Holky, co choděj úplně bez

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
Miros86
zkušený norník

Re: Holky, co choděj úplně bez

Příspěvek od Miros86 »

vklc píše:
P-rider píše:Nick?
Terezka2019 ale je to domluva jak s tatarem nejspis to bude zas nejakej honic foto nechce poslat zadne a tel take neda a sraz na autobusaku u pekarny naslepo nikam nejedu vyzkousejte nekdo a dejte vedet

Za 1000 strik je dobrá cena.. na profilu vo tom ale nepise nic...

N7
zkušený norník

Příspěvek od N7 »

Na AM. nick: Durdovka 40 let, za 800 jde bez s výstřikem dovnitř. Nezkoušel jsem. Po zaslání fotky jsem ukončil komunikaci. Někomu se ale může líbit. Věřím, že se cena nechá ještě snížít. Je z Jablonce. Prostory normálně má, ale nyná má na 14 dní v bytě děti, tudíž nyní auto apod.
Jinak pokud má někdo něco i na výměnu po SZ na bez do konce, můžeme se domluvit. Klidně i tip na holku, co je na privátu a lze se s ní domluvit na bez.
Naposledy upravil(a) N7 dne 19 červenec 2020 11:35, celkem upraveno 1 x.

N7
zkušený norník

Příspěvek od N7 »

Na AM. nick: kvitek_mandragor 38 let, Mladá Boleslav, má prostory, jde bez gumy ale ne výstřik dovnitř, prostory má. Cena 1000,-

proutnik_
panic

Příspěvek od proutnik_ »

N7 píše:Na AM. nick: kvitek_mandragor 38 let, Mladá Boleslav, má prostory, jde bez gumy ale ne výstřik dovnitř, prostory má. Cena 1000,-
nafrnena, arogantni domluva zadna ... krasavice to taky neni .. takze dost mizerna kombinace

JamesB
začátečník

Příspěvek od JamesB »

no mam podobnou zkušenost s tím že si mě dokonce i zablokovala...fotku jsem teda ani nestihnul

N7
zkušený norník

Příspěvek od N7 »

JamesB píše:no mam podobnou zkušenost s tím že si mě dokonce i zablokovala...fotku jsem teda ani nestihnul
Aspoň sis ušetřil pohled na strašidlo. Ale možná někdo do ní rád zanoří.

JamesB
začátečník

Příspěvek od JamesB »

Tak jako ona asi podle fotek co má v profilu nebude úplně špatná..otázka co obličej a zuby třeba...ale jeji komunikace je fakt tragická. Já se rád domluvím, ale když neodpovídá a její jeidán odpoved je "za kolik?" a pak blok tak to je fakt těžký co si budem...

proutnik_
panic

Příspěvek od proutnik_ »

N7 píše:Na AM. nick: kvitek_mandragor 38 let, Mladá Boleslav, má prostory, jde bez gumy ale ne výstřik dovnitř, prostory má. Cena 1000,-

Ucty( cca 3-5 uctu) a samotne prejmenovane ucty(dnes zmena) meni jak fusekle ... https://www..........com/cs/lide/2219091/dabluv_kvitek ,takze to o necem vypovida ... ....v obliceji fakt pekna neni ...ale podstane horsi je to v hlave ...

rebel
začátečník

Příspěvek od rebel »

Sex_V_Grupe na amícíh .
Možno domluvit za 4 litry bez.

fistman
norník závislák

Příspěvek od fistman »

Nella_lolly na modrem serveru...
jen hlouběji a ještě houšť

vonKlomp
norník

Příspěvek od vonKlomp »

fistman píše:Nella_lolly na modrem serveru...
upřesním - v inzerátu má stříkání do kadibudky - takže pro fajnšmekry. Ale tady se jich najde :D

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

vonKlomp píše:
29 červenec 2020 08:45
fistman píše:Nella_lolly na modrem serveru...
upřesním - v inzerátu má stříkání do kadibudky - takže pro fajnšmekry. Ale tady se jich najde :D
Řádně prorostlý bůček původem z brněnského Cejlu a nová předskokanka dvou nejznámějších kurev tamtéž.
Kolotočářky s velmi, ale velmi špatnou pověstí ...

Miros86
zkušený norník

Příspěvek od Miros86 »

Čau, takže špatný? Ale v jakým smyslu, podelavacky nebo pri stychu neaktivita..?

Ta její prdel mě.laka... Za pár let to bude boubelice ale ted to je ještě cajk...

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Miros86 píše:
29 červenec 2020 20:34
Čau, takže špatný? Ale v jakým smyslu, podelavacky nebo pri stychu neaktivita..?

Ta její prdel mě.laka... Za pár let to bude boubelice ale ted to je ještě cajk...
Nevím kolego, ale nepochybně vyznáváme každý naprosto jiný styl krásy a tělesné přitažlivosti.
Na to, že je šlapce údajně 19 let, již nyní pozoruji naprosto nezpochybnitelnou pneumatiku Michelin vpředu, dále nehezká povadající prsa tamtéž,
po faceliftu volající stehna (sám mám poloviční) a další neduhy generace současných mladých šlapek 18+ ve variantě Bronx kategorie C.
A to buď rád, žes neviděl její fotky z přelomu zimy a jara letošního roku !
Zatímco 90 % šlapek se preventivně stálo do ulity z důvodu výskytu cizokrajných chorob, tato nová a světem neprotřelá, registrovaná mezitím na Úřadu práce coby nezaměstnaná, nabízela své beďáry za věru krásných 1500 na hodinu :puke: :puke: :puke:

VK75
zkušený norník

Příspěvek od VK75 »

Má někdo zkušenost s lin_da ??

Odpovědět