Recenze privátů 2020

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
vulcan
norník závislák

Re: Recenze privátů 2020

Příspěvek od vulcan »

juggernout píše:
20 srpen 2020 15:15
Dobry den panove a kolegove,

Lec jsem si myslel ze se mj to nikdy nestane tak bohuzel. Rad bych vas vsechny upozornil na slecnu MelanieMrdava -
Dost casto meni nicky.Tel: 728 608 211

Zprvu docela sympaticka ( i na cikanku) - hotel uklizenej. Probehla akce - vyzadala si prachy. Zaplatil jsem dohodnutou cenu 700.
Pak jsem se sel sprchovat a odesel.
Pote (doma) jsem zjistil ze mi vybrakovala celou penezenku.
Uz jsem se ji nedovolal. Vsude zablokovanej.
Nechci litovat - moje chyba ze jsem si to nepohlidal. Ale chci upozornit ostatni abyste k ni nechodili nebo si davali bachaa!
juggernout ,
díky za varování.
Bylo už mockrát řečeno: brát si sebou jen tu částku, kterou chceš utratit. Nebrat doklady, nic, maximálně žvejkačku.
Nejlépe dávat peníze až po akci, v hospodě taky platíte až po, ne ?
Podobné zlodějky většinou se chovají jako sympaťačky, dokud Vás nevybrakují.
:nenene:
vulcan

Nornikzacatecnik2
začátečník

Příspěvek od Nornikzacatecnik2 »

Xluntik píše:
30 květen 2020 18:00
Laura : 735 222 786 https://www.sex.cz/laurabytbrno

//někdy je v Brně někdy v Praze většinou všední dny Praha víkend Brno //

Povaha : Ze začátku ječí nadává, když jí něco nejde, třeba se ji pochcal čokl nebo musí dát nažrat ňakýmu ptakopyskovi takže vás o 10 minut okrade, ale dá se s ní vyjít i domluvit ze začátku moc nemluví ale, když se zeptáte tak odpoví nakonec si s vámi taky začne povídat, sranda s ní občas je smysl pro humor a atraktivita nechybí.

Vzhled : Má co nabídnout prsa dostačující postava normální, vysoká černovláská, která Neomrzí. Krásné opálené tělo k tomu krásný úsměv.

Sex : Podle mě se ničemu nebrání, Když si je jistá, že zákazník dodržuje správnou hygienu. Vše na domluvě ráda se přizpůsobí.

Závěr: Řekl bych, že nakonec docela fajn strávený čas 9/10. Neomrzí ani při více návštěvách.
Noooo včera jsem tu o téhle Laure mluvil, nedá mi to spat, tuhle recenzi si podle me psala sama, protoze by tenhle typek musel byt slepej nebo uplne zoufalej, chlapci nestojí to za to 😂

Ciml
panic

Příspěvek od Ciml »

SImona - Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/simona

Simona byla celkem pěkná blondýna. Určo privátový nadprůměr. Bývala ale jen občas. Ten den, když jsem loudil, co kde ojet, se tam nějak vyloupla, tak jsem zrobil objednávku hnedka z rána. Domluva po SMS v cajku jako zde obvykle. Čekačka dole minimální.
Foto bohužel nepřiznaný fejk (už je ale pryč, tak je to stejně celkem jedno). V reálu neměla tak bílé vlasy, prsa pěkné, ale ne tak dokonalé jako ta paní na fotce. V bocích a na stehnech pak nějaký ten cm navíc. Ale jinak to byl furt celkem slušný privátový nadstandard. Věkem tak do 25-ti, bychom se snad vešli.
Bral jsem hoďku s OB a střikem na face, se kterým překvapivě souhlasila (celkem: 2 300,-).
Tohle byla moje jubilejní 100-tá kurtizána v mojí nor. kariéře (bráno distinctem). Původně jsem měl v plánu jinačí alotria někde jinde. Ale vybraná favoritka měla vybookováno snad do konce století, tak to vyšlo tady na Simču:-)
Po nějaké té úvodní obíračce jsem ji poslal dolů na rozkuřbu. Bylo to na mě trošku moc najemno. Do pořádného zásunu se nehrnula. Nejlepší na tom bylo, že to bylo bez gumy:-) Zkoušel jsem jí ho tam zasunout i sám, ale kladla trošku odpor. Pak jsem tedy přiložil ruku k dílu a vyrobil jí obličejový zábal. Nastřádáno jsem měl, materiálu bylo dost na celoobličejovou masku, i pár kapek pro dekolt se našlo:-)
V mezipauze žádná extra zábava nepropukla. Spíš taková ta poklidná poobědní siesta. Tož zavelel jsem k druhému kolo, když mám výjimečně tu hodinku předplatného. Ale tohle už mi moc nejde. Rozkouření ani rozhonění se nepodařilo. Tak jsem si říkal si aspoň líznu, když už je tolik času nazbyt. Kundičku má moc pěknou, nevytahanou skoro jako nepoužitou:-) S ní to nic moc nědělalo, ale mě se přitom nějak postavil. Rozlízal jsem se k erekci:-) Tak jsme nahodili pláštěnku, ona si mázla slinama a šoupnul jsem jí ho tam.
Nebylo to špatné, ale zkoušeli jsem jen klasického misíka a moc se jí nechtěli roztahovat nohy, takže úplná ražba to nebyla. Až ku konci začla celkem vzdychat, což mě rozrajcovalo až do střiku. Po akci už jen úklid, menší oplach a odchod bez nějakého většího loučení.
Celkem pěkný materiál, ale těžko ji zastihnout na značkách. A za mě teda diagnóza: "Trošku pěkný xichtík, tak se přece nepředřu".
Přílohy
Sim_Alb_fak.JPG
Sim_Alb_fak.JPG (42.49 KiB) Zobrazeno 6551 x
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

wejdik
začátečník

Příspěvek od wejdik »

https://www.sex.cz/seznamka/11652775

Byli jste někdo? Chce 2000,- za hodinku masáže... ale jestli to stojí za to a třeba i dá sexik
Přílohy
334D00E4-BE94-4798-979A-1B80A8C6EAF9.jpeg
334D00E4-BE94-4798-979A-1B80A8C6EAF9.jpeg (113.93 KiB) Zobrazeno 7101 x

indyxx
panic

Příspěvek od indyxx »

Zdravím norníky
máte někdo zkušenost s Barunkou z Proseku? Hledal jsem ale našel jenom zmínku o nějaký macatý a to tahle zrovna není.
https://www.sex.cz/barunkaprosekprivat
Díky

NovyNornik20
panic

Příspěvek od NovyNornik20 »

Zdravím všechny, rád bych se přidal do vašich řad norníků. A jako první bych chtěl zkusit tuto dívku: https://www.sex.cz/205560

Nemáte někdo nějaké zkušenosti s ní? A nějaké rady nováckovi? Díky :D

Kubas09
začátečník

Příspěvek od Kubas09 »

NovyNornik20 píše:
25 srpen 2020 00:15
Zdravím všechny, rád bych se přidal do vašich řad norníků. A jako první bych chtěl zkusit tuto dívku: https://www.sex.cz/205560

Zdravím, jestli to je ta, co myslím, tak si změnila přezdívku. Fotky vypadají zajímavě a jestli tě táhnou velké kozy, jako mě, tak celkem chápu zájem :D Bohužel s pravděpodobností 99,999% je to ta samá, kde jsem byl taky (bohužel si nevzpomenu na předchozí přezdívku) a na ty kozy jsem si za celou dobu nemohl ani pořádně sáhnout :evil: Člověk tam jde hlavně za nimi a ona je o tobě jen tak otírá, ale prostě ty můžeš maximálně pohladit a ne chytit, čili o hovně. Moje chyba, že jsem už při prvním pokusu o dotek se nesebral a neodešel :lol:

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

NovyNornik20 píše:
25 srpen 2020 00:15

Nechci zde radit ani nováčkovi, ani zkušeným bardům s koulemi až k podlaze.
Ale fota jsou už na první pohled řádně vyumělkovaná, ne-li zcizená, takže osobně bych byl velmi, velmi ostražitý.
Navíc taková noblesa začíná na několikatisícové částce za pohlazení, vše další za příplatek...

NovyNornik20
panic

Příspěvek od NovyNornik20 »

To jsem nepoznal, že ty fotky jsou v programu upravené. Jak říkám, jsem nový, takže asi i dost naivní. Doufám, že budu mít vždy dost odvahy otočit se ve dveřích, když to bude potřeba :lol: :lol:

petras60
začátečník

Příspěvek od petras60 »

Toho se vůbec neboj já dal už fobře 100 otoček a na jednu nezapomenu tady je.Je to asi 3 roky mě nalákal inzerát v Brně krásná holka fotky super,domluva po SMS ok.Dojel sem na místo starší panelák cca 4 patra bez výtahu jasný ,že byla až vtom posledním patře.No vyšlapal sem a otevřela mi dáma cca 40 let tlustá a docela škaredá povídám ji nezlob se,ale fotky atd to nejsi Ty v žádném případě odcházím a teď to začla když sem šel dolu řvala po mě ,když chceš mrdat modelky,tak mrdej modelky utíkal sem ze schodů jak za mlada bohužel na chodbě byli dvě babky a vše slyšeli a viděli pěkný trapas,ale do dneška se tomu směji patří to k norování a takových zážitků mám více to je ten adrenalin proč to dělám třeba já.Takže otočky dělej určitě nevyhazuj peníze,za něco co není pravda a už vůbec ne ,když se Ti holka nelíbí je to o ničem a to vždy.

normistr
pokročilý

Příspěvek od normistr »

Dnes se mi stala snad největší křivda za dobu mého patnáctiletého noření.... Jako už poněkolikáté zašel jsem na adresu CHLUMECKA 10 Praha 9. Zas nová pendlerka, MIŠA 19 LET. Fotky fake, v obličeji, docela dobrá, proto jsem nedal otočku, mela nadvahu, ale jednou za čas si dát baculku, mi nevadí. Bohužel po jejím návratu ze sprchy, jsem zahlédl, že má tělo samej flek, asi kožní plíseň !!!! Snad to nebyla žádná pohlavní nemoc....každopádně holka, nemastna, neslaná, sice ze sebou nechala dělat všechno možný, ale ty její fleky mě dost srali, NECHAPU PROC JSEM NEDAL OTOCKU, ALE PRES HADRY TA PRASIVINA NEBILA VIDET, KOMBINACE NADRZENOSTI A PLATBY PREDEM JE FAKT NESTESTI !!!! Bejval jsem ASERTIVNEJSI. No nic no, nebavilo mě na ni koukat, tak jsem ji mrdal zezadu, fleky ale měla i na zádech !!! Šukani fádní a dost nudný, řekl jsem jí ať mě vyhoní, ale i to jí nešlo, tak jsem ji řekl, že ji budu zas mrdat zezadu, tak zas pláštěnka a tvrdý vymrdani zezadu. Horko těžko jsem se vystříkal a šel jsem do hajzlu. STRASNY ! nezkušená holka, kterou to evidentně nebavilo a jako prémie PRAŠIVINA ! TVRDĚ NEDOPORUCUJU, VYHOZENY PRACHY, za 30 min 1000,- Mrdal jsem PRASNICI, FEMINISTKU, LESBU, nespočet arogantnich KUREV, spoustu DILINEK, mladoučky DEVKY i starý KURVY, ale vsechny tyhle dámy měly jedno společný, bily vyvoněny a profesionálky, jenže tohle byl fakt průser, NEDOPORUČJU !!!!!

petr40
pokročilý

Příspěvek od petr40 »

Kaira vek 20 Sex No.1 tel. 601101909 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Kaira/
ka3.jpg
ka3.jpg (40.04 KiB) Zobrazeno 4082 x
Jsem oblazen po navsteve podniku Sex No.1 a muze za to slečna Kaira :P ona je nova posila a hvezda privatu na Vinohradske ulici 123. Dveře mi otevrela v podniku Sex No 1 krasna brunetka jizansky typ holka ze Spanelska nebo Jizni Ameriky hrozne moc se mi libila. Kaira je muj typ holky a styl která se mi libi za ni bych se otocil na ulici urcite 3 x za sebou. :D Nazval bych ji prezdivkou Divoky Andel Milagros Natalia Oreiro :) Tahle holka ma krasny husty vlasy a jeji oci jsou nadherny a uhrancivy a to se mi líbí. jeji vek podle meho odhadu 22 let. Pravda ze první 4 minuty si udržovala mirnej odstup ale po pocatecnim seznameni a pokecu se zacala usmívat a byla mila a prijemna. Na pokoji mi rekla Kaira ze ma cas půlhodinku a nabidla připlatek za oral bez. Po oprchovani mi na pokoj prinesla vodu na osvezeni pravda je ze jsem mel dost velkou zizen. Na posteli zjišťuju když se Kaira svekla do naha ze ona ma krasny lolitovsky telo vse pevny a mlady, jeji prsa jsou krasny kuzlatka muj odhad je ze velikost c 1 bradavky tvar do spicky. Při olizavani jeji koziček bradavek mi hned stalo pero na povel. Kaira zacina akci oralem bez který se mě libil holka se snažila, celyho ptaka v puse nemela ale bylo to pekny jeji styl koureni. Při zasunu a sukani na pozici klasika jsem poznal a citil ze Kaira je dole dost hodne tesna a ouzka. Celou dobu sukani na misionare se mi slečna divala do oci a ja mohl citit vuni a hebkost jeji mladyho tela. Bylo to dost hodne luxusni a pekny sukani ze jsem to dlouho nevydrzel a zacal strikat do gumičky :potom: ne s kazdou tapinkou na private se mi povedlo udelat se do pipinky a do gumičky. Hezky bylo ze slečna Kaira nikam nepospíchala a nechala me pekne v sobe vycukat a ptaka jsem vyndal ja sam, plnou gumičku sperma vzala do papirovy kapesniku a zahodila do kose. Na zaver navstevy jsem zazil se slecnou milej a sympatickej pokec a povidani Kaira je fajn a dobra holka. Opacko bude u slecny Kairy co nejdvire a tuhle holku prezdivkou Milagros vsem nornikum a mrdakum uprimne doporucuji :)
Naposledy upravil(a) petr40 dne 02 září 2020 13:50, celkem upraveno 2 x.

Ходок
panic

Příspěvek od Ходок »

0AD73C4B-7943-4050-B7D2-C990FB9E32AD.jpeg
0AD73C4B-7943-4050-B7D2-C990FB9E32AD.jpeg (190.92 KiB) Zobrazeno 2766 x
. https://www.sex.cz/240323?Kraj=praha&SL ... 500094&S=1
Dnes jdu k ní, možná někdo byl a řekne?

stofy
panic

Molly z Neonu

Příspěvek od stofy »

Molly - Bezpasáka (Neon club)
18 let
+420733121022
https://www.neonclub.cz/cs/nase-spolecnice/molly/

Poslední dobou jsem si vždycky vybíral na bezpasákovi, jelikož jsem tam byl vždy spokojen. Neustále skákala reklama Neonu z dvojky a když se ke mě do Prahy stavil kámoš z Ostravy a chtěl se dobře pobavit tak jsem si říkal že se jednou obětuju a skočím do klubu. za 1760 Kč když tam jdete přes den tak to není ani takový rozdíl oproti privátu a máte aspon vždycky živý výběr. A hlavně jsem pak nenašel nikde levnější klub bez vstupu. :wink: Hned od vchodu na mě házela očka mladá tapina, přisedla si ke mě a hned si nutila drinky. :nenene: :nenene: :nenene: Já ale moc dobře věděl co dělat když jsem šel do klubu a tak samo jsem instruovala kamaráda. Rychle vybrat a šup na pokoj než tam utneš majlant za chlast. Po jednom pivku a rychlém seznámení nebylo na co čekat a bral jsem ji na pokoj. Tapka byla dravá a vášnívá tak moc, že mě to zaskočilo. Holt 18 letý koťátko si chtělo hrát, ale brzy narazila :mrgreen: :mrgreen: . V pokoji bylo horko, jeden větrák tomu moc nepomohl, ale po chvilce jsem to přestal vnímat. Molly na mě hnedka skočila a začala hrát svoje hry, ale já jsem v psoteli vždy pánem situace a miluju když mám k sobě drobnou tapku se kterou si můžu pohazovat po posteli jak chci. Hned jsem si ji vzal na klasiku, ona ležela a já ze stání do začal bušit. Po pár minutách na ni bylo vidět že se ji to začalo líbit a přehrávání nahrádilo real sténání. Vystřídál jsem pak několik pozic a holčina mlela z posledního, tak patnáct minut před koncem hlásila skore 3:0. Na konec v sobě našla poslední síly a vzdorovala velice šikovně a tak jsem mohl zahlásit solidních 3:1. Dle jejího výrazu to však byl její poslední hrdinský kousek toho dne :D. Ale musím říct, že byla opravdu šikovna, na to že je to mladý kotě tak se snažilo o stošest. Co se týče její postavy tak přesně dle mého gusta... Akorátní dvojky, menší drobnější holčina s vysportovanýma nohama a prdelkou. Holka opravdu snaživá a dostála svým řečem když mi nakonec stačila až do konce. Spodek byl hezky vyholený a hezky úzký, takže doporučuji ji navštívit dřív než se rozjede :D. Pak jsem rychle šmároval do sprchy, protože jsem byl mokrý jak Michael Phelps po jeho posledním závodě. Když jsem vylezl nahoru k baru už tam čekal kámoš a dopíjel pivko, tk jsem naštěstí další nemusel objednávat a šli jsme se pak ožrat k Medvídkům na budvar :lol: :lol:

Musím tak říct, že návštěva klubu po více než roce mě docela mile překvapila... Jasně 1760 kč je o něco víc než normálně seženeš na privátech, ale zase tam hend přijdeš a vybereš holku co se ti líbí. A když se nenecháš ukecat na plno drinků tak se to dá. Samotného by mě tm zprvu nenapadlo jít, ale jít s kamarádem na privát mi přišla prostě blbost. Takhle jsme nakonec byli oba spokojení, (on o něco méně než já, ale přeci). Pokud se tam vydáte, tak určitě před 20:00 ať to stihnete za lidské ceny. Je mi jasné že mě tady místní sepsujou, ale pokud za Váma přijde známý a má podobné hoby jako my, Neonu bych se brzkých hodiná nebál. Výjde Vás to o i s chlastem o cca 3-4 stovky dráž ale za to si vyberete přesně co chcete.
Přílohy
3 - foto.jpg
3 - foto.jpg (79.31 KiB) Zobrazeno 3192 x
4 - foto.jpg
4 - foto.jpg (109.51 KiB) Zobrazeno 3192 x

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

Tak jsem tak volal...cena 1200,ale nevim,jestli za hodinu,asi Ruska,docela příjemná...třeba máte někdo zkušenost.
https://www.sex.cz/224388?Kraj=praha&Ag ... 153334&S=6

Odpovědět