Turecko

Německo, Rakousko, Anglie, Holandsko - Amsterdam atd.

Moderátor: bullseye

Guderian
začátečník

Re: Turecko

Příspěvek od Guderian »

Turecko jsem svého času procestoval křížem krážem, ne ovšem jako norník. Řekl bych, že něco se najít dá, zejména v Istanbulu a na pobřeží. Bude to ale těžší než jinde a někde v anatolském vnitrozemí bych to vůbec nezkoušel. Pozor je třeba si dát na nadháněče, vyskytují se (nebo vyskytovali, už jsem tam pár let nebyl) hlavně ve večerních hodinách kolem Taksimu (nad Galatskou věží, moderní centrum města), ale potkal jsem jednoho i na Sultanahmedu. Skamarádí se, padne návrh dát tadyhnedvedle pivko a i možnost dámské společnosti prý. Poprvé jsem to, nic zlého netuše, zkusil. Zapadli jsme dovnitř, prostředí jednoznačně nočněklubové, jakási krasavice černooká se na mě hned začala mnohoslibně usmívat. Ještěže mě napadlo se zeptat, nakolik tu takové jedno pivko vyjde... otočil jsem se a rychle vypadl.
Obecně k islámským krajům, prostituce je samozřejmě všude, ne všude se s ní ale cizinec bez místního důvěryhodného kontaktu může potkat.

Marin2
panic

Příspěvek od Marin2 »

Zdravím, jsem tu nový, spíš jsem jen koukal co a jak než abych se aktivně podílel na diskuzi.
Nicméně, čeká mě delší pobyt v TR, respektive v Ankaře, tak jsem zkoumal co a jak.
Před časem jsem si ze srandy stáhl apku jménem Jaumo, za mrzký peníz si pořídil VIP a následně můžete virtuálně cestovat po světě. (apka primárně neslouží k domlouvání sexu, ale co..) A s trochou trpělivosti a translatorem se dají najít zajímavý ženský. Ceny uvedené na jsou většinou do 200TRY, což je do 1 800,- našich. To si myslím není špatné, některé vypadají fakt luxusně. Uvidíme jaká bude realita...

Paramah
začátečník

Příspěvek od Paramah »

Turecko jsem take navstivil, zjistoval mistni situaci a jsou tu v podstate dve moznosti. Bud najit nejakou nadrzenou turistku na hotelu ci diskotece, anebo tu fungujou haremy, ktere vlastni bohaci. Ty jsou vsak jen pro zname tech majitelu.

Gorka
norník závislák

Příspěvek od Gorka »

Paramah píše:Turecko jsem take navstivil, zjistoval mistni situaci a jsou tu v podstate dve moznosti. Bud najit nejakou nadrzenou turistku na hotelu ci diskotece, anebo tu fungujou haremy, ktere vlastni bohaci. Ty jsou vsak jen pro zname tech majitelu.
pred lety nad Galata bridz ve svahu k cajovne navrsku to byl zazitek jak noha !
ale je treba aby vas zavedli mistni..

Svetobeznik
panic

Příspěvek od Svetobeznik »

Zdravim, v Turecku se mi nejvic osvedcili mistni maserky, ale chce to trochu casu. Poprvy klasicka masaz, lehkej flirt, podruhy jsem se zeptal na extra masaz - holcine nevadili doteky ani sundani tricka a potreti me uz masirovala u mne a samozrejme klasicka mrdacka za stejny prachy jako masaz... nevim jestli jsem mel stesti nebo co, ale ty holky jsou radi za jakejkoliv kseft kdyz je korona

ruzzaruzza
pokročilý

Příspěvek od ruzzaruzza »

Město: Antalya
šuk: ano
holka: 40 let pani z Moldavska
Kde: [url]https://goo.gl/maps/JCbSpgYCrsM1e5JXA[/url]
Cena: 250 lir - při dnešním kurzu asi 500 kč

Hledal jsem kde by se co dalo. Když jsem zadal masáže do google map, vylezli mi tam většina seriozne vypadajícíh masážních salonů. Pár z nich ale mělo nějak sexy vypadající dívky. U nich bylo napsáno kolkrát 'Mutlu son', tedy happy ending.

[url]https://www.google.com/search?q=mutlu+son+antalya&sxsrf=AOaemvIxaJ2Uvw6Xv9s_r_VmleNDt9ACeg:1637358484393&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwigxdPWs6X0AhVWh_0HHeKXDvEQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1242&bih=606&dpr=1.1[/url]

Měl jsem za to, že se jedná o masáž s vyhoněním. Pustil jsem se tedy do práce a nadrženej hledal, kde je nejbližší salon. Z venčí to vypadalo jako obyčejnej hamám, takové ty jejich lázně. Když sem sešel po schodech dolů, týpek na mě at si dám telefon do skřínky. Zamknul jsem skrinku, kliček na ruce. Přišla paní, která na me celkem v poho anličtině začla říkat, že to stojí 300 lir, a že v ceně je hamám, masáž, a holka. Ja zkoušel smlouvat a dala mi slevu na 250 lir. Furt jsem čekal tu masáž s honkou. Rekla mi že nejdřív je masáž, a poté až hamám. Rekla mi at se prevliknu, dam si kolem pasu hadr. Když jsem tam pak pobihal polonahej, tak mi rekla at jdu do masazni mistnosti.

Tam přišla paní a hned se zeptala, jeslti umím rusky. Já se učil intenzivně rusky dva měsíce před deseti lety. Ale byl jsem schopen se s ní domluvit. Prý se před deseti lety přistěhovala z Moldavska, je rozvedená a má dvacetiletýho syna.

Jako první, co se mě zeptala bylo jakýho jsem náboženství. Já řek, že ateista. Ona řekla, že je prý muslimka, že prý konvertovala.

Byla to taková mamina co měla deset kilo na víc. Ale tak co, za ty prachy. Vlastně mi jde spíš o příštup než o vzhled. Začala mě masírovat záda. Masáž nic moc. Po asi dvaceti minutách mi řekla, at se otočím. Čekal jsem masáž zepředu, ale hned si ho strčila do pusy a začla ho kouřit. Já si řekl, ou jé, tak to jsem nečekal. Asi po třech minutách už nandavala kondom a lezla na lehátko. V tu chvíli jsem si uvědomil, že nebudu mít handjob, ale šuk. Chtěla mě vojet ze shora, ale já ji položil na záda a šoupnul jsem jí ho tam. Bylo vidět, že prostituce asi nebyl její koníček, dělal takový zvuky a byla na to hrozně hrr. Líbala mě po těle, já mohl cumlat její kozy a líbat se nechala i na pusu. To bylo super. Ale prostě na to spěchala. Já si ho vyhonil asi tři hodiny předtím, takže jsem neměl plenej zásobník a úlně nebyl tvrdej. Tak si pak začla stěžovat, že turci jsou prý rychlejší a že mi to trvá. Tak jsem jí ještě pocumlal a volízal kozy, dal jí pár pusinek, líbačku a pak jsem jí to tam krásně stříknul.

Poté mě bordelmáma poslala do hamámu (teplá místnost), ale tam to bylo o ničem, tak jsem se tam jenom omyl. Při odchodu mě požádali o dýžko, já u mě už žádný cash neměl, tak jsem jim tam dal pár drobáků.

Osobně to hodnotím pozitivně. Akorát nevím jestli mě trošku nenatáhli, na Google maps mají cenu 170 lir, ale ten příspěvek je 2 roky starej. Každopádně to bylo moc pěkný to zas do někoho pustit. Procvičil jsem si moji ruštinu, paní byla příjemná, ikdyž to asi nebylo její hoby, takže by to zopáknul klidně.
Přílohy
Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg (17.44 KiB) Zobrazeno 280 x
Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg (30.65 KiB) Zobrazeno 280 x

Odpovědět