Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
š789karl
norník

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od š789karl »

Cunt píše:Neznáte nějakou pohodovou poloprofi (ať už SUB či DOM) co je do 20ti let a není to žádný "SM studio"?
Nezná někdo nějakou princeznu ale ne profi která by mě dovolila čistit ji za odměnu botičky.
děkuji

Haxo Angmark
zkušený norník

Příspěvek od Haxo Angmark »

Cunt se ptá:
Neznáte nějakou pohodovou poloprofi (ať už SUB či DOM) co je do 20ti let a není to žádný "SM studio"?

Tu Ti mohu být nápomocen, milý Cunte, o pohodové poloprofi vím, a není sama, je jich 1161 (slovy jedentisícstošedesátjedna), prakticky všechny jsou mladší dvaceti jar, jen některé pak o málo starší, ale těch, pokud to na nich poznáš, o čemž pochybuji, si nebudeš všímat. Stejně tak těch, co jsou již profi, ty také ignoruj, jejich množství bude ale zatím spíše marginální - mnohem více bude těch poloprofi, resp. potenciálních poloprofi - je to jen otázka Tvého šarmu a stavu oběživa na Tvých peněžních tocích. Zklamu Tě pouze v jedné věci, bez výjimky jsou předmětní andělé SUB, žádný z andílků není DOM - jsou to holky, milý Cunte, to je bohužel v tom směru determinující faktor, na to nezapomínej, nicméně v premise uvádíš obě možnosti, aniž bys, zdá se, jednu z nich protěžoval - tak si přijdeš na své. A vše splňuje i Tebou danou conditio sine qua non - opravdu to není "žádný SM studio," nemusíš se obávat. Přikládám lokalizaci: Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, 5. května 51, 140 00 Praha 4.
H.A.
Post Scriptum - až si mé informace půjdeš ověřit, milý Cunte, vyvaruj se návštěvy Lycea během velké přestávky, když se to všechno jako povodeň z protržené přehrady vyhrne ze škamen do jednotlivých chodeb. Mohlo by se Ti stát, že se ti rozostří realita a Ty nabydeš přesvědčení, žes umřel a že už jsi v Ráji. V každém případě by Ti z toho zážitku mohla zaklampovat aorta, máš-li chatrnější kardiovaskulární systém. Tak pozor. Ale doufám, že budeš spokojen.

Cunt
pokročilý

Příspěvek od Cunt »

Haxo Angmark píše:
Tu Ti mohu být nápomocen, milý Cunte (...).
Ty seš dobrej strejda, však tak to taky řeším, ale je jich málo... chce to víc... víc, mnohem víc. A příště se tu nemusíš takhle vybásňovat. :D

Jinak mám vpodstatě podobné choutky jako tady š789karl, takovédle holky hlavně na FF, mladý nožičky jsou nejlepší. :P Kdyby někdo chtěl vyměnit nějakou dobrou studentku 16 - 25, tak SZ.

bigforyou
panic

Příspěvek od bigforyou »

Tms77 píše:
mango258 píše: Ani ja nejsem dominantnilady24, jsem subik co ji navstivil a byl velice spokojen. Nevim z jakeho duvodu jsi presvedceny ze si to pise sama. To co jsem napsal bylo mysleno naprosto uprimne a nikoho nenutim k ni chodit. Myslim ze kdyz jsi nebyl spokojen tak k ni chodit uz nemusis. Z me strany je to take posledni prispevek na toto tema. Kdo chce videt fotky jsou zde http://www.sex.cz.cz/g710464-ja
kde jsi přišel na to, že jsem přesvědčený, že si to píše sama ? - možná si to přes mojí kritickou ironii nepochopil, ale jasně jsem psal, že by se nám holka mohla představit sama

že to píše její subík je jasně poznat, i že to je vlezdoprdelka

neznám jí, kdybych s ní nebyl spokojen, tak by sis to tady přečet (teda pokud by mi to admin nesmáz, jak se už stalo)

PŘÍSPĚVKY PIŠ DÁL, nedělej PR -hele vono se to i rýmuje :oops:

Nebude to asi tím, že neví že tato stránka vůbec existuje ? 95% všech, co navštěvují společnice téže neví, že něco takového zde vůbec je. Ani já nevěděl že něco takového je. To že někdo někoho pochválí a je to jeho první příspěvek, nemusí znamenat, že si to píše ten dotyčný sám, ale že třeba nenavštěvuje každý den jinou štětku o které se musí hned pochlubit, že jí také ošoustal... Zkuste se trochu zamyslet..

EPIgram
zkušený norník

Příspěvek od EPIgram »

Haxo Angmark píše:...nemusíš se obávat. Přikládám lokalizaci: Vyšší odborná škola zdravotnická
a Střední zdravotnická škola... budeš spokojen....
Taky je dobrá zdrávka v Benešově a jednu svlečnu jsem pak po zajetí do profiřemesla shledal schopnou
dělat subinku a hned potom dominu, podle toho, co si zákazník norník zrovna objednal (resp. zaplatil).
Však nejedna heérečka v každém divadle hrála naivku nebo chudinku Popelku, v jiný roli pak byla přísná furie
nebo matróna dle toho, co dramaturg nebo režisér zrovna potřeboval....
:shock:

Tms77
zkušený norník

Příspěvek od Tms77 »

Haxo Angmark píše:Cunt se ptá:
Neznáte nějakou pohodovou poloprofi (ať už SUB či DOM) co je do 20ti let a není to žádný "SM studio"?

Tu Ti mohu být nápomocen, milý Cunte, o pohodové poloprofi vím, a není sama, je jich 1161 (slovy jedentisícstošedesátjedna), prakticky všechny jsou mladší dvaceti jar, jen některé pak o málo starší, ale těch, pokud to na nich poznáš, o čemž pochybuji, si nebudeš všímat. Stejně tak těch, co jsou již profi, ty také ignoruj, jejich množství bude ale zatím spíše marginální - mnohem více bude těch poloprofi, resp. potenciálních poloprofi - je to jen otázka Tvého šarmu a stavu oběživa na Tvých peněžních tocích. Zklamu Tě pouze v jedné věci, bez výjimky jsou předmětní andělé SUB, žádný z andílků není DOM - jsou to holky, milý Cunte, to je bohužel v tom směru determinující faktor, na to nezapomínej, nicméně v premise uvádíš obě možnosti, aniž bys, zdá se, jednu z nich protěžoval - tak si přijdeš na své. A vše splňuje i Tebou danou conditio sine qua non - opravdu to není "žádný SM studio," nemusíš se obávat. Přikládám lokalizaci: Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, 5. května 51, 140 00 Praha 4.
H.A.
Post Scriptum - až si mé informace půjdeš ověřit, milý Cunte, vyvaruj se návštěvy Lycea během velké přestávky, když se to všechno jako povodeň z protržené přehrady vyhrne ze škamen do jednotlivých chodeb. Mohlo by se Ti stát, že se ti rozostří realita a Ty nabydeš přesvědčení, žes umřel a že už jsi v Ráji. V každém případě by Ti z toho zážitku mohla zaklampovat aorta, máš-li chatrnější kardiovaskulární systém. Tak pozor. Ale doufám, že budeš spokojen.
holky jsou tak nějak divně naprogramovaný - ANO jsou submisivní, ale zároveň se hrozně nerady podřizují. kdo hraje poker ví o čem mluvím - ona má horší karty, a ví to, ty to taky víš a vsadíš a ona nezahodí a nezahodí, co kdyby jí to došlo...no a ono jí to dojde :) a tebe to stojí prachy jen protože se nechtěla podřídit.

souhlasím, že jsou od přírody submisivní - proto nás taky baví chodit za dominama a nechat si zpráskat prdel od nějakého "od přírody submisivního" andílka

ale, když pak nějakýmu andílkovi doopravdy jebne, tak to stojí zato :shock: :shock: :

[url]http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/75916/zaprasene-zlociny-milenci-pichala-spendliky-do-penisu-1963.html[/url]

sorry: já prostě neumím ten aktivní odkaz
Naposledy upravil(a) Tms77 dne 17 prosinec 2012 21:26, celkem upraveno 3 x.
just for fun

Tms77
zkušený norník

Příspěvek od Tms77 »

2 Haxo Angmark:
a ty na tý zdrávce učíš ? pokuď jo -asi to nenapíšeš- ale ze zvědavosti by mě zajímalo jakej předmět ?
prostě jsem zvědavej co seš za typa ? matikář ? tělocvikář ? nějakej zdravotník ? :mrgreen:
just for fun

Tms77
zkušený norník

Příspěvek od Tms77 »

bigforyou píše: ...
Nebude to asi tím, že neví že tato stránka vůbec existuje ? 95% všech, co navštěvují společnice téže neví, že něco takového zde vůbec je. Ani já nevěděl že něco takového je. To že někdo někoho pochválí a je to jeho první příspěvek, nemusí znamenat, že si to píše ten dotyčný sám, ale že třeba nenavštěvuje každý den jinou štětku o které se musí hned pochlubit, že jí také ošoustal... Zkuste se trochu zamyslet..
no zkouším se zamyslet a vlastně vůbec nevím co si chtěl říct:
seš už druhej, kdo mi tak nějak podsouvá, že si o někom myslím, že si své pochvalné příspěvky píše sám...

chceš teda říct, že to napsal (mohl napsat) někdo kdo "nenavštěvuje každý den jinou štětku o které se musí hned pochlubit, že jí také ošoustal" - takže říkáš, že to napsal (mohl napsat) někdo, kdo má jednu stálou ťapinu a má potřebu se s ní pochlubit - pak ale proč to dodáváš, resp. formuluješ tak, že tu potřebu pochlubit se má i ten, kdo "navštěvuje každý den jinou..."

jednoznačně tvrdím, že kdo má stálou ťapinu, nemá potřebu a důvod se registrovat na toto fórum a jako první příspěvek psát ódu na tu svou ťapku

takže fakt nerozumím tvým důvodům proč bych se měl zamýšlet, ale ono je to asi jedno. Jestli seš si jistej, že mi seš schopnej srozumitelně, jednoznačně odpovědět, tak klidně - ale jinak se na to radši vykašli.

každopádně: užívej si :twisted:
just for fun

Haxo Angmark
zkušený norník

Příspěvek od Haxo Angmark »

Tms č. 77 zvedá laťku této nornické konverzace a posouvá celou debatu na poněkud vyšší úroveň: ...divně naprogramovaný - ANO jsou submisivní, ale zároveň se hrozně nerady podřizují...

Nesouhlasím, abys mohl označit programování křehčí poloviny za "divné," musel bys znát záměr matičky Evoluce, nebo tatíčka Nejvyššího (dosaď dle naturelu), ale cíle a účel neznáš (nebo ano???) a taks užils nepřípadné adjektivum. Konstatovat lze pouze, že nějaký program v krásných hlavinkách běží, parciálně diametrální od našeho, paradoxně ovšem sledující to samé, čímž se má na mysli přenos kódu, a to bez ohledu na štěstí a pocity zúčastněných - to v případě Darwinovského pohledu na naše bytí, respektive velebení Pána a dodržování jeho dínstreglemá - v případě, žes člověk vzhlížející spíše k nebesům.
A zůstávám s Tebou ve při i v pádě "podřizování se" krásných květin, všechny, u nichž zachován (funkční) pud sebezáchovy, se vždy podřizují muži, toť kauzální imperativ, v běžném bytí ne tolik patrný, ve vyhrocené situaci naprosto markantní. Promile květin řídících se jinými pravidly jakožto statistická odchylka nepadá na váhu, regulérní "s uma sšedšije" se prostě v populaci také vyskytují, byť marginálně. A v běžném životě jde o výši laťky, že. Tam kde já si ani neškrtnu, tam jiný týpek dostane květinu bez problémů do kolen - a tím nemám na mysli přípravu k felaci, možná jsem měl spíše napsat, že se jí z typa podlamují kolena, i když to vlastně pak vede k té felaci, nesmím to tak komplikovat. Vždyť i jedna z pražských dominantních dominik s velmi drsným image byla svého času zaláskovaná do jistého osvaleného borce, a trápila se kvůli němu, image neimage.

Tms77 také říká: ...proto nás taky baví chodit za dominama a nechat si zpráskat prdel od nějakého "od přírody submisivního" andílka...
Tohle je hodně silné, až nepřípustné zjednodušování, pohnutky jsou překvapivě pestré, jako život sám, a byly by na delší debatu. Zjednodušovat můžeš, půjdeš-li opravdu do hloubky - tam pak můžeš napsat, že za dominami chodíme, protože jim chceme udělat dítě - v tom se paradoxně sbližují oba výklady motivace, praktický i esoterický, že ano, vždyť pomni, co říká Kniha - "milujte se a množte se." Vše co výše uvedeno, i experimentálně ověřeno , je-li Ti vhodně dózována relevantní tvrdá psychiatrická chemie, ani Tě nenapadne jít si nechat zpráskat prdel dominou, dokonce Ti připadne podivné usilovat o přízeň jakékoli květiny a nechápeš, co Tě kdy k ženě pudilo. No, a když efekt odezní a hladiny hormonů v krevním řečišti se ustálí na plánovaných (evolucí, nebo Pánem) hodnotách, zas nemáš doma chvilku stání, k jezeru Tě cos pohání, k jezeru Tě cos nutí... půjdu matičko k jezeru, dominu sobě vyberu (velikán tuto parafrázi laskavě promine). Prostě a jinak řečeno, zase se musíš někam letět vycákat, jinak nemůžeš spát, řídit auto, pracovat a vůbec to stojí za psí játra.

Tms77 má pravdu: ...když pak nějakýmu andílkovi doopravdy jebne, tak to stojí zato ...
Naprostý souhlas, setkati se s takovou ženskou verzí Andreje Čikatila, nebo Gillese de Rais, to musí být zážitek k nezaplacení. Pro opravdové gurmány. Je škoda, že křehkých květinek s diagnosou útočného sadismu je v populaci, na rozdíl od mužské části spektra, na hranici záchytu. A s klukem by to stálo za hovno. Nemá kozy, ani to ostatní, nemá hezkej zadek, nevoní a vůbec je celej takovej hranatej.
H.A.

Post Scriptum - do jmenovaného lycea jsem o velké přestávce zavítal při vyřizování osobní záležitosti, a byl to jeden z mých nejsilnějších zážitků, několik set andílků se kolem mne štěbetaje přelilo jako příboj. Chtěl jsem se štípnout do paže, zda nejsem po smrti a neocitl jsem se direkt v Nirváně... Takže nejsem učitel. Jsem prodavač. Ale to není podstatné. Mimochodem, na takové škole učit, to musí být fakt očistec. Pokušení. Odříkání. Sebezapření. Šílenství. Učitelé, tedy muži, kteří v takovém ústavě přednášejí, musí býti muži neobyčejných mravních a občanských zásad a ryzího charakteru. I když tam přednáší spousta doktorů a o těch zase střední personál trousí, že jsou pěkní prasáci, tak teď nevím.

š789karl
norník

Příspěvek od š789karl »

Já submisivní otrok přeji všem princeznám ze salonu hodně zdraví štěstí a aby se k nim muži chovali jako k bohyním a uctívali jejich krásu.

smaster2
začátečník

Příspěvek od smaster2 »

Hra s dechem: urcite Aradie, absolvovano nekolikrat, umi a ma vybaveni. A tez Jana z Rep - pokud nedoplnila, tak na tohle nema specialni vybaveni, ale vypomuze si leccim a bavi ji to.
nornik_A píše:Rád bych se zeptal, jestli neznáte dominu, která nabízí a umí alespoň jednu z těchto dvou specifických praktik:
  • dráždění prostaty s ejakulací bez klasického orgasmu - milking
    hru s dechem
Děkuji za případná doporučení zde nebo do SZ.

smaster2
začátečník

Příspěvek od smaster2 »

100 % souhlas ohledne hodnoceni Cassandry a Anety. S Coco a Bonye nemam zkusenost. Ta Cassandra byl jeden z nejhorsich zazitku vubec
nornik_A píše:Vážení kolegové,
od svého prvního příspěvku jsem měl šanci navštívit některá další místa, která bych si dovolil v chronologickém pořadí krátce hodnotit:

Madam Coco
Tuto madam jsem navštívil krátce po své premiéře s Lady Anetou. Emailová komunikace probíhala velmi dobře, obdržel jsem dotazník a dohodli jsme se na termínu sezení. Na místě mě přivítala profesionálně oblečená vysoká a štíhlá Madam, zrekapitulovali jsme dotazník a já se odebral do sprchy. Protože je Norník také nepřiznaný klub hodnocení ručníků, tak poznamenám, že sprchový kout i ručník byly průměrné, ručník střední velikosti, mírně sepraný, dostatečně savý.

Samotná lekce se vyvíjela docela pomalu, a přestože prostory byly velké, vzorně čisté a dobře vybavené, tak nebyl využit jejich potenciál. Kromě úvodního "testování bolesti" se vše odehrávalo celkem nekoordinovaně. Přestože si objektivně mohu stěžovat jen na velmi málo věcí (zařazení relativně dlouhého spnaku), které bych z velké části při jiné příležitosti kvitoval jako zajímavé zpestření, jsem odcházel se smíšenými pocity. Opakování lekce mě stále láká, protože se mi nechce věřit, že by ostatními velmi dobře hodnocené lekce probíhaly tímto způsobem a myslím si, že jsem měl prostě smůlu.

Někdo tu kdysi přirovnával své hodnocení k typům hotelů. Pokud se přidržím této kategorizace tak Madam Coco je luxusní hotel z mezinárodního řetězce, ve kterém pracují lidé dodržující firemní politiku, ale nemající zájem o svou práci. Hotel stále poskytuje skvělé služby, ale na určité úrovni působí na hosta trochu nepříjemně.

Lady Aneta
Moje druhá návštěva u této dominy probíhala velmi podobně jako ta první. Opět jsem na minutu přesně velmi spokojený odcházel. Aneta je profesionálka, která umí velmi rychle přecházet mezi rolemi a sledovat svou oběť a dobře mixovat bolest a příjemné pocity. Jsem zvědav, jak dopadla avizovaná modernizace.

Porovnání s hotelem bude opět luxusní hotel vedený pedantským způsobem, kde se přísně dodržuje firemní politika, ale ta je dobře nastavena tak, aby klient odcházel spokojený.

Madam Cassandra
V tomto případě bude má hodnocení velmi negativní. Problém sice jen drobný začal už při prvotní komunikaci. Původní smluvené datum bylo nedlouho před samotnou lekcí změněno, ale bral jsem to jako věc, která se může stát, a rozhodně bych na tom nestavěl nějaké výrazně negativní hodnocení. Na druhý pokus již bylo vše stran komunikace v pořádku, v ostatních ohledech ale šlo vše prudce dolů. Otevřít mi přišla k svému věku přiměřeně vypadající Madam Cassandra. Tvářila se unyle, byla sice oblečená do pracovního ale tak nějak nedbale. V klasickém panelákovém bytě byl již při vstupu cítit zápach potu, kuchyně a cigaret. Madam moc nezajímaly mé představy, a tak se vstupní pohovor odbyl stylem za stálého popohánění s výrazem "mě ty kecy nezajímají". Protože bylo venku spalující vedro, tak jsem s povděkem přijal nabídku na sprchu. V umakartovém jádře mě čekalo nepříjemné překvapení. Vana, kterou nikdo neumyl přibližně deset let. Štítivě jsem se osprchoval a musím říct, že na ručník si nepamatuji, ale asi byl čistý. Samotná lekce se vlekla v podobném otráveném duchu, měl jsem možnost prozkoumat podlahu, která nebyla zrovna čerstvě vytřená, byla zaprášená a plná vlasů. Samotná práce madam byla nenápaditá a velmi rutinní. Překvapil její způsob práce se sterilní jehlou, kterou madam po vybalení postříkala desinfekcí, nemyslím si, že by to nějak vadilo, ale bylo to přinejmenším zvláštní.

Zcela upřímně jsem byl rád, když lekce skončila a já mohl odejít. O opakování rozhodně neuvažuji. Ke špatnému hodnocení se přidává i relativně velké očekávání, které u mě tato dáma vzbuzovala, a které ani v nejmenším nenaplnila.

V porovnání s ubytovacím zařízením by toto byla dělnická ubytovna s laxním personálem, který ustrnul v 80. letech.

Bonye
Poslední navštívenou dominou byla Bonye. S komunikací nebyl žádný problém a do sníženého přízemí mě zvala velmi opálení štíhlá a relativně vysoká dáma, která přes svůj věk vypadá velmi dobře. Prostory jsou skromnější, ale udržované a čisté. Bonye se zajímala o mé představy a při normální konverzaci byl dohodnut průběh lekce. Sprchování proběhlo bez problémů, ručník byl průměrný co do velikosti tak i osadních vlastností. Samotná lekce probíhala v uvolněném tempu a řekl bych, že se projevila určitá zkušenost, která přinášela zapojení více aspektů než jen samotného masochismu. Jako příklad uvedu "hecování", kterým se mě snažila dostat na ještě snesitelné hranice. Po celou dobu lekce nebrala svou osobu úplně vážně a přitom nepolevovala ve svém úsilí, případně motivovala k zajímavým činnostem, což vyvolávalo velmi autentický pocit sebevědomé a bezděčné dominance. V průběhu lekce proběhla dokonce civilní pauze, v níž jsem měl možnost si vydechnout.

Na závěr svého hodnocení bych chtěl podotknout, že čas nebyl konstantou a lekce mu nebyla zcela podřízena. Celkově zážitek hodnotím pozitivně a rád jej budu opakovat. Jako zajímavost uvedu lákavou nabídku klystýru vínem, který jsem s ohledem na další povinnosti musel odmítnout. Snad někdy příště.

K hotelové analogii doplním, že Bonye by odpovídala rakouskému rodinnému penzionu, na němž je vidět, že zdroje jsou do určité míry omezené, ale majitelé o vše pečlivě dbají a snaží se o maximální spokojenost hosta.

spojka
panic

Re: Roissy, Madam Charlotte

Příspěvek od spojka »

smboy píše:Zdar norníci, já u Madam Charlotte byl, můžu doporučit. :hop:
Domluva super, hezká, sexy a příjemná domina. Byl jsem mile překvapen jak na svůj nízký věk zkušená.
Lekce se mi líbila, povídání a sprcha není zahrnuta do celkové hodiny.
Já určitě zopakuji.

Domina a domluva 1
studio 1
čistota 1
ručníky velké a čisté
Byl jsem nedávno také (v Roissy u Charlotte poprvé) a podělím se rád o své dojmy.
Madam Charlotte je hezká, na dominu má vlohy a dobrou fantazii, je nápaditá a neunavená rutinou. Reálný věk kolem 20, ale působí zkušeně. Dobře se s ní povídá "poté", nechce klienta hned vyhodit, působí skromně a sama říká, že se ještě má dost co učit. Je inteligentní a umí se vcítit, text na webu si psala sama. Dbá velmi na čistotu (chcete-li anál, povinně se předem vypláchnete). Oproti inzerovaným fotkám se mi zdála ve skutečnosti mladší a malinko, opravdu jen malinko oplácanější. Byli jsme domluveni na dvě hodiny, s povídáním a sprchou to bylo víc, ale čisté akce trochu míň než 2 h. Samotnou madam tedy mohu jen doporučit.
Roissy jako takové už kritizovat musím. Kontakt vyřizuje telefonistka, což je poněkud neosobní. Děvčata se v kuchyňce hlučně bavila, což je do koupelny dost slyšet, chodba je od kuchyňky oddělena jen závěsem, žádný velký pocit soukromí. Proti tomu je Satanela nesrovnatelně diskrétnější. Musím říct, že mi to prožitek poněkud narušovalo, líbáte madam nohy a víte, že tři metry od vás někdo mele a mele. Jo a stojací klec mají na chodbě, ne v mučírně.

Tms77
zkušený norník

Příspěvek od Tms77 »

já bych to bral pozitivně - prostě lekce okořeněná možností, že některá slečna nakoukne, nebo se přidá
Mně kdysi Vanessa nedomluveně přibrala na lekci 2 kolegyně a nebránil bych se ani kdybych mohl :hop:
just for fun

trx2010
zkušený norník

Příspěvek od trx2010 »

http://www.profidominy.cz/cz/dominy/madam-alexis.html

Ahoj, má někdo zkušenost s touto pro mě novou dominou?

Odpovědět