Dominikánská Republika

Brazílie, Kuba, Dominikána atd.

Moderátor: bullseye

ArtistaDelSexo
začátečník

Re: Dominikánská Republika

Příspěvek od ArtistaDelSexo »

diorismel3.jpg
diorismel3.jpg (71.36 KiB) Zobrazeno 7185 x
camila1.jpg
camila1.jpg (74.21 KiB) Zobrazeno 7185 x
francini.jpg
francini.jpg (59.78 KiB) Zobrazeno 7185 x
Mango píše:Dobrý no , ale není moc vidět pošli lepší foto , budeš tam v únoru? Letim na Cabarete .........
Bohuzel nebudu, musim jeste naposled odlitnout dovyridit veci, po navratu tu ale uz zustanu naporad.
Prihazuju fotku ty Camily cos chtel a jeste dalsi dve novy buchty co jsem mezitim zacal vojizdet.. - na jednu jsem cekal asi pul roku a druha se na me uplnou nahodou prilepila na jedny hulicsky party.. Jsou to cerstvy mladounky pevny telicka, jedna chutna trosku jako tunak, druha je trosku slanejsi a dost rychle se udela.
Jo a s otrokyni jsem pritvrdil, musi si denne vypucovat rit, strkat si tam hodinu salatovou okurku a posilat mi video- to sem asi nepujde, ale poslu aspon foto casem. Ve stredu ji pojedu napojit chcokem, tak snad uz nebude tak stenat pri tvrdem analu..

Nevimzadnejnick
panic

Příspěvek od Nevimzadnejnick »

Zdravicko panove, zrovna sem vcera dorazil do Punta Cana, resort vila wyndham, nějakej tip jak si tu uzit nejakou srandu?? Nebo nekdo ma kontakt na artistadelsexo?? Diky za odpověďi!!

svetozar13
začátečník

Příspěvek od svetozar13 »

Aaa odkud ty peníze berete,zavidim za zazitku který jste měli :)!At se dari v noreni dal!

ArtistaDelSexo
začátečník

Nevimzadnejnick píše:
18 leden 2020 06:12
Zdravicko panove, zrovna sem vcera dorazil do Punta Cana, resort vila wyndham, nějakej tip jak si tu uzit nejakou srandu?? Nebo nekdo ma kontakt na artistadelsexo?? Diky za odpověďi!!
Sry, prehlid jsem tvůj mail. Punta Cana je zlatá klec na turisty, nuda šeď, ale moc pěkné hotely. Předražený nafuneny štětky v barech. Život je jinde.

ArtistaDelSexo
začátečník

svetozar13 píše:
21 duben 2020 17:16
Aaa odkud ty peníze berete,zavidim za zazitku který jste měli :)!At se dari v noreni dal!
Když se uskrovnis, můžeš bydlet v chýši za dva litry s vodou a elektřinou na měsíc, uvařený oběd je za pade. Kousek od pláže. Necháš li u sebe bydlet nějakou buchtu, pichas jí gratis. A na popojíždění ti stačí kolo, páč je tu furt léto. Průměrný webový job tě zabezpečí a rezidenci tu nikdo neřeší..

mendfra
panic

Příspěvek od mendfra »

ArtistaDelSexo píše:
03 prosinec 2018 06:14
diorismel3.jpgcamila1.jpgfrancini.jpg
Mango píše:Dobrý no , ale není moc vidět pošli lepší foto , budeš tam v únoru? Letim na Cabarete .........
Bohuzel nebudu, musim jeste naposled odlitnout dovyridit veci, po navratu tu ale uz zustanu naporad.
Prihazuju fotku ty Camily cos chtel a jeste dalsi dve novy buchty co jsem mezitim zacal vojizdet.. - na jednu jsem cekal asi pul roku a druha se na me uplnou nahodou prilepila na jedny hulicsky party.. Jsou to cerstvy mladounky pevny telicka, jedna chutna trosku jako tunak, druha je trosku slanejsi a dost rychle se udela.
Jo a s otrokyni jsem pritvrdil, musi si denne vypucovat rit, strkat si tam hodinu salatovou okurku a posilat mi video- to sem asi nepujde, ale poslu aspon foto casem. Ve stredu ji pojedu napojit chcokem, tak snad uz nebude tak stenat pri tvrdem analu..
Ahoj. Chystám se tam letět tak na 14 dní v lednu či v únoru. Cestovat a nořit. Měl by jsi zájem mi dělat noriciho průvodce?

pajk72
pokročilý

Příspěvek od pajk72 »

mendfra píše:
05 prosinec 2020 11:05
Ahoj. Chystám se tam letět tak na 14 dní v lednu či v únoru. Cestovat a nořit. Měl by jsi zájem mi dělat noriciho průvodce?

Ahoj, já bych se připojil ... budeš cestovat z ČR ?

mendfra
panic

Příspěvek od mendfra »

pajk72 píše:
05 prosinec 2020 17:25
mendfra píše:

Ano budu, začínám shánět letenky … Co se spolu spojit přes email?

miki98765
panic

Příspěvek od miki98765 »

ArtistaDelSexo píše:
04 prosinec 2020 19:41
Nevimzadnejnick píše:
18 leden 2020 06:12
Sry, prehlid jsem tvůj mail. Punta Cana je zlatá klec na turisty, nuda šeď, ale moc pěkné hotely. Předražený nafuneny štětky v barech. Život je jinde.
Ahoj,
budu v Dominikansky rep. od 28.12 do 10.1., nějaký tipy, nebo možnost se potkat a společně něco prozkoumat?

pajk72
pokročilý

Příspěvek od pajk72 »

mendfra píše:
14 prosinec 2020 19:18
pajk72 píše:
mendfra píše:

napiš mi soukromou zprávu nebo mám email na seznamu. ( stejné jméno jako zde )

krabat
začátečník

Příspěvek od krabat »

pajk72 píše:
18 prosinec 2020 17:41
mendfra píše:
pajk72 píše:

caute, ja se tam chystam tento tyden. nejaky tipy? :)

pajk72
pokročilý

Příspěvek od pajk72 »

krabat píše:
12 leden 2021 15:38
pajk72 píše:
18 prosinec 2020 17:41
mendfra píše:

caute, ja se tam chystam tento tyden. nejaky tipy? :)
Sakra chlape proč jsi nenapsal dřív... Já hledám nějakýcho parťáka na cestu...
Letíš tam s cestovkou ?
...můžeš i na můj mail

Odpovědět