Recenze privátů 2018

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
dochtor
norník
Příspěvky: 84
Registrován: 14 srpen 2009 08:26

Recenze privátů 2018

Příspěvek od dochtor »

Tak a hurá do dalšího roku :-)

Pokračování zde....

El Topo
norník
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srpen 2011 16:53

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od El Topo »

dochtor píše:Tak a hurá do dalšího roku :-)

Pokračování zde....
ještě by to chtělo vlákno přišpendlit nad recenze 2017

a smazat tu sleslesleslepici kočičkaaa13

Mesiáš
norník
Příspěvky: 82
Registrován: 26 únor 2015 22:21

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Mesiáš »

Julia Wells, Monfasgirls
http://info3755577.wixsite.com/juliawells/ome-promo

Tak přilepím první recenzi roku, i když návštěva už proběhla před delší dobou.
Bohužel byl to zážitek dosti bizarní, no pěkně od začátku.
Na tklivou story přilepenou k profilu slečny na webu o mladé a milé studentce, lolitce rovnou zapomeňte, jde o protřelou harcovnici. Sídlí v novostavbě na Jarově, byt v prvním poschodí byťáku, pokud nechcete sdílet chodbu s místními, je třeba chvíli čekat venku.
Oproti fotkám je slečna silnější, zejména na podvozku. Ale abych byl spravedlivý, má poměrně hezký a hubený nohy, tam fotky odpovídaj. A ještě jedno a pohříchu poslední pozitivum - po příchodu jsem dostal čaj, pěkně vařanej z konvice, to se mi ještě na privátě nestalo.
Jakmile jsme se s dotyčnou blížili ke šmajchlkabinetu, atmosféra se zhoršovala. Julia se omezila na studený pragmatický instrukce kam (ne)sahat, kolik zaplatit apod. Sex úplně o ničem, ze strany Julie bych skoro řekl se sebezapřením, nulová komunikace, nulové erotično, prostě průšvih.
I tak se mi zázračně podařilo dobrat se výstřiku, po kterém samozřejmě slečna ihned vyklidila pole s komentářem, že mám být ještě rád, protože mi ho podržela v ruce 15 vteřin po výstřiku, zatímco ostatním to dělá jen 5 :lol: :lol: :lol:
Teprve pak ale nastal nejvtipnější okamžik. Ještě ani poslední kapka neukápla a Julia se chytla telefonu a patrně řešila další kunšafty. Ale bacha, ne jeden mobil, ale dva najednou, v každý ruce jeden a na obou současně psala. Chtěl jsem vyjádřit upřímný obdiv nad tímto počinem, ale Julia mě už totálně ignorovala, nereagovala ani na mé dotazy, zda můžu do sprchy, zda mám vypadnout, prostě totální ignor. Takže jsem se vysprchoval a vypadnul, aniž by to vůbec zjistila.
Doporučit lze jen příznivcům bizar, nikomu normálnímu samozřejmě ani náhodou.

Tak ať je v roce 2018 líp, chlíváci... bůh nad náma a pevná zem pod náma...
Hlavně se z toho neposrat...

normistr
pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 16 duben 2017 13:46

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od normistr »

Nazdar chlivaci. mel sem sluzebku do rican a mel jsem trochu casu. Tak jsem mel chut smocit a nasel jsem ze od rican je v uhrinevsy privatek kde jsou tri holky jedna dela masaze s vyhonenim, druha ma sado maso a treti sousta !!!na fotkach nevypadala zle,ale mam s fotkama stejne jako vy vsichni spatny zkusenosti..... na fotkach zas mrdna k pomilovani a original bejva jinej. No tak jsem tam zavolal a po hlase byla holka mila a rekla ze kamoska co sousta na privatu je. Tak jsem se objednal uhrineves neni velka,,nasel jsem to hned. ALE PISU TO PROTO, ZE VAS CHCI VAROVAT. OTEVRELO MI SNAD TO NEJVEETSI HOVADO BOZI CO ZA TY ROKY MRDU JSEM KDY VIDEL. NECHUTNA TMAVOVLASA PRASNICE. ONA ANI NEBYLA MOC TLUSTA, ONA BYLA PROSTE HNUSNA A MELA BOLAKY NA KSICHTE. ASI ZROVNA NEMELA SVUJ DEN. MISTO DRZKY MELA JEDEN VELKEJ HNUSNEJ OPAR. A VYCHLASTANEJ HLAS, ZE BYCH SE POBLIL. To byl pokus o novorocni mrd pekne v prdeli. Kdyz jsem to uvidel vzal jsem nohy na ramena a jel jsem snad nadsvetelnou rychlosti domu. Raci samohon. Hosi Uhrineves si proste skrtnete. Fotky opet fake.

volny24
zkušený norník
Příspěvky: 207
Registrován: 12 listopad 2013 14:07

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od volny24 »

normistr píše:Nazdar chlivaci. mel sem sluzebku do rican a mel jsem trochu casu. Tak jsem mel chut smocit a nasel jsem ze od rican je v uhrinevsy privatek kde jsou tri holky jedna dela masaze s vyhonenim, druha ma sado maso a treti sousta !!!na fotkach nevypadala zle,ale mam s fotkama stejne jako vy vsichni spatny zkusenosti..... na fotkach zas mrdna k pomilovani a original bejva jinej. No tak jsem tam zavolal a po hlase byla holka mila a rekla ze kamoska co sousta na privatu je. Tak jsem se objednal uhrineves neni velka,,nasel jsem to hned. ALE PISU TO PROTO, ZE VAS CHCI VAROVAT. OTEVRELO MI SNAD TO NEJVEETSI HOVADO BOZI CO ZA TY ROKY MRDU JSEM KDY VIDEL. NECHUTNA TMAVOVLASA PRASNICE. ONA ANI NEBYLA MOC TLUSTA, ONA BYLA PROSTE HNUSNA A MELA BOLAKY NA KSICHTE. ASI ZROVNA NEMELA SVUJ DEN. MISTO DRZKY MELA JEDEN VELKEJ HNUSNEJ OPAR. A VYCHLASTANEJ HLAS, ZE BYCH SE POBLIL. To byl pokus o novorocni mrd pekne v prdeli. Kdyz jsem to uvidel vzal jsem nohy na ramena a jel jsem snad nadsvetelnou rychlosti domu. Raci samohon. Hosi Uhrineves si proste skrtnete. Fotky opet fake.

to nám ten novej rok pěkně začíná. :?

Orgasmaker
začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 05 září 2007 15:38

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Orgasmaker »

Top privát
Paula
Vážené nornictvo,
hot news, protože píšu cestou z privátu. Nemyslel jsem, že sem ještě někdy zavítám, podobně jako do privátu, ale stalo se.
Předem upozorňuju, že tahle recenze bude nošením dříví do lesa.
Privát v pohodě, ťapiny v dobré náladě, začátek tedy dobrý. Paula, opravdu moc sympatická svlečna, hned mi padla do oka. Jak tu byl v recenzích opakovaně zmíněný horší obličej, předem jsem se na to naladil a neměl s tím problém, ale jak jsem ji uviděl, bylo to přesně, hmm ne, daleko lepší a dle mého gusta. Nejsem na solárka, barbie a cokoli umělýho. Po téhle stránce Paula zabodovala naplno a nedivím se, že ji někdo skoro řadil ke GFE. Priváty navštěvuji zcela výjimečně a krom problémům s naladěním se na protějšek a prostředí mi moc nepřidává nezvyk na gumu. Z toho plyne orál skoro k ničemu, jakkoli se Paula snažila a bylo to fajn, ale efekt mizivý. Ovšem stačilo P. nasměrovat na pejska a pohled na nádherný, menší tělo s pěknou prcinou ho rychle postavil a zanoření bylo skvělý. Při prstění mi prcina nepřišla až tak super zajímavá, ale vnímala ho dobře, líbilo se jí, ale nebyl čas:-) Při pichu už byla prcina ok. Koníčka jsem s gumou vzdal a radši po masáži s výstavníma kozama, které jsem ji musel nutně pochválit, de facto i vzhled celkově, přešel na bok tváří v tvář. Mrzí mě, že jsem nedostál svému jménu, ale i tak jsme si to myslím užívali oba, v příjemný atmosféře - chci aby ti bylo fajn. Nakonec výstřik hádejte kam;-) ...
Málokdy jsem odcházel z privátu s dobrou náladou z akce, tady jo.
Hodnocení:
Prostředí: 9/10
Šuk: 7,5/10 (kdybych zaplatil celou noc, určitě bych se dostal k vyššímu číslu)
Kouř nemůžu hodnotit...
Vzhled svlečny: pro mě se blíží maximu, a to jsem na mladé holky zvyklý, i když mi už dávno není jako jim. Jsem prostě na přirozený vzhled.
Přístup: 9/10 nic nebylo v rámci zaplacených služeb problém, zcela profesionální přístup s něčím navíc.

Suma sumárum, nebýt Paula svlečna a já být podobně starý jak ona, klidně bych s ní chodil.
Pro ty, co jsou spíš kurvičkovsky zaměření tohle není ta pravá volba, nicméně tichá voda břehy mele a být víc času...
Závěr: holka by tuhle práci neměla dělat, je to pro ni škoda. Pro nás nornictvo je to každopádně takový malý poklad. Přes zmíněné problémy, velmi příjemný šuk s nádhernou svlečnou.
1h, 1500kč (základ) Škoda, že nedělá A, rád bych připlatil a dostalo by se to do jiné dimenze.
Od norničení asi zas nadlouho pauza, takže vám přeji nejen v novém roce mrdu zdar!
make neverending orgasm.. not war!

goulash
norník
Příspěvky: 75
Registrován: 18 duben 2013 12:47

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od goulash »

Má někdo zkušenost s touto ťapinou?

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1559586/na_urovni
Království za dobrou kurvu!!!!!!

escudo
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 13 březen 2016 22:18

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od escudo »

Ahoj, má někdo zkušenosti s Kelly? Nikde jsem tu podle nicku ani čísla o ní nic nenašel.
https://www.sex.cz.com/cs/lide/1591785/SvudnaKelly

Díky

Trucker32
panic
Příspěvky: 1
Registrován: 07 leden 2018 22:38

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Trucker32 »

Ahoj mate nekdo zkusenost s night cluby v okoli Aš treba lipss? Zajimala by me cena holky a tak, jezdim kolem 2x tydne...

pav
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 15 leden 2012 17:18

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od pav »

Navštívil jsem Anetku z sex.cz. Byt je v přízemí nedaleko od metra Ládví. Byt sdílí s kamarádkou, ale nevím o koho se jedná. Inzerované fotky jsou její, ale jsou značně dřívějšího data. Je jí údajně 38 let. Dohovor byl po telefonu zcela bez problému. Na její řeči je poznat, že je cizinka, údajně z Estonska, ale mluví výborně česky – žije v Praze již několik let. Je mazlivá, milá a při akci je přítulná. Je vidět, že k sexu má kladný vztah a nejde ji jenom o peníze, ale hlavně o spokojenost klienta. Holka je drobnější postavy. Měla dlouhé světlé vlasy spletené do copu. Má pevná většími prsa č. 2 a menší stojaté bradavky. Kunda je drobná s malými pysky. Klitoris má drobounký, ale velice citlivý. Za hodinku s gumou chtěla 1200 Kč. Nechala se lízat i prstit. Vevnitř je úzká. Výborně kouří a dobře šuká. Po výstřiku mi nabídla masáž, ale já jsem si chtěl ještě pohrát s její kundičkou. Po chvilce hraní s kundičkou si ho sama vzala znovu do pusy a já jsem po nějaké době podruhé vystříknul. To se mi nestalo už dlouho. Pokud má někdo rád mazlivé drobnější ženy, tak opravdu doporučuji.
Přílohy
anet 2.jpg
anet 2.jpg (27.41 KiB) Zobrazeno 74029 x
anet 1.jpg
anet 1.jpg (32.52 KiB) Zobrazeno 74029 x

benito197
zkušený norník
Příspěvky: 150
Registrován: 10 prosinec 2007 22:07

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od benito197 »

goulash píše:Má někdo zkušenost s touto ťapinou?

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1559586/na_urovni

Ahoj
taková starší ženská , trošku při těle. Zahradní město, nově udělaný byt v ubytovně. Namasíruje, pokouří, pomazlí a nechá se ošukat. Úplně to neurazí ale ......

cena myslím litr

trampler
norník závislák
Příspěvky: 498
Registrován: 05 srpen 2011 15:23

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od trampler »

honzik.11 píše:Prosím, měl někdo ženu z www.sex.cz Sofie-srdce ?;) chce tedy opravdu hodně peněz a jen na hotelu. Proto mě zajímá, zda má někdo zkušenost, jak vypadá a jak je na tom:) díky za odpověď;)
Nezlob se na mě, ale 5 litrů? A na hotelu, nebo azylu? Za to mám dvě hezký buchty na dvě hodky v jejich prostorách :lol:

atletico
pokročilý
Příspěvky: 23
Registrován: 17 leden 2011 20:36

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od atletico »

Zdravím. Nemá někdo tušení, kam se vypařila zrzka Zuzanka z privátu Milenky na P7? Ještě jsem nezažil takový GFE přístup. Jezdil jsem k ní jako k milence... Díky za zprávu, třeba i za soukromou.

Rokoko123
panic
Příspěvky: 4
Registrován: 17 listopad 2017 17:43

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Rokoko123 »

Zdravím,
má někdo zkušenosti http://www.sex.cz/766907 ? Vážně uvažuji :D

El Topo
norník
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srpen 2011 16:53

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od El Topo »

Rokoko123 píše:Zdravím,
má někdo zkušenosti http://www.sex.cz/766907 ? Vážně uvažuji :D
na svetacich mas na ni recku, ceny 1500/2000, libacka, ob(i kdyz s tim nejsem jisty) po 500,-

Zamčeno