Černošky, mulatky, asiatky

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
šuk a hek
začátečník

Černošky, mulatky, asiatky

Příspěvek od šuk a hek »

Černošek není opravdu moc.
Teď se objevila tato: http://www.sex.cz/964553?Rnd=1507392819 ... Ppg=48&S=7
Nějaká zkušenost?

99999
norník závislák

Re: Černošky, mulatky, asiatky

Příspěvek od 99999 »

A letité vlákno: http://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?f=44&t=17 ti nevyhovuje? V čem je Tvé vlákno tak jiné? Proč nové vlákno?

brutus
norník

Příspěvek od brutus »

Odpovím za kolegu - protože toto celé forum jde do ..........le. Pro nové uživatele se nezobrazují stará témata, pokud bys četl, tak bys viděl, že o starém tématu Černošky,............. tu není ani vidu, stejně tak i ostatní, jako např. Starší, proč je nezkusit ap. Už ani moc nepřispívám, neb to tu ztratilo úroveň a na konkurenci se mi už nechce. Ale když už jsem se ozval, tak ať kolegové nečtou zbytečně, uvedu jednu zkušenost tohoto měsíce v této rubrice. sex.cz - inz. Asiatka ...... tel. 776794995. Rychlá domluva, srozumitelná čeština, příznivá cena - 600/1000, dobré parkování u Olšanský chhřitovů, privát kousek v Chrudimské. V privátě jsem už jednou byl cca před rokem, ale na druhé straně chodby u jiné děvy (byl jsem spokojen, bez příspěvku do tohoto fora). Koupelna před rekonstrukcí, ale čisto, pokoj velmi útulně zařízen, příjemná hudba,intimní osvětlení. (Některé priváty sestávající pouze ze staré postele jsou odpuzující). Holka už čekala po sprše svlečená, šlo se hned na věc.. Holky z sex.cz (také už nezveřeněné téma) jsou veskrze hodnoceny nic moc, ale nemám takovou zkušenost. Cena rozhodně nemá přímou vazbu na kvalitu poskytnuté služby. Fotky jsou mix reálných a nejspíš jiných fotek. Reál jsem posoudil nikoli dle obličeje, ale prsou, má opravdunadprůměrně velké dudlíky. Asiatku jsem dosud neměl, proto tato návštěva a rozhodně jsem nebyl zklamán.Holka je vstřícná, milá, mazlivá. Začala jemnou příjemnou masáží prsama, mazlení a pak orál a šuk. Obojí s gumou a to mi v tomto příp. vyhovovalo - inu Asiatka. Kouřila dlouho bez honění, pak jsem přešel k šuku. Polohy střídá dle požadavku, žádná omezení. 69ku jsem si ve víru chtíče neodpustil. Číča žádný vjezd do pískovny - velmi uspokojující gymnastika a uvolněníventilu. Takže v kostce - žádný rozdíl mezi rasamijsem nezjistil. Dáma je dle jijího vyjádření echt Číňanka ze severní Číny. Poměr cena/výkon super. Platil jsem půlhodinu, od tel. u dveří po opuštění privátu 45 min, většinou v akci.Doporučuji

nornikamater
norník

Příspěvek od nornikamater »

brutus píše:Odpovím za kolegu - protože toto celé forum jde do ..........le. Pro nové uživatele se nezobrazují stará témata, pokud bys četl, tak bys viděl, že o starém tématu Černošky,............. tu není ani vidu, stejně tak i ostatní, jako např. Starší, proč je nezkusit ap. Už ani moc nepřispívám, neb to tu ztratilo úroveň a na konkurenci se mi už nechce. Ale když už jsem se ozval, tak ať kolegové nečtou zbytečně, uvedu jednu zkušenost tohoto měsíce v této rubrice. sex.cz - inz. Asiatka ...... tel. 776794995. Rychlá domluva, srozumitelná čeština, příznivá cena - 600/1000, dobré parkování u Olšanský chhřitovů, privát kousek v Chrudimské. V privátě jsem už jednou byl cca před rokem, ale na druhé straně chodby u jiné děvy (byl jsem spokojen, bez příspěvku do tohoto fora). Koupelna před rekonstrukcí, ale čisto, pokoj velmi útulně zařízen, příjemná hudba,intimní osvětlení. (Některé priváty sestávající pouze ze staré postele jsou odpuzující). Holka už čekala po sprše svlečená, šlo se hned na věc.. Holky z sex.cz (také už nezveřeněné téma) jsou veskrze hodnoceny nic moc, ale nemám takovou zkušenost. Cena rozhodně nemá přímou vazbu na kvalitu poskytnuté služby. Fotky jsou mix reálných a nejspíš jiných fotek. Reál jsem posoudil nikoli dle obličeje, ale prsou, má opravdunadprůměrně velké dudlíky. Asiatku jsem dosud neměl, proto tato návštěva a rozhodně jsem nebyl zklamán.Holka je vstřícná, milá, mazlivá. Začala jemnou příjemnou masáží prsama, mazlení a pak orál a šuk. Obojí s gumou a to mi v tomto příp. vyhovovalo - inu Asiatka. Kouřila dlouho bez honění, pak jsem přešel k šuku. Polohy střídá dle požadavku, žádná omezení. 69ku jsem si ve víru chtíče neodpustil. Číča žádný vjezd do pískovny - velmi uspokojující gymnastika a uvolněníventilu. Takže v kostce - žádný rozdíl mezi rasamijsem nezjistil. Dáma je dle jijího vyjádření echt Číňanka ze severní Číny. Poměr cena/výkon super. Platil jsem půlhodinu, od tel. u dveří po opuštění privátu 45 min, většinou v akci.Doporučuji

Tak o Mia z Chrudimsky bylo napsano opravdu v tomto foru uz hodne. Nedivim se Ti ze jsi nepoznal rozdil mezi rasama, neni to zadna ze severni ciny ale sr zemi byvaleho sssr.dela to uz leta,je uz pekne projeta, povisli kozy, vytahany bricho ano je to exotika, ale na holku z Ciny,Thajska, vietnamu atd opravdu nema. Je to jen slabej odvar a muzu ti rict ani po tyhle zkusenosti nemuzes rict ze si poznal Asiatku.
:nenene:
Bud ji delas promo protoze moc kseftu nema inzeruje pod peti identitami nebo opravdu nevis ktera bije.
:nenene:
V Cechach je to bohuzel s Asiatkama spatny tak ze zajet do Nemecka kde je to o neco lepsi ale ne za 1.000 kc.

milujuzadečky
norník závislák

Příspěvek od milujuzadečky »

PÁNOVÉ-V SEKCI "POPULÁRNÍ OBECNÁ TÉMATA" NAJDETE TOTO FÓRUM:!!!
Exotika - černošky, mulatky, romky, latino...
DISKUTUJTE TAM, ANO?

99999
norník závislák

Příspěvek od 99999 »

milujuzadečky píše:PÁNOVÉ-V SEKCI "POPULÁRNÍ OBECNÁ TÉMATA" NAJDETE TOTO FÓRUM:!!!
Exotika - černošky, mulatky, romky, latino...
DISKUTUJTE TAM, ANO?

Naprosto ještě jednou podporuji. Zakládání nových vláken dělá jen věc nepřehlednou.

honcek
pokročilý

Příspěvek od honcek »

Tvl jste reditele zemekoule, admini nornika nebo co? Vy dva chytraci, prestante si zde lecit svoje frustrace a ostatni peskovat a poucovat.

Eizo
norník závislák

Příspěvek od Eizo »

problém je, že ale mají pravdu, že...., pak se tu ani prase nevyzná

99999
norník závislák

Příspěvek od 99999 »

honcek píše:Tvl jste reditele zemekoule, admini nornika nebo co? Vy dva chytraci, prestante si zde lecit svoje frustrace a ostatni peskovat a poucovat.
Jo chlapečku. Jestli je tu někdo frustrovaný, tak já to nejsem. Vysvětli mi co by bylo přehledného na tom, pokud budu muset hledat své téma v několika vlaknech téhož obsahu. Není náhodou přehlednější, pokud je dané téma v jednom vlákně? Vysvětli mi tedy prosím tvoji vizi přehlednosti.

Markyz de Sade
norník závislák

Příspěvek od Markyz de Sade »

Mne hlavně fascinuje, jak se vždycky najde blbeček, který nemá respekt k dlouhodobě osvědčenému pořádku a zmůže se akorát na to, aby v něm dělal bordel. Poučování se mu nelíbí, ale poučit se, nebo alespoň přemýšlet, sám nedovede. A takových různých nepřizpůsobivých je v této zemi hodně.
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

honcek
pokročilý

Příspěvek od honcek »

Me zase fascinuje, kolik blbecku si myslis, ze jenom oni maji pravdu a k tomu ziji v bludu, ze jsou snad opravneni ji nekomu tlacit do hlavy a nebo snad i vymahat a prosazovat.

milujuzadečky
norník závislák

Příspěvek od milujuzadečky »

Hele ty Honcekmíre...pokud nemáš už úctu ke služebně starším co už jsou tady roky, tak by sis měl srovnat v hlavě, že tady je to o přehlednosti a né o zakládání nových vláken! nejvíc tady řvete Vy mlady co jste tady za čtrnáct dnů tejden! tak se uklidni a trochu více pokory, prosíme!

Markyz de Sade
norník závislák

Nikdo Ti nic netlačí. Pokud Ti dělá takový problém akceptovat zavedené pořádky, nemusíš tu smrdět, ale můžeš táhnout někam jinam.
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

honcek
pokročilý

Příspěvek od honcek »

Markyzi, ta potrefena se vzdycky ozve. A ty priblblo prdelaty, ty uz si ve svy demagogicky argumentaci zmatl i sam sebe. Uz zrejme ani nejses schopnej poznat, co je v case/v kalendari driv a co pozdeji, jak mas v kebuli zatemnino. Takze pokud chces te sve demagogii dostat, tak si dej par facek a omluv se, ty sluzebni cucaku.
Kolecko se uzavira, ani reditel ani admin, takze vase vykriky a snaha si neco vynutit nema koule, vy eunusi (:

Markyz de Sade
norník závislák

Co to meleš, blbečku?

Odpovědět