Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
tomic45
panic

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od tomic45 »

cheza píše:
02 listopad 2020 22:25
Jak tak koukám, tak na prvním místě je stále Jana (zkušení vědí). Po ní připadají v úvahu ještě Madam Viktorie z Prahy a Madam Kristýna kousek od Hradce. Zůstanu věrný Janě, ta je pro mě stále jednička.

Jana je ale dávno pryč ze scény. Nebo ne?
Nemyslíš tuto Viktorii z Prahy?
https://www.profidominy.cz/inzerat/chci-si-pohrat-9-old
Pár jejích lekcí jsem letos absolvoval. Dost dobré. Nemá nikde profil ani moc neinzeruje a když, tak jsem vždy viděl jen tento inzerát. Ale upozorňuji, že ta fotka v odkazu není její, je jen anatomicky podobná. Viktorie je tmavovláska s moc pěknými křivkami. Neplést s Viktorií z Ostravy! Mám fotku, ale nechci ji sem dávat.
Nějak mi teď neodpovídá na mail. Nebyl u ní někdo poslední dobou?

slavex
zkušený norník

Příspěvek od slavex »

tomic45 píše:
14 listopad 2020 22:37
Mohlo by jí teď být kolem třiceti. Ale po nehodě zmizela ze scény a dočetl jsem se, že žije šťastným bdsm životem s jedním ze svých dřívějších klientů. Byl s ní totiž na netu rozhovor, u kterého byl právě tento dovětek. Tak snad je to pravda. Nedávno se ale na Norníku objevilo, že zase funguje. Neznělo to ale úplně přesvědčivě. Ví o tom někdo?
No nějakou dobu nefungovala, ale teď normálně funguje. Ve stejném módu, nikde neinzeruje. Akorát se přestěhovala z Řep na Vinohrady.

slavex
zkušený norník

Příspěvek od slavex »

Madam Virginie píše:
04 listopad 2020 16:56
Co to tu vykladas za nesmysly? Ze by nova taktika konkurencniho boje? Zadny koronavirus ani jedna z nas nema!
Za Madam Ellu a Madam Mirandu se muzu osobne zarucit. V techto dnech je je ve studiu zvysena hygiena- desinfekce pomucek, nabytku a pod. Kdo chce, tak si muze vzit rousku nebo plynovou masku s filtrem.
Tak to je skvělá zpráva! Těžko říct, proč se tady taková informace objevila. Je možné že se jedná o konkurenční boj, nebo co vlastně.

Každopádně by bylo skvělé, pokud by se podařilo něco udělat s dlouhodobou nákazou Webu (viz první příloha) a také se zavirováním inzerátů (některé jsou evidentně staré, na tom přiloženém to zase nevypadá jako slibované "foto z reálné lekce"). Bohužel tohle nepůsobí moc profesionálně, a někdo by se mohl ptát, zda Madam stejnou péči, jako webu a inzerátům, věnuje i svým klientům.

VirWeb.png
VirWeb.png (257.22 KiB) Zobrazeno 2070 x
VirInzerat.png
VirInzerat.png (98.99 KiB) Zobrazeno 2070 x

jaxie
pokročilý

Příspěvek od jaxie »

Kontakt na tu Janu co je teď tedy Vinohrady někde je, k dohledani jestli teda opětovně funguje. Co znám servery nikde jsem nedohledal.

Madam Virginie
začátečník

Příspěvek od Madam Virginie »

Server na profi dominach jim cas od casu blbne. Objevuji se stare inzeraty, ktere mely byt uz davno smazane. Evidentne na to admin kasle.

Tms77
norník

Příspěvek od Tms77 »

jaxie píše:
18 listopad 2020 08:49
Kontakt na tu Janu co je teď tedy Vinohrady někde je, k dohledani jestli teda opětovně funguje. Co znám servery nikde jsem nedohledal.
Jaxie, opatrně! Ať neprovalíš svoji totožnost. Takhle se vyjadřuje jen jeden člověk ve státě (V březnu někdo přišel s tím matematickým modelem a v srpnu někdo, sice byl to ten samý člověk, ale už přišel v nějakém čase. A ti, kteří měli přijít, nepřišli)
just for fun

jaxie
pokročilý

Příspěvek od jaxie »

Tak pokud ta dáma ještě funguje proč nezkusit. Aspoň člověk bude mit srovnání s ostatními u kterých byl. Beru pokud si s nikým sjednam schůzku potažmo lekci tak dorazím, když ne s dostatečným předstihem se omluvim.

Kuba6
začátečník

Příspěvek od Kuba6 »

Čau, jsem zatím celkem mladý a co se týče domin, moc jsem jich zatím nevyzkoušel, jelikož jsem teď v dlouhodobém vztahu a nemám potřebu. Každopádně už spoustu let sleduju tuto skupinu, a díky ní si udrzuji přehled o zdejší scéně profi domin. Zatím, co jsem vyzkoušel, i díky radám zdejsiho osazenstva, nebyl průser a užil jsem si to. A teď k věci. Za tu spoustu let se tu stále probírá Jana z Řep. Všemi chvalena, vynasena do nebes a za ty roky jsem si opravdu nevšiml, že by měl někdo nějakou negativní recenzi na ní. Pro ně něco jako Paní Colombová.. Nikdy jsem ji neviděl (ani na fotce) , ale slyšel o ní opravdu dost. Pokud je to pravda, že znovu začala, opravdu rád bych se u ní zastavil. Tak kdokoli o ní něco ví, kontakt, třeba i fotka, budu za to moc rád, když napíše sem, nebo mě do zprávy. Díky :-)
PS, v čem je tak výjimečná oproti současným dominam?

nukacola
pokročilý

Příspěvek od nukacola »

Kuba6 píše:
20 listopad 2020 00:43
Čau, jsem zatím celkem mladý a co se týče domin, moc jsem jich zatím nevyzkoušel, jelikož jsem teď v dlouhodobém vztahu a nemám potřebu. Každopádně už spoustu let sleduju tuto skupinu, a díky ní si udrzuji přehled o zdejší scéně profi domin. Zatím, co jsem vyzkoušel, i díky radám zdejsiho osazenstva, nebyl průser a užil jsem si to. A teď k věci. Za tu spoustu let se tu stále probírá Jana z Řep. Všemi chvalena, vynasena do nebes a za ty roky jsem si opravdu nevšiml, že by měl někdo nějakou negativní recenzi na ní. Pro ně něco jako Paní Colombová.. Nikdy jsem ji neviděl (ani na fotce) , ale slyšel o ní opravdu dost. Pokud je to pravda, že znovu začala, opravdu rád bych se u ní zastavil. Tak kdokoli o ní něco ví, kontakt, třeba i fotka, budu za to moc rád, když napíše sem, nebo mě do zprávy. Díky :-)
Paní Jana není komerční domina. Co já vím, tak momentálně BDSM provozuje neveřejně jen pro svoji radost se svými stálými otroky které už dávno zná, a nové klienty nepřijímá. Proto ani neinzeruje. To jen abyste nebyli zbytečně natěšení že je jednoduše dostupná. Svoje kontakty vlastně skoro nikdy nezveřejňovala, ale tady na Norniku někde byl na ni mail, a pokud budete pozorní tak najdete. Nicméně opravdu nemusí vůbec odepsat.
Pro nováčky mohu s čistým srdcem doporučit Anitu, ta nové klienty bere ráda a je šikovná a pěkná, má ale specifický přístup "ledové královny", ponížit ale rozhodně umí.

DavyJones
norník

Příspěvek od DavyJones »

nukacola píše:
21 listopad 2020 08:28
Kuba6 píše:
20 listopad 2020 00:43
Paní Jana není komerční domina. Co já vím, tak momentálně BDSM provozuje neveřejně jen pro svoji radost se svými stálými otroky které už dávno zná, a nové klienty nepřijímá. Proto ani neinzeruje. To jen abyste nebyli zbytečně natěšení že je jednoduše dostupná. Svoje kontakty vlastně skoro nikdy nezveřejňovala, ale tady na Norniku někde byl na ni mail, a pokud budete pozorní tak najdete. Nicméně opravdu nemusí vůbec odepsat.
Pro nováčky mohu s čistým srdcem doporučit Anitu, ta nové klienty bere ráda a je šikovná a pěkná, má ale specifický přístup "ledové královny", ponížit ale rozhodně umí.
Popsal jsi její činnost a výběr klientů naprosto přesně. Všichni co chodí do suterénu nedaleko Jiřáku to určitě dobře vědí. Navíc, pokud by nový návštěvník uvedl, že má kontakt přes zdejší fórum, byl by jistě Janou "milován". Pro zvědavé, fotka je docela dlouho v tématu Jana z Řep na stránce 22.

nukacola
pokročilý

Příspěvek od nukacola »

Jinak v čem je Paní Jana výjimečná?

Má výbornou kombinaci kvalit, které jsou potřeba pro opravdovou skvělou dominu.

1 Je pěkná a sympatická
2 Je velmi chytrá a dobře se s ní komunikuje
3 Baví ji to co dělá, užívá si to
4 Umí manipulovat, cítí náladu otroka a proto během jakýchkoliv praktik se cítíš přirozeně, nenapadá tě že děláš něco úchylného :D
5 Je vynalézavá a dokáže během lekce překvapit a okořenit ji
6 Je dominantní, nemáš z ní pocit že dominu hraje

Mohu za sebe říct že podobný dojem jsem měl například z Madam Coco, která fungovala 2011-2016, navštívil jsem ji jako málo zkušený nováček jednou a málem jsem se zamiloval :lol: , potom bohužel definitivně skončila. Madam Coco byla víc komerční a pravidelně inzerovala.
Moc dobrá byla Gabriela z Andělu, teď také neinzeruje a nevím jestli se k ní dá objednat. Ale není moc pro nováčky v oboru, má agresivnější styl, ale je to chytrá a fajn dáma. Při první návštěvě u ní mě přejela jako tank za hudebního doprovodu Rammsteinu, ale užil jsem si to :lol:

slavex
zkušený norník

Příspěvek od slavex »

DavyJones píše:
21 listopad 2020 10:03
Popsal jsi její činnost a výběr klientů naprosto přesně. Všichni co chodí do suterénu nedaleko Jiřáku to určitě dobře vědí. Navíc, pokud by nový návštěvník uvedl, že má kontakt přes zdejší fórum, byl by jistě Janou "milován". Pro zvědavé, fotka je docela dlouho v tématu Jana z Řep na stránce 22.
Jo tohle je asi přesný popis současného stavu. Jen k té fotce na stránce 22, to ale není Jana. Je to tam v diskuzi zmíněné, řešila se tam nějaká jiná fotka, ale je pravda že postavou si jsou docela podobné.
Asi jedinou veřejnou fotku, jsem našel na webu té její knížky (http://www.zemeplnaotroku.cz/), je tam malý náhled obalu, a myslím, že tohle je autentické foto Jany, byť je tam zezadu a kvalita je mizerná. Pak je na tom webu i kontaktní formulář, sice to byl společný projekt s tehdejším přítelem, ale je možné, že se k ní tam poslaný vzkaz doopravdy dostane...tak pak jen záleží, co ji napíšeš, třeba se ozve...

slavex
zkušený norník

Příspěvek od slavex »

nukacola píše:
21 listopad 2020 13:52
Mohu za sebe říct že podobný dojem jsem měl například z Madam Coco, která fungovala 2011-2016, navštívil jsem ji jako málo zkušený nováček jednou a málem jsem se zamiloval :lol: , potom bohužel definitivně skončila. Madam Coco byla víc komerční a pravidelně inzerovala.
No Madam Coco sice skončila komerčně, a nikde neinzeruje, ale pokud budeš mít štěstí mohla by fungovat ve stejném módu jako Jana. Sama mi řekla, že pokud si autentický, tak není nic jako "bývalá Domina", je to stále v ní, a všechno je možné. Akorát teda už není v Praze.
nukacola píše:
21 listopad 2020 13:52
Moc dobrá byla Gabriela z Andělu, teď také neinzeruje a nevím jestli se k ní dá objednat. Ale není moc pro nováčky v oboru, má agresivnější styl, ale je to chytrá a fajn dáma. Při první návštěvě u ní mě přejela jako tank za hudebního doprovodu Rammsteinu, ale užil jsem si to :lol:
Lady Gabriela podle všeho funguje, ale neinzeruje, resp. občas má období, kdy se nějaký inzerát objeví. Před nějakou dobou s ní nabízela hostování v jejím pražském studiu/společné lekce Madam Virginie, která se zde občas objeví, tak třeba může poskytnout informace, jestli společné lekce s Lady Gabrielou jsou stále možné.

Adam6
norník

Příspěvek od Adam6 »

Také máte pocit, že ty ťapiny, které se vydávají za dominy, nechtějí nic a nic jiného než prachy. A že nějak zvedly ceny?

Eizo
norník závislák

Příspěvek od Eizo »

Tak další zkažená ťapina, rádoby domina Katy z SM Studio Hell, dřív s ní byla možná i klasika, nyní už ji "madam" nedělá a navíc to začala flákat. SM Hell má nevalnou pověst, jelikož tam hodina není hodinou, ale dřív to Katy dodržovala, již se ale stačila nakazit od ostatních..... :( Takže klasický ojeb.

Odpovědět