Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
sm1001
norník

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od sm1001 »

Má někdo zkušenosti s Madam/Lady Leou? Myslím tu blondýnku, ne černovlásku. Díky

https://www.sex.cz.com/cs/user/1415132

Prodejce
pokročilý

Příspěvek od Prodejce »

Zdárek párek,

moje 1. recenze 8)
před týdnem jsem se rozhoupal a vyrazil za Dominantní Přísná Madam Tereza, Telefon: 722480794, E-mail: kollote@centrum.cz....zaujala mě už přibližně rok zpátky ale nějak jsem tušil, že to asi nebude to pravý, nakonec jsem ani nevolal

Rok se přehoupnul a říkám si, že se udržela (snad i něco naučila) tak to prostě zkusím... domluva v poho, (četl jsem tu něco od kolegy) že to nemohl najít a nenašel :lol: možná, když bych to taky nenašel udělám líp :lol:
Volám před vchodem, za minutu je dole.... na první rychlí pohled docela pěkná holka ale strašně rychle mě dostala do bytu (šla přede mnou) tak jsem jí pořádně do obličeje neviděl(věděla proč) postava v poho....v bytě(nečekejte mučírnu ani v nejmenším, 3 bičíky, má tam pár podpatků asi tak vše) byt klasika starej, radši jsem to tam moc neprohlížel abych nenašel něco odrazujícího :mrgreen:
pak jsem se zaměřil na Terezu(tuším Polka) uvádí 24 :?: co si budeme nalhávat, jestli bych typnul 30(děsnej make-up, ten tomu moc nepomohl, hadry alá privát, čekal jsem top buchtu), fotky jsou asi její ale v obličeji opravdu rozdíl!!!! váhal jsem na otočkou ale říkám si tělo dobrý a vypadá zlobivě(třeba překvapí)

beru půl hoďky(říkám jí spíš něco lehčího, ok) chce 1000 a jdeme na to....bere podpatky, bič(plácala akorát), ležím na zemi a najednou mi sedí na ksichtě (bez) :?: docela mě překvapila(čekám od dominy spíše nedostupnost) ale má jí pěknou :P nechá si lízat i zadek..ten je taky ok, netuším jestli to dělá každýmu nebo jsem jí padnul do oka :shock: dal jsem foot(nohy nebyly úplně fresh, na tom teda mohla zapracovat ale někdo si třeba pošmákne), párkrát mi ho prohmátla, pomačkala koule i botama, nakonec jsem jí to vysypal na nohu za asistence mačkání bradavek a domu

Shrnutí: Za mě opáčko určitě ne, čekám od dominy trochu úroveň

(ale zezadu bych si jí klidně podal :potom: ) ať někdo zkusí a dá vědět
Naposledy upravil(a) Prodejce dne 26 srpen 2016 13:30, celkem upraveno 1 x.

durango
norník závislák

Příspěvek od durango »

Prodejce píše:Zdárek párek,

moje 1. recenze 8)
před týdnem jsem se rozhoupal a vyrazil za Dominantní Přísná Madam Tereza, Telefon: 722480794, E-mail: kollote@centrum.cz....zaujala mě už přibližně rok zpátky ale nějak jsem tušil, že to asi nebude to pravý, nakonec jsem ani nevolal

Rok se přehoupnul a říkám si, že se udržela (snad i naučila) tak to prostě zkusím... domluva v poho, (četl jsem tu něco od kolegy) že to nemohl najít a nenašel :lol: možná, když bych to taky nenašel udělám líp :lol:
Volám před vchodem, za minutu je dole.... na první rychlí pohled docela pěkná holka ale strašně rychle mě dostala do bytu (šla přede mnou) tak jsem jí pořádně do obličeje neviděl(věděla proč) postava v poho....v bytě(nečekejte mučírnu ani v nejmenším, 3 bičíky, má tam pár podpatků asi tak vše) byt klasika starej, radši jsem to tam moc neprohlížel abych nenašel něco odrazujícího :mrgreen:
pak jsem se zaměřil na Terezu(tuším Polka) uvádí 24 :?: co si budeme nalhávat, jestli bych typnul 30(děsnej make-up, ten tomu moc nepomohl, hadry alá privát, čekal jsem top buchtu), fotky jsou asi její ale v obličeji opravdu rozdíl!!!! váhal jsem na otočkou ale říkám si tělo dobrý a vypadá zlobivě(třeba překvapí)

beru půl hoďky(říkám jí spíš něco lehčího, ok) chce 1000 a jdeme na to....bere podpatky, bič(plácala akorát), ležím na zemi a najednou mi sedí na ksichtě (bez) :?: docela mě překvapila(čekám od dominy spíše nedostupnost) ale má jí pěknou :P nechá si lízat i zadek..ten je taky ok, dal jsem foot(nohy nebyly úplně fresh, na tom teda mohla zapracovat ale někdo si třeba pošmákne), párkrát mi ho prohmátla, pomačkala koule, nakonec jsem jí to vysypal na nohu za asistence mačkání bradavek a domu

Kde inzeruje?

Prodejce
pokročilý

Příspěvek od Prodejce »

durango píše:
Prodejce píše:Zdárek párek,

moje 1. recenze 8)

Rok se přehoupnul a říkám si, že se udržela (snad i naučila) tak to prostě zkusím... domluva v poho, (četl jsem tu něco od kolegy) že to nemohl najít a nenašel :lol: možná, když bych to taky nenašel udělám líp :lol:

beru půl hoďky(říkám jí spíš něco lehčího, ok) chce 1000 a jdeme na to....bere podpatky, bič(plácala akorát), ležím na zemi a najednou mi sedí na ksichtě (bez) :?: docela mě překvapila(čekám od dominy spíše nedostupnost) ale má jí pěknou :P nechá si lízat i zadek..ten je taky ok, dal jsem foot(nohy nebyly úplně fresh, na tom teda mohla zapracovat ale někdo si třeba pošmákne), párkrát mi ho prohmátla, pomačkala koule, nakonec jsem jí to vysypal na nohu za asistence mačkání bradavek a domu

Kde inzeruje?
Profidominy/seznamka

thomas0007
začátečník

Příspěvek od thomas0007 »

Tak já mám s Theresou úplně opačné zkušenosti... Ale asi to bud tím, že se jedná o jinou osobu, protože číslo, ani mail nesedí.... Chtěl jsem zkusit nějakou novou neokoukanou dominu a měl jsem po dlouhé době trpkých zkušeností konečně štěstí... Říkala, že inzerát na dominy.cz dala teprve včera... Mladá, velmi přitažlivá holka, velmi perverzní, chtěl jsem po ní fisting, myslel jsem, že to moc nepůjde, protože nejsem moc zkušený, dala mi poppers a nakonec jsem měl její ruku ve vnitř až po loket.....:-) Při pohledu na její vyzývavý výraz v obličeji, to byl pro mě zatím nejvíce rajcovní zážitek.... navíc mě mile překvapila, že nehlídala čas a dalo se s ní normálně po lekci kecat, i o tom jak to chodí jinde apod., byl jsem tam skoro dvě hodky za 1800 kc... Dohodli jsme se, že budu chodit pravidelně, můžu jen doporučit inzeruje zde... https://www.sex.cz/809612?Rnd=337397500&S=26&STyp=5

Otrokxx
panic

Příspěvek od Otrokxx »

Nevite nekdo o nejake domine z Prahy, ktera nabizi face fart fetis? (Prdeni do obliceje). Dekuji za odpovedi.

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Otrokxx píše:Nevite nekdo o nejake domine z Prahy, ktera nabizi face fart fetis? (Prdeni do obliceje). Dekuji za odpovedi.
Co všechno dokáže lidi vzrušovat :lol:
Neznám nikoho, kdo by prděl na povel.

pisalek
norník

Příspěvek od pisalek »

Ty jo, já včera prděl jaksviňa...
Být za to placenej, mohl jsem dát dnes výpověď :-)

durango
norník závislák

Příspěvek od durango »

To já,když si dám to správné pivo,tak jsem jak plynojem. Ale to by bylo pouze pro opravdu silné fajnšmekry.

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

durango píše:To já,když si dám to správné pivo,tak jsem jak plynojem. Ale to by bylo pouze pro opravdu silné fajnšmekry.
No ale on to chce od kurvy.
A to my přece nikdo nejsme, že?

pisalek
norník

Příspěvek od pisalek »

Nejsme, ale v příštím životě asi budu :-D

Edit: chlapi, stále hledám nějakou fešnou a štíhlou co má ráda piss, hezky chutná a má toho dost v zásobě...
Zvažuju Sáru (Praha), Cosette, Caru (je štíhlá a pohledná?), Latex Angelu nebo Alenu z téhož studia...

Díky za jakékoli info.

Mikusak
norník závislák

Příspěvek od Mikusak »

rocco11 píše:
durango píše:To já,když si dám to správné pivo,tak jsem jak plynojem. Ale to by bylo pouze pro opravdu silné fajnšmekry.
... mě furt někdo říká , že sem kurva vychcaná jak mraky..... tak nevím.... pivo nepiju,ale vajíčka na cibulce ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . To zas bude keců od adminů, že se nedržíme tématu .....

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

Mikusak píše:
rocco11 píše:
... mě furt někdo říká , že sem kurva vychcaná jak mraky..... tak nevím.... pivo nepiju,ale vajíčka na cibulce ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . To zas bude keců od adminů, že se nedržíme tématu .....
A taky klienti s prachama nechodí, co?
A inzeruješ vůbec. :?: A nabízíš se za přijatelnou cenu :?:
(Asi jsi pochopil nadsázku a nebudeš to brát osobně) :D

Mikusak
norník závislák

Příspěvek od Mikusak »

Hele neinzeruju no, páč bych byl domina a Vás tady řezal jak psy , a některé obzvlášť rád.... aspoň částečně se přiblížím tématu. :mrgreen: :mrgreen:

EPIgram
zkušený norník

Příspěvek od EPIgram »

Otrokxx: Vezmi si víc holek na grupáč, trefíš se; a třeba to na nějakou zrovna příjde a znamenitě tě uspokojí výfukem...

Prdly kurvy sborem
dunělo to v mnohém
odprděly kaštany
otroci jsou bez hany
...

:idea:
Otrokxx píše:Nevite o nejake domine, ktera nabizi face fart fetis? Dekuji za odpovedi.
Podpis: Cherchez la femme !

Odpovědět