Recenze privátů 2021

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
[•]
začátečník

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od [•] »

Mesiáš píše:
22 listopad 2021 20:33
[•] píše:
13 listopad 2021 20:09
Placeno - hodina vč. OB
Výška, váha- uváděné míry sedí
privátové foto není její
holčička je dost inteligentní, pokec na úrovni
Drobné tetování na předloktí.
klín oholený, jemně opálená.
Mlaďoučká, hezká holka.

Je to pár týdnů zpátky kdy jsem v TOPu strávil příjemnou hodinku
Objednání v TOPu přes WA - bezvadné.
Slečna se snažila po celou dobu na 100% .Po hodině odcházím naprosto spokojen.
Mohu všem doporučit.

9/10 :wink:
A na koho je vlastně tato recenze?
Je, sorry.
Cyndy z Topu

[•]
začátečník

Příspěvek od [•] »

Liftboy píše:
22 listopad 2021 20:53
Nazdar norniky, jsem cizinec, a primo z Moskvy, a zajímá mě máte li tade v České Republice - Kinky party podobné jako my v Moskvě. Ne prostě swingers event, ale kinky party, kde hlavně jsou ne sex, ale atmosféra a seznámení, muzika a svoboda, a už potom sex, prosím jen seriózní informací, moc děkuji dopředu.
Ne, nic takového tu neprovozujeme, jsme cudné a slušně vychované.
Doba je zlá, :foun: :nenene:

carl
pokročilý

Příspěvek od carl »

Ahoj,
má někdo zkušenosti s touto slečnou? Lucie_11
[url]https://www.sex.cz.com/cs/alba/2731704/moje-malickost[/url]

[img]https://aws-foto.sex.cz.com/user/2/4/4/5/9/2/2/u2445922/1280x1280.webp?1627136495[/img]

Lumpík
zkušený norník

Příspěvek od Lumpík »

carl píše:
24 listopad 2021 10:29
Ahoj,
má někdo zkušenosti s touto slečnou? Lucie_11
[url]https://www.sex.cz.com/cs/alba/2731704/moje-malickost[/url]

[img]https://aws-foto.sex.cz.com/user/2/4/4/5/9/2/2/u2445922/1280x1280.webp?1627136495[/img]
Cauves, drive nabizela i sex, ted uz presedlala jen na masaze. Osobni zkusenost nemam, ale byla chvalena za dobry pristup. Jak je to ted od dob pouze masazi bohuzel nevim.

carl
pokročilý

Příspěvek od carl »

dekuji

IvanIvanovic
pokročilý

Příspěvek od IvanIvanovic »

Xena 25 - měla profil a inzerát na modrem webu, bydli u Jarova, podle fotky hezký prsa, profil ani fotku už tam nemá..byl jste někdo někdy u ní?

jarjar1
norník

Příspěvek od jarjar1 »

Šukal někdo tuhle ťapku terezavysocanska?
Díky za info

Netopyr
pokročilý

Příspěvek od Netopyr »

Ahoj přátelé,

tak další recenze.

Simona Nowak, Monfas Girls

776808477

https://www.sex.cz/836524?SFI=182&S=1

Jestli recenze čte, pozná mě. Ale nechci jí uškodit, takový jsem měl pocit a i jsem jí to říkal..... Takže recenze:

Našel jsem fotky téhle dívky a strašně se na ní těšil. Měl jsem si říci, že když se mi k ní nepodařilo dostat tři týdny, asi to mám nechat být. Ale nenechal, jel jsem k ní i přes to, že ten den začínala ještě později, než obvykle. Domluvil jsem se. Domluva dobrá, operátorka odepisuje jak na WA, tak SMS a je milá, domluva skvělá. Ale vždy mi vadí, když člověk nemůže mluvit přímo s tou holkou. Já vím, je to tak skoro všude. Ale kde se mi podařilo mluvit přímo s holkou, pár takových je, a přece jen jsem z té konverzace rovnou tak nějak vytušil, jestli si sedneme, nebo ne.  No, tak tady se s ní taky mluvit nedá. Přijel jsem tedy na místo a slečna že má ještě oběd a že operátorka zavolá. Tak jsem ani nepoužíval telefon, aby se za pár minut dovolala. Do bytu jsem se tedy dostal cca s 10 minut zpožděním, zmrzlý. 
Každopádně otevřela krásná holka. Fotky nekecají, postava skvělá. Tu mohu jen opěvovat, ta byla fakt luxusní. Ale už při úvodní domluvě taková složitější konverzace.  Nemohli jsme si domluvit, jak dlouho a co vlastně chci. Byla už na začátku taková ... "leklá ryba". A bohužel to v tom tónu pokračovalo. 
Po sprše byla již připravená, nahá. Já to mám tak rád, nerad rozbaluji, mám nahotu rád. Takže super. Krásný klín. ALe ... prý jsem na ní moc hrubý, když jsem si myslel, že skoro nesahám. Prý abych šel lízat. Ale prý zase lížu moc hrubě.... Když jsem pak chtěl sex, tvářila se nezúčastněně. Nesměl ose pořádně sáhnout na prsa, do klína, prý je hrozně citlivá a jakýkoli silnější dotek je problém. Takže mi to v ní ani nešlo, protože mi připadalo, že se tváří otráveně jak pokladní na kase. Ano, to musím zmínit, v podstatě nepoužívala gel, směl jsem slintat. Ale na druhou stranu pak jsem jej měl mokrý, takže bu´d se jí to opravdu líbilo, a moc to neprojevovala, nebo používala gel "mimo záběr". Což bych si myslel více, protože gelem voněla a klouzala... ale nevím, fakt ji nechci křivdit. Na konci jsme se tedy na ní udělal svoji rukou, taky žádná pomocná aktivita. Co jsem jí neřekl, neudělala. Buď je tak submisivní, nebo tak otrávená tou prací. Nakonec jsem jí říkal, že se tváří jako já v práci. Na to mi řekla: "No, vždyť já jsem v práci". Myslím, že ta věta vypovídá vše. Ano, přesně tak to proběhlo, jako když je někdo v práci, která jej nebaví. Prostě taková leklá ryba. 
Strašně rád bych za ní zase šel, tělo má krásné. Ale akce žádná, žádné potěšení a málem jsem šel domů s plným. Když jsem vyšel, měl jsem takový pocit otrávenosti.

Tělo nádherné, ale jinak.... Nicméně jen můj názor, třeba jiný dopadl jinak, recenze jsem tu na ní vůbec nenašel. 
Placeno 2K za hodku plus pětikilo za OB.
priv.jpg
priv.jpg (29.5 KiB) Zobrazeno 1881 x

Kuna
začátečník

Příspěvek od Kuna »

Zdravim ve spolek. Nevi nekdo z vas v praze o nejakych mladých studentkach a mam rad extrémně hubeny a maličky. Nebo nejaky mladý cikánky. Rad bych take zkusil nějakou mladou hubenou pravou černošku. Poradite?

Noname9
začátečník

Příspěvek od Noname9 »

Ahoj zkoušel někdo tuhle prsatou blondýnku Martinu? https://www.sex.cz/162561?SFI=856&S=0
Zajímalo by mě o kolik si řekla a jaký to s ni bylo? Jednou jsem se s ni domlouval ale nechtěla mi odpovědět kolik za to bude chtít a jelikož nebydlím v Praze tak jsem se na to vyprdl abych tam neprijel neřekla si o moc a ještě by to za nic nestalo. Ale hodně mě láká tak se ptám jestli s ni někdo nebyl ze bych ji příště zkusil.

Miros86
norník závislák

Příspěvek od Miros86 »

Netopyr píše:
26 listopad 2021 20:29
Ahoj přátelé,

tak další recenze.

Simona Nowak, Monfas Girls

776808477

https://www.sex.cz/836524?SFI=182&S=1

Jestli recenze čte, pozná mě. Ale nechci jí uškodit, takový jsem měl pocit a i jsem jí to říkal..... Takže recenze:

Našel jsem fotky téhle dívky a strašně se na ní těšil. Měl jsem si říci, že když se mi k ní nepodařilo dostat tři týdny, asi to mám nechat být. Ale nenechal, jel jsem k ní i přes to, že ten den začínala ještě později, než obvykle. Domluvil jsem se. Domluva dobrá, operátorka odepisuje jak na WA, tak SMS a je milá, domluva skvělá. Ale vždy mi vadí, když člověk nemůže mluvit přímo s tou holkou. Já vím, je to tak skoro všude. Ale kde se mi podařilo mluvit přímo s holkou, pár takových je, a přece jen jsem z té konverzace rovnou tak nějak vytušil, jestli si sedneme, nebo ne.  No, tak tady se s ní taky mluvit nedá. Přijel jsem tedy na místo a slečna že má ještě oběd a že operátorka zavolá. Tak jsem ani nepoužíval telefon, aby se za pár minut dovolala. Do bytu jsem se tedy dostal cca s 10 minut zpožděním, zmrzlý. 
Každopádně otevřela krásná holka. Fotky nekecají, postava skvělá. Tu mohu jen opěvovat, ta byla fakt luxusní. Ale už při úvodní domluvě taková složitější konverzace.  Nemohli jsme si domluvit, jak dlouho a co vlastně chci. Byla už na začátku taková ... "leklá ryba". A bohužel to v tom tónu pokračovalo. 
Po sprše byla již připravená, nahá. Já to mám tak rád, nerad rozbaluji, mám nahotu rád. Takže super. Krásný klín. ALe ... prý jsem na ní moc hrubý, když jsem si myslel, že skoro nesahám. Prý abych šel lízat. Ale prý zase lížu moc hrubě.... Když jsem pak chtěl sex, tvářila se nezúčastněně. Nesměl ose pořádně sáhnout na prsa, do klína, prý je hrozně citlivá a jakýkoli silnější dotek je problém. Takže mi to v ní ani nešlo, protože mi připadalo, že se tváří otráveně jak pokladní na kase. Ano, to musím zmínit, v podstatě nepoužívala gel, směl jsem slintat. Ale na druhou stranu pak jsem jej měl mokrý, takže bu´d se jí to opravdu líbilo, a moc to neprojevovala, nebo používala gel "mimo záběr". Což bych si myslel více, protože gelem voněla a klouzala... ale nevím, fakt ji nechci křivdit. Na konci jsme se tedy na ní udělal svoji rukou, taky žádná pomocná aktivita. Co jsem jí neřekl, neudělala. Buď je tak submisivní, nebo tak otrávená tou prací. Nakonec jsem jí říkal, že se tváří jako já v práci. Na to mi řekla: "No, vždyť já jsem v práci". Myslím, že ta věta vypovídá vše. Ano, přesně tak to proběhlo, jako když je někdo v práci, která jej nebaví. Prostě taková leklá ryba. 
Strašně rád bych za ní zase šel, tělo má krásné. Ale akce žádná, žádné potěšení a málem jsem šel domů s plným. Když jsem vyšel, měl jsem takový pocit otrávenosti.

Tělo nádherné, ale jinak.... Nicméně jen můj názor, třeba jiný dopadl jinak, recenze jsem tu na ní vůbec nenašel. 
Placeno 2K za hodku plus pětikilo za OB.
priv.jpg

Jednoduše nepodporovat... hodinovou sazbu má jak právník a pokudu u toho dělá tyhle otrávený ksichty tak ať si tu dvojku jde vydělat do alberta nebo kolbenky aby se trochu vzpamatovala.

Mistr.Udice
začátečník

Příspěvek od Mistr.Udice »

Zdar norníci,

chtěl bych zkusit holku co dělá GFE. V Prague Princess prý 2 takové mají, Viky a Karin, bohužel na Karin nejsou žádné recenze což dělá rozhodování složitější. Nemá tu někdo náhodou zkušenost s Karin?

Případně pokud znáte nějakou pěknou holku mladší 29 let, co dělá GFE, orál bez případně i hlubokáč tak mi dejte vědět ;)

Noru zdar!

petr40
zkušený norník

Příspěvek od petr40 »

Mistr.Udice píše:
28 listopad 2021 17:21
Zdar norníci,

chtěl bych zkusit holku co dělá GFE. V Prague Princess prý 2 takové mají, Viky a Karin, bohužel na Karin nejsou žádné recenze což dělá rozhodování složitější. Nemá tu někdo náhodou zkušenost s Karin?

Případně pokud znáte nějakou pěknou holku mladší 29 let, co dělá GFE, orál bez případně i hlubokáč tak mi dejte vědět ;)

Noru zdar!
Ahoj norniku hele ty rybáři 😁 na norniku.net mas profil od roku 2014 a ani neznas web Tapky.info 🧐 tady máš 👉 recenze na Viki Prague Princess https://www.tapky.info/?3293,viky-prague-princess-776-546-611-776546611 a Karin https://www.tapky.info/?1177,karin-prague-princess-776-546-611-776546611

Mistr.Udice
začátečník

Příspěvek od Mistr.Udice »

petr40 píše:
28 listopad 2021 17:44
Mistr.Udice píše:
28 listopad 2021 17:21
Zdar norníci,

Noru zdar!
Ahoj norniku hele ty rybáři 😁 na norniku.net mas profil od roku 2014 a ani neznas web Tapky.info, 🧐 tady máš 👉 recenze na Viki Prague Princess https://www.tapky.info/?3293,viky-prague-princess-776-546-611-776546611 a Karin https://www.tapky.info/?1177,karin-prague-princess-776-546-611-776546611
Na ťapky jsem jaksi při vyhledávání zapomněl :shock: každopádně poslední recenze na Karin je skoro 2 roky stará, fotky jsou stejné jako na webu PP první recenze 2015, vzhledem k tomu že tam nejsou starší fotky nebo nějaké další tak hádám, že i fotky budou staršího data.

Na Viky jsem současnou pozitivní recenzi našel. Chtěl jsem jít více méně na jistotu, ale každopádně děkuju za input, jestli u ní někdo 2 roky nebyl tak pro to asi bude důvod, případně jestli přibrala nebo zestárla :lol:

Geco
zkušený norník

Příspěvek od Geco »

No tak tohle mě fakt pobavilo, myslíte si, že tohle se dá opravdu šukat ? To je bizár....
https://www.sex.cz/610811?Order=RegD&S=3

Odpovědět