Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
Adam6
zkušený norník

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od Adam6 »

Tom1980 píše:
05 leden 2021 04:43
Zdravím jsem tady nový. Poradíte mi někdo, kam zajít na mixed nebo bdsm wrestling? Díky Tom
Zkus fightpulse.com, tam jsou nějaké kontakty na holky, které dělají privátní session. Jinak je na to samostatné téma.

Adolf
pokročilý

Příspěvek od Adolf »

Matrix_T píše:
21 prosinec 2020 01:39
Zdravím, nějak jsem pročítal jak je tu samá chvála na údajnou Janu z Řep. Někdo zde posílal odkaz na její knížku a že je ze zadu její fotka na coveru. www.zemeplnaotroku.cz
Koukal jsem na ty stránky a je tam daleko víc jejích fotek, je to také ona? A proč je na knížce podepsaná jako Dominika Svobodová? Nejvíc by mě upřímně zajímal její věk, nikde jsem to nemohl najít. Je mi 28 tak mě zajíma o kolik je starší. Navíc myslíte, že dělá i čistě footfetish? Díky za případné info.
Byl jsem u ní, odhaduji jí tak na 40 možná i + :D . U fotek na jejich stránkách si nejsem jistý, ale přibližně by to sedělo. Jinak doporučuji, za mě perfektní přístup a udělá čistě jen co si budeš přát.
Co nenašukáš teď, tak už nikdy.

aikona
pokročilý

Příspěvek od aikona »

A ma ta Jana z Rep nejaky profil. Prosim o odkaz, diky.

georgeb
norník

Příspěvek od georgeb »

Adolf píše:
08 leden 2021 14:58
Matrix_T píše:
21 prosinec 2020 01:39
Zdravím, nějak jsem pročítal jak je tu samá chvála na údajnou Janu z Řep. Někdo zde posílal odkaz na její knížku a že je ze zadu její fotka na coveru. www.zemeplnaotroku.cz
Koukal jsem na ty stránky a je tam daleko víc jejích fotek, je to také ona? A proč je na knížce podepsaná jako Dominika Svobodová? Nejvíc by mě upřímně zajímal její věk, nikde jsem to nemohl najít. Je mi 28 tak mě zajíma o kolik je starší. Navíc myslíte, že dělá i čistě footfetish? Díky za případné info.
Byl jsem u ní, odhaduji jí tak na 40 možná i + :D . U fotek na jejich stránkách si nejsem jistý, ale přibližně by to sedělo. Jinak doporučuji, za mě perfektní přístup a udělá čistě jen co si budeš přát.
Ne, ty fotky na těch stránkách to není Jana. Kontakt zkus pohledat, dal se tu najít, třeba budeš mít štěstí, protože má svoji klientelu a o další moc nemá zájem

Matrix_T
panic

Příspěvek od Matrix_T »

Díky moc za info. Jinak jak to osobně máte když je domina nepříjemná už při konverzaci? Já osobně miluju roleplay samozřejmě během akce, ale během domlouvání a konverzace předtím jsem rád když je to vedené na normální úrovni. Nedávno se mi stalo, že jsem jedné domině napsal tragickou událost v rodině díky které jsem neměl zrovna možnost potvrdit lekci a ona mi na to jen napsala ať jí vykám. To mě dost odradilo. Jak to máte vy?

Jinak měl jsem zkušenost s Lady Dominica, sice ta konverzace byla taky dost odměřená a trochu jsem se obával. Ale na živo byla skvělá a splnila představu přesně jak jsem popsal v podstatě nad moje očekávání.

mskvor
norník

Příspěvek od mskvor »

Já mám mimo lekci rád oboustranně slušné a zdvořilé jednání, takže by mě nenapadlo Domině tykat, přežiju, když ona tyká mně.

everest91
začátečník

Příspěvek od everest91 »

Dobrý den, byl jsem tady loni v Setkal jsem se s nějakou dominou. Nyní jsem je zkontroloval a se svým rozpočtem (2 000 Kč) se mohu setkat pouze s madam kočkou. Také jsem viděl Studio Hell, ale naposledy je jedna hodina 40 minut. Máte tedy nějaký návrh? Hledám domiantrix, který umí hrát s mým tělem: feminita, footfetish, anál, mumifikace, celková inmovilizace mučením, kontrola cum a POT, cudnost ...
Také jsem viděl https://www.masazepraha10.cz/, ale nemohu získat jmenování. Mluví anglicky? Děkuji

Kuchar
norník

Příspěvek od Kuchar »

Matrix_T píše:
12 leden 2021 14:22
Díky moc za info. Jinak jak to osobně máte když je domina nepříjemná už při konverzaci? Já osobně miluju roleplay samozřejmě během akce, ale během domlouvání a konverzace předtím jsem rád když je to vedené na normální úrovni. Nedávno se mi stalo, že jsem jedné domině napsal tragickou událost v rodině díky které jsem neměl zrovna možnost potvrdit lekci a ona mi na to jen napsala ať jí vykám. To mě dost odradilo. Jak to máte vy?

Jinak měl jsem zkušenost s Lady Dominica, sice ta konverzace byla taky dost odměřená a trochu jsem se obával. Ale na živo byla skvělá a splnila představu přesně jak jsem popsal v podstatě nad moje očekávání.
Když je domina protivná už při konverzaci, tak na ni kašlu.

Při lekci ať se drží role, ale upřímně, pokud si za to ženská nechá platit, tak je to do jisté míry vztah klient-dodavatel. Za úplatu si prostě od ní objednávám nějaké služby. A očekávám, že tam bude nějaká minimální vstřícnost a ochota.

Netrvám na tom, že by mi musela na vyžádání poslat dvacet fotek a nečekám, že se mnou bude hodinu po telefonu nebo deset mailů rozebírat moje představy. Ale nějakou základní vstřícnost očekávám. A pokud ji nenacházím, seru na to, i kdyby dotyčná vypadala na fotkách bůhvíjak úžasně... A psala, že dělá přesně to, co já hledám...

solmyr24
začátečník

Příspěvek od solmyr24 »

Kuchar píše:
13 leden 2021 22:44
Matrix_T píše:

Při lekci ať se drží role, ale upřímně, pokud si za to ženská nechá platit, tak je to do jisté míry vztah klient-dodavatel. Za úplatu si prostě od ní objednávám nějaké služby. A očekávám, že tam bude nějaká minimální vstřícnost a ochota.

Netrvám na tom, že by mi musela na vyžádání poslat dvacet fotek a nečekám, že se mnou bude hodinu po telefonu nebo deset mailů rozebírat moje představy. Ale nějakou základní vstřícnost očekávám. A pokud ji nenacházím, seru na to, i kdyby dotyčná vypadala na fotkách bůhvíjak úžasně... A psala, že dělá přesně to, co já hledám...
To samé platí i opačně. Když já nabízím své služby a klient se chová nevhodně, mám právo ho poslat do háje.
Nechci říct, že je to váš případ, ale možná to stojí za zamyšlení

Komodorov
panic

Příspěvek od Komodorov »

solmyr24 píše:
14 leden 2021 08:46
Kuchar píše:
Matrix_T píše:

To samé platí i opačně. Když já nabízím své služby a klient se chová nevhodně, mám právo ho poslat do háje.
Zdravim. Můj názor je že slušné a zdvořilé vystupování by mělo být samozřejmostí v běžném životě a o to víc ve světě BDSM. Ze strany dominy je tykání na místě neboť se to víceméně očekává. Neumím si představit že by mě domina vykala hned na začátku. Mě by to určitě odradilo. Naopak se očekává tykání ke mě jako ke svému otrokovi, špíně, praseti atd. Chápu že někdo nehledá ponížení ale myslím že tím pádem by neměl vyhledávat dominu ale nějaký privát popřípadě paní které to vyhovuje. Neboť pak to někteří z vás kazí nám který takové zacházení očekávají hned od začátku. Můj názor je že většina kteřím vykání domine překáží nemají nic moc společného z BDSM ale myslí si že když platí tak si můžou určovat pravidla. Pak se vůbec nemůžeme divit tomu jak to u nás v oblasti Domin vypadá. Mrzí mě to že pro pár lidí doufám že ne většině pak některé Dominy jsou nepříjemný už na začátku. Ze svý zkušenosti můžu říct že ještě ani jednou jsem neměl problém z komunikaci a z domluvenim si lekce. Napsal bych i nějaký recenze ale když čtu jak se to tady rozebíra že nakonec stejně některý z vás napíše že si to dotyčná domina píše sama nebo nějaký její bůhví co.Nebo že dotyčná je v karanténě nebo že má takovou a takovou koupelnu nebo takové mýdlo a bůhví co ještě. BDSM popřípadě paní-otrok,domina-subik nebo domina - masochista není o koupelně nebo o mýdle nebo o ručnícich (ano nějaká kultura by měla být) ale je to o přístupu ze strany dominy. Z mé zkušenosti myslím že dlouhé jsem se ještě nesetkal z nějakým pro mě nevyhovujícím místem. A také když jdu k holiči a pak si jdu umýt ruce na na záchod teak přeci nebudu pak psát na internetu jaký tam měl ručník ale budu psát jak jsem spokojen s jeho práci.

Adolf
pokročilý

Příspěvek od Adolf »

K tématu Jana z Řep. Všem gentlemanům, co mi psali o kontakt na Janu vzkazuji - Kdo hledá najde, tak se snažte a najděte si ho sami když jí tolik chcete navštívit. Našel jsem zkušebně 16 odkazů s jejím e-mailem asi během 5minut. I když já vím jek se správně zeptat :D . Poradím snad jen, že je to ve vlákně "Jana z Řep", překvapivě :D :D :D .
A ještě...Jana je fajn, ale myslím, že si ji trochu moc idealizujete. Tak hodně štěstí
Co nenašukáš teď, tak už nikdy.

Prodejce
pokročilý

Příspěvek od Prodejce »

Komodorov píše:
14 leden 2021 09:43
solmyr24 píše:
Kuchar píše:

Zdravim. Můj názor je že slušné a zdvořilé vystupování by mělo být samozřejmostí v běžném životě a o to víc ve světě BDSM. Ze strany dominy je tykání na místě neboť se to víceméně očekává. Neumím si představit že by mě domina vykala hned na začátku. Mě by to určitě odradilo. Naopak se očekává tykání ke mě jako ke svému otrokovi, špíně, praseti atd. Chápu že někdo nehledá ponížení ale myslím že tím pádem by neměl vyhledávat dominu ale nějaký privát popřípadě paní které to vyhovuje. Neboť pak to někteří z vás kazí nám který takové zacházení očekávají hned od začátku. Můj názor je že většina kteřím vykání domine překáží nemají nic moc společného z BDSM ale myslí si že když platí tak si můžou určovat pravidla. Pak se vůbec nemůžeme divit tomu jak to u nás v oblasti Domin vypadá. Mrzí mě to že pro pár lidí doufám že ne většině pak některé Dominy jsou nepříjemný už na začátku. Ze svý zkušenosti můžu říct že ještě ani jednou jsem neměl problém z komunikaci a z domluvenim si lekce. Napsal bych i nějaký recenze ale když čtu jak se to tady rozebíra že nakonec stejně některý z vás napíše že si to dotyčná domina píše sama nebo nějaký její bůhví co.Nebo že dotyčná je v karanténě nebo že má takovou a takovou koupelnu nebo takové mýdlo a bůhví co ještě. BDSM popřípadě paní-otrok,domina-subik nebo domina - masochista není o koupelně nebo o mýdle nebo o ručnícich (ano nějaká kultura by měla být) ale je to o přístupu ze strany dominy. Z mé zkušenosti myslím že dlouhé jsem se ještě nesetkal z nějakým pro mě nevyhovujícím místem. A také když jdu k holiči a pak si jdu umýt ruce na na záchod teak přeci nebudu pak psát na internetu jaký tam měl ručník ale budu psát jak jsem spokojen s jeho práci.
Vždy když měla dotyčná nutnou potřebu abych jí vykal(před lekcí), tak to nějak vždy stálo za prd. Neměl bych s tim nejmenší problém, když bych tu dominantnost cejtil dva bloky dopředu :D ale vždy to vyžadovaly zrovna holky co to v sobě absolutně neměly... Naopak přátelská tykačka (někdy i běhěm lekce ze srandy) vždy u mě uvolnila atmosféru a lekce naprosto super.

patolízal
norník

Příspěvek od patolízal »

Prodejce píše:
16 leden 2021 13:33
Komodorov píše:
14 leden 2021 09:43
solmyr24 píše:

Vždy když měla dotyčná nutnou potřebu abych jí vykal(před lekcí), tak to nějak vždy stálo za prd. Neměl bych s tim nejmenší problém, když bych tu dominantnost cejtil dva bloky dopředu :D ale vždy to vyžadovaly zrovna holky co to v sobě absolutně neměly... Naopak přátelská tykačka (někdy i běhěm lekce ze srandy) vždy u mě uvolnila atmosféru a lekce naprosto super.
Tak já tohle nedokážu posoudit. Mě by nikdy nenapadlo tykat domině, byť jen v telefonu. Pro mě začíná ta lekce už telefonem. Naopak mi přišlo, že vždy bylo na prd, když domina zavykala do telefonu mě. Jako třeba u Anity si nedokážu představit, že bych jí vůbec zatykal...to bych si nikdy nedovolil a lekce u ní mi vždycky přišly ok. Ale třeba u Markéty si to představit dokážu a taky, že se tam moc o dominanci nejedná.....ikdyž to s ní vždycky stojí za to....ale to spíš kvůli vzhledu a že neni úplná kráva.

mladyotrucek
začátečník

Příspěvek od mladyotrucek »

K tykání domině...já ženám třeba vykám...nemám to jen u domin. Je divné, když domina vyká. Tam se spíš předpokládá, že Vám jako jediná žena nenabídne tykání, pokud se nestanete d/s partnery, kteří se znají. I tak je to ale divné. V rámci jakéhokoli d/s vztahu je nadřazenost a podřízenost a dle mého vykání domině je velmi podstatnou součástí. Pokud je domina protivná, lekce proběhne, ale v životě už se tam nevrátíte. Myslím si, že každý máme své záliby, slyšel jsem, že některým chlapům to vyhovuje, když je na ně domina protivná, ale já mám naopak rád dominu sympatickou, přátelskou, kterou prostě a jednoduše BDSM baví, umí si hrát, dokáže být empatická, umět vycítit, co se Vám líbí, nebo co už začíná být třeba přes čáru...dneska jsem vyzkoušel Lady Herru v Brně. Jednoznačně mohu říct, že za mne pecka. Tohle už Brno potřebovalo. Je vidět, že je zkušená. Má dlouhodobé zkušenosti z Rakouska a Německa. Zkusit s ní můžete krom sexu zkusit cokoli. Jak říkám, já radši přátelštější lekci, hru a objevování nových věcí. Kdo přemýšlíte o nějaké brzké návštěvě, nebo budete mít cestu kolem Brna, rozhodně zauvažujte. Myslím, že zklamaní nebudete. Já určitě zopakuji.

gumak33
panic

Příspěvek od gumak33 »

Android2 píše:
16 prosinec 2020 15:28
24sport píše:
16 listopad 2020 22:05
SeverinVonKusiemski píše:
16 listopad 2020 17:20

No nevím, zbrusu nový profil, co hned po založení napíše svou jedinou recenzi, která jakoby náhodou uvádí jen samá superlativa a negativa jednoduše nejsou. Možná je to trochu lépe napsáno, než se tady běžně ťapiny vychvalujou, ale furt tam cítím tu samorecenzi.
Ahoj, nemyslím, že by šlo o samorecenzi. Také já byl po první návštěvě nadšený tak, že jsem již absolvoval druhou a nepochybně budu opakovat. Prvotním impulzem pro mě byla recenze tuším od Atameho. Nemusím moc výprasky, tak se mi k Angele původně moc nechtělo. Jsem spíš na foot, piss apod. a bylo to super. Domluva v pohodě, čas dodržený, Princezna mi ve skutečnosti přišla štíhlejší než na fotkách a přišlo mi, že si to fakt užívá.
Podle me tady mate mnohymi neobjeveny zazrak. Byl jsem vcera a vcelku spokojenost. Mam to rad lehceji, takze prichod, ihned pokyny ke svleknuti, odevzdani penez, piss ve vane, klystyr, sprcha a pak sup do mucirny. Kombinace footfetish, facesitting, anal, vyuzita vetsina mobiliare, dvakrat zakonceni a propusteni.
Pozitiva - mlada, krasna, vstricna (pisemna domluva predem co a jak pres telefon), bavi ji to, nevidel jsem v tom tu automatizaci a strojovitost starych vybehlych domin.
Negativa, ale jen lehka: cena (jsem chudy kluk z Vysociny 😀), cas (od dveri ke dverim 65 minut, v tom vysvleceni, oblekani plus 2x sprcha) a to, ze chci vic, takze se tam budu muset vratit 😀

https://www.profidominy.cz/dominy/princess-tereza
Tak se podělím také o zkušenost, nepravidelně zajdu k nějaké domině už 29 let a tohle byl můj nejlepší zážitek za tu dobu!!! To, že proběhlo vše ok, čas, domluva atd. nemá smysl psát. Co mě ale dostalo, jsem přesvědčený, že to Terezu opravdu baví a jestli ne, tak může jít rovnou do divadla. Je to opravdu hezká holka a přitom mi přijde i chytrá. Je ještě mladičká, tak jestli jí to vydrží, tak to bude pecka. To já ale budu vědět, protože k ní budu chodit pravidelně!

Odpovědět