Srbsko

Německo, Rakousko, Anglie, Holandsko - Amsterdam atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
chemik
zkušený norník

Srbsko

Příspěvek od chemik »

průzkum v Bělehradě:
Night Club ve starším hotelu, uvnitř dost slušný, domluva bez problémů anglicky, malý lahvový pivo 10€ (myslím to byl Heineken), bylo asi hoďku po otvíračce, nikde nikdo, holky hřadovaly v jednom boxu, po chvíli jedna vyrazila na pódium, docela hezká, a když jela po tyči hlavou dolů, nevypadala špatně ,-o))), pak přišla nějaká příšera s hubou až za uši nabízet společnost, a když jsem s ní vypochodoval, přišel za chvíli šéfík, jestli chci společnost, tak že holce koupím panáka za 30€ a ona si přijde popovídat ... to mně taky nerozhicovalo :-o)) takže otočka
chemik - původně experimentální .-o))

Mikee
pokročilý

Srbsko a Černá hora

Příspěvek od Mikee »

Ahoj, mám opačnou zkušenost. Pravda je, že zásadní problém je angličtina ... Sice se lze bez problémů domluvit, ale tím pádem o sobě dáváte najevo jedinou věc - jsem cizinec a mám prachy. Žiju v Bělehradu už nějaký čas a i když moje srbština není valná pořád říká, že se tady alespoň trochu vyznám. Do takového klubu nejdříve kolem 2. v noci a není problém. Má zkušenost z Bělehradu a Podgorici je taková, že v klubu je nejméně 8 dívek (od krásných po méně krásné) a ty chodí k tyči se předvést. Když si žádnou nevyberu, po chvilce přijdou dvě a pokud neprojevím zájem zeptají se jaká se mi líbí. Co se týká cen tak hodina vychází na 80 euro za hod a v Podgorici to bylo 100 euro. Ale zato dívka velmi krásná. Bohužel styl udělej se a vypadni ... ale kdo je dneska dokonalý :)

pan-domaci
panic

Příspěvek od pan-domaci »

ahoj Mikee,

jedu sdo Belehradu na par tydnu, tak si rikam ze ty budes ta prava osoba co me muze doporucit zajimavy mista kam za holkama. Obecne me zajimaji strip kluby, bordely v belehradu, moznost eskortu na hotel - web, inzerce v novinach a kam se jit taky bavit za holkama - disko, bar nevo pro turisty neco pro mistni ?
budu rad za tvoje zkusenosti, mej se a dik

Karel1288
norník

Re: Srbsko

Příspěvek od Karel1288 »

Zaplatim 2850 korun a akorát za to uslyšim, že se mám co nejdříve udělat? Vždyt v mnohem bohatším Německu bych totéž měl za polovinu!
Já vůbec do bordelů radši nechodim.
Nevíte, kde se daji v Srbsku dobře oslovovat uličnice přímo z auta?

Remperor
začátečník

Srbsko 2020

Příspěvek od Remperor »

Žiju v Bělehradě už několik let. Scéna je tu poměrně bohatá (ikdyž ani zdaleka ne tak jak u nás).
Jedna kategorie jsou holky které shání sponzora, tvz. sponzoruše, dají se najít na seekingu, CityOfLove apod. Jsou poměrně drahé.

Druhá kategorie jsou holky z privátů, které jsou tady nelegální tudiž se těžce nacházejí. Dávají si inzeráty na seksi-adresar. com
ale je tam spousta pofidérních inzerátů. Proto existuje fórum jako je tento, kde si klienti vyměňují zkušenosti, čísla...

Suma sumárum už mám přehled a kontakty, kdyby někdo přijížděl dejte vědět a rád se o ně podělím. Mám tu tři - čtyři super holčiny které jdou za 50-80€.

Jinak Srbky jsou fakt nádherný, inteligentní všechny mluví perfektně anglicky a doporčuju si sem zajet i jen tak na výlet.

Petr72
panic

Re: Srbsko 2020

Příspěvek od Petr72 »

Čau. Podělíš se o kontakty na ty super holčiny a ty jejich fóra? Pojedu tam, takže mě to zajímá. dík. p.

Remperor píše:
22 červenec 2020 16:48
Žiju v Bělehradě už několik let. Scéna je tu poměrně bohatá (ikdyž ani zdaleka ne tak jak u nás).
Jedna kategorie jsou holky které shání sponzora, tvz. sponzoruše, dají se najít na seekingu, CityOfLove apod. Jsou poměrně drahé.

Druhá kategorie jsou holky z privátů, které jsou tady nelegální tudiž se těžce nacházejí. Dávají si inzeráty na seksi-adresar. com
ale je tam spousta pofidérních inzerátů. Proto existuje fórum jako je tento, kde si klienti vyměňují zkušenosti, čísla...

Suma sumárum už mám přehled a kontakty, kdyby někdo přijížděl dejte vědět a rád se o ně podělím. Mám tu tři - čtyři super holčiny které jdou za 50-80€.

Jinak Srbky jsou fakt nádherný, inteligentní všechny mluví perfektně anglicky a doporčuju si sem zajet i jen tak na výlet.

Remperor
začátečník

Příspěvek od Remperor »

Jasný, pošli soukromou zprávu nebo posli mail
Naposledy upravil(a) Remperor dne 13 březen 2021 12:25, celkem upraveno 1 x.

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

Remperor píše:
09 březen 2021 18:25
Jasný, pošli soukromou zprávu nebo se ozvi na michalberd@ymail . c om

Je tam fakt ypsilon a ne g
Ked som videl tuto spravu, rozmyslal som o jej okamzitom zmazani. Dal som si cas 24 hodin na rozhodnutie. Nakoniec som sa sice rozhodol tuto spravu nezmazat, ale komentar k nej napisem.

Toto je eroticky diskusny klub pre vsetkych nornikov. Ak mate nejake informacie, tak ich sem napiste rovno. Nepiste, cez SZ alebo cez email. Dolezite je, aby zo znalosti jednotlivcov mohli profitovat vsetci, ktori o to maju zaujem.
Bullseye

Remperor
začátečník

Příspěvek od Remperor »

Klidně jí smaž. Tohle je specifická záležitost protože se za A jedná více méně o soukromá čísla amatérek, která nemůžu šířit veřejně a za B to nezajímá doslova a dopísmene nikoho kromě tohoto jednoho uživatele. Pro ostatní je to jen spamování.
bullseye píše:
10 březen 2021 09:37
Remperor píše:
Jasný, pošli soukromou zprávu nebo se ozvi na michalberd@ymail . c om

Je tam fakt ypsilon a ne g
Ked som videl tuto spravu, rozmyslal som o jej okamzitom zmazani. Dal som si cas 24 hodin na rozhodnutie. Nakoniec som sa sice rozhodol tuto spravu nezmazat, ale komentar k nej napisem.

Toto je eroticky diskusny klub pre vsetkych nornikov. Ak mate nejake informacie, tak ich sem napiste rovno. Nepiste, cez SZ alebo cez email. Dolezite je, aby zo znalosti jednotlivcov mohli profitovat vsetci, ktori o to maju zaujem.

Petr72
panic

Příspěvek od Petr72 »

Remperor píše:
Jasný, pošli soukromou zprávu nebo posli mail
poslal jsem ti email. předem díky za info.

pajk72
pokročilý

Příspěvek od pajk72 »

dám několik kontaktů na stzránky v SRBSKU

https://hr.slavic-companions.com/international-erotic-services-nightlife/serbia
... jsou přímo kontaktní telefony

https://www.erotskamasaza.net/licni-oglasi-drzava-grad/srbija/
.. vyžaduje registraci na porálu pro kontakt

http://sexsmsoglasi.com/masaza
... zde je to skryto pod masáže, prostituce je zakázaná, kontakty jsou přímo v inzerátech

Většinou je možná komunikace na whatsappu nebo viberu

Odpovědět