Afrika (obecně)

Afrika a ostrůvky kolem - třeba Madagaskar :-)

Moderátor: bullseye

Fakek
začátečník

Re: Afrika (obecně)

Příspěvek od Fakek »

carpalcz píše:souhlas, jako Kapverdy jsou hodně bezpečný, zcela narovinu tam se bojím i vojebu méně než v Asii, ale jinak souhlas.

černošky - zajímavý na hrátky, kouř, sex průměr, on by byl nejlepší, ale já taky nejsem černoch a v asii si tak občas připadám :-D

hele jdi do toho, kup letenky, pěkná příroda, bezpečí a zanoříš si :-)
Mám to na listu. Letenky 8-10 hodin (při vhodném výběru), tipl bych to na dvouhodinový časový rozdíl. Jaké letiště používáš? Nejlépe mi vychází Sao Vincente, ale to píšeš, že stojí za houby. Máš nějakou ideální kombinaci? Je problém přelet mezi ostrovy?

pajk72
norník

Příspěvek od pajk72 »

Fakek píše:
carpalcz píše:souhlas, jako Kapverdy jsou hodně bezpečný, zcela narovinu tam se bojím i vojebu méně než v Asii, ale jinak souhlas.

černošky - zajímavý na hrátky, kouř, sex průměr, on by byl nejlepší, ale já taky nejsem černoch a v asii si tak občas připadám :-D

hele jdi do toho, kup letenky, pěkná příroda, bezpečí a zanoříš si :-)
Mám to na listu. Letenky 8-10 hodin (při vhodném výběru), tipl bych to na dvouhodinový časový rozdíl. Jaké letiště používáš? Nejlépe mi vychází Sao Vincente, ale to píšeš, že stojí za houby. Máš nějakou ideální kombinaci? Je problém přelet mezi ostrovy?

kdy plánuješ ty Kapverdy...?
je taky výhodný letět na z německa na Gran Canaria tam pár dní zůstat a pokračovat na Kapverdy ( Sal nebo …)
Cena letenky Gran Cararia / Cape Verde je cca od 3100...Kč jeden směr

zde
pokročilý

Příspěvek od zde »

Zdravím všechny norníky, za několik dní se chystám z cestovkou do Senegalu. Může mi někdo sdělit, kolik tam stojí slečny? Případně kolik si tam tak lidé vydělají? Budu asi u nějaké vesnice, takže nevím jak to bude s nořením a nechci přeplácet. Protože jsem nevidomý, tak také budu schánět nějakou průvodkyni na celý den. Francouzsky se domluvím. Jinak jak je to s HIV atd_ Mnohokrát děkuji za info.

bmw.e39
norník závislák

Příspěvek od bmw.e39 »

zde píše:Zdravím všechny norníky, za několik dní se chystám z cestovkou do Senegalu. Může mi někdo sdělit, kolik tam stojí slečny? Případně kolik si tam tak lidé vydělají? Budu asi u nějaké vesnice, takže nevím jak to bude s nořením a nechci přeplácet. Protože jsem nevidomý, tak také budu schánět nějakou průvodkyni na celý den. Francouzsky se domluvím. Jinak jak je to s HIV atd_ Mnohokrát děkuji za info.
Základ je nepřeplácet. Já tam byl asi před 6 lety a za opravdu krásné holky jsem dával kolem 3 - 5 tis. CFA (nevím, jestli je to moc nebo málo, ale já byl spokojenej), možná od té doby se změnil kurz, nevím. Kolik si vydělají nevím, já přiletěl do Dakaru a pak jsem byl ve vnitrozemí - půjčené auto - Diourbel, Kaolack - takové kolečko. V jedné vesnici (už nevím název) jsem na ulici sbalil hoodně mladou super holku na šuk za 500. Ale to byla asi výjimka - vypadala fakt jako amatérka, tak jsem si jí dal bez gumy (jen díky tomu mládí a že nebyla profi z města) - jinak bacha - všechno s gumou - i orál! Holky mají jednak ulice, kde postávají a pak jsou i kluby. Ale jako běloch seženeš holku prakticky kdekoliv. Blbý je, že to berou fakt jako zašukej si a vypadni. Není tam ten GFE přístup jako v Asii. A pak mě nasralo, že jedna kráva na mých 18 cm čuměla jako bych byl invalida a měla blbý kecy :-/ Francouzsky se domluvíš v pohodě (já znám jen pár frází), angličtina je skoro na prd, němčina vůbec.
Šukat tlustou ženskou je jako jet na mopedu. Je to zábavný, ale nikdo z motorkářů tě u toho nesmí vidět!

bbw_fucker
začátečník

Příspěvek od bbw_fucker »

Doporučuju Kapverdy.. kurvy a drogy tam negři prodávaj rovnou na pláži a to takřka všude..

asa210
panic

Příspěvek od asa210 »

Letím na Kapverdy na ostrov Sal ve městě Santa Maria. Letí mi to v 9 měsíci. Proto mám na vás několik otázek?
1. Jak je to tam s holkama? Kde je můžu najít? Kolik stojí holka + hotel? Psalo se tu něco o 10 eu za holku a kolik za hotel? Platí to pořád? Nerad bych kurvil ceny :)
2. Jak balíte holku? To ji mám říct rovnou jestli si nechce užít a za kolik? A jaké fráze používáte. Ptám se nebo jazyk neovládám a to vůbec. :D
3. Je možné si tam dát masáž s bonusem a kde? Je mi jasné, že kvalita nebude jako v Asii
4. Jak je to tam s výběrem peněz přes automaty (jaké mi doporučíte)? Slyšel jsem, že berou jenom kartu VISA (myslím automaty) .
5. Dá se tam bez problému platit jejich měnou nebo preferuji euro?

Každopádně budu vděčný za jakoukoliv radu.

carpalcz
pokročilý

Příspěvek od carpalcz »

asa210 píše:Letím na Kapverdy na ostrov Sal ve městě Santa Maria. Letí mi to v 9 měsíci. Proto mám na vás několik otázek?
1. Jak je to tam s holkama? Kde je můžu najít? Kolik stojí holka + hotel? Psalo se tu něco o 10 eu za holku a kolik za hotel? Platí to pořád? Nerad bych kurvil ceny :)
2. Jak balíte holku? To ji mám říct rovnou jestli si nechce užít a za kolik? A jaké fráze používáte. Ptám se nebo jazyk neovládám a to vůbec. :D
3. Je možné si tam dát masáž s bonusem a kde? Je mi jasné, že kvalita nebude jako v Asii
4. Jak je to tam s výběrem peněz přes automaty (jaké mi doporučíte)? Slyšel jsem, že berou jenom kartu VISA (myslím automaty) .
5. Dá se tam bez problému platit jejich měnou nebo preferuji euro?

Každopádně budu vděčný za jakoukoliv radu.
není to asie, takže nějaký mazlení, přístup, masírování apod. zapomeň. Všechny nebo 99% těch kurev krade, základ je nemít v kapse peněženku, nebrat je na svůj pokoj, věř že prachy vyčmuchaj i v hajzlu. Je to levný, ale je to prostě o tom se udělat. Jinak i kooperují vždy s někým, kdo má nějaké pokojíky, prostředí většinou šílený, no dáš 10 éček za ťapinu, něco za pokojík, vezmi si šprcky jinak budeš taky platit. Uvidíš je, stačí se zastavit a chvilku koukat a oni si tě všimnou. Jinak Sal a Boavista můžeš počítat i vyšší ceny, tedy neber to tak, že když si řekne o 20 eur je to zlodějka. Jinak se dá i v přírodě, semnou zaběhla k jednomu domku a jela na zahradě. Já byl vynervovaný, že z domku vyběhne majitel, nějaký dvoumetrový negr a urve mi ptáka :-D

slyšel jsem od pár lidí jak si našli amatérku a že to bylo parádní, holčina s nimi byla delší dobu a ráda za pár korun, ale to nevím jak na to.

sharky
panic

Příspěvek od sharky »

Čaute,

Hladám parťáka na výlet/dovolenku na Kapverdy. Niekto v pohode a kto by rád oddýchol a obzrel fajn ženské :D.
Termín zima 2019/2020. Časovo sa viem prispôsobiť, prípadne sa nebránim inej pohodovej destinícií.
Díki

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

Byl jsem ted v zime v Zambii a nemuzu si to vynachvalit. Tyhlety cerny holky mrdam s gumou, ale tam jsem poznal na vesnici jednu mladou holcinu, tak jsem ji strihl bez gumy.

Falang
panic

Příspěvek od Falang »

abxax píše:Byl jsem ted v zime v Zambii a nemuzu si to vynachvalit. Tyhlety cerny holky mrdam s gumou, ale tam jsem poznal na vesnici jednu mladou holcinu, tak jsem ji strihl bez gumy.
A informativní hodnota tvého příspěvku má být jaká?

Fakek
začátečník

Příspěvek od Fakek »

Ma nekdo info z Ghany? Chystam se tam v lete

ja-23
začátečník

Příspěvek od ja-23 »

Ahojte od 17.3 do 20.4 som v tanzanii (prevazne Zanzibar) ak by sa niekto chcel stretnut, dat pivko a spolocne zanorit budem rad :lol:

johnny5
panic

Příspěvek od johnny5 »

Zdar a silu vsem nornikum. Letim dnes do Nigerie na business trip, na 8 dnu. Tak po navratu se podelim o zkusenosti, na exotiku se tesim. Obchodni partner uz nabizel nejake divciny, ale byly takove kulatejsi, ja preci jen mam o neco radsi stihlejsi typy. Ale uvidime, treba se povede i neco typu krev a meko :D

Odpovědět