Kolumbie a Ekvádor

Brazílie, Kuba, Dominikána atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
Karel1288
norník

Kolumbie a Ekvádor

Příspěvek od Karel1288 »

Zatím jenom zkratkovitě, později se rozepíšu.
V Bogotě jsem měl 5 kousků a v Quitu 3.
V Bogotě ceny kolem 300 kč za ST.
V Quitu 13 USD + 3 USD za vstup, jedno pivo v ceně.
V Quitu za tu cenu byly pěkné dvacítky a byla to asi uplně nejlepší nořba, co jsem zažil. Vřele doporučuju. Adresy těch dvou klubů doplnim (severně od centra a jsou u sebe).
V Bogotě také dobré, ale většina holek po dítěti. Je to tam ale adrenalin. Jeden a půlkrát jsem byl předpadenej s nožem atd.
Vše proběhlo v tom lehce nalezitelném red light districtu (teda on není problém ho ani tak najít, ale jako tam dojít tou správnou a bezpečnou cestou a tutéž cestu použít při cestě zpět).
Obecně se mně tam nořilo mnohem lépe než třeba ve věhlasném Thajsku.

Karel1288
norník

Re: Kolumbie a Ekvádor

Příspěvek od Karel1288 »

Tak už jsem udělal i fotogalerii. Jsou tam i nějaké praktické informace:
https://goo.gl/photos/vXAZbWiyZVChqoKY6

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

Karel1288 píše:Tak už jsem udělal i fotogalerii. Jsou tam i nějaké praktické informace:
https://goo.gl/photos/vXAZbWiyZVChqoKY6
A na Sportovní v Praze jsi zanevřel?
Nebo to doženeš až se vrátíš??

fake
norník

Příspěvek od fake »

Karel1288 píše:Zatím jenom zkratkovitě, později se rozepíšu.
V Bogotě jsem měl 5 kousků a v Quitu 3.
V Bogotě ceny kolem 300 kč za ST.
V Quitu 13 USD + 3 USD za vstup, jedno pivo v ceně.
V Quitu za tu cenu byly pěkné dvacítky a byla to asi uplně nejlepší nořba, co jsem zažil. Vřele doporučuju. Adresy těch dvou klubů doplnim (severně od centra a jsou u sebe).
V Bogotě také dobré, ale většina holek po dítěti. Je to tam ale adrenalin. Jeden a půlkrát jsem byl předpadenej s nožem atd.
Vše proběhlo v tom lehce nalezitelném red light districtu (teda on není problém ho ani tak najít, ale jako tam dojít tou správnou a bezpečnou cestou a tutéž cestu použít při cestě zpět).
Obecně se mně tam nořilo mnohem lépe než třeba ve věhlasném Thajsku.
Určitě se rozepiš. Za pár týdnů letím do Ecuadoru, takže budu rád za každou informaci. I když, budu se pohybovat spíše mimo Quito.

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

No ta rada je jednoduchá - navštívíš jeden z níže uvedených klubů a tam si vybereš. :)
Byl jsem v těch prvních dvou a můžu zaručit, že je to jednak bezpečné (v tom prvním si vezmou pas do zástavy, ale uplně v pohodě) a po všech stránkách dobré. Ten poslední mně byl nejméně sympatický a nebyl jsem tam, ale asi bude taky v pohodě. Všechny tři jsou 100 metrů od té zastávky a kousek od sebe.

- Club 122, Juan Murillo 122 y San Gregorio. Mariscal Trolebus stop. Open 10am to 6pm. Optimal: Noon+. Entrance $3, small beer or water. Only $15 fichas and always several beauties. Hard to believe you can fuck any of these women for just $15. Good set-up and the rooms are relatively clean.
- El Swing (formerly Amorcito), just to the right of El Swing (Bolivia 120 y 10 de Agosto). Mariscal Trolebus stop. Open 12pm to 9pm. Optimal: 3pm+. Entrance $3, small beer. $10 chicas.
- Bar 122, Bolivia 148 (OE1-38) y 10 de Agosto, a couple doors down from El Swing. Mariscal Trolebus stop. Open 10am to 6pm. Optimal: 4pm+. Entrance $3, small beer. $15 chicas. The rooms are noisy and cramped.

A co máš v plánu v Ekvádoru navštívit? Letíš z a do Quita?
Mimo Quito je to s nořbou docela bída, takže se musíš vybít tam.

Na Sportovní jsem nezanevřel, ale bojoval jsem o titul Norník roku (41 devirgací nakonec) a tak ted odpočívám. :)

fake
norník

Příspěvek od fake »

Karel1288 píše: A co máš v plánu v Ekvádoru navštívit? Letíš z a do Quita?
Mimo Quito je to s nořbou docela bída, takže se musíš vybít tam.
Letím do a z Quita, ale noření není účel cesty. Jen vedlejšák :-). Tudíž se rozhodně nehodlám v Quitu nějak zdržovat. Maximálně den, času je málo. Hodlám se podívat do amazonské nížiny a pokud zbyde čas, Puerto Cayo/Manta za trochou potápění. Četl jsem něco o tom, že se v Mantě a Lago Agrio se dá něco najít, ale je otázkou, zda to vůbec bude stát za to. Po zkušenostech ze střední Ameriky jsem si ujasnil, že nemá cenu se za nořením hnát za každou cenu.
Jinak, jedním z cílů je i zlepšení mé španělštiny. Na což jsou "krátkodobé pronájmy" docela na pytel.

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

No to jsem zvědavej s jakou se potážeš.
Já jsem mimo Quito (v Teně) narazil akorát na jednu odcházejicí čtyřicítku, která chtěla 50 dolarů.
Když jsem jí česky řekl (protože španělsky umim asi 10 slov a nikdy víc umět nechci a nebudu), že v Quitu choději pěkný studentky za 13 dolarů, tak zlevnila na 30. Oba jsme se zasmáli a tim to skončilo. Kdyby si jí tam nepřivedl předtím místní norník, tak bych ani nevěděl, že je to profesionálka.
Zkus napsat této a zeptat se jí, kdy bude na nořbě:
Isabela tabares (isabelitabares@hotmail.com)
Byla z nich nejpříjemnější a taky nejhezčí. Je přebarvená, umí perfektně anglicky a vyprávěla mně jak jí to táhne do Ruska (dokonce je určitá šance, že někdy přijede do Prahy). Samo o sobě, že mně dala ten kontakt svědčí o mnohém.
Kdyžtak, že jí pozdravuju. :)

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

Ta Isabela bude možná svolná i k dlouhodobějšímu pronájmu (když se jí budeš líbit, bude mít čas a zaplatíš to) a ne jenom jako 100% profesionálka. Určitě jí zkus kontaktovat.
telefon či watsap mně napsala tento (nezkoušel jsem): +5930983232134

Pokud se ti podaří jí dotáhnout až do Prahy, tak pak dáme trojku. :hop:

fake
norník

Příspěvek od fake »

Karel1288 píše:Ta Isabela bude možná svolná i k dlouhodobějšímu pronájmu (když se jí budeš líbit, bude mít čas a zaplatíš to) a ne jenom jako 100% profesionálka. Určitě jí zkus kontaktovat.
telefon či watsap mně napsala tento (nezkoušel jsem): +5930983232134

Pokud se ti podaří jí dotáhnout až do Prahy, tak pak dáme trojku. :hop:
Kontakt si uložím, díky. Budu v Quitu jeden, maximálně dva dny před odletem, ale na ten čas by bodla hezká průvodkyně :P . A co se míst mimo Quito týče, uvidíme jak zapůsobí má bílá kůže, lámavá španělština a charisma chcíplého psa 8)

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

Doporučuju si přečíst tento návod a dodržovat vše v něm doporučené:
http://www.wikisexguide.com/wiki/Bogot%C3%A1#Guide_for_the_Tolerance_Zone

A toto je velice kvalitní serie skrytě točených videí z Bogoty.
https://www.youtube.com/watch?v=QU8roS4__8g&t=266s

Karel1288
norník

Příspěvek od Karel1288 »

Skutené foto Isabely:
http://goo.gl/photos/wMQvtAS58FKXjXov5

fake
norník

Příspěvek od fake »

Tak jsem se právě vrátil z Ekvádoru. Moc jsme tam nenořil, nebylo díky spolucestujícím moc příležitostí, ale podělím se o to málo.
V Lago Agrio (Nueva Loja) jsem si zašukal dvakrát. Nabídka byla v prvním chongo (bordel) $15 za 15 min, v druhém $20 za 20 min. Jsou tam tři denní a tři noční bordely. Co jsem viděl, podobné dělení mají i v Quitu. Angličtinu tam samozřejmě neočekávejte. Vstup byl jedno pivo, dva či tři dolary, lady drink 4 dolary. Holky se tam snažili, ale je to tam o vysypání. Není to hodinové mazlení jako tady v Čechách či na celou noc jako v Asii či na Kubě. Ono, když je sazba $20 za 20 min, tak hodinová vychází na $60. Prakticky jak Čechy. Ale pokud někomu stačí rychlé čislo, je to ultralevné.
Nevyzkoušel jsem díky společnosti, ale myslím si, že levné chongo bude u každého města a člověk si bude muset říct taxikářovi. To se mi stal poprvé v životě trapas, když jsem si v Quitu sednul do taxíku, zeptal jsem se taxikáře jestli by mě neodvezl do bordelu a chlápek prohlásil, že žádný nezná. Chvíle trapnosti a vypadnul jsem
V Quitu jsem si vyzkoušel masáž. Za $60 dolarů na hodinu. Bylo to sice kapku dobrodružství najít, musel jsem volat telefonem, ale naštěstí paní mluvila pomalu, takže jsme se domluvili. Holka po dítěti, takže vše kapku povolené, ale masáž hodně erotická, příjemná, hebká :potom: , a zakončili jsme to hezky klasikou. Tohle bych chtěl mít v Čechách. Už bych nikdy nepáchnul k jiné. Bohužel v Čechách (oficiální nabídky) nemá cenu šuk a masáž kombinovat, protože pak stojí za hovno obojí.

V jednom klubu v Quitu mi odmítli zkopírovaný pas a chtěli originál. Takže, vypadá to že si člověk bude muset sebou tahat originál. Báli se policejní kontroly a nevěděli, jak by policajti akceptovali pouhou kopii.

Díval jsem se i na erotické inzeráty a docela bída. V menších městech nulová nabídka. Možná jsem jen nenarazil na tu správnou, ale bída.

funny
panic

Příspěvek od funny »

Zdravím, plánuji expedici Kolumbie. Bogota, Medelín, Salento, Cartagena, Barranquilla, Santa Marta,...
Odlet cca 13.2. z Vídně za 15.000,- na 3 týdny.Tento týden kupuji letenku. Kdyby měl někdo zájem se připojit, můžeme to naplánovat. Ostatní prosím o tipy co nevynechat. kontakty mám zajímavé již teď.

Vamos
panic

Příspěvek od Vamos »

Hledám spolehlivého parťáka, event i víc lidí na 2-3 týdny do Medellinu/Kolumbie
Mluvím španělsky, chtěl bych to spojit i s nějakými výlety
Pište na maye@seznam.cz, platí stále

Odpovědět