakt komunikativní a hezký.

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

Jak se tu někdo ptal na řidičák, dvakrát ho po mě nechtěli vůbec, jednou ho chtěl v půjčovně do zástavy. Odmítl jsem mu nechat pas.
Mezinárodní by byl asi vyhozený prachy.
Ale nebyl jsem všude tak nemůžu generalizovat (jen část Luzonu-Pangasian, Bohol a Palawan)

Marks007: ona nějak svatbu neřeší, jen by chtěla být se mnou, což já s ní taky ale práce nepočká. Sem jí tahat v zimě nechci, ona ani na stálo nechce, má doma děti a myslím, že Filipínci patří prostě tam..
Takže na pár měsíců jo, já chci ale určitě ještě na Filipíny jak práce dovolí, to je prostě úžasná země. A ty holky tam to by si člověk ukroutil hlavu. Hlavně na tom venkově kde nejsou turisti to bylo něco. Snažím se teď dostat do reality ale jde to blbě...

Docela rád bych se někdy srazil, potřeboval bych probrat ty jejich ženský vlastnosti :mrgreen:

witouter
panic

Příspěvek od witouter »

Budu na Coronu přes Silvestra kdyby někdo chtěl zajít na pivo...

Martan42
panic

Příspěvek od Martan42 »

maro3332 píše:Zdravim,chci jet v Lednu na mesic do Asie,Filipiny,Kambodza,Vietnam,zalezi na domluve,noreni,cestovani,pohoda a relax,jestli se chce nekdo pridat,at Mi pisne do SZ.Marek.

Martan42
panic

Příspěvek od Martan42 »

Ahoj,od 19.12.2018 budu v Thajsku/Udon Thani/Chiang mai/Bangkok,potom od 26.12 Filipiny/4 dny Palawan/2 dny Boracay/2 dny Puerto Galera a 2 dny Angeles City.Pokud tam nekdo bude muzem dat pivko a pokecat.Martin

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

Jen pro info, vízum se povedlo, byla to docela rychlovka.
Žádný úplatek nikde, jen mi teda kámoš slíbil, že to posychruje přes nějakýho typa na mzv, podáno ve čtvrtek a další středu vyřízeno.

Vlastně největší problém je lidský faktor, přítelka si to vyzvedávala tři dny, sice jsem chytal nervy ale asi si na to prostě musím zvyknout.

Dorazí po novým roce a myslím, že její teoretické představy o krásné zimě v Evropě půjdou při styku s realitou dost do kytek :mrgreen:
Jinak ve VFS global jsou banda kreténů, dvakrát jsem si musel stěžovat na české ambasádě na jejich chování a požadavky..

Jo a máte někdo zkušenost s odletovou taxou? Jestli dobře koukám tak při odletu z Angeles zaplatí 1620php, tp mi přijde dost za to, že si člověk dovolí nastoupit do letadla...

petr4587
panic

Příspěvek od petr4587 »

Ahoj borci, chystam se na Filipiny, tak se zeptam zkusenejsich. Na DIA mam registraci. Desitky zprav, lajku, vsechny holky tvrdi, ze hledaji seriozni vztah a manzela. Nemam cas a chut si s nimi vypisovat. Chci najit kocku, se kterou procestuji par ostrovu a stravim s ni 14 dnu.

Jak na to jdete vy? Mam jim to psat hned na tvrdo nebo to mit na profilu? Taky mi prijde, ze moc extra hezkych holek na DIA neni. Kdyz uz je nejaka holka hezka, tak bydli na ostrove uplne mimo. Takove pak platite letenku do Manily nebo ji proste reknete, at za vami prijede? Rekl bych, ze na takovou cestu ani nemaji penize. Ne?

Diky za rady.

witouter
panic

Příspěvek od witouter »

Doporučil bych jiný postup. Nic si předem nedomlouvej (fotky hodně klamou a Filipínky obecně zrovna krásky nejsou), jeď do Angeles (asi by šlo i v Manile, ale bude to dražší), první noc obcházej bary. Tam si povídej s holkama co se ti líbí, tak polovina bude ochotná jet s tebou na dovolenou, když jí navíc koupíš nějaký dárek, i nadšená. Z baru si jí budeš "vykoupit", na diskotéce taky najdeš, ale tyhle nemají registrační kartičky, takže větší risk.

petr4587
panic

Příspěvek od petr4587 »

witouter píše:Doporučil bych jiný postup. Nic si předem nedomlouvej (fotky hodně klamou a Filipínky obecně zrovna krásky nejsou), jeď do Angeles (asi by šlo i v Manile, ale bude to dražší), první noc obcházej bary. Tam si povídej s holkama co se ti líbí, tak polovina bude ochotná jet s tebou na dovolenou, když jí navíc koupíš nějaký dárek, i nadšená. Z baru si jí budeš "vykoupit", na diskotéce taky najdeš, ale tyhle nemají registrační kartičky, takže větší risk.
Dik. To bude asi lepsi postup. Na kolik takove "vykoupeni" prijde?

witouter
panic

Příspěvek od witouter »

Naposledy v Angeles v lepším baru 3000 PHP za noc, na delší dobu si domluvíš lepší cenu.
Když máš štěstí na disku potkáš holku z baru, které má zrovna volno a nemusíš platit baru...

Loukoutak
panic

Příspěvek od Loukoutak »

Někdo nějaký nový zkušenosti ? :) Chtěl bych vyjet v březnu na měsíc + musím asi nahnat příspěvky, abych mohl založit nový téma :)

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Angeles co jsme byl naposledy tak i Dollhouse group, který určuje skoro vše, stouply ceny holek ze 3000 PHP na 3500 PHP ale budou i levnější bary

Loukoutát co potřebuješ za zkušenosti?
Jako třeba na co můžeš narazit na Filipínách na Tinderu, ta mě tak rozesmála, že jsem si to uložil. Dej mi prachy ale sex nebude hahahaha
Přílohy
Screen tinder.png
Screen tinder.png (153.99 KiB) Zobrazeno 6295 x

carpalcz
pokročilý

Příspěvek od carpalcz »

witouter píše:Naposledy v Angeles v lepším baru 3000 PHP za noc, na delší dobu si domluvíš lepší cenu.
Když máš štěstí na disku potkáš holku z baru, které má zrovna volno a nemusíš platit baru...
u disko bych se bál, na Filipínách je to tak, že ze zákona buchta musí týden co týden mít razítko od doktora, ono to musí mít i ty na ulici, ale samozřejmě tam budou i ty co to prostě nedostaly, větší riziko, možná ohromný riziko, to už raději kluby kde se dá 2K nebo i méně, protočit třeba 2, 3 holky a pak klidně brát jednu s tím že člověk platí jen jí a je to levnější.

slyšel jsem dost story právě o tom jak vyrazený holky z barů co nedostaly razítko makají stejně v ulicích, protože co jim zbývá a tak chápu že budou právě zkoušet tinder, diskotéky, frekventovaný ulice. Policajti když pak na to přijdou, tak si zahrajou ještě na pasáky a inkasují z daných holek. Ale je to samozřejmě jen můj pohled na věc.

A ty levnější bary: třeba black pearl jen kousek od walking streat, těchto levných barů je v podobných uličkách víc, je tam méně holek a hezkých ještě méně, ale člověk obejde 2, 3 a vybere si, dobrá cena pivka, holky každý týden u doktora, tyhle podniky mimochodem řeší vše kolem holek, než holku přijmou, tak třeba chtějí znát i rodinu, podmínky kde bydli atd., jasně holky jsou jako většina ze slumů. Ale v těchto klubech je ještě menší riziko problémů než u těch korejskejch shitů na walking streat.

A jinak kdo se chystá do Angeles, zkuste si udělat cestu busem do Subic Bay, je tam dost podniků k noření, slušný ceny, moře, zábava, koneckonců můžete si klidně přitáhnout babu z Angeles, dost holek pojede rádo.

Odpovědět