Ukrajina

Německo, Rakousko, Anglie, Holandsko - Amsterdam atd.

Moderátor: bullseye

Relax4
začátečník

Re: Ukrajina

Příspěvek od Relax4 »

Sorry, ale tento report mi připadá, že jsi v Ukrajině nikdy nebyl Pokud hodnotíš, Ukrajinky, nebo Rusky co jsou tady, tak se hned přizpůsobí místním zvykům. V Ukrajině je to ale úplně něco jiného.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Relax4 píše:
11 únor 2021 13:32
Pokud hodnotíš, Ukrajinky, nebo Rusky co jsou tady, tak se hned přizpůsobí místním zvykům.
Navíc jsou tady obvykle odborně vedeny starostlivým bačou. :ass:
vulcan

Honza79
zkušený norník

Příspěvek od Honza79 »

Relax4 píše:
11 únor 2021 13:32
Sorry, ale tento report mi připadá, že jsi v Ukrajině nikdy nebyl Pokud hodnotíš, Ukrajinky, nebo Rusky co jsou tady, tak se hned přizpůsobí místním zvykům. V Ukrajině je to ale úplně něco jiného.
Na Ukrajinu nejedu. Známý tam dělal průvodce, narodil se na pripjat, tři roky před výbuchem, byla evakuace, takže nejdřív jel do Záhřebu, pak do Pardubic, před pár lety makal u nás v práci dva roky.
Pak měl doma ukrajinku, za pár týdnů ho oskubala a zmizela a ještě musel na pár měsíců narukovat do UK armády.
Takže ukrajinský neberu ani za zlatý tele, to co máme v práci, to je taky katastrofa a jsem Čech tak mám nejradši češky. A pak už je jedno co je ale ne UK, sorry

Relax4
začátečník

Příspěvek od Relax4 »

Jj. Jde to poznat, že jsi tam nikdy nebyl. Typická česká odpověď, těch kteří tam nikdy nebyli. Už jenom chybí, že tam nemají co žrat a podob. Ťapiny u nás a v UKr. je asi rozdíl jako Trabant a Mercedes. Howgh. :wink:

mladejnornik
začátečník

Příspěvek od mladejnornik »

zdar chlapi, existuje něco jako ukrajinský norník? :D chystám se tam za pár dnů pracovně tak bych zanořil ale některým inzerátům (fotkám) se mi nechce moc věřit jak vypadaj ty ženské dobře

Odpovědět