Shemale v Praze Tipy

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
Jerry.
začátečník

Re: Shemale v Praze Tipy

Příspěvek od Jerry. »

Lany vypadá fakt dobře. Ale asi si počkám na menší péro. I když mám doma natrénovano na tuhle velikost, tak v reálu mě to pak dost bolí. Nevím, co dělám špatně.

De Futa Madre
panic

Příspěvek od De Futa Madre »

Jerry. píše:
06 duben 2021 10:09
Lany vypadá fakt dobře. Ale asi si počkám na menší péro. I když mám doma natrénovano na tuhle velikost, tak v reálu mě to pak dost bolí. Nevím, co dělám špatně.
To jsou nervy, to znam :D Ale Lany vypada tak akorat....

moloko
pokročilý

Příspěvek od moloko »

Jerry. píše:
06 duben 2021 10:09
V realu jsi nervozni, to bude ono.

moloko
pokročilý

Příspěvek od moloko »

Jinak teda, nasel jsem jeji videa na (prekvapive) vimeu a dve ma na xvi... a jako pekny, uz k ni nekdo skocte a podejte reference, tohle by asi stalo za hrich :)

volny24
zkušený norník

Příspěvek od volny24 »

moloko píše:
06 duben 2021 14:11
Jinak teda, nasel jsem jeji videa na (prekvapive) vimeu a dve ma na xvi... a jako pekny, uz k ni nekdo skocte a podejte reference, tohle by asi stalo za hrich :)
Můžeš dát odkaz na ta videa??

vampaluigi
pokročilý

Příspěvek od vampaluigi »

Zdar Nornicí, tak jsem se zase obětoval za vás všechny a vyrazil na nor. Ostatně jako téměř vždy když se tady objeví někdo nový. Aktuální dívka mě po kratší odmlce spravila chuť a už dlouho jsem takto nazařádil. Shoda s foto je téměř 100%.Krásný ženský vzhled, úsměv, tvary. Aktivní i pasivní, vášnivý přístup. Klacek má skutečně nadprůměrný jak do délky tak do šířky (i když jsem viděl pár větších :-)). Trochu jsme zazlobili s poppers a nebojí se i dalších experimentů. Celkem obstojně komunikuji AJ. Jako vždy píšu, nejraději bych si tohle všechno nechal pro sebe ale chápu, že dostávat sem ty holky není sranda a je potřeba trochu podpořit pokud se podaří...

moloko
pokročilý

Příspěvek od moloko »

vampaluigi píše:
06 duben 2021 15:23
Zdar Nornicí, tak jsem se zase obětoval za vás všechny a vyrazil na nor. Ostatně jako téměř vždy když se tady objeví někdo nový. Aktuální dívka mě po kratší odmlce spravila chuť a už dlouho jsem takto nazařádil. Shoda s foto je téměř 100%.Krásný ženský vzhled, úsměv, tvary. Aktivní i pasivní, vášnivý přístup. Klacek má skutečně nadprůměrný jak do délky tak do šířky (i když jsem viděl pár větších :-)). Trochu jsme zazlobili s poppers a nebojí se i dalších experimentů. Celkem obstojně komunikuji AJ. Jako vždy píšu, nejraději bych si tohle všechno nechal pro sebe ale chápu, že dostávat sem ty holky není sranda a je potřeba trochu podpořit pokud se podaří...
Hele diky za info, ale proc by js si to nechaval pro sebe, tohle forum je myslim prave pro sdileni zaitku, ne jako reklama na podniky.

moloko
pokročilý

Příspěvek od moloko »

volny24 píše:
06 duben 2021 14:26
moloko píše:
vimeo(.)com/user92601404
xvideos(.)com/video52191435/miss_lany_fuck_an_hole_in_london

Odmazej zavorky, nevim jestli se tu muze primo linkovat

volny24
zkušený norník

Příspěvek od volny24 »

moloko píše:
06 duben 2021 16:10
volny24 píše:
moloko píše:
vimeo(.)com/user92601404

Jj,
Já myslel, jestli to vimeo není překlep. Ale není.
:D

Díky

De Futa Madre
panic

Příspěvek od De Futa Madre »

moloko píše:
06 duben 2021 16:10
volny24 píše:
moloko píše:
vimeo(.)com/user92601404

OK, beru zpet, klada je poradna. Ale holka je nadherna, du rozbit prasatko :D :D

petr 18
panic

Příspěvek od petr 18 »

Dobre odpoledne, tak jsem dnes pred obedem stravil hodinku se slecnou Lany. Posledni shemale jsem mel pred vice nez rokem, takze jsem se hodne tesil a zklamany rozhodne nejsem. Lany byla myslim moji 6, nebo 7 shemale a musim uznat ze asi nejlepsi. Je opravdu krasna a to myslim opravdu vazne. Krasne sneda kocka z Brazilie, ktera tady v Evrope pusibi predevsim v Rime. V realu mi prisla jeste hezci nez na fotkach. Sneda, dlouhe rovne cerne vlasy, krasny Latinas baculaty zadecek a pekne udelane kozy( tak 3-4ky). Oblicej ma jemny a opravdu zensky. Dal jsem si hodinku, kdy jsme zacali mazlenim, lizanim prdelek ( ma nadherny velky zadek a sladkou opravdu “kakaovou” dirku) a kurbou z moji strany. Chvilku to trvalo nez se ji zacal stavet, ale pomalu zacal byt tvrdy. Velikost neni zadna extremni, ale rozhodne neni maly. Je spise silnejsi, delka tak 18cm. Nasledne jsme se domluvili, ze me zacne sukat z predu ( zakladni domluva v AJ uplne v pohode). Dala mi pod zadek polstarek a rucnik, namazala gelem a nasadila. Pomalicku zatlacila( neni nijak brutalni, reaguje na tvoje pripominky, ale ma to rada hluboko😜) a uz byla uvnitr. Zacala z lehka prirazet a kolena mi tlacila k hlave. Ma to opravdu rada hluboko, coz me par prvnich hlubsich prirazu trochu zabolelo, ale pak si prdelka zvykla a byla uz to jen cista rozkos. Sukala me ruzne rychle, obcas ho vytahla a pak opet zajela. Byl na ni krasny pohled jak me suka a ty jeji nadherne kozy se pohupuji. Curak mi pri sukani moc nestal, jen jsem si uzival slast v zadecku. Asi po 10 minutach krasneho sukani jsem vytekl. Stalo se mi to poprve, kdy jsem vytekl bez honeni. Nestrikal jsem, jen mi opravdu vyteklo sperma a mel jsem slabsi orgasmus ( spise nez slabsi, byl proste jiny, analni orgasmus z drazdeni prostaty a celkoveho vzruseni). Mela z toho radost a byla moc mila. Ona se neudelala, asi pozrebuje delsi cas.
Nasledovalo opet mazleni, lizani a trocha povidani.
Pak me zacala kourit ( s gumou) a pomalu me stavet. Slo to docela pomalu, ale podarilo se a nastavila mi na kolenou ( krasne prohnuta jak kocka) svoji prdelku. Tu si nechala projet prstem a pekne se namazat. Pak uz jen zasun a hodne vzruseni. Prdelku ma moc prijemnou a ochotnou prijimat tvrde a hluboko curaka. Priznam se ze jsem to moc dlouho nevydrzel a tak po 2 minutach jsem strikal do jeji krasne prdelky( samozrejme s tou gumou). Opet byla moc mila a usmevava, super zaver. Urcite tu holcinu doporucuji, je super a mela by zde byt jeste pristi tyden. Mej te se.

navomi
pokročilý

Příspěvek od navomi »

Ahoj Davide,
opravdu má Lany 24Cm ? Mě to tak tedy nepřijde

Zdravím

David75
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David75 »

navomi píše:
07 duben 2021 21:25
Ahoj Davide,
opravdu má Lany 24Cm ? Mě to tak tedy nepřijde

Zdravím
Ahoj,
Nikde neuvádíme 24 Cm. Malý nebude, ale 24 je nesmysl. Můj odhad bude tak max 20.
Je velmi příjemná, na úrovni. Velmi mě těší. V podstatě je to záchrana.
Ať se dari
Www.pragueshemaleagency.com
776294921
David

navomi
pokročilý

Příspěvek od navomi »

Díky,
no tak píše to sama , jak na videu , tak na TS.- dating ...... a pár návštěvníků zde o tom referovalo, tak jsem byl zvědavý, protože mi z toho videa tak velký nepřijde

Hodně štěstí

P.S. Davide, nejsi v kontaktu s Michelle - nezavítá k nám někdy ?

David75
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David75 »

navomi píše:
08 duben 2021 18:14
Díky,
no tak píše to sama , jak na videu , tak na TS.- dating ...... a pár návštěvníků zde o tom referovalo, tak jsem byl zvědavý, protože mi z toho videa tak velký nepřijde

Hodně štěstí

P.S. Davide, nejsi v kontaktu s Michelle - nezavítá k nám někdy ?
S Michelle v kontaktu nejsem.
Www.pragueshemaleagency.com
776294921
David

Odpovědět