Filipíny

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Odpovědět
marks007
norník závislák

Re: Filipíny

Příspěvek od marks007 »

Přidám dnešní zážitek, který budiž radou - důvěřuj ale prověřuj.

Na začátek řeknu, že sám se považuji za dost liberálního člověka. Na druhou stranu se tu s podobnou praxí setkáván tak často, že mě to začíná sr...t.
Mluvím o filipínských transkách, ladybojích nebo jak je nazýváte. Vždy jsem říkal, že je to jejich věc, ale opakovaně se setkávám s tím, že jsou až neskutečně vtíraví, NE neberou za NE a lžou. :roll:
Tady v Manile je to na Burgos, kolem Robinsons Ermita nebo na Tinderu, Jakmile vám nějaká holka nabízí masáž s happy endingem, je 50% šance, že to není holka, ale trans. Na Tindru ještě vyšší. Oni to do profilu nedají, z fotek to často nepoznáte a někdy vám zalžou i na přímou otázku, zda jsou opravdu holka.
A dneska - Tinder - žádná masáž, domluvené rande, opravdu rande v baru, žádný servis nebo sex za prachy. Na fotkách krásná štíhlá holka. No dorazila opravdu štíhlá a vypadala luxusně. Jenže vysoká jak já, široká ramena, ruce a nohy jako ploutve. A hluboký hlas. Kouknu na ní a povídám - jsi nečetla můj profil, mám jasně napsáno, že se nezajímám o rande s trans a ladybojema, já jsem striktně heterosexuál. A ona - ale já jsem holka. Tak jsem se zasmál a povídám, že nejsem blbej. 3x, opravdu 3x :!: :!: :!: mi te zm...d do očí tvrdil, že je real girl, teprve na počtvrté řekl, no jo, ale i tak snad můžeme být spolu. Sebral jsem se a jel domu.

Takže když si fakt nejste jistí, prověřujte a opakovaně, aby na vás potom ze sprchy nevyběhla holka s ptákem. Víme, že už se to několika klukům stalo :lol: . Při masážích to asi ani nepoznáte, prostě vám ho vyhoní a přeblafne a bude oblečený. Ale když vám to nebude vadit, tak do toho jděte, já to neodsuzuju. Já o takový zážitek ale nestojím. :shock:

sympatak99
začátečník

Příspěvek od sympatak99 »

Ahoj, budu na Cebu 21-26 unora, nekdo na pivo?

maska75
panic

Příspěvek od maska75 »

Zdravim mistni bouraky , mel bych dotaz mate nekdo info jak je to s norenim v Cagayan de Oro, Philippines.
Poletim tam asi na navstevu ale kdybych dostal kosem tak jestli tam je nejaka zaloha :)
Nepocitam Tinder a DIA.

Diky moc.

milisk
panic

Příspěvek od milisk »

Zdravím místní norníky, plánuji cestu na Filipíny v období od 3.8-17.8.2019. Chi se zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s Filipínama v tomto období, co jsem tak četl tak by to vyloženě průser být neměl, budu to mít spíše turistický: Banaue (z toho mám trošku strach aby pořád nepršelo a dalo trekovat) a pak někam k moři asi Palawan. A teď k tomu nejdůležitější. Našel jsem si na Dia pár holek a po řádném výběru jsem si vybral holčinu z Davaa se kterou budu trávit těch 14 dní na Filipínách. Chci se jenom zeptat jak moc velkej problém bude případné vízum pro holčinu do Evropy? Jak to chlapi řešíte? Vím o nějakém programu na kvótu 1000 Filipínců za rok na práci do ČR. Zkoušel jste to někdo takhle? Holčina máká v kanclu ve špeditérské firmě v Davau takže si myslím že problém pro ni s prací by u nás nebyl. Dík za odpověď.

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Tak počasí - pravděpodobně tu bude pršet, může být i tajfun a pak se do banaue nemusíš dostat, může se tam něco sesunout. Ale na Palawanu bude ok, neříkám, že nebude pršet, ale neboj, období dešťů tu fakt neznamená, že tu leje a leje jako když překlopíš kýbl - to je jen pří tajfunu.
Po pravdě jestli jedeš za pár měsíců, holka nemusí být, ale může, stačí aby zítra někoho potkala - ona tě strašně miluje na chatu, ale klidně zítra přestane.
Víza do EU - nejdřív si ji otestuj, pořádně. nastuduj si, co je to TAMPO atd. Ať víš, do čeho jdeš. Oni jsou úžasné a pak přijde i studená sprcha. Evropské vízum jen tak nedostane, na to se musí splnit x podmínek, myslím, že jsme to sem už psal. Pracovní se dá, ale to se dělá přes agentury, bez ní si nejspíše ani neškrtne. Obecně k turistickým vízům - nemá bankovní konto - vízum nedostane. Nemá práci nebo majetek - vízum nedostane. Znáte se krátce a ty jsi ji pozval - vízum nedostane.

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

Ohledně víza, reakce z praxe. Já to ženě vše vyřídil a už ji tu mám od ledna zatím naprostá spokojenost. Jinak to co píše Marks, řeš to až se potkáte.. Já mám holka, která pracovala venku tak to není úplnej vidlák a má nějaký přehled. Ale ty co nikdy nevystrčí hlavu z province tak znají svět jen z youtube...

Jinak na Luzon v srpnu, no nevím, měl jsme v životě už lepší nápady. Bych, když už bych tam letěl, spíš vybral Siargao, ten má prý opačně ty deště. Takže v létě je tam sucho a prý i celkově moc neprší. A z Davaa to má holka blíž :)

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Tak pár poznatků k Angeles

Podle mne se o něco snížil počet barů a není dost holek - tím nechci říkat, že tam holky nejsou. Říkali mi, že je trochu problém je sehnat, protože se dost zpřísnily kontroly, hlavně na zdravotní prohlídky, kdo nemá, může jít do vězení. Což je jen dobře pro nás.

Cena na Fields je teď 3500 BF, když vezmete lady drink 250-350 a ještě tip holce, počítejte jen za holku alespoň 2000 Kč na noc. Bohužel hodně holek říká, že chce jen short time

Pozitivní je nabídka ubytování a hotelů, objevilo se dost budget možností a to i blízko Fields, kde se dá ubytovat za 1000-1500 PHP na noc. A přitom kvalita je OK. Koukněte na Agodu, Booking nebo Airbnb.

K běžné klientele, která se tu léta neměnila, to znamená Korejci, Japonci a beloši, je dnes potřeba připočítat Číňany, kteří se tu začínají rojit ve velkém (tedy nejen tady, v Manile je to mnohem horší) Mnohé holky je ale nemají rády. samozřejmě jsou tu i Arabové, Indové atd, ale zhruba stále stejně.

Jsou tu i nové disko (Megadance center vedle Atlantisu třeba), nejsem fanda, takže neřeknu jak je to uvnitř, ale vybrat se tak dá více než jen Skytrax a Hight Society

Nejlepší show má nyní podle mne XS, ale Xanadu, Atlantis nebo Dolhouse jsou OK taky

SOVI+5
panic

Příspěvek od SOVI+5 »

Hodně jsem četl toto fórum než jsem se rozhodl napsat. Zdravím tedy místní norníky a obracím se na ně s prosbou o radu a vysvětlení. Jsem člověk, který si chce dopřát nějaké povyražení na sklonku jeho existence. Vždy mě lákaly asiatky a proto chci odletět na dva měsíce ale ještě nevím kam. Všeobecně se tu píše, jak jsou asiatky úzké a toto mě fakt láká. Problém vidím jen v mém věku. Přeci jenom budu mít za chvíli pět křížků. Proto bych rád požádal o pár rad a vysvětlení.

1) Kam letět? Filipíny nebo Thajsko?
2) Jsou takhle úzké i moje vrstevnice?
(Nedokáži si totiž představit, že si jako devětačtyřicátník budu brát do postele devatenáctku popř.
dvacítku.
)
3) Jak je to v Asii s kondomy? Musím si brát naše nebo je tam lze běžně koupit?
4) Kterou oblast by jste mi doporučili? Sever, střed nebo jih státu?
5) Jak je to s vízem do země, kterou by jste mi doporučili?
(Je to tak, že na dva měsíce pobytu se nemusím vůbec o nic starat?)

Díky za helpík.

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

SOVI+5 píše:1) Kam letět? Filipíny nebo Thajsko?
Asi oboje, aj ked som na Filipinach nikdy nebol.
SOVI+5 píše:2) Jsou takhle úzké i moje vrstevnice?
(Nedokáži si totiž představit, že si jako devětačtyřicátník budu brát do postele devatenáctku popř. dvacítku.)
Preco si to nevies predstavit? 50tky v Thajsku nevyzeraju dobre.
SOVI+5 píše:3) Jak je to v Asii s kondomy? Musím si brát naše nebo je tam lze běžně koupit?
Su bezne dostat, ale v mensom baleni, nez ich dostanes doma.
SOVI+5 píše:4) Kterou oblast by jste mi doporučili? Sever, střed nebo jih státu?
Pattaya to isti, ale pozri sa aj do Bangkoku. Na Filipinach to bude asi Manila, Angeles, ...
SOVI+5 píše:5) Jak je to s vízem do země, kterou by jste mi doporučili?
(Je to tak, že na dva měsíce pobytu se nemusím vůbec o nic starat?)
Mas v podstate dve moznosti.

Prva: Pri prilete do Thajska dostanes stempel do pasu, ktory ta opravnuje na pobyt 30 dni. Ku koncu pobytu mozes bud urobit "visa run" alebo ist na policiu a predlzit pobyt o dalsich 30 dni. Visa run ta vyjde na urcite peniaze, podla spolocnosti s ktoru na ten visa run pojdes. Predlzenie na policii ta bude stat 1900 bahtov.

Druha: Chod na Thajske velvyslanectvo v Prahe a poziadaj o 2-mesacne vizum. Potom budes v Thajsku bez starosti.

Ako to funguje na Filipinach neviem.
Bullseye

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Doplním
1 - Asi je to opravdu jedno, někdo preferuje Thajsko, někdo Filipíny, není špatná ani Kambodža. Mně se na Filipínách líbí to, že tu každý mluví anglicky, což v Thajsku se domluvíš taky ale ne s každým nebo s každou. Ale pokud máš dva měsíce, tak bych dal vše - třeba Thajsko 3 týdny, Kambodža 2 týdny a Filipíny 3 týdny

2. Hele jak jsou úzké Filipínky čtyřicátnice se mne neptej to nevím, to jsem nikdy nezkoušel. A po čtyřicítce asiatky začínají většinou usychat. Vůbec se neboj, nikdo se tady nebude pozastavovat nad tím, že tvá holka je o 20-30 let mladší. Jo jsou úzké, ale kupodivu jsem narazil i na holky, hubené a v nichž jsem plaval, ale i na takové, kam jsem se nemohl dostat, takže se nedá generalizovat.

3. Kondomy tu mají, Durexy běžně koupíš. Ale mám nedobré zkušenosti, jsou malé - úzké, vozím si kondomy z Čech

4. Filipíny - bary jednoznačně v Angeles - Manila je zbytečně předražená a není tu hezky. Nebo se dá jet do Subic, Sabangu či Cebu city, kde jsou bary s holkama taky, jen ne tolik. Pokud budeš mít holku na delší dobu, je to na tobě, teda na severu Luzonu asi ne tak nic moc není a pak ne do muslimské části Mindanaa, tam to není tak úplně bezpečné, ale jinak pak kamkoli.

5- Filipíny - 30 dní stačí razítko z letiště, Pak musíš na imigrační, kde ti to poprvé prodlouží o dalších 30, za asi 1000 korun. Nebo požádej na filipínské ambasádě, dostaneš vízum na 2 měsíce. Jo při odletu z ČR musíš mít zpáteční letenku, respektive letenku na opuštění filipín, takže třeba přelet do Thajska

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

@marks007: Diky za doplneni. Uplne suhlasim.
Bullseye

SOVI+5
panic

Příspěvek od SOVI+5 »

bullseye & marks007:
Díky pánové. No lhal bych kdybych napsal, že mě mladá neláká ale jsem stará škola která má dceru 29, za chvíli 30, let. Nějak se mi to trochu ekluje ale věřím, že tam to bude asi o něčem jinym trošku. Každopádně děkuji za rady. Času bude, tak snad se mi podaří toho výletu užít. Jen bych měl teda ještě jeden dotaz. Beru to z vlastní zkušenosti tady. Jak zjistím, že holka není vdaná nebo zadaná? Nerad bych se dostal do křížku s nějakým žárlivým asiatem a potom skončil třeba ve špitále s kudlou v zádech.

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

věk vůbec neřeš, stejně starou je kravina. Mě je 50 a mám 30 letou ženu, já ani nechtěl mladší. Jako na vyspání jako ostatní tady jo možná jo ale já zas mám rád když je holka trochu zkušená. Každopádně holka 20-3é tě bude brát úplně v pohodě.
Jinak během mý dovolený jsem viděl i nějaký sexální pracovnice na Boholu před hospodama jenže jsem tam byl s budoucí ženou tak jsem dělal, že je nevidím :)

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Jo pár freelancerek na Alona je.
Věk opravdu neřeš, jsem jen o něco málo mladší než ty a většině holek co mám je pod 25.
Žárlivý manžel - na filipínách to moc dobře nezjistíš není tady univerzální ID kde by to bylo uvedeno. No u holky z baru to neřeš, u holky na delší dobu prostě odjeďte někam pryč, ale asi by to neměl být problém. Pokud má manžela a je s tebou a mohl by být problém, tak pro ni, pokud ji manžel udá na policii, půjde za nevěru do vězení

bing
norník závislák

Příspěvek od bing »

takový syrovější video z Manily. Já teda sledoval spíš videa ze San Juanu ze surfovací pláže ale tohle tam na mě vyskočilo.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=89ElizVWF6o[/url]

Odpovědět