Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
roko45
začátečník

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od roko45 »

mám zkušenost s madam Ájou, na www.sex.cz má nik 1andulka, ale těžko se k ní dostává, pokud se vám to povede, tak to stojí zato, mohu doporučit

Accord
pokročilý

Svěrací kazajka?

Příspěvek od Accord »

Zdravím, norníci,

po čase jsem zase dostal chuť dostat trochu do těla. Rád bych tentokrát prožil nějakou tu hodinku spoutaný do svěrací kazajky. Můžu se zeptat, zda nevíte o nějaké domině, která má klasickou plátěnou nebo koženou svěrací kazajku, používá jí a umí to s ní? Našel jsem, že Aradia i Laura mají latexové, to mě ale nebere.

Předem díky za tipy a informace
Accord
Zkušený switch říká - nejlepší relax jsou 4 kg oceli na rukách a na nohou!

roko45
začátečník

Příspěvek od roko45 »

tak jestli má kazajku, to nevím, ale na kříž tě připoutá a zavěsí ho s tebou ke stropu na kladku a ta 4kg ocely ti zavěsí na koule a ještě tě přes ně přetáhne prutem

š789karl
norník

Příspěvek od š789karl »

Líbí se mě princezny ze salonu Šelmičky, když jsem tam chtěl jít uklidit a vyčistit princeznám botičky tak mě byla řečena cena za službu 15000 korun.
Zdá se mi to dost peněz za hodinový pobyt mezi princeznami. Navštívil už někdo Šelmičky a stojí to za ty peníze, princezny jsou opravdu krásné. Děkuji za odpověd

slavex
zkušený norník

Příspěvek od slavex »

roko45 píše:tak jestli má kazajku, to nevím, ale na kříž tě připoutá a zavěsí ho s tebou ke stropu na kladku a ta 4kg ocely ti zavěsí na koule a ještě tě přes ně přetáhne prutem
A o které to teď mluvíš ? Kříž, který jde vytáhnout ke stropu zní zajímavě, ale nikde jsem nic takového neviděl.

Plátěnou svěrací kazajku mívala Markéta z Edge Play, ale vypadá to, že už je zcela nedostupná (aspoň pro mne).

nornik_A
začátečník

Příspěvek od nornik_A »

Vážení kolegové,
od svého prvního příspěvku jsem měl šanci navštívit některá další místa, která bych si dovolil v chronologickém pořadí krátce hodnotit:

Madam Coco
Tuto madam jsem navštívil krátce po své premiéře s Lady Anetou. Emailová komunikace probíhala velmi dobře, obdržel jsem dotazník a dohodli jsme se na termínu sezení. Na místě mě přivítala profesionálně oblečená vysoká a štíhlá Madam, zrekapitulovali jsme dotazník a já se odebral do sprchy. Protože je Norník také nepřiznaný klub hodnocení ručníků, tak poznamenám, že sprchový kout i ručník byly průměrné, ručník střední velikosti, mírně sepraný, dostatečně savý.

Samotná lekce se vyvíjela docela pomalu, a přestože prostory byly velké, vzorně čisté a dobře vybavené, tak nebyl využit jejich potenciál. Kromě úvodního "testování bolesti" se vše odehrávalo celkem nekoordinovaně. Přestože si objektivně mohu stěžovat jen na velmi málo věcí (zařazení relativně dlouhého spnaku), které bych z velké části při jiné příležitosti kvitoval jako zajímavé zpestření, jsem odcházel se smíšenými pocity. Opakování lekce mě stále láká, protože se mi nechce věřit, že by ostatními velmi dobře hodnocené lekce probíhaly tímto způsobem a myslím si, že jsem měl prostě smůlu.

Někdo tu kdysi přirovnával své hodnocení k typům hotelů. Pokud se přidržím této kategorizace tak Madam Coco je luxusní hotel z mezinárodního řetězce, ve kterém pracují lidé dodržující firemní politiku, ale nemající zájem o svou práci. Hotel stále poskytuje skvělé služby, ale na určité úrovni působí na hosta trochu nepříjemně.

Lady Aneta
Moje druhá návštěva u této dominy probíhala velmi podobně jako ta první. Opět jsem na minutu přesně velmi spokojený odcházel. Aneta je profesionálka, která umí velmi rychle přecházet mezi rolemi a sledovat svou oběť a dobře mixovat bolest a příjemné pocity. Jsem zvědav, jak dopadla avizovaná modernizace.

Porovnání s hotelem bude opět luxusní hotel vedený pedantským způsobem, kde se přísně dodržuje firemní politika, ale ta je dobře nastavena tak, aby klient odcházel spokojený.

Madam Cassandra
V tomto případě bude má hodnocení velmi negativní. Problém sice jen drobný začal už při prvotní komunikaci. Původní smluvené datum bylo nedlouho před samotnou lekcí změněno, ale bral jsem to jako věc, která se může stát, a rozhodně bych na tom nestavěl nějaké výrazně negativní hodnocení. Na druhý pokus již bylo vše stran komunikace v pořádku, v ostatních ohledech ale šlo vše prudce dolů. Otevřít mi přišla k svému věku přiměřeně vypadající Madam Cassandra. Tvářila se unyle, byla sice oblečená do pracovního ale tak nějak nedbale. V klasickém panelákovém bytě byl již při vstupu cítit zápach potu, kuchyně a cigaret. Madam moc nezajímaly mé představy, a tak se vstupní pohovor odbyl stylem za stálého popohánění s výrazem "mě ty kecy nezajímají". Protože bylo venku spalující vedro, tak jsem s povděkem přijal nabídku na sprchu. V umakartovém jádře mě čekalo nepříjemné překvapení. Vana, kterou nikdo neumyl přibližně deset let. Štítivě jsem se osprchoval a musím říct, že na ručník si nepamatuji, ale asi byl čistý. Samotná lekce se vlekla v podobném otráveném duchu, měl jsem možnost prozkoumat podlahu, která nebyla zrovna čerstvě vytřená, byla zaprášená a plná vlasů. Samotná práce madam byla nenápaditá a velmi rutinní. Překvapil její způsob práce se sterilní jehlou, kterou madam po vybalení postříkala desinfekcí, nemyslím si, že by to nějak vadilo, ale bylo to přinejmenším zvláštní.

Zcela upřímně jsem byl rád, když lekce skončila a já mohl odejít. O opakování rozhodně neuvažuji. Ke špatnému hodnocení se přidává i relativně velké očekávání, které u mě tato dáma vzbuzovala, a které ani v nejmenším nenaplnila.

V porovnání s ubytovacím zařízením by toto byla dělnická ubytovna s laxním personálem, který ustrnul v 80. letech.

Bonye
Poslední navštívenou dominou byla Bonye. S komunikací nebyl žádný problém a do sníženého přízemí mě zvala velmi opálení štíhlá a relativně vysoká dáma, která přes svůj věk vypadá velmi dobře. Prostory jsou skromnější, ale udržované a čisté. Bonye se zajímala o mé představy a při normální konverzaci byl dohodnut průběh lekce. Sprchování proběhlo bez problémů, ručník byl průměrný co do velikosti tak i osadních vlastností. Samotná lekce probíhala v uvolněném tempu a řekl bych, že se projevila určitá zkušenost, která přinášela zapojení více aspektů než jen samotného masochismu. Jako příklad uvedu "hecování", kterým se mě snažila dostat na ještě snesitelné hranice. Po celou dobu lekce nebrala svou osobu úplně vážně a přitom nepolevovala ve svém úsilí, případně motivovala k zajímavým činnostem, což vyvolávalo velmi autentický pocit sebevědomé a bezděčné dominance. V průběhu lekce proběhla dokonce civilní pauze, v níž jsem měl možnost si vydechnout.

Na závěr svého hodnocení bych chtěl podotknout, že čas nebyl konstantou a lekce mu nebyla zcela podřízena. Celkově zážitek hodnotím pozitivně a rád jej budu opakovat. Jako zajímavost uvedu lákavou nabídku klystýru vínem, který jsem s ohledem na další povinnosti musel odmítnout. Snad někdy příště.

K hotelové analogii doplním, že Bonye by odpovídala rakouskému rodinnému penzionu, na němž je vidět, že zdroje jsou do určité míry omezené, ale majitelé o vše pečlivě dbají a snaží se o maximální spokojenost hosta.

nornik_A
začátečník

Příspěvek od nornik_A »

Rád bych se zeptal, jestli neznáte dominu, která nabízí a umí alespoň jednu z těchto dvou specifických praktik:
  • dráždění prostaty s ejakulací bez klasického orgasmu - milking
    hru s dechem
Děkuji za případná doporučení zde nebo do SZ.

mskvor
norník

Re: Svěrací kazajka?

Příspěvek od mskvor »

Accord píše:Zdravím, norníci,

po čase jsem zase dostal chuť dostat trochu do těla. Rád bych tentokrát prožil nějakou tu hodinku spoutaný do svěrací kazajky. Můžu se zeptat, zda nevíte o nějaké domině, která má klasickou plátěnou nebo koženou svěrací kazajku, používá jí a umí to s ní? Našel jsem, že Aradia i Laura mají latexové, to mě ale nebere.

Předem díky za tipy a informace
Accord
Několik kožených kazajek má Madam Lea z JČ

Kód: Vybrat vše

www.studiomadamlea.cz
umí to s nima perfektně, ale mám pocit, že nebere nové zákazníky. Spíš jí zkus napsat mail, než se pokoušet dovolat. Jestli někde objevíš nějakou dominu s plátěnou kazajkou (myslím nějakou originál, Posey aj, ne ten šunt ze sexshopů,) tak dej vědět.

maleslave1
pokročilý

Příspěvek od maleslave1 »

čau Nornici protože už to se mnou cloumá, že se to nedá vydržet, musím zkusit něco nového, chtěl bych vyzkoušet madam Charlotte z Roissy, máte někdo zkušenost? je dost mladá ale to nemusí být na škodu, u těch ,,zkušených,, jsem zatím moc nepochodil

atd3
pokročilý

Příspěvek od atd3 »

Ahoj, nemate nejake reference na DRACICI SM?

marmas

Příspěvek od marmas »

atd3 píše:Ahoj, nemate nejake reference na DRACICI SM?
Byl jsem u ní cca před rokem, vybavení má celkem slušné, dá se s ní celkem mluvit, lekce proběhla dle dohody, pozitivem byla i cena ( 1000,- Kč/hod), nicméně mě to nechytlo a neopakoval jsem.

Accord
pokročilý

Madame Coco

Příspěvek od Accord »

Zdravím Norníky a podávám zprávu o lekci u Coco:
- prostředí hezké, ručníky savé a dostatečně velké
- Coco je opravdu hezká holka a řekl bych, že v realitě je hezčí než na fotkách, je velmi příjemná a komunikativní
- BDSM nábytek je prvotřídní a poskytuje opravdu celou škálu možností

K samotné lekci - chtěl jsem násilnou feminizaci, věznění, bondáž, výprask, anální sex a vyvrcholení:
- ad feminizace: není to úplně její šálek kávy ale pořád to byl nadprůměr
- bondáž: v okovech se skoro nedalo chodit, ty na ruce byly takové spíš hračky, když mě ale přivázala na stůl s roztaženýma nohama nad hlavou, bylo to úžasné; celkově bych řekl, že to umí spíš s provazy a řemeny než s kovem
- uvěznění: příliš krátké, asi jsem dostatečně nevysvětlil o co mi jde, lekce asi také bylo moc krátká, nevystihla, že jde především o čas, který strávím o samotě spoutaný v nepříjemné poloze
- anální sex: božské, skoro jsem se u toho udělal, prostě úžasné!!!!, fakt to umí
- výprask a vyvrcholení: k výprasku skoro nedošlo, protože jsem zapomněl požádat u podvázání koulí, rychle jsem se udělal, udělal jsem se přivázaný na stojanu s penisem v takové umělohmotné trubce, do které byla zavedena masážní hlavice, bezva pomůcka ale jde to strašně rychle

Celkový pocit: anál úžasný, chyběla mi tvrdší ruka a pořádná bondáž, na poprvé ale asi člověk nemůže chtít víc. Cena mi přišla na dnešní dobu hodně vysoká, kdybych volil celodenní lekci, vyjde mě to stejně jako výlet do Avalonu v Berlíně.
Zkušený switch říká - nejlepší relax jsou 4 kg oceli na rukách a na nohou!

maleslave1
pokročilý

Příspěvek od maleslave1 »

otázkou je co je drahé a co je levné?

Quest
panic

Příspěvek od Quest »

Ahoj,ve spolek! Nemá někdo info co je s Kristýnou? Holky na "centrále" říkají,že o ní nic neví a že už asi ani nebude (no,to by mě vážně mrzelo). Mužu si za to částečně sám,protože jsem měl její "soukr.prac.tel." , ale někde jsem si ten "papírek" s ním založil (do tel. takové věci neukládám). Může mi někdo helfnout? P.S. Tel. na ni po SZ.

Zkouším to na více fórech,tak prosím o schovívavost. Není přece možné,že zmizela beze stopy :wink:

Cunt
pokročilý

Příspěvek od Cunt »

Neznáte nějakou pohodovou poloprofi (ať už SUB či DOM) co je do 20ti let a není to žádný "SM studio"?

Odpovědět