Zanzibar

Afrika a ostrůvky kolem - třeba Madagaskar :-)

Moderátor: bullseye

Odpovědět
pinetree
norník
Kontaktovat uživatele:

Zanzibar

Příspěvek od pinetree »

hazim ca 4 roky starej a smazlej report ze Zanzibaru.
Mam zkusenosti s lokalitou Nungvi na severu ostrova.
Cerocerny kocky se tam nechaj sehnat hlavne v barech pro mistni,kde i ceny za chlast jsou v porovnani s nalevnami pro turisty asi tak tretinovy.Jak holky vidi samotnyho turistu,hned si prisednou a nabizej se. Sex pak probiha vetsinou na plazi,nebo nekde v rosti za baobabem.
Po setmeni se holky taky nabizej na plazi.Bud posedavaj v pisku,nebo plaze ruzne krizujou a nabizej se. za 20-30 USD.
Ja si tradicne dopraval vyhuly od uklizecek na hotelu za neuveritelnych 3-5 USD.
Jednou se takhle vracim se zenou do baobab bungalovu z plaze a vidim ze pokojska ještě vytira koupelnu.Nechal jsem manzelku na balkone,aby si zatím zakourila. A vlitnul jsem nahej do koupelny a zacal ho pokojsky strkat do ruky.Jenom vydesene septala“your lady,your lady“a ukazovala k balkonu J.Vyslo to akorat.Dokourenim manzelcina cigara bylo vykoureno i moje peroJ Pak jsem to takhle praktikoval asi se 4 pokojskejma.
Jinak primo v arealu resortu Baobab Bungalow se pohybujou pekny buchty co delaj na plazich masaze.Jednou mne při masazi tak rozparadily,zajizdely mi rukama pod plavky,ze jsem je odtah k sobe na pokoj a nechal jsem si ho od obou vycadit za 10USD.
Jediny negativum je,ze se moc nechtej svlikat. Maj na sobe neuveritelny mnozstvi satku a vseho moznyho, takze se jim moc z toho nechce. Ale vzhledem k mistni hygiene jsem se bez toho nekonecneho rozbalovani obesel.Jinak ale vsem doporucuju.(hlavne milovnikum blowjobu).Tenhle ostrov koreni vhodnej je i k noreni
Přílohy
masajka1.jpg
masajka1.jpg (90.56 KiB) Zobrazeno 40564 x
nornik1.jpg
nornik1.jpg (93.48 KiB) Zobrazeno 40564 x

fashion
panic

Re: Zanzibar

Příspěvek od fashion »

Dobré poznatky, díky za ně! Já se tam chystám začátkem 2016. Máte někdo čerstvější info? :)

ja-23
začátečník

Re: Zanzibar

Příspěvek od ja-23 »

Ahojte od 17.3 do 20.4 som v tanzanii (prevazne Zanzibar) ak by sa niekto chcel stretnut, dat pivko a spolocne zanorit budem rad :lol:

Odpovědět