ve smečkách 25

...odkladiště přebytečných vláken
Odpovědět
lampiao
začátečník

ve smečkách 25

Příspěvek od lampiao »

v sex.cz jsem vybral slečnu Veroniku, praha 1, do telefonu příjemný hlas, rámcově dohoda celkem ok, že mám přijet do ulice Ve Smečkách 25 a detaily domluvíme na místě. když jsem tam dorazil, tak z oken v přízemí na mne volaly asi čtyři matróny a zvaly dál, i když jsem byl na druhé straně ulice. fotku z sex.cz, žádná nepřipomínala ani zbla. tak jsem prošel dál a dal otočku. nevíte ale někdo jak to tam funguje? není tam ještě něco kromě toho amsterodamu? jestli ne, tak je to ubohý, dát si foto, které neodpovídá na dálku do sex.cz, přitom ověřitelné z chodníku

Cunt
pokročilý

Re: ve smečkách 25

Příspěvek od Cunt »

Co vím já, tak je tam něco tuším s názvem Lilie. Jednou v záchvatu nouze jsem si chtěl domluvit nějakou lesbishow a našel jsem si (už ani nevím kde fakt pěkný mladý holky) a šel právě sem, před barákem čekám fakt dlouho (sice na mě nikdo neřval), ale když se konečně svépomocí (někdo jiný šel dovnitř) dostanu do baráku, zavolají a jsem nasměrován tuším do druhého patra, ale nevím přesně. Uvnitř mě uvede starší, ale hodně v pohodě mamá, abych se usadil, že mi přivede ukázat co má... Přivedla a odešel jsem. :D Resp. mi bylo řečeno, že všechny mladý holky jsou na prázdninách, ale jako ty dvě tam co přišly to fakt ne... Ale ta mamá byla hrozně milá, furt se usmívala a vypadala fakt v pohodě, že jako mám teda přijít někdy jindy a že se nic nestalo... :D

Odpovědět