Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
austin.powers
panic

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od austin.powers »

Zdar kolegové, chystám se příští týden do Prahy a rád bych navštívil některou ze zde zmíněných domin. Po prostudování vlákna váhám mezi Lady Cat z Bulovky, Paní Marou se studia Latex Angely a Madam Gabrielou z Prahy 5. Mohl by mi někdo poradit s volbou, případně zmínit výhody a nevýhody jednotlivých dam. Měl bych zájem o p. anál, CBT a POT. Nejsem vyloženě masochista, přitahuje mne ženská dominance, latex apod. Naposledy jsem byl u Madam S, návštěva zajímavá, ale na můj vkus je trošku “větší”. Preferuji spíše “křehčí” typy žen. Díky za radu.

Kuchar
norník

Příspěvek od Kuchar »

Ahoj, byl někdo poslední dobou u Lady Madeline? Starší recenze zde jsem si přečetl a myslím, že by mi mohla vyhovovat. Tak mě jen zajímá, jestli se v poslední době nezměnilo něco k horšímu? :D

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Tuhle čerstvě registrovanou "hrůzu" jsem objevil na modrých - SexJarmila
Jsem DOMINA. Hledám muže co vymrdá mého otroka a ženy, kterým by mohl sloužit. Ano, to co mam mezi nohama je klitoris.
1280x1280.jpg
1280x1280.jpg (59.24 KiB) Zobrazeno 1444 x

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

byl nekdo s VeganDomPrincess?

nikolawc
panic

Příspěvek od nikolawc »

Ima neko zkusenost s Madam Lorett? Víte ják ji najít? Telefon na inzerátu (https://profiprivaty.cz/?p=34465) nefunguje.

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

zkousel nekdo dominu lola-nikol-priv?

sub1k
pokročilý

Příspěvek od sub1k »

tvl kam na ty bizary chodite? :D

Subikzprahy
pokročilý

Příspěvek od Subikzprahy »

sub1k píše:
02 srpen 2021 13:24
tvl kam na ty bizary chodite? :D
Přesně tak, proč nechodite za stalicema? Ti nové jsou hrozné buď zlatokopky,totální fetky.. To nestači tito holky? Gábina Smíchov,Cate co měla studio kousek od Bulovky,Holky od Angel Latex tč na mateřské,to samé Holešovická Sára( mateřskà,,,).Pervezni MadamS,Znova na scéně paní klinik doktorka Iris,Lucie art, (Babička)- Aradie? Pro "topiče"Madam Vanesa...??

zemir
začátečník

Příspěvek od zemir »

Zdravím,
poslední dobou masivně inzeruje Madam Katy z Pelhřimova. Zkoušel někdo???
Celkem mě to do Pelhřimova láká, takže bych uvítal nějaké poznatky, do čeho se chystám.

helios80
začátečník

Příspěvek od helios80 »

austin.powers píše:
31 červenec 2021 01:45
Zdar kolegové, chystám se příští týden do Prahy a rád bych navštívil některou ze zde zmíněných domin. Po prostudování vlákna váhám mezi Lady Cat z Bulovky, Paní Marou se studia Latex Angely a Madam Gabrielou z Prahy 5. Mohl by mi někdo poradit s volbou, případně zmínit výhody a nevýhody jednotlivých dam. Měl bych zájem o p. anál, CBT a POT. Nejsem vyloženě masochista, přitahuje mne ženská dominance, latex apod. Naposledy jsem byl u Madam S, návštěva zajímavá, ale na můj vkus je trošku “větší”. Preferuji spíše “křehčí” typy žen. Díky za radu.
Pokut mas zajem o p.anal tak je madam Cat jasna volba,u pani Mari jsem nikdy nebyl ale tam se striktne hlida cas na minutu tak ze nedoporucuji.Madam Gabriela byla dobra ale ma toho kromne sm-dost a taky ma nejake zdravotni potize ktere ji v panskem analu omezuji tak nevym.

Ballbusting
začátečník

Příspěvek od Ballbusting »

austin.powers píše:
31 červenec 2021 01:45
Byl jsem u vsech 3 a vsechny 3 jsou dobra volba- osobne bych sel za Gábinou, u ni jsem si to pokazil a uz mne nechce přijmout, u Cat jsem byl asi 4-5 krat presne už nevím, je to cizinka ( Jugoslávie asi) a je to na te mentalitě znát- je ochotná, da se s ni domluvit, a přijatelné ceny, nyni se myslim nekam stehuje tak nevim jak prostory....
Marou taky nic nezkazis, hrozně fajn a v pohodě ženská, neni to krasavice ale nehraje dominanci a je komunikativní a taková " normální" bych řekl, co mi vadi jsou nastavena pravidla Angelou ( neúprosný cas do vteřiny, a cena ktera ji vydelava aniz by hla prstem 2500/ hod s tím že holky maji klasicky 1500 typuju.
Škoda, člověk by zavital casteji.

rykr2
norník

Příspěvek od rykr2 »

Zdravím, chci navázat na hledání těch nových a dosud neosvědčených. Láká mne setkání s "normálníma" holkama, amatérkama v duchu femdom. Narazil jsem na svatatrojice999@gmail.com. Prý mladé vysokoškolačky. Komunikoval s nimi nekdo? Byl nekdo osobně? Díky.

solmyr24
začátečník

Příspěvek od solmyr24 »

rykr2 píše:
05 srpen 2021 00:40
Zdravím, chci navázat na hledání těch nových a dosud neosvědčených. Láká mne setkání s "normálníma" holkama, amatérkama v duchu femdom. Narazil jsem na svatatrojice999@gmail.com. Prý mladé vysokoškolačky. Komunikoval s nimi nekdo? Byl nekdo osobně? Díky.
😂😂😂 kam na to chodíte? To tady padlo snad včera, není důvod zkoušet nějaké šmucky, které nic neumí, ani nic nemají, beztak je to většinou podvod. Nebuďte blbci a nelezte na lep zlodějkám.

sub1k
pokročilý

Příspěvek od sub1k »

presne tak.. byt bdsm s nejakou "kamoskou" je vzdycky lepsi nez u ponekud chladnych profesionalek tak sance ze v tehlech inzeratech na nejakou narazime je minimalni.. samej podvod.
hlavne femdom se nerovna delat simpa

Thholyghst
začátečník

Příspěvek od Thholyghst »

rykr2 píše:
05 srpen 2021 00:40
Někdy loni, domluva přes mail rychlá a v pohodě. spíše než přirozená dominance to vážně bylo jen "v duchu" femdom, občas se to místy zdálo jako až přehrávané divadlo a co se vzhledu týče, vyloženě hezká je asi jen jedna z nich, ty zbylé dvě průměr. Ale mladé jsou a pokec s nimi je taky fajn. Třeba to po tom roce bude lepší, kdoví. Na to, co hledáš, to asi bude stačit.

Odpovědět