Recenze privátů 2021

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
jurajda
panic

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od jurajda »

Honza79 píše:
12 květen 2021 05:52
jurajda píše:
07 květen 2021 16:11
Ahoj, nevíte o nějaké samičce z privátu, co se nechá bez přemlouvání při sexu fotit či dokonce natáčet?
Věděl bych, ale za 1000 focení, dvojka za natáčení a trojka od kameramana, blond, v praze. Teď má volno, ale je tu příští týden. A je moc hodná.
Díky za reakci ... prozradíš o jakou holčinu jde?

au5
pokročilý

Příspěvek od au5 »

Zdravim, nějaký typ na větší pysky? Ať to lítá pořádně

ambassador88
panic

Příspěvek od ambassador88 »

Zdar borci, po delší době jsem si řekl, že zase skočím do Topu v Praze. Kdysi jsem tam byl u Charlotte a spokojenost. Fotky sice trochu zkreslené, ale jinak super atmosféra a luxusní prsa.
Potrpím si na silnější holky, velká prsa, zadky, prostě krev a mlíko.
Tentokrát jsem byl s Leonou, http://www.topprivat.cz/node/2438
Musím říct, že je sice o něco silnější než na fotkách, ale nevadilo mi to. Nádherná prsa, přímo výstavní, pevný zadek a navíc byla krásně mokrá. Skvělý pokec pokec před akcí, že se krásně uvolníš, platil jsem +500 za OB, ale líbat se chtěla sama, ani to neřešila. Udělala mi masáž, krásně vykouřila a hodina strávená naplno. Mohu jen doporučit.
Jinak jsem tam potkal ještě i jiné holky a celkem v pohodě, třeba Nika, která mi šla otevřít, Ruska nebo Ukrajinka, myslela, že jdu za ní, a chvíli jsem i váhal, zda jí nedám rychle než přijde Leona)))

Tenista66
pokročilý

Příspěvek od Tenista66 »

Tak jsem byl u brunetka35 (modrý stránky). Byt ve Vršovicích v suterénu, čisto, koupelna a ručník good. Tím pozitiva končí. Při navigaci vás postaví naproti domu k autosalonu a prohlidne si vás z okna. Když dobrý tak pustí. Fotky, věk, výška, váha odpovídá. Mluví česky s přízvukem (asi Russian). Platba předem litr (moje chyba). Lehneš na záda hlavou k oknu, nasadí čepičku, chvilku kouř (-3),pak chvíli na koníčka (3) a pak pojď na mne. Za 15 min hotovo. Žádné mazlení, masáž. Netykavka. Za mne vyhozený prachy, nebrat.

IvanIvanovic
pokročilý

Příspěvek od IvanIvanovic »

Smyslná Zoša z sex.cz... Profesionální přístup, mrd v očích, krásný velký kozy a hlavně to má doopravdy ráda, spousta holek by se mohla učit:) https://www.sex.cz.cz/inzerat/smyslna-zosa-56741407-wr57ht.html

Semir_Gerkhan
pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semir_Gerkhan »

IvanIvanovic píše:
13 květen 2021 15:18
Smyslná Zoša z sex.cz... Profesionální přístup, mrd v očích, krásný velký kozy a hlavně to má doopravdy ráda, spousta holek by se mohla učit:) https://www.sex.cz.cz/inzerat/smyslna-zosa-56741407-wr57ht.html
ten odkaz tedy nefunguje. A také jméno jsem tedy nikde nenašel.

Wimsey
norník

Příspěvek od Wimsey »

Smyslnou Zošu musíš hledat na A n n o n c e nebo s.e.x.y.s.t.r.a.n.k.y..c.z., norník patří sex.cz a automaticky přepisuje odkazy.

Jinak bych si dovolil ještě poznámku k břitkým kritikům: Scoutman a Chatsex - nechcete jít do :ass: vy dva?? Kromě urážení jste zatím nic nepředvedli...
"Byl jsem s kurvou, ano s kurvou! Kurva je žena, která na rozdíl od vlastní manželky poskytne poměrně mnoho za poměrně málo!!"

Semir_Gerkhan
pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semir_Gerkhan »

Chápu,

našel jsem už na sexystranky. Zaujala mě tam i dívka alex.
mazliva-naruziva-zrzka-14557

máte s ní někdo zkušenost?

Honza79
zkušený norník

Příspěvek od Honza79 »

jurajda píše:
12 květen 2021 18:51
Honza79 píše:
12 květen 2021 05:52
jurajda píše:
07 květen 2021 16:11
Ahoj, nevíte o nějaké samičce z privátu, co se nechá bez přemlouvání při sexu fotit či dokonce natáčet?
Věděl bych, ale za 1000 focení, dvojka za natáčení a trojka od kameramana, blond, v praze. Teď má volno, ale je tu příští týden. A je moc hodná.
Díky za reakci ... prozradíš o jakou holčinu jde?
Čau, už jsem to tu psal, jmenuje se Lilly Peterson, hrála ve filmech, zkušená, ale už ji je pres 40. Najdeš ji na stránkách monfas Girls nebo až zítra na sex.cz. Dneska ještě nepracuje,je z Brna, má tam domov a rodinu. Je rozvedená, jen tak se teď do dalšího vztahu asi nehrne, to by asi přestala. Hodina s ní je 2000. Tak si najdi monfas Girls a společníci Lilly Peterson. Píše to tam o sobě..

Trdlo
začátečník

Příspěvek od Trdlo »

IVA6868

Byl jsem tam nekdy na konci 2020

Tel. 721 174 700.

Byt cca. 5 minut chuze od metra Prosek. Novostavba v ul. Trmicka (nebo vedlejsi ulice)
Dole u bytu sem zavolal, na dalku otevrela dvere a rekla at jedu do 2 patr (nebo 1). Parkovat ve vedlejsich ulicich.

Uz ve dverich je videt, ze ta fotka co ma na modrem webu je sikovne udelana. Ne, ze kozy by mela maly, nebo tak, ale nejvetsi slabosti je ten oblicej. Ja mam stary zensky rad, dokonce bych rek, ze to je moje takova uchylka, ale tahle mi proste neprisla pritazliva. V byte je citit kour, ale jako kurakovi me to zas tak nevadi.
Zkontroluje si na cem jste se domluvili a rekne si o prachy napred (vim, mel sem dat otocku, ale ja to s plnejma koulema neumim) Nabidne sprchu a jdete na ten zazrak.

Polozila si mne na postel a na sadila gumu, zacala koureni, ktery priznavam nebylo z nejhorsich, po chvilce koureni a hrani si s koulema presla na konicka. Nemam to moc rad a chtel sem dostat ten oblicej pryc ze zornyho pole. Vzal sem ji ze zadu a tam to zacalo…. Tohle me boli, tady mam bolistku, takhle me bolej zada….. Nevim jestli se najednou ukazal jeji vek, nebo proste klasicka kurvi vymluva, ale ja ji mel chut rict, at drzi hubu, ze ani ja tam uz nejsem rad. Jinou polohu jsem nechtel, protoze tohle je jedina, kde se udalm I kdyz nechci a odejit odsad chudsi o 1000, znechucenej, ale furt s plnym pytle nebylo pripustny. No, po nejaky dobe jsem to vysypal do gumy. Kdyz jsem si lizal rany ve stoje, tak mi zacala povidat, ze ma v kunde nezida a maze si ho nejakou slivovici, nebo co….. Jeste, ze byl v plastence, I tak bude pristi navsteva na koznim asi nutnosti.

Mimo vecnyho stezovani co ji boli se jinak chovala vceku mile, az na to, ze ji furt nekdo vola a ze zacatku to I zveda a na konci pride historku, o jejich zakaznikach, jak sou z ni uplne mimo (ty musej bejt asi normalne mimo)

Takze zaverem.

Odjizdel jsem odsad, ze opet nevim proc to delam, jelikoz v tomto pripade jsem doopravdy zaplatil za mrdani necemu, na co bych nevlezl zadarmo.
Hold riziko lowcost noreni…

Hodnoceni . minus tri bludistaci, ale verim, ze jsou lidi kterym sedne, u me to hold nevyslo....

Guestanonymous
panic

Příspěvek od Guestanonymous »

Zdravím Norníci
Je mi čerstvě 18 a chtěl bych si najít poprvé nějakou holčinu na kuřbičku.
Jsem nezkušený, tak mohli by jste mi doporučit, zdali mám hledat mladší, nebo starší ženu a na co mám dávat pozor.
Popřípadě bych byl vděčný kdyby jste mi doporučili nějakou holčinu nebo privát.
Jak je to vůbec s Covidem, testují se holky, mají nějaké opatření?

Díky!

Sperminator182
panic

Příspěvek od Sperminator182 »

https://www.sexinprague.eu/divka/242-theresa

Nebyl někdo? Absolutně se k ni nemůžu dostat :nenene: :foun:

Kolman
pokročilý

Příspěvek od Kolman »

Zdar, jsem teď na pár dní v Praze, doporučil by někdo nějakou asiatku, co dělá anál?
A tahle mě taky láká, někdo zkušenosti?
https://www.sex.cz/506594?Order=RegD&S=36&Rnd=2031913

KINRON6
norník

Příspěvek od KINRON6 »

Budu mít cestu do Prahy, máte někdo tip na co nejštíhlejší holku ? (Miluju až anorekticky štíhlé) Ideálně navíc ještě krátkovlásku a blond. dík

chatsex
pokročilý

Příspěvek od chatsex »

Kolman píše:
19 květen 2021 13:01
Zdar, jsem teď na pár dní v Praze, doporučil by někdo nějakou asiatku, co dělá anál?
A tahle mě taky láká, někdo zkušenosti?
https://www.sex.cz/506594?Order=RegD&S=36&Rnd=2031913
Ta nedělá anál, no tak hlavně že te zajímá anál :D :D :D

Odpovědět