Singapur

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

pinetree
norník
Kontaktovat uživatele:

Singapur

Příspěvek od pinetree »

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:
Pokud máte zájem shlédnout mnoho zajímavých fotografií krásných holek z celého světa, které jsou v přílohách většiny příspěvků v této sekci Zahraničí, je nutno se na fóru zaregistrovat. Bez registrace si budete pouze číst, i když také zajímavé věci :wink:

_____________________________________________________________________________________

Během malajské mise jsem se na tejden stavil ještě v Singapuru, kde jsem si nesmírně liboval ve čtvrti Geylang. Na její hlavní tepnu Geylang Road se napojujou kolmé ulice, kde Geylang lorong 6 - Geylang lorong 28 jsou plný šlapek. V některejch ulicích jsou thajky za který se platí 100 SD a jinde mnohem krásnější mlaďounký číňanky za 150-250 SD, co neumí ani slovo anglicky. Pro milovníky krásy doporučuju číňanky, pro milovníky perverze a tý pravý užívačky rozhodně thajky, který jsou oproti číňankám dokonalejma služebnicema a ještě si s nima člověk pokecá. Nejvíc bordýlků je asi na Geylang lorong 8 a přímo na ulici tam šlapou ladyboys.
Dalším hlavním bodem, kde se kupí šlapky jsou vyhlášené Orchard Towers, kerý uvnitř vypadaj trochu jako naše Černá Růže v Praze Na Příkopech. Místo krámků jsou ale ve všech patrech, kde se jezdí eskalátorama různý bary a gogobary, ale daleko umírněnější než v thajsku. Žádný show apod., max. živá kapela a ňákej soft striptýtek. Ceny jsou kvůli turistům, co se tam kromě mrdání brutálně vožíraj trochu napálený a začínaj na 250 SD. Místní chodí většinou do Gaylangu. Chtěl jsem si dát nakonec v posledním patře v baru Crazy Horse nádherný ladyboys a jet s nima na hotýlek, ale nějak se mi rozbolelo břicho a kvůli střevní průtrži jsem to nakonce vodpískal. Jinak ve všech těch patrech kromě barů postávaj na chodbách šlapky z celý Asie. Hlavně jsem registroval mraky filipínek a i dost pěknejch vietnamek.
Taky je v Singapuru ilegální blowjob. Když se proflákne, že byl jenom samostatnej a nejdnalo se o součást milost.předehry, tak prej hrozí minim. 50 ran ratanovou rákoskou pod dohledem lékaře + ňáká vazba. Když se dvojice přizná, že to dělala dobrovolně, tak je trest ještě zpřísněn s tím, že je to ještě větší nechutnost. Radši jsem si tam teda samostatnej blowjob nedával a bohatě to prokládal zásunama. Miluju Singapur.
jinak kurz v době mé singapurské spritzparády byl 1 SD : 13,70 KC
Přílohy
začátek singapurského dne na Geylangu
začátek singapurského dne na Geylangu
geylang lorong 6.jpg (63.91 KiB) Zobrazeno 21491 x
Geylang
Geylang
geylang4.jpg (64.43 KiB) Zobrazeno 21491 x
Geylang
Geylang
geylang.jpg (75.36 KiB) Zobrazeno 21491 x
sama se vyblejsknutí bránila, ale focení medvídka jí nevadilo :)
sama se vyblejsknutí bránila, ale focení medvídka jí nevadilo :)
geylang3.jpg (59.7 KiB) Zobrazeno 21491 x
čínská krása v Geylangu
čínská krása v Geylangu
geylang2.jpg (37.58 KiB) Zobrazeno 21491 x
Orchard Towers
Orchard Towers
orchard tower 2.jpg (87.37 KiB) Zobrazeno 21489 x
Orchard Towers
Orchard Towers
orachard tower1.jpg (63.14 KiB) Zobrazeno 21489 x
Naposledy upravil(a) pinetree dne 31 květen 2010 20:19, celkem upraveno 1 x.

pinetree
norník
Kontaktovat uživatele:

Singapur

Příspěvek od pinetree »

Orchard Tower
Přílohy
Orchard Towers
Orchard Towers
orchard tower 3.jpg (70.09 KiB) Zobrazeno 21489 x

yaksas
sex-turista

Příspěvek od yaksas »

Ať víte o čem penetree tak nadšeně píše :wink:
Přílohy
oc485.jpg
oc485.jpg (109.98 KiB) Zobrazeno 21431 x

bing
norník závislák

Re: Singapore

Příspěvek od bing »

V Geylangu jsme bydleli, měli jsme v Singapuru jednu noc, kterou jsme hodně propařili. Bohužel jsme po Vietnamu nějak nebyli schopný akceptovat ceny, hledali jsme holky na ulici, jsou jich tam opravdu mraky. Nakonec jsem skončil s Thajkou na pokoji v nějakém hotelu, cena byla myslím 100 singapurských dolarů, holka už měla něco za sebou a dost mě zklamala svým přístupem. Jsem měl blbec vzít nějakou Číňanku na hotel, bál jsem se, že to bude v recepci vadit, ale kámoš neměl po první dost, tak někdy ve tři ráno vzal další holku na pokoj. Já dal mezitím poslední láhev Tigera a usnul mezi Číňanama na "zahrádce".
Bydleli jsme přímo proti několika bordelům, měli jsme se asi vybodnout na ulici a jít tam. Ono to přes den vypadalo jak nějaký krámky a až cestou do hotelu jsme zjistili co to je opravdu.

Fearles
panic

Re: Singapur

Příspěvek od Fearles »

Orchard Tower trosku slevnili, pokud to budete brat jako hodinovou masaz zakoncenou sexem, tak se da do 200 S$ pokud umite smlouvat poradne a na ulicich jsem na nic poradneho nenarazil, ale po celem meste jsou masazni salony a vetsinou se holka da ukecat i na neco vic, jenom pod 150 S$ zadna nesla.

dabelm
začátečník

Příspěvek od dabelm »

Ahoj, chystám se v půlce ledna na třítýdenní cestu po JV Asii a mezi naplánované zastávky patří i Singapore. Má někdo z Vás aktuální informace o cenách atp. ?

xmirek
začátečník

Příspěvek od xmirek »

Ahoj ted jsem tam byl ( momentalne Kuala Lumpur) a nejlepsi je vazne Old Geylang, Lorong 16 nebo Lorong 14 mas tam spousty bordylku, ceny 100 SD a hned naproti i par hotelu kolem 70 SD za noc. Parada

allobo
panic

Příspěvek od allobo »

Singapur zari - listopad 2017

a) Geylang road stale funguje, jen tu nejsou skoro vubec holky na ulicich, obcas sedi v mistnich vyvarovnach (poznate ze vam srdecne oplati usmev a pak jen jit na hotel)). za hotel date 10-20 SGD, pokud tu budete bydlet, neni problem si vzit holku na pokoj (hotel na noc 70-80 coz na mistni pomery dobre), staci kdyz ma obcanku nebo pas...pocitejte s tim, ze bude chtit 50-150 SGD, za 50 ale tak max. vyhonit...nicmene v okoli (Geylang no.8-22) plno bordelu, vsecky co navstivil ciste, se sprchou, vsichni mili a uctivi, absolutni vetsina holek cinanky, nektere moooc pekne (plati tu zakon, ze v licencovanych bordelech musi byt holky ve veku 21-27 a mesicne maji povinne zdravotni prohlidky), ceny pevne, 80 pul hod, 150 hod. mate v tom vsecky sluzby, pro zajemce o sluzby bez, zalezi na nahode, nektera by te klidne i pomilovala bez, nektera ani oral bez nee. vetsina navstevniku mistni, provoz 24/7.

b) po meste spousty Spa, nejvic kolem ulice Jin Baser. hodinova masaz 45-55 SGD, pak to chce se domluvit, velka vetsina otevrena nabidce neceho vice, ale nemusi byt, osobne bych doporucil nechat ji se zeptat, po pul hodine se me vzdycky ptali zda chci neco vic...ceny vyssi, 100-200 SGD za sluzby navic, vyhoneni nicmene obcas klidne i v cene masaze...holky z cele asie. prostredi zalezi, nekdy cistci, nekdy mene, sprcha vsude kde byl, vetsina masazi ma tez otevreno 24/7.

c) Orchard road, 4 patra klubu a spa...holky obcas opravdu nadherne, z celeho sveta, nicmene pocitejte s tim, ze krom utraty za piti (ocekava se, ze si s ni date par sklenicek) vas to bude stat minimalne 200 SGD, osobne tady nehledam evropanky, ale jak si chvili povidal s holkou z Prahy, pod 400 nejde...nicmene za tu cenu to muze byt i cela noc, ze zkusenosti moji, nepodarilo se mi moc domluvit se dopredu na cas minimalni...hadam to zalezi na tom jak si sednete, stejne plati i o sluzbach....

d) pokud mate vic casu, doporucuji Tinder, Asiandating, predpoklada to spolecne rande v parku, veceri, atp., nicmene behem tydne se da tady mit dokonalou milenku, ktera mozna ani nebude chtit penize...to ale hadam nahoda....stejne tak se da usmat se a promluvit na prodavcky v obchodacich.....nektere si rady procvici anglictinu a nektere jsou i zvedave na bileho ptaka....no zvazte...

Z toho co videl, srovnani s jinymi misty Asie, Singapure je sazka na jistotu, ciste, s pravidly, bezpecne (nemluvim o nemocech, i kdyz i to asi tady mnohem mensi riziko), ale teda ceny jsou na ceske pomery nemistne.....nicmene, treba uzijte, a kdyby nekdo zajem o konkretni doporuceni, soukrome mozno.

nudnejkamen
norník

Příspěvek od nudnejkamen »

Jsem SG tyden, povazuji to za nejbezpecnejsi krajinu siroko-daleko i kvuli covidu max snaha tomu zabranit plus zdravotnictvi na top urovni a cistota vsude, proto jsem i priletel na posledni chvili. Zatim neni nic omezeno(mimo cestovani cizincu a domacich zpet do SG), jen tusim skoly jsou zavrene jinak restaurace,kluby, salony vse otevreno a asi tady zustanu do konce dubna a snad se to zlepsi ve svete i kdyz optimista moc nejsem. Rozkoukaval jsem se par dni tak napisu zkusenosti z 2dni.
Chtel jsem zkusit masaz, jen masaz s HJ a nic vic i kvuli virusu pro jistotu tak jsem si nasel ruzne stranky vetsina za $100SG co je cca 1750kc a nabizi nektere i 2xHJ v cene, fotky slecny maji jen ci real to clovek nevi i kdyz tam byli nejake recenze jenze to muze napsat kdokoliv ze jo. Nakonec jsem se nechal nalakat na jednu fotku a za $150 a bylo to v nabidce masazi plus nejake recenze mela tak ok, textoval jsem s ni po cinsky(diky google) jsou to vse cinske salony a zvolil navstevu o 22h. Asi 5km z centra(Marina Bay) oblast Lavender. Na ulici vchod na prvni patro, zvonek pak me pustila nejaka pani ktora vedela trochu po anglicky. Rikal jsem ji jsem domluvenej s LiLi tak me zavedla do minipokoje abych cekal tam. Chtela po mne $50 za masaz a zbytek $100 mam dat LiLi tak ok. No jenze jsem cekal v pokoji uz cez 20min a nic tak jsem zacal byt neklidnej co to je. Pak konecne po 25min dorazila LiLi. Musim rict podle fotky to byla ona, je jasne byl pouzitej fotosop a taky byla fotka asi par let stara jenze byla to hezka slecna a na masaz moc fajn. Masirovala mi zada asi 5min pak zacala libat ruzne mista jeste jsem lezel na brichu pak abych se otocil a pokracovala dal rikal jsem si zaujimavej masaz az kym se nedostala k ztoporenemu penisu a BJ jenze jsem ji musel rychle zastavit a naznacoval i kdyz to nemam rad aby pouzila kondom kdyz uz to dela a chce pokracovat, jasne ze mela po ruce. Po dalsich cca 3-5min mi zacala rikat neco, vubec jsem ji nerozumel tak si pak sadla na meho ptaka a zacala jezdit, no ona byla nadsena od zacatku z mujho ptaka(nebo to dobre hrala ale je fakt ze s cinankama mam 90% jen dobre zkusenosti a cinane maji maleho ptaka a ja jsem jen prumernej evropan), ja jsem byl taky nadsenej protoze byla krasne uzka, hezky to prozivala(hrala) libala me vsude mozne pritom a bohuzel se chtela hodne libat i se mnou jenze to jsem musel asi 2xodmitnout, normalne bych byl za jenze ted je situace trochu jina i kdyz asi je to jedno kdyz jsme spolu sukali mohla me nakazit v klidu i ja ji predpokladam, jenze jsem byl az moc nadrzenej a misto masaze s HJ jsem dostal neco vic. No byl jsem asi do 3min hotovej, se to nedalo vydrzet dyl, pak rychla sprcha kde jsem si skoro rozbil hlavu tak byla mala, dal jsem ji 100+10dysko a nashledanou mozna priste kdyz nebudu nemocnej. Az doma jsem zistil ze jsem mel jasne precist jeji inzerat i kdyz bylo uvedeno masaz a dal i ostatne veci v cene, no, nevadi...
web je 4ni52.net jen nevim ci se Vam to z ciziny nacte, pak masaz a LiLi
zbytek priste

nudnejkamen
norník

jeste k LiLi bude asi hodne vytizena kdyz jsem na nic musel cekat 30min a pak kdyz me "masirovala" zvonil dalsi klient a na chodbe rikal o LiLi a pak ta zenska rikala neco cez dvere Lili po cinsky, jinak ulice je Foch road 42A. Priste - KDYKOLIV.

Dnes jsem chtel zkusit uz jen normalni masaz s HJ, tak jsem podle recenze na sammyboyforum nechal nalakat na slecnu Rong Rong
https://sglonelyguys.org/rong-rong-massage/
Bylo to hodne tezky se domluvit, musite psat cinsky(diky google) a mela ruzne otazky ci jsem cinan pak odkud jsem ci jsem tmavsi(predpokladam myslela cernocha). Domluvili jsme se na 20h pak to zmenila na 20:30 uz jsem tam byl kolem 20:15 mi napsala 21:30 je nasranej to snad ne ja uz jsem tady a ona ze jsem policajt atd prej nemam registrovane cislo(mobil). Tak jsem ji vysvetloval vubec, turista atd jenze 8:30 ma klienta ktorej uz ji zvoni jen 21:30 na to seru cekat v prdeli hodinu tak jsem odmitnul a jel grabem zpet. Ona se mi pak za hodku omluvila ze je to jeji chyba tak jsem v slabsi chvilce navrhnul 22:30 a dohoda. Dala mi adresu moderni apartmanovej dum asi 5pater par bytu jen na kazdym rikal jsem si to bude asi masirovat doma. Kdyz jsem dorazil se vyptavala jak jsem prisel, koho je to bile auto co tam je(grab) asi uplne posrana. Pak po domluve abych presel na druhou stranu tam byl stejnej apartmanovej dum dala mi cislo co jsem natukal a brana se otevrela. 5.patro a otevrela mi ta stejna slecna ze stranek, rikam si fajn. Mluvila potichu prej se boji hodne policie to sice nechapu proc, tady je prostituce legalni kdyz se domlouva primo a ne cez nekoho jinyho plus ona poskytuje masaz max s HJ, mozna je zakaz to delat doma pripadne dela to nacerno, nevim. Nakazala mi dat dole obleceni v kuchynce hned po vstupu a abych se osprchoval. No nelibilo se mi to nechat penize atd v kuchynce jenze nechala otevrene dvere mistnosti male a bylo videt, jinak podle stranek pisou o spolocne sprche ani nenaznacila ze ma o to zajem. Pak k ni do male pokoje a zacinala masirovat, ja lezel na brichu. Klasicka masaz, celkem fajn asi 20min z toho snad 10min mi stoupala na zada/nohy co slo taky, bylo videt ze tomu rozumi horsi bylo ze textovala hodnekrat a pak mela i jeden hovor. Pak par vterin me masirovala kozama a mel jsem se otocit, znova jen chvili masaz kozama bricho a pod a pak olej a sla mi klasicky honit pero. Mela na sobe tanga jen, musim rict tak nadherne 2ky prirodne jsem jeste asi v zivote na vlastne oci nevidel k tomu velke bradavky, proste nadhera. Jo mohl jsem na ne sahat jenze to bylo tak asi vse ona jen klasicky monotonne honila me pero a po cca 30min od zacatku masaze hotovo. Rikam si fajn tak snad dalsi bude na jiny spusob, jenze za par vterin rekla ok konec. To jsem byl hodne prekvapenej, podle stranek 60min 2xHJ a nemluvim o HDLY a pod co tam ma jeste uvedeno. To bylo obrovske zklamani, spatnej deal prijel jsem uplne zbytecne 2x jeste k tomu za $110 to za $150 jsem mohl radsi k LiLi nebo jinam na masaz za $100 a bylo by to asi lepsi. Absolutne nemela asi zajem abych se vratil i kdyz mi honila jsem se na ni koukal a nelibilo se ji to a davala mi 2xhlavu na stranu nechapu proc, je mi jasne ze bude mit stalou klientelu podle toho jak sms-ky psala. Priste - NIKDY vic, klasickej masaz dostanu za $50 a kvuli rychle HJ fakt ne, jedine co mi nejde z hlavy jsou nadherne kozy co mela, to by stalo za hrich jeste jednou jenze nemuzu, jeji pristup nepusti.

nudnejkamen
norník

Kdo by chtel mrdat zadara a je komunikativnej asi je NEDELE nejlepsi den na zkousku. Cely den(odpo) jsou v centru parky obsazene. 90% holcici particky 6-8 nekdy i vic zen spolu, jen vyjimecne je mezi nima par chlapu. Vetsinou jsou to indonesanky a filipinky, co jsem pochopil to je jedinej volnej den co maji v tydnu a uzivaji si. Vetsina dela hospodskou/uklizecku v hotelech/apartmanech/domacnostech. Jako modelky ani moc hezke zenske necekejte to je jasne. Kdo by mel zajem o holky z Myanmar najde je v Peninsula Plaza(jsou 2, jedna bude bez lidi a vedlejsi plna). Mala plaza ma 5pater+1podzemni a 90% ak ne 99% obchodu je pro lidi z Myanmar. Podzemi restaurace s jidlem z myanmaru pak ruzne sluzby od holice cez agentury vse mozne a ruzne obchody vsude napisy v ich jazyku. Na rozdil od indo/fil jsou i s chlapama vic. Jinak je spoznate i podle obleceni a jak jinak nektere podle thanaka co maji na obliceji. Mimo parku holcici party jsou i v mallech levnejsich a najdete je i nedeli odpo v orchard towers kde si uzivaji zabavu a alkohol.

nudnejkamen
norník

Jinak jsem napsal recenzi Rong Rong na link co jsem dal, bohuzel mi to komplet smazali, pak ver recenzim co tam maji...

nudnejkamen
norník

BRIX
klub patri Hyatt jen je vchod vedle, nepusti Vas v kratasech/pantoflich...pisou potrebujete ID jenze me pustili bez toho(mozna proto ze je malo turistu), zmeri Vam ted i teplotu pri vstupu, $35 vstup mate v cene jeden drink
Byl jsem tam patek i sobotu cez noc, cca 23-2h. Mozna kolem 20-25freelancerek z toho minimalne 70% vietnamky vekove kolem 30 a + pak 4-5rusky vekove asi stejne a 3-4cernosky vekove netusim z toho asi jen jedna stihla. Vietnamky chteji 300-500SGD jenze da se smlouvat v pohode, kdyz jsem je odmitnul vzdy se ptali kolik bych zaplatil, nektere nerekli vubec cenu jen abych rekl ja kolik dam atd
Mozna 2-3 by stali za hrich, ostatne nic moc jako stale jsou hezke nektere, jsou tam i 40+ to uz fakt ne a nevypadaji dobre. Jo koktejl atd kolem 25 SGD kdyz to objedna a zaplati zenska s ktorou se bavite mate to asi o $10 levnejsi, aspon jedna vietnamka ktora uz ma singapurskou obcanku nebo resident card mi to rikala i mi pak ukazala ucet po objednani. Ted hodne malo lidi, ze soboty na nedeli maji mit otevreno do 4h jenze uz pred 2h nas tam bylo asi jen 5 a za par minut zavirali...

nudnejkamen
norník

SA(web)
Ztrata casu a energie da se rict, vetsina holek ma nerealne predstavy prip jdou jen na platonic date nebo maji zajem o mesicne davky na dlouhou dobu. Domluvil jsem si veceri s jednou ktora rikala ze miss singapore a ruzne beaty souteze(je jasne ze to tezko vyhrala, jen si zasoutezila), jasne zadara to nebylo(250) jenze chtel jsem zkusit aspon jednou co to vse obnasi, jak devce vypada a mela zajem o mesicne prispevky tak o kolik si rekne kdyz tady zustanu minimalne mesic-dva a nechci moc chodit kvuli covid k xy zenskym. Vecere fajn jen draha japonska restaurace(Tatsuya, Goodwood hotel). Slecna asi 24let, studentka plati ji to stat jen se mi zdala blba i tak. Jako foto co mela neodpovida podle mne, mozna kdyz mela 18-19 ted bylo jasne videt ze chirurgicke zakroky nejake ma uz za sebou(prsa,tvar), jako nerikam ze by s ni neslo spoustu chlapu, to urcite a moc radi jen se mi proste nelibila, cekal jsem podle foto neco jine a i kdyz nevypadala moc na cinanku(asi diky doktorum) byla proste taka buranka. Mluvila moc nahlas o sexe/cenach jako kdyby nic, grgla si tak 2-3x(klasika cina) atd no proste fakt jsem nemel zajem o sex i kdyby nevim co, sorry jako. Pak jsme se presunuli asi o 200m na drinky do baru v hotelu Hyatt 1.patro(nazev nevim, ne Brix) kde uz skoro lezela na mne na gauci, jo byla oblecena jak kurva a psal jsem ji aby se oblekla normalne kdyz si jdem nekam sednout jen, proste ne. Domluva byla jen na platonic dinner/cocktail jenze chtela pak vic, sex klidne jen na jednu noc a to psala predtim i na profilu o mesicne zadne ONS. Jenze holcina mela smulu, nelibila se mi a nesel bych do toho jenze chtel jsem vedet kolik by si za ONS rekla a napalila 1400 a ukazovala mi nejakej batoh do skoly s medvidkem prej tolik to stoji(asi nejaka luxusni znacka). Jsem se zacal smat ci si dela srandu, tak rekla 1000 bude ok a ja ze ne, sorry jako to fakt nedam. Nakonec rikala ze si me moc oblibila, jsem fajn a hezkej(haha) tak klidne za 1000 na cely tyden(kdykoliv budu chtit, ted skola je zavrena) a je proste nadrzena a nikdy nemela belocha, prej jen cinane a indove jsou na SA. Rikal jsem ji uvidime, to uz myslim byla hodne slusna nabidka na tyden v Singapore. Zvala me na svuj apartman kde bydli sama nekde blizko jenze jsem odmitnul a rekl ji je patek chystam se do Brixu o 2patra niz abych videl na vlastne oci co je tam za material. To uz byla nastvana a delala trochu hystericke sceny a rikala ze je jealous a hloupa ze me zavedla do Hyatt baru hned vedle Brix. To uz jsem ji trochu vic domluvil aby prestala nebo jdu hned pryc, tohleto nesnasim a meli jsme jasnej deal jen na veceri. Nakonec se uklidnila, rikala mi o holkach z Brix povidky(prej to zna protoze jeji kamoska to vlastni, Buh vi ci je pravda) - udajne chcou kolem 21/22h kolem 1000SGD pak kolem pulnoci uz jen 500 a ve 3h staci vetsina 300 a kdyz stale nemaji klientelu se presouvaji nektere do Ipanema v Orchard Towers kde by melo byt otevreno tusim rano do 7h a klidne pojedou za $150. Cernosky prej chcou 1000SGD jen kdyz jsem je pak videl v Brixu tomu moc neverim, ostatne sumy ohledem casu klidne jo. Jeste mi rikala ze skoly kam chodi je vetsina holek na SA a snazi se privydelat. Ma prej kamosku ktora byla fakt Miss Singapore 2017, ukazovala mi jeji fotky(jen nevim kolik soutezi miss tady maji), uz je vdana i tak je prej na SA(nevidel jsem jeji profil) a chce $2000 jen za dinner date a 10 000SGD za sukani. To uz jsou silene sumy a podle fotky co jsem videl nic moc, jenze jsem videl i WA zpravy jak si psali ze da kamosce 500z2000 za kazdeho dohozeneho klienta, tak to bude asi pravda. No co Vam reknu, je tu strasne moc kurevsky velkych bohacu a ti jsou schopne platit cokoliv a neresi to a hlavne cinane chlapy starsi jsou magori. I ji volalo volalo pocas vecere/drinku vic cinanu a domlouvali se s ni, prej jen aby s nima sla pit a klidne jen za to plati 1000-2000SGD a o sex vubec nejde a prej s nima ani nespi, se boji kvuli covid(neverim, urcite nema nouzi o cinane i v te drahe restauraci byla nekolikrat, sefkuchar ji znal a stale ji rikal neco). Pak sla pit dal s nejakym cinanem, ja do Brixu a prej klidne at ji napisu kdyz tam skoncim a nevezmu odtud zadnou, pak muzu jit za ni na jeji apartman...
Dalsi den mi napsala zpravu(vid priloha) ja ji odpovedel ve smyslu ted vikend mam jine plany a neni kam spechat, budu tady dlouho a urcite se uvidime jeste, no pak se uz neozvala, asi se urazila.
Jo dalsi divky za platonic vetsinou chcou 300-500 byl jsem domluvenej s jednou na 150 ktora dela i ONS za 350 jenze jsem ji chtel videt ne jen fotku, rikala singapurka podle fotky je podle mne vietnamka i proto jsem ji chtel videt, souhlasila jenze pak se neozvala netusim proc, asi lepsi ksefty ma. Hodne holek podle foto mi nestalo ani za reakci abych odepsal a platil za nekvalitnej material(nejake indky vetsinou nebo male 150cm a taky boubelky fakt ne a nereaguji ani na slecny ktore kouri).
Přílohy
IMG_1645.jpg
IMG_1645.jpg (109.14 KiB) Zobrazeno 2686 x

janpavel
pokročilý

Příspěvek od janpavel »

Rád čtu tyto cestopisy z dalekých krajin.
Dík.

Odpovědět