footfetish - větší chodidla

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
lonsdale
pokročilý

Re: footfetish - větší chodidla

Příspěvek od lonsdale »

Neznáte nějakou slečnu,nebo dominu,která má větší chodidla a opravdu hodně se jí potí nožky?????

Anya
začátečník

Příspěvek od Anya »

Ahoj, využiju téma.

Nemáte někdo kontakt na mladší holku co si nechá hrát s nožičkama? Na ceně nesejde, a čím hezčí a hubenější nohy, tím lépe.

Díky

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Anya píše:Ahoj, využiju téma.

Nemáte někdo kontakt na mladší holku co si nechá hrát s nožičkama? Na ceně nesejde, a čím hezčí a hubenější nohy, tím lépe.

Díky
Taky bych nějakou uvítal. Většina mladších ťapin s tím má problém a přitom je to pro ně výhoda. Práce téměř žádná:-)
Jak se o tom zmíníš, přestanou komunikovat a mají tě za úchyláka. A ty starší už mám po Praze oběhnuté.
Snad se něco objeví, klidně pište sem holky :lol:

masazepearls
norník

Příspěvek od masazepearls »

Ahoj, já dělám foot :-) a nohy mám na to jak dělaný, ale museli by jste si přijet do Hradce Králové :-)
Pearls

jiri1jiri
zkušený norník

Příspěvek od jiri1jiri »

masazepearls píše:Ahoj, já dělám foot :-) a nohy mám na to jak dělaný, ale museli by jste si přijet do Hradce Králové :-)
No a ty jsi ktera? Jestli Anicka, popremyslel bych, ale jestli jsi ta druha, ani nahodou. A mimo jine, co trampling, byl by mozny?

lonsdale
pokročilý

Příspěvek od lonsdale »

Doporučil by mi někdo dominu,nebo holku s fakt obrovskýma nohama,případně některou které se fakt nožky hodně potí????

ra1700
začátečník

Příspěvek od ra1700 »

Kolegové, musím bohužel dát negativní recenzi na Moniku Fastidiosu. Četl jsem tu více chvály, tak myslím, že jsem měl jen blbej den, ale i tak se musím podělit :-(

Domluva byla: Chtěl bych dámu v sexy prádle, silonkách, kozačkách, footfetish a footjob v obojím. (dominantní footfetish masáž)
Realita: je pravda, že jsem přišel pozdě... ale nakonec jsme se svolali, přijela v kozačkách a šatičkách- už na ulici jsem si všiml, že nemá silonky - a šli do jejího pracovního bytečku. Odtažitost jsem chápal jako dominanci... ale když mi v bytě řekla "odložte si tady" a sama se svlékla do bavlněných pruhovaných kalhotek a zeptala se jestli si má vzít silonky a co chci... říkal jsem si že asi to není dobrý den.

Samotná akce byla taková... nezúčastněná, sice velmi příjemně honila ale bez jakékoliv empatie. O nožky jsem si musel říkat, oddalování vyvrcholení jsem musel vyžadovat. Footjob takový nijaký a footfetish na požádání. Ach jo...

Celkově jsem se sice udělal, ale spokojenost nebyla. Čas dodržen, cena dodržena. Vstřícnost ano, samotná akce nic moc.

Ocenil bych, pokud byste měli ve svých zkušenostech dámu, která by měla footfetish ráda, věnovala se mi a ještě ideálně zapojila piss...to bych rád vyzkoušel.
Konec hlášení :-)

PirnetKo
norník

Příspěvek od PirnetKo »

Poštěstilo se mi s Marií Triskele (web i fb snadno dohledatelný) - nejlepší FF, co jsem kdy zažil, užívá si to a baví ji to! Nohy 1*
Nutno však dodat, že nic víc než FF nedělá.. :wink:

175
panic

Příspěvek od 175 »

Nějaká slečna s většími chodidly, ideálně 42 a nebo víc? :)

sontakous
pokročilý

Příspěvek od sontakous »

175 píše:Nějaká slečna s většími chodidly, ideálně 42 a nebo víc? :)
42 a víc to už by byl chlap asi :D :D :D :D

175
panic

Příspěvek od 175 »

Mám dvě kamarádky se 42, takže až tak nemožné to není :D Jedna mi leccos dovolí, ale taky ne všechno, tak bych rád našel nějakou další :)

koalaadam
pokročilý

Příspěvek od koalaadam »

175 píše:Mám dvě kamarádky se 42, takže až tak nemožné to není :D Jedna mi leccos dovolí, ale taky ne všechno, tak bych rád našel nějakou další :)
myslim, že v žádný inzerci velikost nohou neuvádějí, takže ji najít bude asi problém :D :D

175
panic

Příspěvek od 175 »

Proto by nebylo špatný, kdyby se tu třeba nějaká taková našla, jinak se člověk musí řídit odhadem... a fotky musí být pravý :D

turboit
panic

Příspěvek od turboit »

175 píše:Proto by nebylo špatný, kdyby se tu třeba nějaká taková našla, jinak se člověk musí řídit odhadem... a fotky musí být pravý :D
se jich na to hned ptej a pak dej věedět až nějakou čubičku najdeš :hop:

jiri1jiri
zkušený norník

Příspěvek od jiri1jiri »

Psalo se tady jednou o Michaele (dom.princessss) na www.sex.cz. Kde ji je konec a da se s ni na necem domluvit?

Odpovědět