Černošky, mulatky, asiatky

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
pdavidek24
zkušený norník

Re: Černošky, mulatky, asiatky

Příspěvek od pdavidek24 »

nowacceek píše:Nějaké zkušenosti s touto asiatkou?

https://www.sex.cz/102659

http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... 904471&S=1

Na fotkách nevypadá špatně.
To bude určitě asiatka švédského typu :twisted:
Jediný vyléčný norník je mrtvý norník...

Petr87
norník závislák

Příspěvek od Petr87 »

Na konkurenčním serveru se objevila neutrální recenze na Číňanku Youko viz:

https://www.sex.cz/552204?Rnd=39478323&S=4

I když letím koncem ledna na 2 týdny do Thajska kde budu mít na výběr tisíce asiatek, tak i přesto jsem se rozhodl to otestovat.Přeci jen Číňanku jsem měl naposledy ještě když vedla Ling svůj privát v Koubkově ulici a to už jsou tak 3 možná i 4 roky nazpět a bůhvíkdy se mi na další podaří narazit.Domluva po telefonu celkem v pohodě, takovou vietnamskou češtinou jsem instruován o cenách, službách a navigován do Plzeňské ulice kousek od Anděla.Když jsem na místě, volám že už jsem přítomen, načež je mi sděleno že mi jde otevřít.Otevřela mi Číňanka ve věku 40+ což mě trochu znepokojilo, ale evidentně to byla ta telefonistka která umí jakžtakž česky, ta mě navigovala do 2. patra a sama šla ven.No v 2.patře pootevřené dveře a za dveřmi v malé šukcimře Youko.Fotky jsou její, hezká, štíhlounká, drobná, žlutá Číňanka v sexy oblečku stejně jako na fotkách.Komunikaci moc nečekejte, česky neumí a nerozumí ani slovo a anglicky umí jen pár slov.Dohodnuto 45minut za 2 tácy.No a pak to začalo ten asijský milenkovský přístup.Ve sprchovym koutě mi sama umyla zadek a péro tak, že se mi péro postavilo a trčelo vzhůru.Pěkně se s nim vymazlila.Pak mi dělala masáž body to body kdy se napatlala nějakym gelem a otírala se svýma bradavkama (prsa dvojky jak jsou v inzerátu uvedeny fakt nečekejte, jsou to nulky s velkýma hnědýma bradavkama ale i ty mají podle mě své kouzlo) o moje záda a zadek a následně břicho a péro.Bylo to sice příjemné ale nic z čeho bych byl omráčen.Ještě teda během tý masáže kdy jsem ležel na zádech proběhla i líbačka, kterou hodnotím velice kladně, jazykem pracovat umí.Pak jsme najeli na 69, kouř z její strany slabší i když ne vyloženě průser, její reakce na lízání kladné, krásně zvlhla a mazala a jinak krásná hnědá voňavá kundička s velkým upraveným pruhem ochlupení nad kundičkou (okolo kundičky je vyholená, tam žádné chlupy nezavazí).No po nějaké době příjemné 69 nasadila kondom a nasedla.A to bylo úžasné jelikož kundičku ma fakt úzkou, prostě asiatka no.Po cca 5 minutách rajtování jsem ještě dal misionáře, ale to už jsem cítil že už to beztak dlouho nevydržím a po asi 2 minutách jsem explodoval a zcákal jí kompletně ten její černej kožíšek nad kundou a komplet břicho.A jelikož jsem skoro tejden neprcal ani nehonil, tak toho bylo opravdu ale opravdu hodně a tahala jeden vlhčený ubrousek za druhým aby se ujala očisty své i mé :lol: .Měl jsem ještě 15 minut času, takže proběhl za pomoci jejího Iphonu pokec kdy jsem já do Iphonu mluvil anglicky a ona čínsky a Iphone nám to překládal :lol: a ještě mi stihla namasírovat záda.Jinak ten asijský přístup ke klientovi je opravdu příkladný.Ještě si vyplachovala ústní vodou pusu, načež i mě vypláchla pusu ústní vodou a pak se mě jala oblékat, natáhla mi tričko, pak i mikinu a bundu a nasadila kulicha a ještě mě obula, jen trenýrky, kalhoty a ponožky jsem si nasadil sám neboť je to praktičtější :lol: Ještě jsem na rozloučenou dostal nějaký velký čínský čokoládový bonbon, 2 pusy a spokojený jsem odcházel domů.Z pokecu jsem se dozvěděl že tady je na dovolené s přáteli a manželem že je jí prý opravdu 25 (nemám důvod jí to nevěřit), má 5ti letou dcerou a že 20. ledna se vrací zpět do Číny (dle mě jí bude končit vízum ale neptal jsem).Zcela určitě bych jí do toho 20. ledna chtěl ještě jednou navštívit.Takže shrnutí.Kdo chce zkusit hezkou a pravou Číňanku, tomu Youko vřele doporučuji.Nevýhodou jsou vysoké ceny, 15minut 1000Kč, 30minut 1500, 45minut 2000, hodina 2500Kč.Ale myslím si, že 30minut u ní bohatě stačí, když budete nadržení tak i těch 15 minut.A hezká Číňanka za ty peníze dle mě stojí, navíc máte v ceně orál bez a líbání za což jinde tvrdě připlácíte.A čas pečlivě dodržen.Celkově určitě doporučuji.

Gagarin
pokročilý

Příspěvek od Gagarin »

ahoj, a nevíte někdo jak to vypadá se zmíněnou Ling? dá se někde sehnat, pracuje...? nebo už je tomu konec? Dříve jsem u ní byl a nebylo to špatné... (kolik jí může být let?- odhad?)
Petr87 píše:Na konkurenčním serveru se objevila neutrální recenze na Číňanku Youko viz:

I když letím koncem ledna na 2 týdny do Thajska kde budu mít na výběr tisíce asiatek, tak i přesto jsem se rozhodl to otestovat.Přeci jen Číňanku jsem měl naposledy ještě když vedla Ling svůj privát v Koubkově ulici a to už jsou tak 3 možná i 4 roky nazpět a bůhvíkdy se mi na další podaří narazit.Domluva po telefonu celkem v pohodě, takovou vietnamskou češtinou jsem instruován o cenách, službách a navigován do Plzeňské ulice kousek od Anděla.Když jsem na místě, volám že už jsem přítomen, načež je mi sděleno že mi jde otevřít.Otevřela mi Číňanka ve věku 40+ což mě trochu znepokojilo, ale evidentně to byla ta telefonistka která umí jakžtakž česky, ta mě navigovala do 2. patra a sama šla ven.No v 2.patře pootevřené dveře a za dveřmi v malé šukcimře Youko.Fotky jsou její, hezká, štíhlounká, drobná, žlutá Číňanka v sexy oblečku stejně jako na fotkách.Komunikaci moc nečekejte, česky neumí a nerozumí ani slovo a anglicky umí jen pár slov.Dohodnuto 45minut za 2 tácy.No a pak to začalo ten asijský milenkovský přístup.Ve sprchovym koutě mi sama umyla zadek a péro tak, že se mi péro postavilo a trčelo vzhůru.Pěkně se s nim vymazlila.Pak mi dělala masáž body to body kdy se napatlala nějakym gelem a otírala se svýma bradavkama (prsa dvojky jak jsou v inzerátu uvedeny fakt nečekejte, jsou to nulky s velkýma hnědýma bradavkama ale i ty mají podle mě své kouzlo) o moje záda a zadek a následně břicho a péro.Bylo to sice příjemné ale nic z čeho bych byl omráčen.Ještě teda během tý masáže kdy jsem ležel na zádech proběhla i líbačka, kterou hodnotím velice kladně, jazykem pracovat umí.Pak jsme najeli na 69, kouř z její strany slabší i když ne vyloženě průser, její reakce na lízání kladné, krásně zvlhla a mazala a jinak krásná hnědá voňavá kundička s velkým upraveným pruhem ochlupení nad kundičkou (okolo kundičky je vyholená, tam žádné chlupy nezavazí).No po nějaké době příjemné 69 nasadila kondom a nasedla.A to bylo úžasné jelikož kundičku ma fakt úzkou, prostě asiatka no.Po cca 5 minutách rajtování jsem ještě dal misionáře, ale to už jsem cítil že už to beztak dlouho nevydržím a po asi 2 minutách jsem explodoval a zcákal jí kompletně ten její černej kožíšek nad kundou a komplet břicho.A jelikož jsem skoro tejden neprcal ani nehonil, tak toho bylo opravdu ale opravdu hodně a tahala jeden vlhčený ubrousek za druhým aby se ujala očisty své i mé :lol: .Měl jsem ještě 15 minut času, takže proběhl za pomoci jejího Iphonu pokec kdy jsem já do Iphonu mluvil anglicky a ona čínsky a Iphone nám to překládal :lol: a ještě mi stihla namasírovat záda.Jinak ten asijský přístup ke klientovi je opravdu příkladný.Ještě si vyplachovala ústní vodou pusu, načež i mě vypláchla pusu ústní vodou a pak se mě jala oblékat, natáhla mi tričko, pak i mikinu a bundu a nasadila kulicha a ještě mě obula, jen trenýrky, kalhoty a ponožky jsem si nasadil sám neboť je to praktičtější :lol: Ještě jsem na rozloučenou dostal nějaký velký čínský čokoládový bonbon, 2 pusy a spokojený jsem odcházel domů.Z pokecu jsem se dozvěděl že tady je na dovolené s přáteli a manželem že je jí prý opravdu 25 (nemám důvod jí to nevěřit), má 5ti letou dcerou a že 20. ledna se vrací zpět do Číny (dle mě jí bude končit vízum ale neptal jsem).Zcela určitě bych jí do toho 20. ledna chtěl ještě jednou navštívit.Takže shrnutí.Kdo chce zkusit hezkou a pravou Číňanku, tomu Youko vřele doporučuji.Nevýhodou jsou vysoké ceny, 15minut 1000Kč, 30minut 1500, 45minut 2000, hodina 2500Kč.Ale myslím si, že 30minut u ní bohatě stačí, když budete nadržení tak i těch 15 minut.A hezká Číňanka za ty peníze dle mě stojí, navíc máte v ceně orál bez a líbání za což jinde tvrdě připlácíte.A čas pečlivě dodržen.Celkově určitě doporučuji.

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Petr87 píše:Na konkurenčním serveru se objevila neutrální recenze na Číňanku Youko viz:

Musím přiznat kolego, že jsi mě nalákal a co nejdříve jí běžím zkusit:-)
Na fotkách vypadá úžasně, zbožňuju asiatky.
A to Thajsko ti závidím. Byl jsem cca před čtyřmi roky a je to ráj:-D

primauchyl
pokročilý

Příspěvek od primauchyl »

V recenzich 2017! pridana recenze na asiatku Laylu z mazlivek.

puffbordel
začátečník

Příspěvek od puffbordel »

bacha na Laylu :) V Brne ji vychodili ze dvou podniku !

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

puffbordel píše:bacha na Laylu :) V Brne ji vychodili ze dvou podniku !
U "mazlivek" ji šéfová usměrní.
Nebo ji také vyhodí, ta se s ťapkama nepárá. :D

Tronik
pokročilý

Příspěvek od Tronik »

Zkoušel jste někdo Japonku Candy z AMI privát? Vypadá dobře.

Petr87
norník závislák

Příspěvek od Petr87 »

Tak jsem se po návratu z Thajska po cca 1,5 měsíci poprvé vydal v Praze na privát a samozřejmě že jsem nemohl jinak a vybral si opět Asiatku.Asiatka Lin

https://www.sex.cz/394139?Rnd=115884157 ... =RegD&S=46

relativně krátce v inzerci, leč mám pocit, že se již v minulosti vyskytovala na nějakém jiném privátu.Nicméně pro mě zcela určitě premiéra, já jí měl poprvé.Holčina nechtěla sdělit odkud pochází, můj odhad vzhledem k jejímu širokému obličeji je Mongolsko, Čína nebo nějaký postsovětský Stán.Každopádně holka čistého asijského vzhledu, krásná tvářička, drobné postavy což se dá i vypozorovat z fotek a zcela určitě i mladého věku (můj odhad 25let maximum).Beru hoďku za 1500 a připlácím 500 za OB což je takový privátový standart.Akce zpočátku taková rozpačitá, což teda byla i moje chyba, neboť jsem ze začátku jen ležel vedle ní a hladil ji po zadku, zádech a prsou, nicméně holka to prolomila, po chvilce mi sáhla do rozkroku kde stál již připravený bivoj k boji, krátce ho pohonila a jala se kouřit.Kouř hodnotím velice nadprůměrně, zcela určitě se vyplatí připlatit si 500 za OB, neboť slečna kouřit opravdu umí.No teď už mě do ničeho nikdo pobízet nemusel, přesunul jsem se k její krásné, hnědé, lehce ochmýřené kundičce a jal se lízat.Odezva na lízání taková nijaká, nicméně alespoň tekla a gel který měla připravený na stolku tudíž nebyl třeba.Pak se jala sednout na koně a bivoj se konečně dočkal a vjel do tý krásný hnědý štěrbiny, kde se cítil jako v ráji, neboť slečna je opravdu dost úzká.Chvíli rajtovala na koníčku, pak jsem se ujal já akce a vzal ji zezadu.No divočit se vzhledem k jejím rozměrům příliš nedalo, neboť bych byl do půl minuty hotový, takže jsem jezdil vevnitř něžně a užíval si toho úzkého sevření.I tak jsem byl asi po 5 minutách hotov a vycákal jsem se jí na zadek a záda.Pak už jen pokec, byť jsem měl ještě relativně dost času, tak už se mi do ničeho pouštět nechtělo, holka tady studuje a tohle má jako přivýdělek, což vzhledem k její pracovní době 15:00-20:00 a jen určité dny v týdnu bude nejspíše pravda a celkově mi přišla jako taková hodná a nezkažená holka.Suma sumárum.Hezká, mladá asiatka za rozumnou cenu.Je taková nesmělá, nicméně pokud si jí povedete, tak určitě zklamáni nebudete.Přístup jako od holek v Thajsku nečekejte, ale i tak jsem byl víceméně spokojen, zašukal jsem si s hezkou asiatkou a udělal se.Pokud se na pražské scéně neobjeví nějaká nová asiatka která by stála za to, tak nevylučuji opáčko, nicméně teď si dám zase asi na delší čas od privátů pauzu.

Dodatek: Jo a buďte na ní hodní, je to vážně taková hodná holka tak ať nám vydrží a nezkazí se.

Dr.Filth
zkušený norník

Příspěvek od Dr.Filth »

Vyzkoušel jsem černošku s uměleckým jménem Nadia. Nebyla to vůbec špatná zkušenost. Ale kod jí chce ještě stihnout, nechť si posíší. Říkala mi, že do konce měsíce opustí Prahu, a že prý se vrátí, až bude September (nevím, dá-li se na to spoléhat).

Největší problém byl se k ní vůbec dostat. Podle inzerátu bych čekal, že mám vystoupit na stanici Polyklinka Modřany, ale ono to bylo ještě o dvě autobusové stanice jinde. Navigovala mě po telefonu a s její výslovností a s mojí spíš pasivní znalostí AJ to byl dost problém. I když musím uznat, že písmeno Ř umí moc pěkně. Nakonec jsem se k ní dopravil, ani nevím jak.

Až překvapivě sympatická holčina. Pořád se usmívala a z jejího veselého obličeje vyzařovalo cosi rošťáckého. Hodina stála 2 litry, a to mi upřímně sdělila již do telefonu (nestalo se, že by v telefonu hlásila jinou cenu než na místě, jak je u černošek častým jevem).
Nevím bohužel, co všechno kromě Ř s tou pusou ještě umí, neboť na orál vůbec nedošlo. Ani s ani bez. Ani já jsem si tentokrát nelíznul.

Ale vyzkoušel jsem si v praxi přístupnost černošek ke smlouvání. Podával jsem jí bankovku a při tom povídám "I suppose, you don't do extras like anal etc..." A ona mě ani nenechala domluvit a hned vybafla, že to je dohromady 3 thousand. Zatvářil jsem se nešťastně, že tolik sebou bohužel nemám. Hned se vyptávala, kolik mám. Jo, jednu rezervní tisícovku jsem ve šrajtofli ještě měl, připadalo mi, že ji musela vidět, jak mi tak dychtivě nakukovala přes rameno. No ale vytáhl jsem na světlo jen dvě dvoustovky. Na to se zatvářila málem uraženě a tak jsem rezignoval. Anál že si teda jako nechám ujít. Načež ona chvíli váhala, pak se náhle zatvářila odhodlaně a vyhrkla, "give it to me", a ty dvě dvoustovky rázem změnily majitele.
Smlouvání je jedna věc, ale z litru hned přejít na 4 stovky, to i mně přišlo trochu trapné a tak jsem jí nabídl ještě několik kovových mincí, po kterých samozřejmě skočila jak slepice po flusu.

Její tělo se mi líbilo. Obzvláště poprsí vypadá lépe než na té části fotkek z jejího inzerátu, která působí realističtěji.
Chvíli jsme se objímali ve stoje a pak se přesunuli na matraci. Postel se v její mrdací místnosti nevyskytuje.
Chvíli mi ho honila a při tom nabídla svá kůzlátka k olizování. Po nějaké době vytasila kondom, nasadila a nasedla na mě. Dobu přirážela v jezdecké poloze, přičemž jsem stále mohl obdivovat její tělo a pak jsme přešli do polohy psí. Tady někde si sama (to oceňuji) vzpomněla na anál. Opatrně jsem jí ho tam nasoukal, a omrdal jí zadeček.

Ptal jsem se jestli to má víc ráda gently nebo harder a ona že gently. To mi vyhovovalo. Přirážel jsem tedy pomalu, ale stejně... po nějaké době mě ze sebe vyhnala. Nevím přesně, jak dlouho si muj pták lebedil v jejím zadečku, ale za vyloženě ošizený tenhle análek nepovažuji. Jen zamrzelo, že mi nebylo dopřáno se v něm vystříkat. Dělal jsem si naděje, že po pár minutách klasiky mě tam třeba ještě pustí, schválně jsem si dával na čas, než jsem to navrhnul... ale stejně jsem byl dost kategoricky odmítnut. So much for anal today. Rezignoval jsem s úsměvem, nechtěl jsem dělat dusno... s tak milou holkou.

Přejít z análu do kundy, to je jako pít Radegast a pak náhle přejít na Bráník. Zde to bylo obzvláště patrné. Po zkušenosti s jejím zadkem mi její kunda připadala pramálo těsně a musel jsem vždy přitlačit do určitého směru, abych vůbec něco cítil. No ale holka má krásné tělo a bylo moc příjemné se k němu pěkně přitulit. Těsnému objetí se nikterak nebránila (na rozdíl od některých jiných černošek), naopak mě sama objala tak, že jsem se vůbec nemohl vyprostit. Vytřídali jsem ještě pár poloh. Taky mi bez řečí vyhověla, když jsem chtěl, aby šla ještě chvíli ona na mě... A po nějaké době (to už jsem byl zas na ní) jsem zdárně naplnil kondom. Zrovna v ten moment spustila instruktážní výkřiky jako "fuck me!" a podobně. To si teda vzpomněla brzo. Ale to mě asi jen chtěla povzbudit k ukončení akce, neboť si nevšimla, že už je hotovo.

Následoval postkoitální pokec, při němž mi stále připadala velice milá. Jen s tou její výslovností jsem měl problém. Nechápal jsem třeba, co myslí slovem "ista". Až po nějaké době mi došlo, že mluví o velikonocích.
Jinak ji, myslím, mohu vřele doporučit ctitelům čokoládových dívek. Jen někomu, kdo by chctěl speciálně anál, bych spíš radil, aby se poohlédl po nějakém jiném zadku. Za sebe taky nemohu vyloučit opakování (bude-li možnost), i když příště s ní ten anál taky vynechám. Ty dvě stovky by mi napodruhé jistě neprošly...

děvkyavdanýtojemoje
norník závislák

Příspěvek od děvkyavdanýtojemoje »

Radegast i Bráník, stejně jako Gambrihnus stojej za hovno...

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

děvkyavdanýtojemoje píše:Radegast i Bráník, stejně jako Gambrihnus stojej za hovno...
Moje řeč.
Jediný pořádný pivo je Pilsner i když po prodeji Japoncům mám trochu obavy:-)

Markyz de Sade
norník závislák

Příspěvek od Markyz de Sade »

Japonci to už před lety prodali do Jižní Afriky, pane kolego.
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Já myslím, že se pleteš. V prosinci 2016 byl Plzeňský Prazdroj prodán Japonskému koncernu Asahi:-)

Markyz de Sade
norník závislák

Příspěvek od Markyz de Sade »

A já myslím, že máš pravdu. Skutečně jsem se v té Africe nějak zapomněl, pardon. :wink:
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

Odpovědět