Recenze privátů 2020

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
Mikusak
norník závislák

Re: Recenze privátů 2020

Příspěvek od Mikusak »

...... že by pan norník hovořil i jiným jazykem ?? Nebo že by nešlo courat po Praze, když neumím česky?? :mrgreen:

Jak to mám chápat, česky moc neumí a ty sis popovídal, jak celé odpoledne courala po Praze?

Wimsey
norník

Příspěvek od Wimsey »

...tak nevím, chlapi, ale nějak mi přijde, že to noření po Praze upadá... projíždím sexystránky a sex.cz, bez pasáka... a nikde žádná nová vzrušující baba, ty které squirtují, se dají spočítat na prstech jedné ruky... dál se nám tu rozmáhá nešvar "masérek", které neposkytují sex: na to se můžu vy..., aby mně ho nějaká mnula v hrsti, to si můžu udělat vlastní mozolnatou dlaní :lol: a potom taky řada děvčat, které mají v šest večer padla! - K čemu taková k...a je?! Jak správně řekl Kalousek, v noci pracují kurvy a zloději (jako kdyby tato kategorizace jedinců v naší vládě, senátu a parlamentu neplatila, nevím, čemu se bránil?! :D ) - a tak by to mělo být, ne že 2/3 sexuálních pracovnic po osmé večer přestanou brát telefony! (Děvčata, respektive dámy - co je pod třicet, to jsou pro mne děti a s dětma nespím), vzpamatujte se, ztrácíte ve mně solventního, slušného a spolehlivého klienta, který je čistotný a nechodí jen "na rychlovku"! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Byl jsem s kurvou, ano s kurvou! Kurva je žena, která na rozdíl od vlastní manželky poskytne poměrně mnoho za poměrně málo!!"

Eizo
norník závislák

Příspěvek od Eizo »

Mikusak píše:...... že by pan norník hovořil i jiným jazykem ?? Nebo že by nešlo courat po Praze, když neumím česky?? :mrgreen:

Jak to mám chápat, česky moc neumí a ty sis popovídal, jak celé odpoledne courala po Praze?
třeba rusky, že..., jen mi tento jediný příspěvek autora trochu zavání reklamou... :wink:

oottiikk
začátečník

Příspěvek od oottiikk »

Claudia, 776702640, Na Strži 49, 30min 1200,- / 1hod 2000,-
https://www.sex.cz/598868?SNID=claudia& ... 774947&S=0

Nechal jsem se zlákat krásnýma fotkama a byl z toho nejhorší zážitek mé krátké (počtem návštěv) nornické kariéry.
Říkala, že je z Polska, ale tipuju Ukrajina/Rusko, i když se snažila mluvit Česky.
Na fotkách má tak 25-30, v reálu 35-40, ale to by vůbec nevadilo, protože i přes mírné bříško je to parádní milfka s krásnýma nohama, prsama i zadkem.
Tím ale to pozitivní končí, protože holka na sebe nechtěla v podstatě nechat sáhnout. Vem čert, že se nechtěla líbat, ale měla negativní projevy, když jsem se chtěl dotýkat jakékoliv části jejího těla včetně vlasů.
Docela se i divím, že zvládla obstojně orál s. Její přístup k sexu byl takový, že jen roztáhla nohy na misionáře a chtěla, abych se co nejrychleji udělal a vypadl. Když jsem říkal, že s takovým přístupem mi to jen težko půjde, tak namítla, že jí je to jedno, hlavně ať se rychle udělám. Myslel jsem, že bych to v tom případě mohl zvládnout zezadu, když bych se na ni nemusel dívat, ale to odmítla. Kupodivu souhlasila, když jsem ji navrhl, že ji udělám orál. Dokonce to vypadalo, že ji to trochu bere, ale dlouho nám to nevydrželo. Následně to ukončila tím, že ji to se mnou nebaví a bolí ji hlava. Tak jsem ji řekl, ať mi vrátí peníze a půjdu. Platil jsem za hodinu, dostal zpátky 800 a zaplatil tak za protrpěných 30 minut a otřesný zážitek.

Shrnutí: Tělo má krasný na jedna, ale tak špatný přístup jsem ještě nezažil a myslím, že pro něj neexistuje na stupnici hodnocení ani známka. Nikdo tam proboha nechoďte, ať ta baba pochopí, že tady jí pšenka nepokvete a táhne o město/stát dál.

NoobNornik
panic

Příspěvek od NoobNornik »

Zdravím Norníky,
díky za sdílení vašich zkušeností, které mi pomáhali při výběru jako nezkušenému návštěvníkovi privátů a tak bych chtěl také přispět.

Navštívil jsem Privát Angels https://www.sex.cz/privatangels
a konkrétně slečnu Merry http://www.sex.cz/452018

Komunikace po telefonu OK. Operátorka mi zdělila jména slečen, které jsou k dispozici , tak jsem si vybral Merry s objednáním na návštěvu cca za 2,5h s potvrzením 30min před časovým termínem a zasláním adresy sms formou.
Parkování v blízkosti Privátu bez problémů a bez Modrých Zón.

Privát je dle mého prostorný cca tak 8 místností+. takový čtverec s chodbou ve tvaru U kde jsou dveře do pokojů a koupelen...

Takže pokoj docela prostorný, až na nízký strop( hlavou se nemlátíte ale já z toho měl divnej pocit) Postel, rádio, věšák a hodiny naproti posteli+ nějaký ten stoleček.

Merry přišla do pokoje v černém župánku, kde jsem oznámil že chci klasiku na 1h a ještě se mě zeptala jestli nechci nějaký extras a nabídla mi Anál, OB, líbání, tak jsem si vzal navíc OB. placení 1500/h + 500/OB = 2000,-

Po předání peněz si je šla uložit a řekla mi a´t si odložím. Zpět se vrátila s ručníkem a županem a odvedla mě za roch na konec chodby do koupelny a až budu hotový tak mám dojít na pokoj č.2.V koupelně byl sprchový kout umyvadlo bez zrcadla, dvě pračky a jedna z nich akorát prala.
Tak jsem dal sprchu a při rozbalení "ručníku"(velikostí tak utěrka) jsem se utřel a pak zápolil s županem protože končil kousek pod prdelí po převázání mě zepředu stjeně moc nezakrýval :D.

Nesvůj jsem vylezl na chodbu abych tam náhodou na někoho nenarazil(třeba jiného norníka), ale podle bot u vchodu jsem tam byl nejspíš sám jsem došel na roh chodby směrem zpátky na pokoj č.2 kde už čekala Merry a spolu jsme šli na pokoj.

Akce: Postavou Merry odpovídá fotografiím+ udávaným údajům jen věk možná něco tak cca +3, ale já jsem na tipování věku levej jak šavle. Obličej za mě tak 7/10 (má své + ale pro mě něco jako -) POstava 8/10. Akce položila si mě na postel a rozjela masaž penisu s OB, který za mě neflákala měnila tempo a hloubku kuřby, hrála si s ním i jazykem. Po chvíli sledování te dobre prace se ptám na 69 tak si přesedla a já si mohl vychutnat tu její voňavou,sladkou a malou kundičku. Po chvilce jsem zkusil i prstík proti čemuž nic nenamítala tak jsem chvilku prstil tu její úzkou pičku jedním prstem a zkusil jsem přidat druhýkdy také nic nenamítala a ještě do toho začala příst při tom dobře odváděném orálku.Kde jsem musel pomalu velet konec jinak bych to ze sebe vypumpoval. Takže dali jsme gumu promázli gelem a šli na misio, kde už načatej z kuřby a z tý její uzký kundičky jsem po chvilce pustil střík do gumy. Pak následovala chvilka pokec, kde mi nabídla masáž než dáme druhý kolo. Po příjemné masáži jsme dali druhý kolo Zezadu, na koníčka což nijak neflákala, zase misiio a druhej střík zase do gumičky kdy to buď umí fakt dobře načasovat a nebo se taky udělala (nevim nepoznám)

Pak jsem ještě chilku leželi naštěstí jsem trefili téma na který jsem si ní mohl i pokecat, protože já normálně moc ukecanej nejsem kor ještě s někým koho vůbec neznám a nehchi od ní vyzvídat věci, které jsou osobního rázu.

Takže pak zase v županu dobejít do koupelny na konci chodby to už, ale víc hlídala(už jsem tam nebyl sám), Ze sprchy zpět na pokoj oblíknout a ven. Jen jsem si ale obul boty tak zvonil zvonek a nějaký norník byl za dveřma, tak mě poprosila jestli bych nezalezl do mistnosti vedle vchodu (asi koupelna nesvítilo se tam) a když nově příchozí zmizel za roch do pokoje tak mě pustila ven. Pusa na rozloučenou a ven.

Za mě Spokojenost Ojeby žádný, čas dodržen, malý ručník jsem vytknut, na což mi řekla, že než tam nastoupila tak nebyly ani ty župany a chlapy tam běhali po chodbě nahatý do pokojů po sprše a že osušky jsou v plánu.

Za mě Merry :D Opakování možná, ale já na opáčka moc nechodím ale tady to nejspíš poruším.

tascoa
začátečník

Příspěvek od tascoa »

https://www.sex.cz/eliskapankracprivatek - Na Strzi 49, Praha 4

fotky brutalni fake. domluva uplne spatna - je to slovena a neni ji rozumnet ani slovo. 15min jsem stepoval pred domem, stale: "jeste pockej, jeste pockej, je tu klient". v koupelne pripravene panaky s ustni vodou a pry abych si vyplachl (s ustni hygienou fakt problem nemam). telo - tlusta machna - ale kozy velky, rikam si - zustanu a udelam se aspon. ale omyl - pristup typu - ted si lehni tamhle, nohu pokrc tahle, na prsa mi nesahej, nejsem nejaky pes, abys mne osahaval - jsem nevydrzel a dal jsem si otocku. chtela se hadat, ale radeji jsem vypadnul.

takze resume:
domluva - velky spatny, cekani pred vchodem
telo - tlusta machna s pupkem
pristup - arogantni, namyslena (nema ale byt na co)
prostredi - zaplivany privat se smradlavou posteli, kde si jeste nestihla ani vybalit kufr. + koupelna priserna - hlavne ty panaky s povinnou ustni vodou

jestli mohu doporucit, toto nebrat ani za 500,- na hodinu. vim, ze si za to mohu sam. ale snad recenze pomuze upozornit nekoho, kdo by mel snad chut. :)

Rarach91
začátečník

Příspěvek od Rarach91 »

Zdravím pražské nornictvo. Po Novém roce jsem chtěl zase zanořit někde okolo Proseku. Na mrdech jsem narazil na nick mrdavacoura1 alias kamcatko. Jak již tu nornik psal je to akce typu šup šup.. holka cikanka hubena postava, obličej tedy nic moc, ale kunda a postava dobrá. Jestli na něčem jede nevim ale podle reakcí nejspíše ano. Snažila se a prdelka dobrá. Na rychlovku je cajk, nicméně na delší akci asi ne. Opačko jedině rychlovka, když bude nouze.
Noru zdar.

řízek
zkušený norník

Příspěvek od řízek »

čágo lidi
doporučí někdo nějaký privátek poblíž výstaviště na Letňanech?
nebudu mít moc času a něco bych prubnul ;)
nejlepší je kuřba do poslední kapky...

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Patty privátek Praha 10
607253256
https://www.sex.cz/851988

Zdar.
Po delší době jsem zase dostal chuť zanořit a tentokrát jsem velmi spokojen.

Domluva po telefonu v pohodě, nejdříve nezvedala a když byla volná prozvonila zpět. V domluvený čas připravena.
Už když si pro mně došla dolů, věděl jsem že to bude dobrý. Moc pěkná štíhlá milf v župánku, málem jsem na ní skočil už v tom malém výtahu :-)
Nechápu její fotky na stránkách privátku, jsou daleko horší než jaká je skutečnost. Na jiných stránkách ve vyhledávačí lze najít i její novější vánoční fotky a ty už skutečnosti odpovídají lépe.

Po spršce mně v pokoji čeká v pěkném prádle, v punčoškách s podvazky a v botách na podpatku. Musím uznat že mně to rajcuje mnohem víc než když by byla hned nahá. Při malé taneční vložce pomalu odkládá prádlo a vystavuje svoje ženské zbraně. Prsa sice něco mezi jedničkama a dvojkama, ale moc pěkné, pevné a přírodní. Kundička krásná voňavá.
Díky mojí vášni pro bosé nožky velím také k sundání punčošek a botiček.

Při akci nejprve pomazlím kozičky a jdu dolů. Neodolám a trochu jí pomazlím jazykem. Odezva příjemná a asi jí to i trochu líbí i když z části se spíš jedná o hereckou vložku.
Potom už se věnuji nožkám, chvilku líbám, potom footjob. Nožky upravené a čisté, kdo to má rád užije si.
V ceně je i sex ale nechám se na závěr uspokojit orálně. Jsem už trochu lenoch a stačí že se dřu doma.
Po akci příjemný pokec a čas přetažen o deset minut. Cena za půl hodinky 900 Kč, ale dal jsem 1000 Kč.
Abych nezapomněl jedná se o ukrajinku s ruským přízvukem ale rozumíme si bez problémů.

Celkově moc milá a ochotná s GFE přístupem.
Trochu nalomila moje nornické srdce a určitě budu opakovat.

Doporučuji :potom:

pisalek
norník

Příspěvek od pisalek »

NoobNornik píše:.... jsem došel na roh chodby směrem zpátky na pokoj č.2 kde už čekala Merry a spolu jsme šli na pokoj.......

.......příchozí zmizel za roch
Celá ta slohovka musela dát spoustu práce, přitom je to taková blbost :puke:
A Merry je debil :ass:

bid
pokročilý

Příspěvek od bid »

Cau, jsem se chtel zeptat kolikrat holky osustite? Ja se necham prvne vykourit a pak je jeste dvakrat opicham problem je ze po treti, kdyz se vracim z koupelny tak uz jsou obleceny, ze uz to jako staci a kdyz vypadnu tak me po pulhodine zase stoji pero, ale jsem linej hledat dalsi.

pmonud
začátečník

Příspěvek od pmonud »

Ahoj, tak po delší době pár recenzí:

1. už si nevzpomenu na nick ale něco jako 6kykpomazleni - bydlí u ILFu na Budějovické, otřes, tlustá, ošklivá, nedoporučuji
2. kamila37 - příjemná ženská s obličejem Dany Drábové (určitě víte), ale pokud si ksicht odmyslíme, celkem ok - u Rajské zahrady... orál bez do konce
3. Innocentgirl20 - šikovná mladá voňavá ochotná holka, sice podle mě v něčem jede - je taková usměvavá a vůbec nemluví - ale pěkně se nastaví
4. pipka333 - klasika, starší ale mazlivá milf

douglasanchez
začátečník

Příspěvek od douglasanchez »

https://www.sex.cz/889940

Klára má krasnou postavu a dokonalá prsa. 1100/30min 1500/hod
Slečna na sebe nenechá sáhnout a má velice odtazitý pristup, vyhozený prachy. Mrdku chytá do kapesníku. LOL
P10 Strašnice, prostory v poho.
two thousand dollars on night ... and he s going slow on it /// charlie harper

pav
pokročilý

Příspěvek od pav »

Byl jsem v Praze a tak jsem zkusil navštívit zrzku Nastěnku https://www.sex.cz.cz/inzerat/nastenka-30let--praha-34573523-w1k9j5.html na Sokolovské. Telefonická domluva byla bez problémů. Privát je na v bytě ve starším domě a je celkem pěkný, včetně nově renovované koupelny. Domluvil jsem se na hodince za 1200, - Kč s orálem bez. Nastěnka je cizinka, ale celkem obstojně mluví česky. Fotky odpovídají, věk je ale o 5-7 let vyšší než uvádí v inzerátu. Sama řekla, že holky v inzerátech o svém věku lžou tak, že jí je asi 37. Je štíhlá, delší zrzavé vlasy, prsa větší dvojky na její věk pěkná, ale trošku povislá. Bradavky má citlivé. Kundičku má pěkně celou vyholenou a hezkou. Pěkně tvarované velké pysky, male pysky drobné a klitoris malinkatý a velice citlivý. Uvnitř je těsná. Nechala se lízat. Prt si nechala vsunout do kundičky až, když jsem ji rozlízal. Když se rozjela tak si nechala kundičku prstit. Když mi ho kouřila, tak si lehla tak, abych na ni viděl a nohy nechala roztažené, abych si mohl pohrávat s její píčkou. Velice dobře kouří. Je vidět, že je to profesionálka a dobře ví co se chlapovi líbí. Celou dobu byla milá a mazlivá. 69 byla vynikající. Při pohledu do její roztažené píčky se to nedalo vydržet a vycáknul jsem. Pokud má rád někdo holky ve středním věků, tak osobně doporučuji.
Přílohy
188785769_188785770.jpg
188785769_188785770.jpg (26.97 KiB) Zobrazeno 16258 x
195051649_195051650.jpg
195051649_195051650.jpg (24.13 KiB) Zobrazeno 16258 x
195051655.jpg
195051655.jpg (24.49 KiB) Zobrazeno 16258 x

Saigin1977
začátečník

Příspěvek od Saigin1977 »

pav píše:Byl jsem v Praze a tak jsem zkusil navštívit zrzku Nastěnku https://www.sex.cz/inzerat/nastenka-30l ... 1k9j5.html na Sokolovské. Telefonická domluva byla bez problémů. Privát je na v bytě ve starším domě a je celkem pěkný, včetně nově renovované koupelny. Domluvil jsem se na hodince za 1200, - Kč s orálem bez. Nastěnka je cizinka, ale celkem obstojně mluví česky. Fotky odpovídají, věk je ale o 5-7 let vyšší než uvádí v inzerátu. Sama řekla, že holky v inzerátech o svém věku lžou tak, že jí je asi 37. Je štíhlá, delší zrzavé vlasy, prsa větší dvojky na její věk pěkná, ale trošku povislá. Bradavky má citlivé. Kundičku má pěkně celou vyholenou a hezkou. Pěkně tvarované velké pysky, male pysky drobné a klitoris malinkatý a velice citlivý. Uvnitř je těsná. Nechala se lízat. Prt si nechala vsunout do kundičky až, když jsem ji rozlízal. Když se rozjela tak si nechala kundičku prstit. Když mi ho kouřila, tak si lehla tak, abych na ni viděl a nohy nechala roztažené, abych si mohl pohrávat s její píčkou. Velice dobře kouří. Je vidět, že je to profesionálka a dobře ví co se chlapovi líbí. Celou dobu byla milá a mazlivá. 69 byla vynikající. Při pohledu do její roztažené píčky se to nedalo vydržet a vycáknul jsem. Pokud má rád někdo holky ve středním věků, tak osobně doporučuji.

Ahoj, nemůžu jí najít, mohl bys prosím napsat telefonní kontakt? Děkuju

Odpovědět