Recenze privátů 2020

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
petr40
pokročilý

Re: Recenze privátů 2020

Příspěvek od petr40 »

Alex vek 18 let Top Privat 774173618 http://www.topprivat.cz/alex
alex2001_0.jpg
alex2001_0.jpg (47.6 KiB) Zobrazeno 5160 x
alex2003.jpg
alex2003.jpg (50.72 KiB) Zobrazeno 5160 x
Dvere mi v podniku Top Privat otevrela krasna mila nadherna lolitka a zavedla me na pokoj.Byli jsme v pokoji kde jsou houpačky na sex, podnik Top Privat je originalni v interiérovým designu. Na pokoji byla domluva se slecnou Alex na cas navstevy na hodinu a zaplatil jsem slecne 1500 kc a priplatek za oral bez za 500 kc. Byl jsem lehce nervozni a stydel se lolitky trochu jsem mel sucho v puse. Alex mi nabidla před sprchou piti do kelimku ja ze slecny mel dokonce i tremu a zacalo mi bouchat srdce :P ona se mi hrozne moc libila proto takova reakce. :D Po osprchovani během dvou vterin prisla za mnou na pokoj Alex mela na sobe modry zupanek podprsenku a kalhotky. Na zacatku akce jsem si sednul na postel a Alex si sedla ke me na klin a zacala se mazlit a tulit, zacala mi líbat krk bradavky byl to krasny začátek milovani. Během chvile jsem slecne sundal zupanek podprsenku a kalhotky a uvidel ze Alex ma krasnou sexy postavu nadherny prsa c 3 a taky se mi libil jeji zadeček. Alex se vrhla bez vahani na ptaka a bylo to moc krasny oralek s lehkym sukanim do pusy a olizovanim kouli :potom: Sukani bylo se slecnou skoda ze chvili na klasiku, Alex zacala když jsem zasunul penis do jeji vaginy hekat a krasne prirazet do rytmu a ja tohle nevydrzel a během chvile zacal strikat do gumičky. Po sukani jsme si s Alex povidali a poznal jsem ze ona je strasne moc hodna a mila holka bych ji nazval prezdivkou Bozsky Zlaticko, ona ma krasny hnedy a hodny oci a je fajn byla celou dobu sympaticky vysmata. . Vek 18 let lolitce verim protože je hodne mladounka holka narozena po roce 2000. Navsteva u slecny Alex byl muj zivotni zážitek a na tuhle slecnu nikdy v zivote nezapomenu do svého denicku si pisu zlatym pismem jmeno Alex. Priste pry bude sukani na houpačce v pokoji mi slíbila lolitka, hrozne moc se na dalsi navstevu u Alex těším :P a norníci vy kteří pujdete za lolitkou Alex budte prosim na ni hodny protože ona je Bozsky Zlaticko. Teenka Alex mi dala v podniku Top Privat velky GFE a hrozne moc mi pripomela vzhledem a chovanim nostalgicky 2 slecny u kterých jsem v roce 2017 zacinal. :P :potom:

adre
pokročilý

Příspěvek od adre »

Nevíte co se stalo s privátem MILLENIUM STARS ? Konkrétně mě zajímala Lea...než jsem se rozkoukal, tak už privát nefunguje a tapinu nemůžu nikde najít. Díky
Přílohy
Lea.jpg
Lea.jpg (7.21 KiB) Zobrazeno 4713 x

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

adre píše:
25 září 2020 20:47
Nevíte co se stalo s privátem MILLENIUM STARS ? Konkrétně mě zajímala Lea...
To jsou putovní "postLolitas" :D
Zase se někde objeví. :foun:
vulcan

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

petr40 píše:
24 září 2020 23:30
Alex vek 18 let Top Privat 774173618
bych ji nazval prezdivkou Bozsky Zlaticko, ona ma krasny hnedy a hodny oci . Navsteva u slecny Alex byl muj zivotni zážitek a na tuhle slecnu nikdy v zivote nezapomenu do svého denicku si pisu zlatym pismem jmeno Alex. Budte prosim na ni hodny protože ona je Bozsky Zlaticko.
:D svět chce být klamán. :idea:
Neboj, jakmile tam taková holka zůstane pár týdnů, tak otupí a bude z ní jen "Kutající Zlatíčko".
vulcan

petr40
pokročilý

Příspěvek od petr40 »

vulcan píše:
26 září 2020 08:47
petr40 píše:
bych ji nazval prezdivkou Bozsky Zlaticko, ona ma krasny hnedy a hodny oci . Navsteva u slecny Alex byl muj zivotni zážitek a na tuhle slecnu nikdy v zivote nezapomenu do svého denicku si pisu zlatym pismem jmeno Alex. Budte prosim na ni hodny protože ona je Bozsky Zlaticko.
Neboj, jakmile tam taková holka zůstane pár týdnů, tak otupí a bude z ní jen "Kutající Zlatíčko".
vulcane lolitka Alex je výborná empaticka a super holka, já jsem dostal od slečny velký GFE mazlení oral sex a povídání bez profi přístupu a ojebu. Cas byl poctivě dodržen az lehce přetazen , odešel jsem já sám do sprchy vůbec mě nevyhazovala, já se budu vždy rád k Alex vracet na opacka

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

petr40 píše:
26 září 2020 10:03
vulcan píše:
26 září 2020 08:47
petr40 píše:
vulcane lolitka Alex je výborná empaticka a super holka, já jsem dostal od slečny velký GFE mazlení oral sex a povídání bez profi přístupu a ojebu. Cas byl poctivě dodržen az lehce přetazen , odešel jsem já sám do sprchy vůbec mě nevyhazovala, já se budu vždy rád k Alex vracet na opacka
petr40 ,
neber vše tak vážně. :D
To, co píšeš, není žádná novina :wink:
Já byl za ní někdy v červnu, když ještě měla svoje prsa, a byl jsem s ní taky hodně spokojen, na Masheru jsem napsal recenzi.
Též jsem si dobře zašukal, popovídal, byla velmi cute and tender :oops: , čas jsme skoro nesledovali, bylo k půlnoci, nebylo kam spěchat.
A povídala tehdy, že bude toto dělat ještě 14 dnů a pak už definitivně skončí. No, zřejmě to nevyšlo, to oběživo se vždycky hodí.
Jen jsem chtěl naznačit, že je třeba brát ty dívky, na privátech, s nadhledem.
vulcan

chatsex
začátečník

Příspěvek od chatsex »

https://www.sex.cz/582999 zkusit odreagování je u masérky lepší, než si zašukat :D a když vidíš, do čeho jdeš, je to o lepší. Michelle je krásná žena, věk bych jí věřil, do telefonu velmi milá a reaguje i na whatsapp. Otakarova 5 , dobrý parkování a šlo se na návštěvu. Dole si mě vyzvedla osobně, už od samého začátku super atmosféra, pokec na posteli, sprcha a pak jen příjemná masáž a další si asi každý domyslí, kdo chodí pravidělně. S pérem to umí dokonale.Líbí se mi kérky, ona jich má požehnaně a po akci ještě sklenka cocacoly :D jedu domů. 734 715 909 její foun.
michelle masáž.jpg
michelle masáž.jpg (40.63 KiB) Zobrazeno 3601 x
Nečekejte že můžeš sahat dolů, žádné líbání, ale kvůli tomi jsem tam nešel.

adre
pokročilý

Příspěvek od adre »

chatsex píše:
28 září 2020 02:17
https://www.sex.cz/582999 zkusit odreagování je u masérky lepší, než si zašukat :D a když vidíš, do čeho jdeš, je to o lepší. Michelle je krásná žena, věk bych jí věřil, do telefonu velmi milá a reaguje i na whatsapp. Otakarova 5 , dobrý parkování a šlo se na návštěvu. Dole si mě vyzvedla osobně, už od samého začátku super atmosféra, pokec na posteli, sprcha a pak jen příjemná masáž a další si asi každý domyslí, kdo chodí pravidělně. S pérem to umí dokonale.Líbí se mi kérky, ona jich má požehnaně a po akci ještě sklenka cocacoly :D jedu domů. 734 715 909 její foun. michelle masáž.jpg

:nenene: Trochu ubohý a průhledný... :nenene:

Mistr.Udice
začátečník

Příspěvek od Mistr.Udice »

Zdar norníci, rád bych napsal pár řádků o mých posledních projížďkách na šlapadlech

roxx88:

Má pozitivních recenzí už dost, milá holka, usměvavá, skvělej přístup, prostředí čisté šel jsem tam kvůli luxusnímu orálu a dostal ho, sex je fajn, ale není to ten hlavní důvod proč jsem tam šel. Pokud se ti libí tak do toho jdi, ale před barákem si určitě půl hodinu počkáš... S největší pravděpodobností budu opakovat pokud nenajdu nějakou co hulí líp :)

katka27:

Holka je sice příjemná a prostředí je fajn, ale tohle byla snad nejhorší kuřba mýho života a ještě jsem za to já čurák zaplatil, lízání žaludu 10 minut není kuřba!!!! Silně nedoporučuji

veselejadam
panic

Příspěvek od veselejadam »

adre píše:
28 září 2020 14:12
chatsex píše:
28 září 2020 02:17
https://www.sex.cz/582999 zkusit odreagování je u masérky lepší, než si zašukat :D a když vidíš, do čeho jdeš, je to o lepší. Michelle je krásná žena, věk bych jí věřil, do telefonu velmi milá a reaguje i na whatsapp. Otakarova 5 , dobrý parkování a šlo se na návštěvu. Dole si mě vyzvedla osobně, už od samého začátku super atmosféra, pokec na posteli, sprcha a pak jen příjemná masáž a další si asi každý domyslí, kdo chodí pravidělně. S pérem to umí dokonale.Líbí se mi kérky, ona jich má požehnaně a po akci ještě sklenka cocacoly :D jedu domů. 734 715 909 její foun. michelle masáž.jpg

:nenene: Trochu ubohý a průhledný... :nenene:
Nu což,smažka si dělá promo...

Lumpík
začátečník

Příspěvek od Lumpík »

Ahoj všichni, cca před 14dny jsem navštívil Diamond massage v Praze. Zájem byl o erotické masáže B2B na 1h za 1900,- a vybral jsem si holčinu jménem Simča (24let, 167cm, 48kg a prsa číslo 3).
https://www.diamondmassage.cz/maserka/simca/?portfolioCats=9

Domluva schůzky po telefonu s operátorkou v pořádku. Vchod do salónu není úplně ve frekventované části Prahy, nicméně kolem je pár normálních vchodu do baráku pro obyvatele. Dva mě zahlídli při čekání před salonem a bylo jim na 99% jasné kam jdu. No kousnul jsem se a nedal jsem na sobě znát nervozitu. Po chvíli se dveře otevřeli a čekala mě za nima krásná Simča. Menší hubená postava a 3lvl umělých prsou. Vypadali famózně. Simča se chovala velice přátelsky a komunikativně. Salón je moderně zařízený se sprchou přímo na pokojích. Všude čistota a diskrétnost. Nikde jsem nikoho nepotkal ani nezahlédl.

Po příchodu na pokoj je mi nabídnut nealko drink a jsem odeslán do sprchy. Simča se jde mezitím připravit, já se osprchuju a při vylézání už čeká nahatá přede mnou. Takový výhled jsem dlouho neměl. Chvíli lapám po dechu a snažím se vojína navrátit do zákopu, je zbytečné vystrkovat hlavu tak brzy. Slečna má úchvatnou postavu. Masáž začíná masírováním zad a to nejdříve rukama a později celým tělem. A zde přichází první nedostatek. Simča se chvíli projíždí těma krásnýma kozama po mých zádech až skoro vrním blahem, potom si sedne a začne mě v sedě masírovat zadkem a já úplně cítím jak se do masáže přidává i její rozkrok, což bylo moc fajn. Problém byl to, že takto se po mě vlní 16min, což bylo prostě strašně dlouho (čas vím přesně jelikož jsem měl krásný výhled na její časomíru). Poté mě prosí abych se otočil, následuje masáž rukama 2x přejetí prsama. Tím B2B končí a jde se do finiše. Bohužel následná hláška mě úplně neoslovila: „Zbývá nám 10min měli by ses rychle udělat.“ V tuto chvíli jsem nevěřil vlastním uším a erotická atmosféra byla rázem ta tam. Nepomohla ani závěrečná honěná, která byť byla v poloze 69 což byl vskutku nádherný pohled, nicméně samotné honění bylo strojové stylem rychle se udělej a už běž. Nevím proč tomu tak bylo, přitom jsme si celou dobu fajnově povídali a i se smáli oba dva a nepřišlo mi, že by to bylo hrané, prostě normální zábava. Po skončení jsem odeslán do sprchy a následně vy poroučen ven se slovy „Tak zase příště“, bohužel za mě určitě ne. Navíc slečna říkala, že si dá teď chvíli pauzu (nevím jak dlouho), protože si chce ještě zvětšit prsa.

Shrnutí a hodnocení:
+
Jako kladné hodnotím vzhled a vystupování masérky. Zakončení v poloze 69 což byl v tomto případě nádherný pohled. Velmi kladně musím hodnotit vnitřní vybavení salónu, které se mi moc líbilo.

-
Zápor je tady jasný. Velice neprofesionálně ze strany masérky řečeno, že jsem nezvládla načasování masáže a že bych to měl rychle ukončit. A co je velice zarážející a to jsem zjistil až po výlezu ze salonu že moje návštěva trvala pouze 55min door to door. To mi vůbec nedošlo že samotná masáž mohla mít cca !!!40min!!!. (Doufám, že to byla jen chyba slečny a ne že je tak salón nastavený)

Moje hodnocení je, že se se Simčou již nepotkám. Nicméně holka je to nádherná a až na ty kolapsy kterých se dopustila, byla konverzace přátelská a na úrovni.
Návštěvu salónu bych rád zopakoval, ale nejdříve budu muset zjistit, že tato schůzka byla selhání masérky a né že je takto salón nastaven jednat se zákazníkama (myšleno délka masáže).

Děkuji za přečtění a pokud máte aktuální zkušenosti s tímto salónem, dejte mi prosím klidně do SZ ideálně všem vědět zda toto platí, nebo to byla jen nějaká nešťastná událost. Masážím zdar.

petr40
pokročilý

Příspěvek od petr40 »

Violet 19 let Sex No 1 601101909 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Violet/
Violet%20(1).jpg
Violet%20(1).jpg (30.4 KiB) Zobrazeno 2524 x
Tahle navsteva u slecny se vůbec nepovedla uz to bude za tyden cely 1 rok, pamatuji ze Praha byla totalne ucpana ve všech smerech na silnicích. Bylo to v době když umrel bozsky Kaja narodni legenda Karel Gott. Z duvodu zacpy na silnicich v Praze jsem prijel za slecnou o hodinu později psal jsem sms operátorce a odpověď byla vse v poradku odepsala abych prijel na 17 hodinu. Dvere mi Sex No 1 otevrela celkem hezka holka a představila se mi ze zacatku mile a sympaticky Violetka, zavedla me na pokoj a domluva byla se slecnou cas navstevy na pul hodinu a zaplatil jsem 1700 kc.Pamatuji ze ve sprse ve 123 po osrchovani jsem se utiral rucnikem a nahle se otevreli dveře a nasrane se podivala dovnitř Violet a zase zavrela dveře :( tohle bylo první varovani po zaplaceni penez. Na pokoji uz lezela nahata slečna Violet ona ma krasny prsa c 3 a vytrénovanou lehce vetsi prdel ramena a stehna holka svalnata, přiznala ze před lety sportovala veslovani ja bych řekl ze i boxovala a nebo nejaky dalsi bojovy sport.Bych ji nazval prezdivkou Xena a Amazonka v ringu bych tuhle holku nechtel potkat bych zni mel strach. :D :D Na zacatku akce jsem si lehl na postel vedle slecny , hladil slecne nesmele prsa a cekal az zacne Violeta akci. Slecna zacala akci honenim musim priznat uprimne ze oralek od slecny byl velmi kvalitni nejlepší vec z cely navstevy, Violeta při koureni se celou dobu divala poctive do oci. :P Druhy pruser byl když jsem se zeptal slecny jestli dame pozici 69 tak na me vzteky a nasrane vyjela Violet ze pry za priplatek jsem se lekl slecny az mi zmekl :D :D pravda je ze Violeta hned ochotne ptaka postavila kourenim. Po nasazeni kondomu a když jsem zacal Violet sukat jsem se zeptal jestli muzu líbat jeji prsa ona mi arogantne odpověděla nemuzes jsme si nesedli. Akce sukani trvala asi 5 az 10 sekund a byl to muj nejkratsi sex v zivote prestalo me to bavit a vytahl jsem svuj penis s Violet a urazene zahodil svuj kondom v pokoji ve 123 smerech na okno. Uprimne je pravda ze jsem mohl Violet i přes jeji chovani sukat dal do konce jenze nechtel jsem prcat arogantni a nesympatickou holku který jsem od zacatku nesedl. :nenene: Na zaver ja osobne verim ze dalsi klient a zakaznik si ze slecnou sedne a dobre si spolu zasukaji a třeba s dalsim nornikem taky ne. Podle toho jakou bude mit Violeta naladu,na me osobne působila slečna Violet naladova namyslena a arogantni. :(
Naposledy upravil(a) petr40 dne 29 září 2020 19:39, celkem upraveno 2 x.

petr40
pokročilý

Příspěvek od petr40 »

Angel vek 26 Sex No.1 tel. 601101909 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Angel/
angel_01.jpg
angel_01.jpg (27.4 KiB) Zobrazeno 2440 x
Navsteva u slecny Angel byla v mesici unor o vikend v sobotu mel jsem svatek. Dvere mi v podniku Sex No 1 otevrela krasna usmevava brunetka ale nebyla to Angel libila se mi chvili jsem litoval ze jsem se neobjednal ke slecne osobne a zapomel jsem se zeptat na jeji jméno. Slečna mě zavedla na pokoj ale ne nalevo smerem od schodů ale do dveri napravo. Podnik 123 je byt spojení dvou bytových jednotek, cekal jsem na slecnu Angel v mitnosti kde mimoprazske holky přes noc odpocivaji.Videl jsem i odpočinkovou mistnost holek v Sex No 1maji v obývacím pokoji velky krasny luxusni křesla, byt na Vinohradsky ve 123 je hezkej a sympatickej. Po chvili cekani prisla na mnou do pokoje Angel pamatuji ze mi rekla při predstaveni krasny a mily slovo :) ja jsem tady od toho aby se to tobe se mnou libilo. Angel mi pripomela oblicejem a vzhledem od zacatku navstevy moji kolegyni s práce ze který mam vždy erekci a rajcuje me když ze slecnou v praci spolupracuji.Tapinka Angel je hezka empaticka mila vysmata divka od zacatku akce před zaplacenim castky 2300 kc jsem poznal ze ze slecnou to bude dobrej zážitek. Po osprchovani na pokoji se Angel svlekla do naha a zacala se ke me tulit a otirat se o me zepředu a zezadu pero mi zni hned stalo na povel :P . Angel ma krasny prsa c 3 muj odhad plastika prsou tapinky zadek je krasnej a jeji postava je sexy a vytrenovana ve fitku. Akci zacina Angel když jsem sedel na posteli oralem s olizovanim kouli bylo to pekny. Sukani bylo na pozici klasika a konicek a strik byl na jeji krasny plasticky prsa :potom: u slecny Angel se mi libilo : :) Na zaver tresnicka na dortu s povedene navstevy u Angel byla při ceste s pokoje vytahem na ulici Vinohradska ale to uz je osobní zážitek. :) :P
Naposledy upravil(a) petr40 dne 30 září 2020 12:39, celkem upraveno 1 x.

Abc3123
pokročilý

Příspěvek od Abc3123 »

Petr 40 ty fotky jsou jejich nebo fake?

petr40
pokročilý

Příspěvek od petr40 »

Abc3123 píše:
29 září 2020 23:32
Petr 40 ty fotky jsou jejich nebo fake?